Δυστυχώς, συμβαίνουν κι αυτά...

η σχέση με την ενέργεια, εμπειρίες, αποδοχή ή αμφισβήτηση

Συντονιστής: Vasoula

Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

ΝΑ τα πάρουμε απο την αρχή....
αετος έγραψε:Καταθέτω μια εμπειρία επειδή νομίζω οτι ισως χρειάζεται.
Δεν ξέρω για το Ρέίκι αφου δεν το εχω δοκιμάσει. Αλλά επειδή συμμετέχω ενεργά σε αλλο χώρο με δούναι λαβείν ενέργειας πιστεύω οτι μπορώ να την αντιλαμβάνομαι.
Όταν λές σε άλλο χωρο τι εννοείς;
αετος έγραψε: Για έναν όμως που γνώριζε, υπήρχε απώλεια ενέργειας επάνω μου και τωρα που μπορώ να το νιώσω κι εγώ στον αλλον καταλαβαίνω πως φαινόταν.
Ασχετα απο την μεθοδο μετάδοσης, η ενέργεια που χρειαζόμουν έφτασε σε εμένα αλλά η δόση ήταν τόσο μεγάλη που μεταφράστηκε σαν κάτι που δεν μπορώ να περιγράψω.
Οταν λές μεταφράστηκε σε κάτι που δεν μπορείς να περιγράψεις... τι εννοείς ακριβώς;;

αετος έγραψε: Εκτός του οτι δεν ήξερα τι συνέβαινε, εκτός απο τις κατηγορίες που εξαπέλυσα εστω και νοερά, δεν ήξερα πως και τι να μαζέψω απο την υπερένταση και απο όλα αυτά που ξαφνικά αισθανόμουν.
Όταν λές εξαπέλυες κατηγορίες;; δηλαδή ξέσπασες σε κάποιον και αυτό το ξέσπασμα προκλήθηκε απο την ενέργεια που έλαβες;;

αετος έγραψε:Πολύ αργότερα οταν κατάφερα να κοντρολάρω τα πράγματα και τα γνώρισα θέλησα να ευχαριστήσω ότι ήταν γύρω μου, τα πάντα.

Προφανώς ο άρρωστος κύριος ξενίστηκε με την δύναμη αυτη και φοβήθηκε. Ο φόβος του την μετέτρεψε σε αρνητισμό.

Ομως ακόμη και την τελευταία στιγμή ευλογήθηκε απο Αυτόν.
Οταν λές ο άρρωστος κύριος σε ποιον αναφέρεσαι;;
Την δύναμη της ενέργειας ή εννοείς την ένταση του ξεσπάσματος;

Και όταν λές ευλογήθηκε απο αυτόν ;;;

Ισως αν έλεγες και κάτι για το πρόβλημα που αντιμετωπιζες να ξεκαθαριζε λίγο περισσότερο... Αν βέβαια το θές..
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Η αλήθεια είναι, αετέ, ότι ούτε εγώ κατάλαβε τι έχει γίνει...

Δεν ξέρω τι θα πει πήρα παραπάνω από ότι χρειαζόμουν, ούτε πήρα αρνητική ενέργεια...Στο ρέικι δεν υπάρχουν αυτά...
Δεν ξέρω σε τι σύστημα αναφέρεσαι, αλλά ξέρω ότι όποιο σύστημα με ενέργεια, δεν μπορεί να φέρει από μόνο του τέτοια αποτελέσματα...

Θα σου ήμουν ευγνώμων αν εξηγούσες λίγα παραπάνω, στο χρόνο και την "ποσότητα" που εσύ θέλεις... :)
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλημέρα παιδιά.
Θα προσπαθήσω να εξηγήσω όπως μπορώ καλύτερα.

Ολες οι ομάδες που ασχολούνται με τον εσωτερισμό έχουν ως βασικό στοιχείο την ενέργεια. Όπως έχω πει δεν γνωρίζω για την διαδικασία του Ρέϊκι αλλά από το λίγο που έχω αντιληφθεί επικεντρώνεται κυρίως στην θεραπεία [ νομίζω ψυχική και υλική].
Αν κρίνω από ελάχιστους που γνωρίζω και που ακολουθούν αυτή την μέθοδο προφανώς είναι γλυκειά και αρμονική. Βέβαια θα υπάρχουν και εξαιρέσεις όπως υπάρχουν παντού.

Στα περισσότερα συστήματα υπάρχει η έννοια της θεραπείας αν όχι σαν κέντρο, οπωσδήποτε σαν στοιχείο αυτών.
Για να έχουμε αποτέλεσμα χρειαζόμαστε την ομαδική συμμετοχή με οραματισμούς η από κοντά αν γίνεται.
Κατά την γνώμη μου η ενέργεια μεταδίδεται με πολλούς τρόπους.
Ένας από αυτούς πρέπει να είναι αυτός που περιγράφεις

<< Το μόνο που ήθελε ήταν να βάζω τα χέρια μου πάνω του. Του έφερνε ανακούφιση και αισθανόταν δυνατότερος.>>

Δεν τον ξέρω αλλά υποθέτω ότι έτσι λειτουργείς.

Εκτός όμως από αυτή τη μέθοδο, μπορεί να μεταδοθεί αυτή η γλυκειά αίσθηση αγάπης και νοητικά και μπορεί με αυτό τον τρόπο να είναι όλοι πιο ζεστοί, πιο δυνατοί, πιο συνδεδεμένοι.
Περιγράφω όμως με λόγια μια αίσθηση και δεν είναι σίγουρο ότι έτσι την λαμβάνουν όλοι.
---------------------
Όταν λές σε άλλο χωρο τι εννοείς;
Εννοώ , άλλο σύστημα. Αλλά αυτό δεν μας ενδιαφέρει ουσιαστικά.

Οταν λές μεταφράστηκε σε κάτι που δεν μπορείς να περιγράψεις... τι εννοείς ακριβώς;;
Την πρώτη φορά που βρέθηκα μεσα στη δράση αυτής της δύναμης, δεν ήξερα τι είναι, ούτε τι νιώθω. Ηταν κάτι μη αναγνωρίσιμο, με αποτέλεσμα να κάνω βλακώδη σενάρια στο μυαλό μου και να κατηγορώ επίσης για άλλες βλακείες που ντρέπομαι και να αναφέρω…..
Αισθανόμουν πολύ δυνατή, τίποτα δεν μπορούσε να με στεναχωρήσει, όλα ήταν πιο φωτεινά και δεν νύσταζα καθόλου. Ασε που είχα συνέχεια ένα χαζοχαρούμενο χαμόγελο.

Το ζήτημα είναι ότι αυτό ηταν σχεδόν ανεξέλεγκτο όσον αφορά την ευφορία και την αίσθηση της παντοδυναμίας. Διαβάζοντας και ορθολογίζοντας καθώς και συζητώντας βρέθηκε η άκρη.
αν λές εξαπέλυες κατηγορίες;; δηλαδή ξέσπασες σε κάποιον και αυτό το ξέσπασμα προκλήθηκε απο την ενέργεια που έλαβες;;
Δεν εφταιγε η ενέργεια , εγώ ήμουν άσχετη. Δεν ξέσπασα λεκτικά πουθενά αλλά εσωτερικά σκέφτηκα και κατηγόρησα για διάφορα μαγικά κλπ τα οποία ήταν γελοία. Από την στιγμή που είχα ζητήσει ‘’βοήθεια’’ δεν μπορούσα να μιλήσω. Ας μην την ζήταγα από εκεί.

Οταν λές ο άρρωστος κύριος σε ποιον αναφέρεσαι;;
Την δύναμη της ενέργειας ή εννοείς την ένταση του ξεσπάσματος;

Και όταν λές ευλογήθηκε απο αυτόν ;;;
Αναφέρθηκα στον άρρωστο κύριο που εδωσε ενέργεια η Βάσο. Ο άνθρωπος προφανώς άσχετος από τον χώρο , ένιωσε για πρώτη φορά στη ζωή του αυτή την δύναμη και ίσως μπερδεύτηκε και αυτός όπως εγώ και είπε διάφορα.
Λέω ότι ευλογήθηκε πρίν πεθάνει επειδή κατά την γνώμη μου αυτή η ενέργεια προέρχεται από το σύμπαν , είναι κοσμική ενέργεια [ Θεϊκή] και μεταφέρεται από τους θεραπευτές.

Ίσως να υπάρχει και άλλη εξήγηση που να μην την ξέρω.
Ισως αν έλεγες και κάτι για το πρόβλημα που αντιμετωπιζες να ξεκαθαριζε λίγο περισσότερο...
Απλώς υπήρξε ένα αδιέξοδο ψυχονοητικό που προκαλούσε απώλεια ενέργειας αφού το μεγένθυνα στη σκέψη μου και με απασχολούσε συνέχεια.
Κάτι που εμποδίζει και μπλοκάρει μεσα στα αρνητικά συναισθήματα την ηρεμία και την χαρά.

Παιδιά νομίζω ότι προκάλεσα αναστάτωση με όσα είχα την φαεινή ιδέα να γράψω. Συγνώμη. Λάθος μου που αναφέρθηκα σε εμπειρίες μεμονωμένες.
Δεν έχω τις απαραίτητες γνώσεις ώστε να λέω κατι σωστά και να μπορώ να το μεταδώσω ατόφιο. :shock:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Aχ, αετέ μου, τώρα κατάλαβα τι εννοείς!!!

συγνώμη εγώ, εσύ γιατί ζητάς?

Να εκφράζεις ελεύθερα αυτό που θέλεις και πάντα θα βρίσκουμε τρόπους να κάνουμε την επικοινωνία μας σαφή...Αλλίμονο δεν συμμετέχουν σ' αυτό το φόρουμ συγγραφείς... :D :D

σε παρακαλώ φύγε από αυτό... :D :D
Δεν έχω τις απαραίτητες γνώσεις ώστε να λέω κατι σωστά και να μπορώ να το μεταδώσω ατόφιο
γιατί τι θα πει "απαραίτητες"???? Απαραίτητη είναι μόνο η διάθεση να επικοινωνήσεις και να μοιραστείς...όλα τα άλλα βρίσκονται! :D


Θα σου πω και κάτι άλλο σχετικό με την ενέργεια...

Το μεγαλύτερο συναίσθημα που μπορεί να φέρει είναι ο "έρωτας"...χρειάζεται πολύ μεγάλη προσοχή...

Είχα γράψει παλαιότερα κάτι στο φόρουμ του εσωτέρικα γι' αυτό, γιατί με έχει απασχολήσει αρκετά και το έχω αντιμετωπίσει προσωπικά... Θα το βρω και θα το βάλω, γιατί είναι χρήσιμο και σε "θεραπευτές" και σε "θεραπευόμενους"....
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

Για πες για πες... :roll:
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Το βρήκα και το παραθέτω ατόφιο...
γράφτηκε στις 12.1.2007, σε συζήτηση με μια φίλη που αναφέρθηκε στις σχέσεις που δημιουργούνται μεταξύ "θεραπευτή" και "θεραπευόμενου".... :wink:



-----------------------------------------------------------------------------------------

Καλησπέρα σε όλους,




quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Μάλιστα, έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι πόσο βάσιμη είναι η άποψη ότι δημιουργούνται καρμικές σχέσεις μεταξύ θεραπευόμενου και θεραπευτή τη στιγμή που δεν είναι ο θεραπευτής που θεραπεύει, αλλά αυτό είναι μια άλλη συζήτηση.
--------------------------------------------------------------------------------


Αυτό που είπες Unseen μου για τις καρμικές σχέσεις που δημιουργούνται μεταξύ «θεραπευόμενου» και «θεραπευτή» έχει και κάποια εξήγηση.
Έχω εμβαθύνει σ’ αυτό το θέμα, στηριζόμενη τόσο σε προσωπικά συμβάντα, όσο και σε «περιπέτειες» που έχουν συμβεί σε κάποιους «θεραπευτές».

Θα σου πω την άποψή μου και με ενδιαφέρον θα ακούσω και την δική σου, ή όποιου άλλου, αφού σ’ αυτό το θέμα, μόνο ανιχνεύοντας μπορούμε να δώσουμε απαντήσεις.

Η ενέργεια που μεταδίδεται στον «θεραπευόμενο» του φέρνει γαλήνη, αγάπη και, χάρη σ’ αυτά τα δύο συναισθήματα, καμιά φορά και ευγνωμοσύνη. Η χαλάρωση που αισθάνεται την ώρα της «θεραπείας» στο φυσικό του σώμα, μεταφράζεται σε γαλήνη στο νοητικό του πεδίο και αγάπη στο συναισθηματικό. Η ροή της ενέργειας, ακόμα και αν δεν την καταλαβαίνει (πράγμα σπάνιο), τις περισσότερες φορές τον μεταφέρει σε υψηλότερες συχνότητες και αγγίζει πεδία που μέχρι εκείνη την στιγμή δεν είχε φανταστεί. ΄Όταν συνέρχεται, η αίσθηση του «αγγίγματος της ενέργειας» μεταφέρεται υποσυνείδητα στον «θεραπευτή», γιατί ο ανθρώπινος νους δεν μπορεί να συλλάβει το μεγαλείο της συμπαντικής ενέργειας και την έννοια «κανάλι». Του είναι δύσκολο να κατανοήσει ότι ο «θεραπευτής» διαθέτει τον εαυτό του σαν αγωγό της ενέργειας και έτσι θεωρεί τον «θεραπευτή» εκείνη την συγκεκριμένη στιγμή σαν «αγνό και γεμάτο αγάπη άνθρωπο» (που μπορεί και να είναι, αλλά όχι απαραίτητα) και εγείρονται συναισθήματα αγάπης που παρερμηνεύονται σε έρωτα. Εδώ ξεκινά η εργασία του θεραπευτή, που πρέπει να γνωρίζει αυτήν την ιδιαιτερότητα που μεταφέρει η ενέργεια και με αγάπη να την εξομαλύνει. ΄Όμως επειδή και ο «θεραπευτής» είναι άνθρωπος που μπορεί και να μην έχει ακόμα ισορροπήσει τις προσωπικές του επιδιώξεις, μπορεί και αυτός ο ίδιος να πέσει στην «παγίδα» της ίδιας της ενέργειας που διοχετεύει. Δημιουργείται, λοιπόν ένας δεσμός, που δεν έχει σταθερή βάση, παρά μόνο ονειρική. Και από εκεί αρχίζουν οι παρεξηγήσεις, οι σχέσεις-οδύνης και η αναφορά σε καρμική σχέση. Και οι δυο, και ο «θεραπευόμενος» και ο «θεραπευτής» έχουν πέσει θύματα μιας ιδεατής ιδανικής σχέσης μέσα από την ποιότητα της ενέργειας. Και αυτήν την ιδανική σχέση, όταν δεν είναι έτοιμοι και οι δύο να την στηρίξουν, την φέρνουν στην πραγματικότητα, όπου «βγαίνουν οι μάσκες» της υψηλής ποιότητας της αγάπης και παραμένει «ολόγυμνη» η αλήθεια δύο ανθρώπων που δεν έχουν κοινά σημεία, που δεν έχουν πραγματικά ερωτευθεί. Αυτή η απογοήτευση εγείρει και στους δυο την πεποίθηση, ότι «καρμικοί δεσμοί» τους έφεραν κοντά και προσπαθούν να βρουν την αιτία και το αποτέλεσμα των συμπαντικών νόμων.

Μέσα από την διαδρομή μου με το ρέικι κατανόησα ότι η εμβάθυνση στην ουσία της ενέργειας σου φέρνει την επίγνωση της ανιδιοτελούς αγάπης, όπου εκεί δεν χωρά η έννοια "ανταπόδοση". Γνωρίζω ότι δεν είναι έρωτας ή φιλία αυτό που σε δένει με αυτόν που "θεραπεύεις", αλλά η αντίληψη του Ανώτερου ΄Οντος που βρίσκεται μεσα σε όλους μας. Και κατανοώ απόλυτα την ανάγκη των ανθρώπων να αγαπήσουν ένα Ανώτερο Ον, που στην περίπτωση που τους δίνεις ενέργεια ρέικι, μπορεί να αντιληφθούν σε σένα, λόγω της ποιότητας της ενέργειας και των δικών σου υψηλών δονήσεων. ΄Οποιος, λοιπόν, το γνωρίζει, ξέρει και να το χειριστεί και να μην επιτρέψει στην προσωπικότητα να "κολακευτεί" από αυτό που του προσφέρεται...

Φιλιά σε όλους
Βάσω
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

.....οταν λέω για πες για πες ειναι γιατί ξέρω τι περιμένω.
Μην γελας! :D Καλά εγώ γελώ :roll:
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

:D :D :D σφαιρούλα μου!
Είναι μεγάλο "μάθημα"...

Εγώ την σχέση την στηρίζω στον βαθύτερο έρωτα και όχι σ' αυτόν που αναδύεται από το "φως" μόνο....
Ανταποκρίνεται όλο σου το είναι σ' αυτό!


΄Ομως το έχω εισπράξει επανειλημμένως... :wink:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Χα χα !!! Καταλαβαίνω τι λες. Ευτυχώς , είχα ''μαγισσα'' δασκάλα...στην αρχή αλλα και πάλι αναρρωτήθηκα τι μου συμβαίνει .
Πάντως για να μην κάνω την πάπια, μου εχει τύχει να αναζητώ κάποιον αρσενικό αλλά όχι για την αποστολή ενέργειας αλλά επειδή με συνέπερνε ο τρόπος που διάλεγε να εκφραστεί.

Χι χι, ωραία όμως ήταν... :wink:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

αλλά επειδή με συνέπερνε ο τρόπος που διάλεγε να εκφραστεί.
xαχα! Κι αυτό ενέργεια είναι...Ο λόγος!!! :) Χάρισμα όχι τυχαίο! Η πηγαία έκφραση, χρειάζεται λειτουργικό κέντρο λαιμού...

Οι περισσότεροι άνθρωποι έχουν με τον λαιμό θέμα...Οπότε, καλά έκανες αετέ μου και αφηνόσουν στην μαγεια της έκφρασης!
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Εκτός αν εννοείς κάτι άλλο με το "εκφραστεί"... :roll: :roll:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

χι χι χι ....οχι εννούσα την κανονική συνήθη έκφραση .
Δεν έμαθα πως θα ''εκφραζόταν'' αλλιώς...

Εχω μια ερώτηση όμως επάνω στο κείμενο.
και έτσι θεωρεί τον «θεραπευτή» εκείνη την συγκεκριμένη στιγμή σαν «αγνό και γεμάτο αγάπη άνθρωπο» (που μπορεί και να είναι, αλλά όχι απαραίτητα)
΄Όμως επειδή και ο «θεραπευτής» είναι άνθρωπος που μπορεί και να μην έχει ακόμα ισορροπήσει τις προσωπικές του επιδιώξεις, μπορεί και αυτός ο ίδιος να πέσει στην «παγίδα» της ίδιας της ενέργειας που διοχετεύει
Αυτό απο οτι εχω καταλάβει όντως γίνεται.
Αλλά το πως δεν μπορώ να αντιληφθώ.
Αν ο θεραπευτής η ο πομπός δεν είναι ''καθαρός'' και δεν εχει υψηλούς κραδασμόυς τότε πως μπορεί και πλησιάζει αυτή την ενέργεια και την μεταδίδει κιόλας?

Επίσης πως τελικά φτάνει και αφομοιώνεται απο τον δέκτη που ούτε και αυτός είναι ιδανικός ?
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

αετος έγραψε: Αυτό απο οτι εχω καταλάβει όντως γίνεται.
Αλλά το πως δεν μπορώ να αντιληφθώ.
Αν ο θεραπευτής η ο πομπός δεν είναι ''καθαρός'' και δεν εχει υψηλούς κραδασμόυς τότε πως μπορεί και πλησιάζει αυτή την ενέργεια και την μεταδίδει κιόλας?

Επίσης πως τελικά φτάνει και αφομοιώνεται απο τον δέκτη που ούτε και αυτός είναι ιδανικός ?
Και εδώ είναι μια απο τις πιο κοινές παρεξηγησεις της λέξης Θεραπευτής.....
Ο "Θεραπευτής" είναι απλά ένα κανάλι ενέργειας.. δεν είναι ο ίδιος που "θεραπεύει"...
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Φυσικά και ο "θεραπευτής" έχει υψηλότερες δονήσεις...ή οφείλει να έχει μέσα από την εργασία του με τον εαυτό του που τον κάνει διαρκώς ναι διευρύνεται...

Αυτό που ρωτάς, αετέ, πως μπορεί να μεταδίδει την ενέργεια, είναι μια ολόκληρη ανάπτυξη και δεν μεταφέρεται σε δύο αράδες.

΄Ομως οι μυήσεις στο ρέικι, γι' αυτό έχουν αξία! Αλλιώς γιατί να γίνονταν?

Η προστασία από την αλληλεπίδραση "θεραπευτή" - "θεραπευόμενου" την στιγμή της ενεργειακής ανταλλαγής, είναι και η αξία του "θεραπευτή"...!!!

Η ζωτική ενέργεια του "θεραπευόμενου" αποκαθίσταται...
Το αν διατηρηθεί είναι ένα άλλο θέμα.
Πάντως μόνο με ρέικι, ή ό,τι άλλο, κανείς δεν "θεραπεύεται"...χρειάζεται διαρκώς και αδιαλείπτως εργασία προς τα μέσα. Αυτό είναι το κύριο μήνυμα, για όσους δέχονται πνευματικη ενέργεια...
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ευχαριστώ παιδιά :D

Επιστροφή στο “ΤΟ ΡΕΪΚΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ”