To Βιντεακι του φορουμ μας :)) ΜΙΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΠΑΡΕΑ...

η σχέση με την ενέργεια, εμπειρίες, αποδοχή ή αμφισβήτηση

Συντονιστής: Vasoula

O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

To Βιντεακι του φορουμ μας :)) ΜΙΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΠΑΡΕΑ...

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
Επιτελους...
http://www.greektube.org/content/view/127434/2/

Ανεβηκε σε κατι αναλογο του rapidshare για κατεβασμα..
http://hotfile.com/dl/81487470/925a731/ ... L.wmv.html
:-D @};- >:d<

Προστεθηκε το επισημο βιντεακι μας,creation by sweet angel εμμανουελα μας. :x @};- >:d<
Εγω εβαλα το χερακι μου επι του τεχνικου θεματος μεταμορφωσης του σε βιντεο,τα πνευματικα δικαιωματα και τα ευχαριστω ανηκουν στο τρελοκοριτσο του φορουμ μας.:-D :-D


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ειναι το πρωτο βιντεο που σηκωσα στο youtube,ελπιζω να σας αρεσει πολυ :-D :x >:d<
http://www.youtube.com/watch?v=EVIv9NZc1sY


Βασουλα το αλλαξα λιγο εβαλα ποιο πολλα προσωπα. :x
Συγνωμη αν μερικα προσωπα τους κοβει μερικες φορες κανα κεφαλι αλλα το προγραμμα δεν μου εκανε το χατηρι να το κανω τελειο. >:\

Με πολυ αγαπη :x :x :x :x
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ την 10 Νοέμ 2010 3:31 pm, έχει επεξεργασθεί 4 φορές συνολικά.
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Αχ τι όμορφο που το έφτιαξες :x πραγματικά υπέροχο
O:-) ^:)^

συγκινήθικα πολύ :-( :-( :-( :-(

Ευχαριστούμε Τασούλη >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

Τασούλη είσαι υπέροχος!!! :x :x :x
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
Άβαταρ μέλους
Alexandros
Δημοσιεύσεις: 3116
Εγγραφή: 15 Μάιος 2010 11:04 pm

Δημοσίευση από Alexandros »

Αφωνος......

Μπράβο Τάσο…!

Είστε πραγματικά υπέροχοι!!!

:x @};-
-Της γης παιδί είμαι και του έναστρου ουρανού αλλά το γένος μου είναι βεβαίως (μόνον) ουράνιο...

-Η Αγάπη υπερβαίνει το φόβο και την μοναξιά, Οδηγώντας πέρα από τα ρηχά αισθήματα, στις ακτές της απέραντης Ύπαρξης…

http://youtu.be/kHJDhPVpI1s" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Tασούλη μου δεν έχω λόγια...

Ούτε ευχαριστώ δεν φτάνει γι' αυτό που ένιωσα...

Σας ευχαριστώ που κάνετε με την Αγάπη σας και την Παρουσία σας το όραμά μου πραγματικότητα...


:-( :-( :-( @};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

Πραγματικα αν σου πω οτι μου ερχοταν μια τετοια αισθηση βασουλιτσα μου πριν καν στο στειλω:x
Δεν χρειαζεται τιποτα βασουλιτσα μου,μονο αγκαλιτσες πολλες :x >:d< @};-
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Τασούλη...έγραψα σήμερα στην ενότητα του σεμιναρίου ΑΓΑΠΗ-ΣΟΦΙΑ, κάτι στα κορίτσια, που νομίζω ότι μπορώ να το μοιραστώ με όλους σας!

πάρε πολλές αγκαλίτσες μικρέ μου... >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Vaso έγραψε:αγαπημένες μου...

πέρα από τα μικρά μας συναισθήματα, πέρα από το πως έχει χαρακτηριστεί η προσωπικότητα του καθενός, πέρα από το πως εκφράζει κανείς την αγωνία του, με ευγένεια ή αγένεια, ένα πράγμα είναι αληθινό, και εύχομαι να το βρείτε μέσα σας, στην πορεία, πέρα από κάθε αμφισβήτηση, πέρα από την ανώφελη ανάγκη της προσωπικότητας να νιώσει κάτι που δεν μπορεί παρά να ονειρευτεί...η ΑΓΑΠΗ είναι αληθινή...δεν είναι το όνειρο της επόμενης ημέρας, που γκρεμίζεται μέσα στις επιδιώξεις των ονείρων της ζωής...

Η ουσία μας είναι ΑΓΑΠΗ-ΣΥΓΧΩΡΕΣΗ και είναι η μόνη Αλήθεια που μπορώ να σας μεταβιβάσω, έτσι απλά όπως την έχω μέσα μου!

Η ΑΓΑΠΗ δεν είναι μια συναισθηματική λύση στα προβλήματα της καθημερινότητας, ούτε της σπουδαιότητας που θέλουμε να απολαύσουμε και δεν μπορούμε...

Η ΑΓΑΠΗ είναι η έμπνευσή μας...η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

Αν μπορεί να εμπνέει τους φίλους μας, όσους δεν έζησαν τα βήματά σας προς Αυτήν, σκεφτείτε πόσο μπορεί να εμπνεύσει Εσάς, αγαπημένες Μου!

Τα "οχυρά" μας γκρεμίζονται, όταν κατανοήσουμε απόλυτα και ουσιαστικά, ότι αυτά που χτίσαμε δεν ήταν εμπνευσμένα, αλλά υποχρεωτικά...Η ΑΓΑΠΗ δεν χτίζει οχυρά, γιατί δεν έχει τίποτα να πολεμήσει...

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ, και αυτό δεν είναι ένας Λόγος προς χάρη ευγενείας!

Εύχομαι να έρθει η στιγμή που να μπορείτε να νιώθετε ΑΓΑΠΗ, ακόμα και μέσα στα συναισθήματα της αγωνίας σας ή ακόμα και της αμφισβήτησής σας γι' Αυτήν!

Σας αφιερώνω αυτήν την ΕΜΠΝΕΥΣΗ του Τασούλη μας!
Για να μπει κανείς στον κόπο να τοποθετήσει τα κομμάτια ενός παζλ που το ΟΛΟΝ του λέει ΑΓΑΠΗ, σημαίνει ότι αυτή η ΕΜΠΝΕΥΣΗ είναι ΑΛΗΘΕΙΑ...

http://www.youtube.com/watch?v=EVIv9NZc1sY


:x
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

Πραγματικα δεν εχω ιδεα για τα βηματα σας αλλα το βιντεο μου εβγαλε απο την αρχη κατι πολυ... :-(
Να ξερες ποσες φορες το εχω δει,καλα λεμε τα σπαει το δημιουργημα,αλλα το περιεχομενο ειναι που κανει την διαφορα.... :-D @};-

Ουπς ξεχασα κατι τελευταιο απο την συγκινηση...:-(
ΕΥΛΟΓΙΕΕΕΣΣΣΣΣΣΕικόνα(ετσι για το καλο :-D )


:x @};- :x @};- :x @};- :x @};- :x @};- :x @};-
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Σας ευχαριστώ που κάνετε με την Αγάπη σας και την Παρουσία σας το όραμά μου πραγματικότητα...
Εμείς Σ'ευχαριστούμε Βασούλα που είσαι πάντα διπλά μας ,και που έφτιαξες αυτό το υπέροχο φόρουμ !!!

:-( @};- @};- @};- >:d< >:d< >:d<
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

Το εχω δει απο χθες ουτε και εγω δεν ξερω ποσες φορες και καθε φορα δακρυα ερχοντε στα ματια μου...!!!!

Βασω σε ευχαριστουμε που ειμαστε μερος ενος οραματος αγαπης που αποτυπωνεται μεσα στα προσωπα μας...!!! ειναι περα απο λογια το βιντεο μιλαει απο μονο του... @};-


:x :x :x :x :x :x
Άβαταρ μέλους
ALEXOULA
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24519
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007 9:04 pm

Δημοσίευση από ALEXOULA »

Τόση συγκίνηση , τόση Αγάπη .........
Τα λόγια είναι περιττά όταν μιλούν οι ψυχές μας.....
Τσούλη νάσαι καλά !!!!!!!!!!!!
ΒΑΣΩ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ

:-( :-( :-( :-( :-( :x :x :x :x >:d< >:d< >:d< @};- @};- @};-
Γι' αυτό που πολεμάς είναι μόνο η εξέλιξή σου...Εκεί στον κάθετο άξονα...γιατί όταν αυτός ολοκληρωθεί, ο πόλεμος μετά, στον οριζόντιο, γίνεται αρμονία, ειρήνη και πληρότητα

__________________________________________________________
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

:-( :-( :x @};-
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

πραγματικά σε ευχαριστούμε πολύ Τασούλη.... :-( :-( :-( :x :x :x
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

Τασουλη......... :-( >:d< >:d< ευχαριστουμε που αποτυπωσες στο βιντεακι οσα εχουμε στην καρδιά μας..... :x

Ευλογια Αγάπη Σοφία ......

Ευχαριστω ευχαριστω ευχαριστω που ειμαι ενας κόκκος απ αυτο το παζλ .........

Βάσω @};-
Παρεα των 12 @};- @};-
Φορουμορεικοφιλαρακια @};- @};- @};-
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

Νομίζω οτι πρέπει να το μετακινησουμε η στις ενοτητες του ρεικι η στο παρεα- καλημερα :-? ;) O:-)
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog

Επιστροφή στο “ΤΟ ΡΕΪΚΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ”