Τι μου συμβαίνει?

Θέματα κατηγορίας που "κοιμούνται"...
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Γλυκέ μου Qisan

και μια καλή ταινία που περιγράφει εν μέρει, όσα υπέροχα έγραψες είναι o Forest Gump - χθές το έβλεπα-! η πλήρης άφεση της σκέψης και η μεταλλαγή της σε αστείρευτη δύναμη και δύναμη αγάπης! :lol:
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33528
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Να σας πω οτι κατα καιρους ταλαιπωρουμαι απο κρισεις πανικου
Χρύσα έχω ταλαιπωρηθεί και εγώ απο τέτοια κατάσταση!Η βάση του πανικού είνια ο φόβος ή η αναζωπύρωση μιας μνήμης που σου προκάλεσε σοκ φόβου στο παρελθόν τόσο αυτής της ζωής όσο και προηγούμενης!ξέρεις καμιά φορά περνάμε σοκ, ακόμα και σε πολύ μικρή ηλικία και για να το αντέξει η ανθρώπινη ιδιοσυγκρασία το απωθεί στο υποσυνείδητο!εκείνη την ώρα φαινομενικά αλλά και ουσιστικά την έχεις σκαπουλάρει!Αυτό όμως υφίσταται και κάθε που υπάρχει λόγος αναζωπυρώνετε και γυρνάει πίσω με τη μορφή πανικού γιατί το υποσυνείδητό μας μεριμνεί για την υγεία μας και μας ωθεί να το λύσουμε!άρα κάθε τόσο ο οργανισμός σου στέλνει μήνυμα ότι υπάρχει κάτι άλυτο που πρέπει να κατανοήσεις!συνήθως τα περισσότερα ωφείλονται στην παιδική μας ηλικία, οπότε ξεκίνα απο εκεί.Εγώ βοηθήθηκα πολύ με το Ρέικι και με σκάψιμο στα υπόγειά μου και κατάφερα να τους ξεπεράσω τελείως. Είναι μια χρυσή τομή που μόλις την αγγίξεις θα αλλάξεις σελίδα σε όλα αυτά που γίνινται τώρα και σε στεναχωρούν!καλό κουράγιο! :D :wink:
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Σας ευχαριστω για το ενδιαφερν σας! :lol: αυτο και μονο με γλυκαινει! :lol: θα ηθελα να ευχαριστησω και τη φιλη που μου εστειλε την αστεια φατσα πραγματικα τη κοιταω συχνα και γελαω μονη μου!!εδωσε ωραια φατσα για τον πανικο μου :lol: να εισαστε καλα ολοι :cheers:

Επιστροφή στο “ΜΟΥΣΕΙΟ ΘΕΜΑΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2”