ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ

Θέματα κατηγορίας που "κοιμούνται"...
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ

Δημοσίευση από Vasoula »

Πριν φύγουμε για διακοπές...ας ρίξουμε μια ματιά!!!

http://www.heliofoto.gr


ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ


Με την Πανσέληνο στο ζώδιο του Αιγόκερου σε όψη με τον ’ρη ξεκινά ο Ιούλιος, προτρέποντας όλους μας σε σημαντικές επαφές και ξεκάθαρες συζητήσεις στον προσωπικό και επαγγελματικό τομέα αλλά και σε οικογενειακά θέματα. Ο ’ρης θα βρίσκεται στον Ταύρο, η Αφροδίτη στον Λέοντα και από 14 Ιουλίου στην Παρθένο, ενώ από 28 Ιουλίου περνά σε ανάδρομη πορεία, αναβιώνοντας ξανά τα γεγονότα του 1999 που δεν ολοκλήρωσαν τον κύκλο τους τότε (Δείτε λεπτομέρειες στο link «Γεγονότα Περιόδου» & «Εκλείψεις»). Ο Ερμής θα βρίσκεται στον Καρκίνο όπου από τις 10 Ιουλίου θα περάσει σε ευθύδρομη πορεία. Η Νέα Σελήνη θα γίνει στον Καρκίνο στις 14 Ιουνίου, σε θετική όψη με τον Ουρανό, δίνοντας εύνοια και ώθηση σε Καρκίνους, Αιγόκερους, Ιχθύες και Σκορπιούς αλλά και σε Ζυγούς και Κριούς για νέα ξεκινήματα αλλά και διαφοροποιήσεις σε κάθε τομέα. Σημαντικά «καρμικά» θέματα που παραπαίουν εδώ και καιρό, κορυφώνονται στην καρδιά του καλοκαιριού ζητώντας άμεσες και οριστικές διευθετήσεις. Ας δούμε τι θα συμβεί στον καθένα από εμάς ξεχωριστά:

ΚΡΙΟΣ
Νέοι έρωτες έρχονται στο προσκήνιο για σας τον Ιούλιο, γεμάτοι έντάση και πάθος. Δείξτε όμως την δέουσα προσοχή σε κάθε είδους συναισθηματική υπερβολή για να μην απογοητευτείτε, με την Πανσέληνο και την νέα Σελήνη σε δυσμενή όψη με το ζώδιό σας. Δεν αποκλείεται μάλιστα πολλοί από εσάς να επισημοποιήσετε τις σχέσεις σας. Στον επαγγελματικό τομέα, ανατροπές οδηγούν σε καινούργια, ελπιδοφόρα ξεκινήματα αλλά και παλιές προσπάθειες που καθυστερούσαν, ενεργοποιούνται σταδιακά με τον καλύτερο δυνατό τρόπο για να αποδώσουν καρπούς το φθινόπωρο.

ΤΑΥΡΟΣ

Ιδιαίτερη προσοχή χρειάζεται να δείξετε στον τομέα των σχέσεων τον Ιούλιο, με την επιρροή του Κρόνου αλλά και του ’ρη στο ζώδιό σας ισχυρή. Αυτό άφορα όχι μόνο τις ερωτικές σας σχέσεις, αλλά και τις σχέσεις με την οικογένειά σας, στις οποίες πρέπει να δώσετε ιδιαίτερη προσοχή αν θέλετε να αποφύγετε ρήξεις. Με την Αφροδίτη ανάδρομη, είναι σίγουρο ότι θα έρθετε αντιμέτωποι με κάθε είδους καρμικές ευθύνες, ξεκαθαρίσματα και επαγγελματικό φόρτο, γι’ αυτό διαχειριστείτε με μέτρο και σύνεση κάθε τομέα της ζωής σας!



ΔΙΔΥΜΟΙ
Παλιές καταστάσεις τελειώνουν τον Ιούλιο για σας, με την επιρροή της ανάδρομης Αφροδίτης, του Ερμή αλλά και του Πλούτωνα και του Ουρανού, αφήνοντας χώρο σε καινούργιες που δεν πρέπει να επιτρέψετε να στηρίζονται στα δεδομένα του παρελθόντος. Τολμήστε αλλαγές και απελευθερωθείτε από καρμικά γεγονότα, ώστε να απολαύσετε τα δώρα του Δία. Φανείτε ιδιαίτερα προσεκτικοί για να αποφύγετε ανατροπές και παλινδρομήσεις σε συμπεριφορές που σας κόστισαν στο παρελθόν, για να μπορέσετε να επωφεληθείτε από αυτές κρατώντας μόνο τα κέρδη της σοφίας που αποκομίσατε.


ΚΑΡΚΙΝΟΣ
Οι σχέσεις με φίλους και την οικογένεια, αιτούνται ανανέωση ώστε να καλύψουν περισσότερο τις δικές σας ανάγκες, με την Πανσέληνο απέναντί σας και την νέα Σελήνη στο ζώδιό σας σε όψη με τον Ουρανό. Αντιμετωπίστε τον φόβο σας για αλλαγές και τολμήστε ένα νέο ξεκίνημα σε όλες τις σχέσεις σας. Όσοι σκέπτεστε να προχωρήσετε σε επιχειρηματικά ανοίγματα, οργανώστε τα τώρα, αλλά κινηθείτε από το φθινόπωρο με τον Δία απέναντί σας. Αρκετοί από εσάς ίσως συζητήσετε την πιθανότητα αλλαγής εργασίας, μιας και η υπάρχουσα δεν σας καλύπτει πια. Το ίδιο ισχύει και στον τομέα των σχέσεων αλλά και σε θέματα κατοικίας ή μεταφορικών μέσων.


ΛΕΩΝ

Τον Ιούλιο ίσως βρεθείτε αρκετές στιγμές μπερδεμένοι, με την Αφροδίτη ανάδρομη και την επιρροή του Ποσειδώνα, αλλά και αναποφάσιστοι για τον συναισθηματικό και προσωπικό δρόμο που θέλετε τελικά να ακολουθήσετε. Από την άλλη, παλιοί έρωτες και καταστάσεις επαναφέρουν τα καρμικά γεγονότα του 1999 στο προσκήνιο σε κάθε τομέα, αλλά και καινούργιοι έρωτες εμφανίζονται στο προσκήνιο με έντονο πάθος και με σκοπό να σας τραβήξουν μακριά από φθαρμένες σχέσεις που τελείωσαν πρόσφατα ή εκκρεμούν και σας ταλαιπωρούν ακόμα. Νέες ευκαιρίες εμφανίζονται σε κάθε τομέα. Προσοχή σε θέματα υγείας.


ΠΑΡΘΕΝΟΣ

Ο Ουρανός απέναντί σας αλλά και η Νέα Σελήνη, έρχονται αποφασισμένοι να ενισχύσουν την δυναμικότητά σας και να σας οδηγήσουν μέσα από ισχυρές εκρήξεις σε βαθιές αλλαγές. Η παρουσία του ’ρη και η Αφροδίτη ανάδρομη στο ζώδιό σας, επαναφέρει καρμικές σχέσεις και καταστάσεις του παρελθόντος και σας δίνει τη δυνατότητα να επανεξετάσετε εξαρτήσεις και σχέσεις που σας καθηλώνουν σε κάθε τομέα αλλά και να αντιμετωπίσετε «καρμικές σκοτεινές φιγούρες» του υποσυνειδήτου σας που σας κάνουν να φοβάστε, να χαώνεστε και να καθηλώνεστε, ώστε να απελευθερωθείτε οριστικά από αυτές. Δώστε προσοχή σε θέματα υγείας.



ΖΥΓΟΣ

Με την κυβερνήτιδά σας την Αφροδίτη ανάδρομη, βρίσκεστε μπροστά σε οριστικές διευθετήσεις καρμικών σχέσεων και γεγονότων του παρελθόντος. Είναι η στιγμή να κατανοήσετε, με την Νέα Σελήνη σε δύσκολη όψη, πως για να ανοίξετε καινούργιους ορίζοντες σε κάθε τομέα, πρέπει πρώτα να βάλετε στην άκρη ό,τι συντηρούσατε μέχρι τώρα από φόβο και εξάρτηση. Ο Ιούλιος δεν βοηθά την υλοποίηση και την εξωτερική δράση αλλά την επαναξιολόγηση και την εσωτερική επαναταξινόμηση με στόχο την αλήθεια σας. Να θυμάστε πάντως πώς διανύετε μια πολύ σημαντική περίοδο της ζωής σας και πώς μέσα από μεταλλάξεις εξωτερικών και εσωτερικών γεγονότων, σας δίνεται η δυνατότητα να οδηγηθείτε σε μια πραγματικότητα όπου θα είστε αυτοδύναμοι.


ΣΚΟΡΠΙΟΣ

Φανείτε αρκετά εγκρατείς, με τον Κρόνο και τον ’ρη σε δύσκολη όψη, στον τομέα των οικονομικών και προσωπικών σχέσεων. Αποφύγετε τις παρορμητικές κινήσεις, με την Αφροδίτη ανάδρομη σε δύσκολη όψη από τον Λέοντα να επαναφέρει σχέσεις και γεγονότα του παρελθόντος στο προσκήνιο. Χειριστείτε με ωριμότητα θέματα που μπορεί να σας εκθέσουν και δώστε ιδιαίτερη προσοχή σε εκκρεμότητες προς τράπεζες, δάνεια και θέματα που αφορούν την σωματική και ψυχική σας ισορροπία. Ο Ιούλιος είναι κατάλληλος για να χαράξετε νέους δρόμους, με την νέα Σελήνη και τον Ουρανό να σας ευνοούν στον συναισθηματικό και επαγγελματικό τομέα. Δείτε βαθιά μέσα στον εαυτό σας και αποβάλετε ενοχές που μπορεί να έχετε, ισχυροποιώντας έτσι τον εαυτό σας και τις θέσεις σας σε σχέση με τρίτους.

ΤΟΞΟΤΗΣ

Αν και οι πλανητικές επιρροές είναι αρκετά αντιφατικές, όλα δείχνουν πως ο Ιούλιος αλλά και το φετινό καλοκαιρι με τον Δία στο ζώδιό σας θα μπορούσε να είναι για εσάς αρκετά ευνοϊκό σε όλους τους τομείς, αρκεί να το αντιμετωπίσετε με «κρόνια» πειθαρχία και καθόλου με ανεύθυνες τυχοδιωκτικές στρατηγικές. Χρησιμοποιήστε την εύνοιά της ανάδρομης Αφροδίτης ώστε να κλείσετε εκκρεμότητες του παρελθόντος. Δείτε βαθιά μέσα σας αν είστε καλυμμένοι και αρμονικοί σε όλους τους τομείς. Η έκλειψη του Αύγουστου που ήδη επηρεάζει το ζώδιό σας, θα σας δημιουργήσει κάποιες εντάσεις και ανατροπές, αλλά αν κινηθείτε με καρμική υπευθυνότητα και σοφία θα σας αποδώσει θετικά γεγονότα. Τολμήσετε αλλαγές και απομακρύνετε οριστικά ό,τι σας πιέζει εδώ και καιρό.


ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ

Αρκετά θετική θα είναι αυτή η περίοδος όσο αφορά την εργασία και τα οικονομικά σας, με την Πανσέληνο στο ζώδιό σας. Με την νέα Σελήνη απέναντί σας, καινούργιες συμφωνίες, επαγγελματικές επιτυχίες αλλά και μια θετική πορεία στα οικονομικά σας, ανεβάζουν κατακόρυφα τη διάθεσή σας. Στον προσωπικό τομέα, κινηθείτε μέσα από μια βαθιά εσωτερική διαφοροποίηση με ό,τι σας κρατάει μακριά από τις ανάγκες σας χωρίς να την προβάλετε στους άλλους. Με την Αφροδίτη ανάδρομη, σχέσεις του παρελθόντος έρχονται και πάλι στο προσκήνιο σε κάθε τομέα με την ανάγκη να αντικατασταθούν στο τώρα με νέες σχέσεις που καλύπτουν τις δικές σας ανάγκες και προάγουν την ολοκλήρωσή σας.


ΥΔΡΟΧΟΟΣ

Το γεγονός του Ιουλίου αλλά και του φετινού καλοκαιριού για εσάς είναι αναμφισβήτητα η διέλευση της ανάδρομης Αφροδίτης απέναντί σας σε όψη με τον Κρόνο, που ενεργοποιεί παλιές σχέσεις και γεγονότα με ζητήματα καρμικά που πολύ πιθανόν να εκκρεμούν μέσα σας από το καλοκαίρι του 1999. Αντιμετωπίστε τα στρέφοντας την προσοχή σας στις «σκοτεινές φιγούρες» που σας προβάλει το υποσυνείδητό σας, καθηλώνοντάς σας ή βάζοντάς σας σε κρίσεις πανικού, χάνοντας την επαφή με το «εδώ και τώρα». Η παρουσία του ’ρη σε δύσκολη όψη, σας ωθεί να αναλάβετε με ρεαλισμό τις ευθύνες και υποχρεώσεις απέναντι στον εαυτό σας αλλά και πρόσωπα και καταστάσεις με ωριμότητα και μέτρο. Κάθε αλήθεια που παραδέχεστε και ευθύνη που αναλαμβάνετε θα σας ανοίγει τον δρόμο προς την ελευθερία. Αποφύγετε τα χαοτικά σενάρια και δώστε προσοχή σε θέματα υγείας, τόσο ψυχικής όσο και σωματικής.

ΙΧΘΥΕΣ

Αξιοποιήστε την δυναμική της Σελήνης στο φιλικό σας ζώδιο του Καρκίνου με την συμμετοχή του Ουρανού, που σας δίνει την δυνατότητα για ανατρεπτικές αλλαγές, δημιουργεί αποκαλύψεις και εντάσεις και σας φέρνει αντιμέτωπούς με την κρυφή πραγματικότητα. Το κλίμα κατά περιόδους γίνεται εκρηκτικό όχι μόνο τον Ιούλιο αλλά και τον Αύγουστο, και σε αυτό βοήθα αρκετά η έκλειψη Σελήνης του Αυγούστου στο ζώδιό σας που ήδη σας επηρεάζει, αλλά και η ανάδρομη Αφροδίτη απέναντί σας που επαναφέρει στο προσκήνιο καρμικά ζητήματα του παρελθόντος. Βοηθήστε τον εαυτό σας να απελευθερωθεί από τους φόβους και τις εξαρτήσεις του σε κάθε τομέα και δώστε χώρο στις δικές σας ανάγκες, παύοντας να προσκολλάστε και να καθηλώνεστε σε ανάγκες τρίτων.
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

ελπιδοφόρα ξεκινήματα αλλά και παλιές προσπάθειες που καθυστερούσαν, ενεργοποιούνται σταδιακά με τον καλύτερο δυνατό τρόπο για να αποδώσουν καρπούς το φθινόπωρο.
.

Πιο μέσα δε θα μπορούσε να πέσει.
Νέοι έρωτες έρχονται στο προσκήνιο για σας τον Ιούλιο, γεμάτοι έντάση και πάθος.
Που είναι οι νέοι έρωτες οεο!!!! :shock:
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13192
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

που ενεργοποιεί παλιές σχέσεις και γεγονότα με ζητήματα καρμικά που πολύ πιθανόν να εκκρεμούν μέσα σας από το καλοκαίρι του 1999.


Έχω μείνει!!
Δε μπορώ να το πιστέψω....

Έχω μείνει άφωνη!

Αυτό που είπες τώρα Βάσω........

Δε μπορώ να το περιγράψω...

Πάντως ισχύει 100% μέσα μου....όπως το γράφεις...

Απλά είναι απίστευτο!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

΄Ασε Εμμανουέλα, και εγώ έχω μείνει άφωνη με όλες τις αλήθειες που λέει ο τύπος...

Γι' αυτό τα έβαλα εδώ!!

Ναι, κατάλαβα γιατί έπαθες σοκ!!! Κι εγώ έπαθα...

Απίστευτο πραγματικά...ποτέ μου δεν πίστεψα στα ζώδια...αλλά έλα τώρα να μου το εξηγήσεις αυτό...

εδώ είναι όλα τα "λεφτά"...
Τολμήστε αλλαγές και απελευθερωθείτε από καρμικά γεγονότα, ώστε να απολαύσετε τα δώρα του Δια
ωαιο!!!!!


Αννούλα, τρεις φίλες Κριοί, και οι τρεις εγκατέλειψαν παλιές ιστορίες και βρίσκονται σε νέες "διαπραγματεύσεις"...
΄Οπότε...τα μάτια σου δεκατέσσερα!!!!!!
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Spyros
Δημοσιεύσεις: 746
Εγγραφή: 28 Απρ 2007 4:45 pm

Δημοσίευση από Spyros »

Ο Ιούλιος δεν βοηθά την υλοποίηση και την εξωτερική δράση αλλά την επαναξιολόγηση και την εσωτερική επαναταξινόμηση με στόχο την αλήθεια σας.
Ποιος Ιούλιος, η ιστορία της ζωής μου...
:evil: :evil: :evil:
"Είμαστε φτιαγμένοι από αστροσκόνη, είμαστε η ενσάρκωση του σύμπαντος που προσπαθεί να καταλάβει τον εαυτό του."
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Ναι Σπύρο, σωστά λες!

Ιστορία όλης της ζωής μας...

΄Ομως υπάρχουν σημεία έναρξης της πυροδότητησης μέσα μας, για να αξιολογήσουμε τα "φαντάσματα" που μας αφήνουν στάσιμους σε καταστάσεις που δεν μας ωφελούν.
Πολλές φορές μένουμε σ' αυτές από φόβο και μόνο...
Και νομίζουμε ότι έτσι "εργαζόμαστε" με το κάρμα μας. ΄Ομως με το μόνο που εργαζόμαστε είναι με την εμμονή και τον φόβο!

Ας δούμε λοιπόν τον Ιούλιο, σαν σημείο έναρξης!!!
Και μόνο γι' αυτό αξίζει...
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13192
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Πραγματικά είναι απίστευτό!!!

Δε μπορώ να το συνειδητοποιήσω...

Πραγματικά η ιστορία της ζωής μας....
Απο το καλοκαίρι του 1999!!!!!

Κατερίναααααααααααα
Άβαταρ μέλους
Spyros
Δημοσιεύσεις: 746
Εγγραφή: 28 Απρ 2007 4:45 pm

Δημοσίευση από Spyros »

Βάσω ξέρω γιατί μιλάς.
Αλλά την γκρίνια δεν την έχω ξεπεράσει τελείως ακόμα :lol: :lol: :lol:

Υπομονή, το δάχτυλο είναι πάνω στη σκανδάλη, η εκκίνηση πλησιάζει.
:wink:
"Είμαστε φτιαγμένοι από αστροσκόνη, είμαστε η ενσάρκωση του σύμπαντος που προσπαθεί να καταλάβει τον εαυτό του."
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

:P :lol: :wink: :D

όλα τα ανθρωπάκια μαζί σου Σπύρο μου...
και εγώ επίσης...

άντε να δούμε...

Πάντως, για να ξέρεις, είναι δύσκολο να πατήσεις την σκανδάλη...τόσο δύσκολο όσο και να μπεις με "χαρά" στο σκοτάδι!!!
΄Ομως, ποιός είπε ότι είμαστε εδώ μόνο για τα εύκολα?

Ο Ραμακρίσνα λέει

Οι άνεμοι της Χάρης φυσούν πάντα, αλλά για να τους πιάσουμε πρέπει να σηκώσουμε τα πανιά μας»

Να παρακαλάμε να νοιώσουμε την συχρονικότητα μεταξύ στης στιγμής που μας "φυσά" η θεία χάρη και της ετοιμότητάς μας να "σηκώσουμε" τα πανιά μας.
Καμιά φορά την προσπερνάμε, γιατί δεν μας "βολεύει"...
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Spyros
Δημοσιεύσεις: 746
Εγγραφή: 28 Απρ 2007 4:45 pm

Δημοσίευση από Spyros »

Ή είναι σαν το bungee-jumping, το σκέφτεσαι να πέσεις, διστάζεις και τελικά πρέπει να σε κλωτσήσει κάποιος από πίσω!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Είμαστε φτιαγμένοι από αστροσκόνη, είμαστε η ενσάρκωση του σύμπαντος που προσπαθεί να καταλάβει τον εαυτό του."
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Σπύρο...στέκομαι ακριβώς πίσω σου!!!
Χα,χα,χα, χα, χα!!!!!

Και επειδή δεν φοβάμαι, νομίζω ότι αυτό είναι "κολλητικό" ε???
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Το θέμα είναι ποιός θα κάτσει πίσω σε μένα...

Γιατί ίσως και εγώ χρειάζομαι την "κλωτσιά"...
όσο και αν λέω...ότι δεν φοβάμαι...
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
nikos
Δημοσιεύσεις: 1729
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 10:28 pm

Δημοσίευση από nikos »

Εγώ πάντως δίνω πολύ ωραίες "κλωτσιές"! Παίρνω και φόρα!! :lol:
There is a difference between knowing the path and walking the path
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

Εισαι δεν είσαι έτοιμος στη δίνουν την κλωτσιά οι απο πάνω όταν έρθει η ώρα σου
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
nikos
Δημοσιεύσεις: 1729
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 10:28 pm

Δημοσίευση από nikos »

Εισαι δεν είσαι έτοιμος στη δίνουν την κλωτσιά οι απο πάνω όταν έρθει η ώρα σου
:wink: Με το μαλακό ή το άγριο :) :( .
Το θέμα είναι και να "ακούσεις"...
There is a difference between knowing the path and walking the path

Επιστροφή στο “ΜΟΥΣΕΙΟ ΘΕΜΑΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2”