Εχασα την δουλεια μου σημερα

Θέματα κατηγορίας που "κοιμούνται"...
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Πιστεύω ότι υπάρχει πολύς ανταγωνισμος!Υπάρχει παντού δε λέω..!Αλλά σε χώρους που οι άλλοι γνωρίζουν κάποια πραγματα ενεργειακα μπορείς να επικοινωνήσεις καλλίτερα και να βρεις μια άκρη!
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Για παράδειγμα εγώ ασχολούμε μόνο με το ρέικι και με θεραπευτικά εδώ και καιρό χωρίς να είναι μέσω πλουτισμού για μενα αυτός ο τρόπος ζωής!Ξέρω ότι αν κάποιος φερθεί ανταγωνιστικά και τύχει να μιλήσουμε ότι θα μπορώ πριν γινω μπίλιες μαζί του να ελπίζω τουλάχιστον σε μια ώριμη αντιμετώπιση που θα συμπεριλαμβάνει παραδοχή λαθών, συγχώρεση, αποστασιοποίηση συναισθηματική, αυτογνωσία....!Η ελπίδα βλέπεις πεθαίνει πάντα τελευταία...Μήπως τελικά είμαι πολύ ρομαντική??
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Nick
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: 29 Οκτ 2007 6:20 pm

Δημοσίευση από Nick »

Για περιμενε λιγο Νικολα...

Εχεις ενεργησει οπως λεει η Δωρα και εχεις δει αποτελεσμα πραγματικα;

Ποσες φορες εχει γινει αυτο;

Αν εχει γινει αρκετες φορες με επιτυχια και παντα εχεις την ιδια καταληξη, τοτε αυτο σημαινει οτι κατι κανεις εσυ λαθος σε ολες τις περιπτωσεις...
Θα συμφωνουσα μαζι σου αλλα πιστεψε με δεν νομιζω πως κανω κατι τραγικα λαθος. Νομιζω πως ειμαι πολυ καλος στο να προσπαθω να δω τα λαθη μου.
Αυτο που θα μπορουσα να πω οτι κανω λαθος ειναι οτι δεν επιτρεπω στο να με ξεφτιλιζουν σε οποιαδιποτε κατασταση. Αν σου φαινεται αυτο περιεργο τοτε να δεις πως ειναι αυτες η εταιριες. ολοι μα ολοι δεχονται απο ασχημα μεχρι πολυ ασχημες υποβαθμησεις. Και οχι μονο. Το βλεπω με τα ματια μου καθε μερα.
Το λαθος μου ειναι πως δεν μπορω να 'σκυψω το κεφαλι' και να το δεχτω. Αυτο το δεχομαι. αλλα δεν πιστευω πως μπορω να ζησω με τον εαυτο μου ετσι.
Nick
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: 29 Οκτ 2007 6:20 pm

Δημοσίευση από Nick »

μπορω να σου πω ακριβως τι εγινε κιολας σε καθε περιπτωση αν θελεις. Για να βγαλεις συμπερασμα.
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Πες αν θέλεις Νικο μου!Μοιράσου....!Πόσο χρονών είσαι αν δεν γίνομαι αδιάκριτη?
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Nick
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: 29 Οκτ 2007 6:20 pm

Δημοσίευση από Nick »

μαντεψε ποσο ειμαι! λολ ελα να δω τις ρεικο ικανοτιτες σας!
Skapaneas

Δημοσίευση από Skapaneas »

  • 27
Nick
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: 29 Οκτ 2007 6:20 pm

Δημοσίευση από Nick »

οταν μπηκα στιν δουλεια ημουνα στα πολυ χαι μου. Για να μην τα πολυ λογο. Μετα απο ουτε ενα μηνα, οταν ρωταγα για καποιες εσωτερικες διαδικασιες ο προισταμενος μου, μου αρπαξε το χαρτι που ειχα στο χερι και ειπε " τι διαολο ξερεις?" . Κουφαθηκα! Δεν ειπα τιποτα εκεινη τη στιγμη αλλα συνεχισε το πανηγυρη. Και μια μερα που παλι ρωταγα κατι μου λεει " Μην με βλεπεις ετσι, μπορω να τα σπασω ολα εδω μεσα!" , εκει του λεεο και γω χαμογελοντας, "τι λεες?" " και του ειπα πως πριν απο δω ειχα κανει με επιτυχια το εργο τον ολυμπιακων κτλ... και δεν μπορει να μου μιλαει σαν να ειμαι ενας βλαξ. Καπως ετσι. Τελος παντων. Διαλεξε να μην μου μιλαει και εφυγα και πηγα στην Citibank για ενα χρονο περιπου για ενα εργο. Οταν ημουνα εκει ουτε με επαιρνε να δει τι κανω ουτε τιποτα. Και οταν γυρισα παλι δεν μου μιλησε.
Εμαθα μετα οτι με κακολογουσε σε ολους τους συναδερφους και τους ελεγε ψεματα για μενα. Και οταν γυρισα δεν μου εδινε δουλεια. και το ειχα επισιμανη πολλες φορες.
Nick
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: 29 Οκτ 2007 6:20 pm

Δημοσίευση από Nick »

πολυ οξο εισαι! λολ!
Skapaneas

Δημοσίευση από Skapaneas »

Nick έγραψε:μπορω να σου πω ακριβως τι εγινε κιολας σε καθε περιπτωση αν θελεις. Για να βγαλεις συμπερασμα.
Λοιπον αυτο το topic ειναι δικο σου...
Ετσι δεν ειναι;
Γραψε ακριβως τι εγινε σε καθε περιπτωση αν το θελεις και αν μπορεις...
Και μαλλον αυτο θα ξεμπλοκαρει τα πραγματα...
Skapaneas

Δημοσίευση από Skapaneas »

Nick έγραψε:πολυ οξο εισαι! λολ!
Ποσο οξο ειμαι;

Εναν αιωνα;
Nick
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: 29 Οκτ 2007 6:20 pm

Δημοσίευση από Nick »

38 ειμαι!
Skapaneas

Δημοσίευση από Skapaneas »

Nick έγραψε:38 ειμαι!
Παντως εκανα μια προσπαθεια...

Και δεν νομιζω οτι "πεφτω" εξω :roll: :wink: 8) 8) 8)
Nick
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: 29 Οκτ 2007 6:20 pm

Δημοσίευση από Nick »

παντος σκεφτομαι να γραψω email στον προεδρο τις εταιριας να του πω του πω την γνωμη μου για ολα αυτα.

τι λετε?
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Δεν έχεις να χάσεις κατι, το πολύ πολύ να σε ξαναπροσλάβει και να διώξει τον άλλο!!
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΜΟΥΣΕΙΟ ΘΕΜΑΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 3”