ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΤΣΑΚΡΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ?

η σχέση με την ενέργεια, εμπειρίες, αποδοχή ή αμφισβήτηση

Συντονιστής: Vasoula

Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Δώρα έγραψε:Δεν νομίζω πάντως ότι η ανάλυση του εκκρεμούς ανήκει στην διδασκαλία του πρώτου βαθμού Ρέικι! :x

πάντως το εκκρεμές κρίβει πολλές παγίδες όταν δεν είμαστε συνειδητοί στη χρήση του!απο την άλλη όσο πιο συνειδητά δουλεύει κάποιος τόσο λιγότερο χρειάζεται εκκερεμές για να κατανοήσει τα μπλοκαρίσματά του ή του θεραπευόμενού του!υπο αυτές τις συνθήκες δεν νομίζω ότι μπορεί να προσφέρει κάτι ουσιαστικό!δική μου άποψη πάντα, γιαυτό και ενώ το χρησιμποποιούσα πολύ δεν το κάνω πλεόν!

@};- :x :x :x
συμφωνώ και εγώ πολύ ,μιάς και ασχολήθικα για ένα διάστημα @};-
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Αρα ...δεν ηταν 1ος βαθμος ρεικι αλλά ήταν λίγο απ' όλα?
Αν εχω δηλαδή γνωσεις ρεφλεξολογίας ή σιατσου θα κάνω συνεδρία σε ένα σεμινάριο ρεικι ? :?
Τι σου έμεινει τελικά από το βαθμο ρεικι?

Σε ότι αφορά την καρδιά ...εσυ τι πιστευεις?
Τελικά το εκκρεμες κουνιέται όταν υπάρχει ισορροπία? όταν υπάρχει μπλοκάρισμα?

Τι κάνουν οι ανθρωποι με ανοικτή καρδιά σε σεμινάρια αφυπνισης?
Ερωτηματα προς προβληματισμό... @};-
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
MARIA.Α
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: 02 Μάιος 2011 1:54 pm

Δημοσίευση από MARIA.Α »

Danny έγραψε:Αρα ...δεν ηταν 1ος βαθμος ρεικι αλλά ήταν λίγο απ' όλα?
Αν εχω δηλαδή γνωσεις ρεφλεξολογίας ή σιατσου θα κάνω συνεδρία σε ένα σεμινάριο ρεικι ? :?
Τι σου έμεινει τελικά από το βαθμο ρεικι?

Σε ότι αφορά την καρδιά ...εσυ τι πιστευεις?
Τελικά το εκκρεμες κουνιέται όταν υπάρχει ισορροπία? όταν υπάρχει μπλοκάρισμα?

Τι κάνουν οι ανθρωποι με ανοικτή καρδιά σε σεμινάρια αφυπνισης?
Ερωτηματα προς προβληματισμό... @};-
ΕΜΕΙΣ ΖΗΤΗΣΑΜΕ ΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΑ ΤΣΑΚΡΑ ΜΑΣ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΟΝΟ ΤΡΕΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΕ.
ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ,ΔΕΝ ΠΕΡΗΜΕΝΑ ΟΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΜΥΗΣΕΙΣ(ΠΗΡΑΜΕ ΤΙΣ 2 ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 2 ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ)ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!
ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ!
ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΡΕΙΚΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΕΠΕΡΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΡΕΙΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΙΤΕΡΗ,ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΥΗΘΗΚΑ?
ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΕΡΝΑ ΡΕΙΚΙ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΕΝΑ ΠΝΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΑΝ ΑΝΓΧΟΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΛΛΟ,Η ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΧΑΣΜΟΥΡΙΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 25 ΛΕΠΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ.
ΑΛΛΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΑΚΟΜΑ!
ΤΟ ΕΚΚΡΕΜΕΣ ΚΟΥΝΙΕΤΕ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΙΣΟΡΟΠΙΑ!
ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ,ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΧΙ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΝΟΩ ΕΓΩ!ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ!ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΠΟΝΩ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΤΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΣΤΗΧΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ!ΠΟΝΑΩ ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ!
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ!
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΡΕΙΚΙ ΣΙΓΑ.ΣΙΓΑ ΘΑ ΞΕΜΠΛΟΚΑΡΟΥΝ!
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23393
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΡΕΙΚΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΕΠΕΡΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΡΕΙΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΙΤΕΡΗ,ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΥΗΘΗΚΑ?
Κάτσε... έκανες ρέικι χωρίς να πάρεις τις μυήσεις; Όταν λες "είχες πάρει", εννοείς ότι είχες πάρει πάλι τον 1ο βαθμό αλλά.. χωρίς τις μυήσεις;

Όσον αφορά τις λειτουργίες της καρδιάς κλπ, έχω την εντύπωση ότι χρειάζεται να το ψάξεις ακόμα λίγο. Το να "αισθάνεσαι" τον άλλον κλπ αφορά το 2ο κέντρο. Αλλά σίγουρα θα βρεις και εδώ μέσα κείμενα που θα τα εξηγούν καλά.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ!
Επαναλαμβάνω: το να μην λειτουργεί ένα τσάκρα είναι πολύ... βαρύ για να το πεις! ’λλο δεν λειτουργεί, άλλο έχει μπλοκάρει. Μπλοκαρίσματα ναι, έχουμε όλοι μας, χαίρω πολύ. Αλλά να πεις ότι δεν λειτουργεί... δεν ξέρω, δεν το έχω συναντήσει ποτέ μου!



@};-
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

δεν ξέρω, δεν το έχω συναντήσει ποτέ μου!
για όλα Θοδωράκο υπάρχει η πρώτη φορά! :mrgreen:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
MARIA.Α
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: 02 Μάιος 2011 1:54 pm

Δημοσίευση από MARIA.Α »

Θοδωρής έγραψε:
ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΡΕΙΚΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΕΠΕΡΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΡΕΙΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΙΤΕΡΗ,ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΥΗΘΗΚΑ?
Κάτσε... έκανες ρέικι χωρίς να πάρεις τις μυήσεις; Όταν λες "είχες πάρει", εννοείς ότι είχες πάρει πάλι τον 1ο βαθμό αλλά.. χωρίς τις μυήσεις;

Όσον αφορά τις λειτουργίες της καρδιάς κλπ, έχω την εντύπωση ότι χρειάζεται να το ψάξεις ακόμα λίγο. Το να "αισθάνεσαι" τον άλλον κλπ αφορά το 2ο κέντρο. Αλλά σίγουρα θα βρεις και εδώ μέσα κείμενα που θα τα εξηγούν καλά.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ!
Επαναλαμβάνω: το να μην λειτουργεί ένα τσάκρα είναι πολύ... βαρύ για να το πεις! ’λλο δεν λειτουργεί, άλλο έχει μπλοκάρει. Μπλοκαρίσματα ναι, έχουμε όλοι μας, χαίρω πολύ. Αλλά να πεις ότι δεν λειτουργεί... δεν ξέρω, δεν το έχω συναντήσει ποτέ μου!



@};-
ΠΗΡΑΜΕ ΤΙΣ 2 ΜΥΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΑΜΕ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΡΕΙΚΙ!
ΛΕΩ ΓΙΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΡΕΙΚΙ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΤΟΣΗ ΖΕΣΤΗ ΟΣΗ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΥΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ!ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΥΗΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΕΤΣΙ ΕΝΩ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΜΥΗΜΕΝΗ ΟΤΑΝ ΕΠΕΡΝΑ ΡΕΙΚΙ!
ΕΚΦΡΑΣΤΗΚΑ ΛΑΘΟΣ!ΕΧΟΥΝ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΑ ΤΣΑΚΡΑ ΜΟΥ!ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ,Ε?
ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΙΜΑΙ!ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΛΑΘΗ!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!
ΓΙ’ΥΤΟ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΩΡΘΩΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΑΝΕΣ!
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ,ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΧΙ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΝΟΩ ΕΓΩ!ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ!ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΠΟΝΩ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΤΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΣΤΗΧΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ!ΠΟΝΑΩ ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ!
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ!
Μαρία το τσάκρα της καρδιάς δεν έχει να κάνει μόνο με την αγάπη η την συμπόνια μας πρός τους άλλους ανθρώπους αλλά έχει να κάνει και με την αγάπη πρός τον εαυτό μας.
και εγώ προσωπικά είμαι ευαίσθητη και ναι αγαπάω και τα ζώα,και πολλοί άνθρωποι είναι έτσι, αλλά πάλι έχω ένα βαρβάτο μπλοκάρισμα στην καρδιά ,γιατί η αγάπη πρέπει να ξεκινάει πρώτα από τον ίδιο μας τον εαυτό,αλλά βλέπεις μας έμαθαν ότι αυτό είναι εγωιστικό Ο Χριστό είπε ,αγαπάτε τους άλλους όπως τον εαυτό σας
....ελπίζω να καταλαβαίνεις τι θέλω να πώ. @};-

Βασούλα διόρθωσε με αν το είπα λάθος
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
VasilisM
Δημοσιεύσεις: 8049
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 2:55 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από VasilisM »

Μαρακι χαιρομαι πολυ που πηρες 1ο βαθμο!

Τωρα οσων αφορα στο εκκρεμες κι εγω εχω δοκιμασει αλλα κατεληξα πως δεν το χρειαζομαι.

Αν κανεις εντατικα ρεικι και αρχισουν να καθαριζουν τα λεπτοφυη πεδια σου, αρχιζεις να νιωθεις πιο εντονα την ενεργεια, νιωθεις ακομη και τα ενεργειακα σου κεντρα.

Ετσι λοιπον δεν χρειαζεσαι ουτε εκκρεμες ουτε κανεναν για να σου διαγνωσει που εχεις μπλοκαρισμα.. το κανεις εσυ στον εαυτο σου.

@};-
Πολέμα και Οραματίσου
MARIA.Α
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: 02 Μάιος 2011 1:54 pm

Δημοσίευση από MARIA.Α »

ΙΩΑΝΝΑ έγραψε:
ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ,ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΧΙ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΝΟΩ ΕΓΩ!ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ!ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΠΟΝΩ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΤΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΣΤΗΧΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ!ΠΟΝΑΩ ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ!
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ!
Μαρία το τσάκρα της καρδιάς δεν έχει να κάνει μόνο με την αγάπη η την συμπόνια μας πρός τους άλλους ανθρώπους αλλά έχει να κάνει και με την αγάπη πρός τον εαυτό μας.
και εγώ προσωπικά είμαι ευαίσθητη και ναι αγαπάω και τα ζώα,και πολλοί άνθρωποι είναι έτσι, αλλά πάλι έχω ένα βαρβάτο μπλοκάρισμα στην καρδιά ,γιατί η αγάπη πρέπει να ξεκινάει πρώτα από τον ίδιο μας τον εαυτό,αλλά βλέπεις μας έμαθαν ότι αυτό είναι εγωιστικό Ο Χριστό είπε ,αγαπάτε τους άλλους όπως τον εαυτό σας
....ελπίζω να καταλαβαίνεις τι θέλω να πώ. @};-

Βασούλα διόρθωσε με αν το είπα λάθος
ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ!ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΕΝΗ!ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?
7 ΣΤΑ 7 ? ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΕΝΑ!
ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΩ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ!
ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΕΝΑ!
ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ!
ΕΝΑ,ΕΝΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑ ΔΕΙΑΒΑΖΕ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑ,ΑΥΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΤΟ ΕΧΩ!ΤΟ ΗΞΕΡΑ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ?
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ?
ΘΑ ΤΑ ΞΕΜΠΛΟΚΑΡΩ!
ΣΙΓΑ,ΣΙΓΑ!
ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!
ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ!
ΤΗΝ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΕΧΗ ΑΜΦΙΣΒΙΤΗΣΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΩ!
Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ!
ΤΡΑΒΗΞΑ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΡΩΡ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ,Η΄ΜΕΝΕΙΣ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ Η΄ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΩΣ!
ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΕΠΙΡΕΑΣΕΙ!
ΡΙΣΚΑΡΑ!ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΙΟ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΩ ΠΙΑ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ,ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΦΩΣ!
ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MARIA.Α την 23 Μάιος 2011 10:03 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

έτσι Μαράκι μου! Σιγά σιγά όλα θα γίνουν!

>:d< >:d< >:d<
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
MARIA.Α
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: 02 Μάιος 2011 1:54 pm

Δημοσίευση από MARIA.Α »

[quote="VasilisM"]Μαρακι χαιρομαι πολυ που πηρες 1ο βαθμο!

Τωρα οσων αφορα στο εκκρεμες κι εγω εχω δοκιμασει αλλα κατεληξα πως δεν το χρειαζομαι.

Αν κανεις εντατικα ρεικι και αρχισουν να καθαριζουν τα λεπτοφυη πεδια σου, αρχιζεις να νιωθεις πιο εντονα την ενεργεια, νιωθεις ακομη και τα ενεργειακα σου κεντρα.

Ετσι λοιπον δεν χρειαζεσαι ουτε εκκρεμες ουτε κανεναν για να σου διαγνωσει που εχεις μπλοκαρισμα.. το κανεις εσυ στον εαυτο σου.

@};-[/quote
ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ,ΒΑΣΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΡΑ! >:d< >:d<
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

ΘΑ ΤΑ ΞΕΜΠΛΟΚΑΡΩ!
ΣΙΓΑ,ΣΙΓΑ!
ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!
ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ!
μην μασάς Μαράκι ,όλα θα γίνουν :-D >:d< >:d< >:d<
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
MARIA.Α
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: 02 Μάιος 2011 1:54 pm

Δημοσίευση από MARIA.Α »

ΙΩΑΝΝΑ έγραψε:
ΘΑ ΤΑ ΞΕΜΠΛΟΚΑΡΩ!
ΣΙΓΑ,ΣΙΓΑ!
ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!
ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ!
μην μασάς Μαράκι ,όλα θα γίνουν :-D >:d< >:d< >:d<
ΝΑΙ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ,ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ! :x :x :x
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23393
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

Μαρία δυνατά!!! :-D

>:d< >:d<
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
MARIA.Α
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: 02 Μάιος 2011 1:54 pm

Δημοσίευση από MARIA.Α »

Θοδωρής έγραψε:Μαρία δυνατά!!! :-D

>:d< >:d<
:x :x :x

Επιστροφή στο “ΤΟ ΡΕΪΚΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ”