MANTRA

η σχέση με την ενέργεια, εμπειρίες, αποδοχή ή αμφισβήτηση

Συντονιστής: Vasoula

Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

>:d< >:d< Eυχαριστώωωωωωωω την κατέβασα!! :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Γιούπι! :cheers:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

Αχ τι ωραία!! Θα ακούω την φωνούλα σου να λέει την επίκληση ενώ θα δουλεύω στον κομπιούτερ και θα είναι υπέροχα! Και τώρα αυτήν ακούω!!! Βασω, Εσύ έχεις βγάλει και cd δικούς σου διαλογισμούς; Εγώ έχω κομπιούτερ επιτραπέζιο και δεν βολεύει να ακούω και να κάνω τους διαλογισμούς!! Αν σου φέρω το mp3 μου το Σάββατο ξέρεις να τους περάσεις μέσα; Ετσι θα μπορώ να τους έχω παντού!!! Μόνο με cd πάντως ή μέσα από mp3 μπορώ να τους απολαύσω, γιατί το κομπιούτερ είναι μακρυά από το δωμάτιο!!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Αν σου φέρω το mp3 μου το Σάββατο ξέρεις να τους περάσεις μέσα;


ααααα =)) =)) =)) =)) =)) =))

καλό! οεο! σούπερ το ανέκδοτο! Το άλλο με τον Τοτό, το ξέρεις? :)) :)) :)) :))
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

=)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :))
Κατάλαβα!! Πάνε οι ελπίδες μου!!!
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Βρε Βασιλάκι μου δεν μου το στέλνεις και μένα στο e-mail μου γιατί δυστυχώς εμένα μου βγάζει "ΜΗ ΕΠΙΤΡΕΠΤΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ"!
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

Ωχ! Πότε το προσπάθησες τελευταία φορά Δήμητρα; Αν ήταν πριν από χτες ξαναπροσπάθησέ το!! Αλλιώς θα πρέπει να το έχουνε κατεβάσει και άλλοι, και σε αυτή την περίπτωση η Βασούλα μαλλον θα πρέπει να το ξανανεβάσει!! :x @};- >:d<
Βρε Βάσω εχτές που την άκουσα πολλές φορές αντιλήφθηκα ότι τελικά είναι πιο θεραπευτικό να την ακούς...να κάτι σαν μάντρα....παρά να την λες!!! Ενιωθα τέλεια όσο την άκουγα και μετά την άφησα συνέχεια κι ενώ δουλευα μέσα στο δωμάτιο και το βράδυ που έκλεισα το κομπιούτερα ένιωθα ότι......μου την επαναλάμβαναν οι τοίχοι του δωματίου!! :-D Απίστευτό ε!!! Πάντως για να είμαι ειλικρινείς από το να ακούω μάντρας και προσευχές διάφορες που δεν καταλαβάινω προτιμώ αυτήν την προσευχή και ύμνους που νιώθω οικείους μου!!!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

σπάει αρκετά μπλοκαρίσματα πάντως αυτή η επίκληση. ΄Οχι βέβαια ότι υπολοίπεται η βαθιά εργασία μας, αλλά ορισμένα αρχικά στάδια μπλοκαρισμάτων, έχω δει ότι απαλύνονται!

είναι ορισμένες φράσεις κλειδιά, όπως

διαχύεται φως

διαχύεται αγάπη

ο Χριστός είναι στην Γη

ο σκοπός καθοδηγεί τις μικρές θελήσεις των ανθρώπων

το σχέδιο της αγάπης και του φωτός πραγματοποιείται

@};- :-(
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

Ναι πράγματι...η δόνηση αυτής της επίκλησης και τα λόγια της είναι πολύ δυνατά!!!! Σε ευχαριστούμε πολύ Βάσω!! >:d< >:d< >:d< >:d< :* :* :*
Άβαταρ μέλους
VasilisM
Δημοσιεύσεις: 8049
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 2:55 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από VasilisM »

Δήμητρα στείλε μου το μειλ σου να δοκιμάσω!
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

Ναταλια γιατι δεν τα φορτωνεις εσυ στο mp3 σου.........!

Εγω τα εχω φορτωσει στο κινητο και τ ακουω απο κει ;) >:d<
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

Γίατί είναι αρκετα΄πολύπλοκο! Αυτό το mp3 που μου δώσανε πρέπει πρώτα να τα περάσω λέει απο cd και τέτοιες ιστορίες και εγώ δεν έχω ιδέα από αυτά!!
Είμαι τελείως ξανθια σε κάτι τέτοια!!
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Εγώ πάντως παιδάκια, την έμαθα χτες απ'έξω και έτσι έχω πρόσβαση σε αυτήν όποτε το χρειάζομαι!! :x :x
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

Εγώ πάντως τρελαινομαι να την ακούω!!! Την ξέρω κι εγώ απ' έξω αλλά νιώθω ότι για μένα γίνεται πιο θεραπευτική ακόμα με την ακρόαση!!
Άβαταρ μέλους
eudemonia
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 21 Φεβ 2009 3:24 pm

Δημοσίευση από eudemonia »

Επιστροφή στο “ΤΟ ΡΕΪΚΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ”