Τεχνολογικός έλεγχος

Άβαταρ μέλους
Δεκατριούλης
Δημοσιεύσεις: 4565
Εγγραφή: 29 Ιαν 2011 1:10 pm

Τεχνολογικός έλεγχος

Δημοσίευση από Δεκατριούλης »

Θα προτίνα να ξεκινήσει ερευνα και για ένα σκανερ οπισθίων ώστε να μπαίνουμε στην τουαλέτα με σχετική ασφάλεια...
~x( ~x( ~x(

Samsung Galaxy S7: Το σκάνερ ίριδας ανεβάζει την τιμή του;

Το Samsung Galaxy S7 θα είναι από τις πρώτες μεγάλες ναυαρχίδες που περιμένουμε από τη νέα χρονία και μάλλον η πρώτη συσκευή με Snapdragon 820. Ωστόσο, αν οι πληροφορίες που έρχονται από την Πολωνία είναι σωστές, αν θέλετε να το αγοράσετε θα πρέπει να ξεκινήσετε από τώρα τις οικονομίες.

Οι πληροφορίες, οι οποίες ακόμη είναι ανεπιβεβαίωτες, λένε ότι η Samsung θα ανεβάσει την τιμή στη σειρά του Samsung Galaxy S7. Στην αύξηση της τιμής θεωρείται ότι μπορεί να συμβάλει το γεγονός ότι η Samsung θα προσθέσει σκάνερ ίριδας στην επερχόμενη ναυαρχίδα. Με το σκάνερ ίριδας μπορείς να ξεκλειδώσεις το κινητό σου απλά κοιτάζοντας την οθόνη. Ουσιαστικά κάνει ότι και ο αισθητήρας δαχτυλικών αποτυπωμάτων και θεωρείται πιο ασφαλές.

Εμείς να συμπληρώσουμε, ότι πρόσφατα ακούσαμε τις φήμες για χρήση μαγνησίου αντί για αλουμίνιο στην κατασκευή του. Το μαγνήσιο είναι πιο ακριβό υλικό από το αλουμίνιο, οπότε αυτός μπορεί να είναι ένας ακόμη λόγος για την αύξηση στην τιμή.

H Samsung λέγεται ότι θα λανσάρει 4 εκδόσεις, τα Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S7 Edge Plus και Samsung Galaxy S7 Plus. Η επίσημη ανακοίνωση θα γίνει 21 Φεβρουαρίου πριν την MWC 2016 και αναμένεται να βγει στα ράφια τον Μάρτιο. Ωστόσο, οι πληροφορίες δεν είναι επιβεβαιωμένες από την Samsung και μέχρι την επίσημη ανακοίνωση κρατάμε τις επιφυλάξεις μας.
Ας αφησουμε την κριτική για τους ανθρώπους γύρω μας και ας ακολουθησουμε τον δρόμο που δείχνει η καρδιά μας.
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Re: Τεχνολογικός έλεγχος

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

Αν δεν φτιάχνει καφέ, δεν το παίρνω :-b [-( [-( [-( [-( [-( [-(
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Re: Τεχνολογικός έλεγχος

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Σκανερ οπισθίων! =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

:*
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: Τεχνολογικός έλεγχος

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Ελενίτσα έγραψε:Αν δεν φτιάχνει καφέ, δεν το παίρνω :-b [-( [-( [-( [-( [-( [-(
:)) :)) :)) :)) :)) :))
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29892
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: Τεχνολογικός έλεγχος

Δημοσίευση από Ταρούλα »

:P :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 25978
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: Τεχνολογικός έλεγχος

Δημοσίευση από Βικούλα »

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27230
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: Τεχνολογικός έλεγχος

Δημοσίευση από Ellaki »

Ελενάκι να σου φτιάχνω εγώ καφεδάκια και να το βάλουμε να καθαρίζει εεεεεεεεε ;) :)) :)) :)) :))

και τι γίνεται παρακαλώ με την ακτινοβολία που δέχεται το ματάκι σου?
μάλλον βρίσκουν λύσεις για τους αντιφρονούντες των τσιπακίων Παναγιωτάκο μου :)) :)) :)) :)) :))
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18530
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: Τεχνολογικός έλεγχος

Δημοσίευση από Μάνος »

:)) :)) :)) :)) :)) :))
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Re: Τεχνολογικός έλεγχος

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

Ellaki έγραψε:Ελενάκι να σου φτιάχνω εγώ καφεδάκια και να το βάλουμε να καθαρίζει εεεεεεεεε ;) :)) :)) :)) :))
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!!!!!!!!! :handgestures-thumbupleft: :handgestures-thumbupleft: :handgestures-thumbupleft: :handgestures-thumbupleft: :handgestures-thumbupleft: :handgestures-thumbupleft: :handgestures-thumbupleft: :handgestures-thumbupleft: :handgestures-thumbupleft: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

Σκέτο τον πίνω ~o) <:-p
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27230
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: Τεχνολογικός έλεγχος

Δημοσίευση από Ellaki »

έφτασεεεεεεεεεεεεε

Εικόνα


:romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Re: Τεχνολογικός έλεγχος

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

μμμμ γλυκούλι kitty coffee :* :romance-heartsthree:
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31504
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τεχνολογικός έλεγχος

Δημοσίευση από Fotinoula »

σκανερ οπισθίων
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23366
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Τεχνολογικός έλεγχος

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:

Επιστροφή στο “ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ”