Μεga- Σύλογος Ελπίδα

Θέματα κατηγορίας που "κοιμούνται"...
Σταύρος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 07 Μάιος 2007 12:32 pm

Μεga- Σύλογος Ελπίδα

Δημοσίευση από Σταύρος »

Ας αφιερώσουμε, λίγο από τον χρόνο μας έστω, για αύτους τους ανθρώπους που έχουν καρκίνο!Μπορεί κάποιος να μην έχει ένα εύρω για να στείλει σε αυτά τα παιδιά. Ας δώσει λίγο χρόνο συζητώντας με άλλους που έχουν να δώσουν. Θα ήταν λίγο καλύτερος ο κόσμος με περισότερα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Καλώς τον και στην online παρέα μας.. :D :lol:

Έχεις απόλυτο δίκιο Σταύρο.. Όσοι εχουν γνωρίσει αυτη την ασθένεια μεσα απο καταστάσεις .. συγγενείς ή φίλους ξέρουν πόσο βοηθάει αυτούς τους ανθρώπους έστω ένα χαμόγελο... λιγος χρόνος μαζί τους..
Αυτός ο τηλεμαραθώνιος είναι ένας μαραθώνιος Αγάπης όλοι μπορούμε να βοηθήσουμε με τον τρόπο μας..
Ας κρατήσουμε την ελπίδα ζωντανη για αυτους που την χρειάζονται..
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13192
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Για απλή ενημέρωση, με τη βοήθεια του MEGA, ο σύλλογος Ελπίδα κατάφερε να συγκεντρώσει 10.000.000 € για το νέο ογκολογικό κέντρο για παιδιά που πολεμάνε τον καρκίνο… Πόσο μεγάλη λέτε να ναι η χαρά τους;;; Πόσο περήφανοι είμαστε που έστω και με ένα απλό μήνυμα βάλαμε και εμείς ένα μικρό λιθαράκι στο μεγάλο αυτό έργο;;;;;; Μπράβο μας!!! :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!! ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟΝ ΤΗΛΕΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑΜΕ ΟΤΙ ΑΠΕΤΥΧΑΝ!!! ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΣΥΜΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΤΩΡΑ?????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΙΑ :P :P :P
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Ο σύλογος ελπίδα έχω την εντύπωση ότι έχει κάποιους τραπεζικούς λογαριασμους στους οποίους μπορει ο κόσμος να καταθέτει χρήματα.. αλλα δεν είμαι σιγουρος για αυτό.. ο καλύτερος τρόπος είναι μεσω του internet στο site:
http://www.elpida.org

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε αν επικοινωνήσετε με τον συλλογο:

"ΕΛΠΙΔΑ"
Σύλλογος Φίλων παιδιών με καρκίνο

Μικράς Ασίας 46, 115 27 Αθήνα
τηλ. 210_77 57 153, 210_77 57 934
φαξ 210_77 52 989
email: info@elpida.org
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Rainmaker την 13 Μάιος 2007 2:00 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Ηλία μου είσαι ΑΠΑΙΧΤΟΣ!!!

Για όλα ενημερωμενος!
Για όλα έχεις μια απάντηση!

Ψάχνεις...βρίσκεις...μας διευκολύνεις!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!! :D :D :D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Δεν κάνει τίποτα Βάσω μου.. είναι πολύ εύκολο και καθόλου χρονοβόρο..
το μόνο που χρειάζεται είναι να ξέρεις που να ψάξεις γιατι κάποια site είναι επικινδυνα..
Οτιδίποτε θέλετε .. είμαι εδώ...

Επιστροφή στο “ΜΟΥΣΕΙΟ ΘΕΜΑΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 3”