ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Ινατος

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Ινατος »

Δε μπορώ να βάλω εικόνα.παρόλο που την έβαλα και στο img και στο url και κοίταξα και το σχετικό νήμα στα τεχνικά θέματα :(
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

Ινατος έγραψε:Δε μπορώ να βάλω εικόνα.παρόλο που την έβαλα και στο img και στο url και κοίταξα και το σχετικό νήμα στα τεχνικά θέματα :(
Κώστα, υπάρχουν φορές που κι εμένα δεν μου φορτώνει εικόνα και έχω προσέξει πως τις περισσότερες φορές, το link ήταν πολύ μακροσκελές. Έβρισκα την ίδια εικόνα από άλλο link, με λιγότερους χαρακτήρες, και όλα καλά μετά. Για τις εικόνες χρησιμοποιείς το img μόνο του, ενώ για τα links το URL

>:d< >:d<
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

επιτέλους είπαμε ΟΧΙ :cheers:

αν και όλη αυτή η κατάσταση προξένησε μεγάλη ζημιά στον τουρισμό ( εδώ στο ξενοδοχείο που δουλέυω είχαμε πάρα πολλές ακυρώσεις και σε όλο το νισή φυσικά ,το πιο πιθνό είναι να αποληθώ μέσα στην βδομάδα :? ) παρ'όλα αυτά χαίρομαι που επικράτησε το ΟΧΙ :x
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18530
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Μάνος »

Ιωαννάκι μου >:d< >:d< >:d<
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Maraki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 12152
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:03 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Maraki »

Δημητρουλα μου :* κωλοτουμπες κανουνε αλλα εννοείται πως το βρώμικο
παιχνίδι των εντυπώσεων δεν θα το αφήσουν καθόλου.
Είμαστε ΟΛΟΙ ΕΔΩ όμως για την ΟΥΣΙΑ των πραγμάτων! :x :x
Αν λάβουμε πάντως υποψη τον απιστευτο τρόμο που έσπειραν και οι εξω και οι μεσα, το ποσοστό του ΟΧΙ είναι
θεαματικό!! O:-) O:-)

Κωστη μου, εκτος από αυτο που γραφει η Ελενίτσα εχε στο νου σου και το μέγεθος-βάρος της εικόνας. >:d< >:d< >:d< >:d<

Ιωαννάκο μου, κράτα γερά κοριτσάκι μου @};- Ευχομαι να πάνε όλα καλά και θα πάνε >:d< >:d< >:d< >:d<
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είμαι Παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο Δρόμος ο δικός μου προς εσένα...

Και ο Ιησούς είπε ότι μόνο τα παιδιά θα μπουν στο Βασίλειο των Ουρανών.

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Δημητρουλα μου :* κωλοτουμπες κανουνε αλλα εννοείται πως το βρώμικο
παιχνίδι των εντυπώσεων δεν θα το αφήσουν καθόλου.
Eννοείται.. εδώ δεν το αφήσανε στην Ισλανδία, θα το αφήσουν εδώ? Όμως η ώρα τους φτάνει με ταχείς ρυθμούς! Δεν θα έχουν πού να κρυφτούν..

Και ύστερα από την ήττα τους, μιλάνε για εθνική ενότητα.. Ε, όχι φίλοι.. Ενωμένοι με την σαπίλα δεν θα είμαστε ποτέ! ΟΧΙ!!!!!


Ενωμένοι να είστε εσείς

Μετά την επικράτηση του ΟΧΙ στο δημοψήφισμα, πολλοί οπαδοί του ΝΑΙ κάνουν αναφορά στην ενότητα και λένε πως πρέπει να είμαστε όλοι οι Έλληνες ενωμένοι.

Ενωμένοι με τον Κώστα Σημίτη, τον Κώστα Καραμανλή, τον Κωνσταντίνο Μητσοτάκη και τον Γλύξμπουργκ να είστε εσείς.

Ενωμένοι με τον Αντώνη Σαμαρά, τον Ευάγγελο Βενιζέλο και τον Γιώργο Παπανδρέου να είστε εσείς.

Ενωμένοι με την Ντόρα Μπακογιάννη, τον Κυριάκο Μητσοτάκη, τον Άδωνι Γεωργιάδη και τον Μάκη Βορίδη να είστε εσείς.

Ενωμένοι με τον Μπόμπολα, τον Λάτση, τον Αλαφούζο και τους υπόλοιπους εθνικούς ευεργέτες να είστε εσείς.

Ενωμένοι με τον Πρετεντέρη, τον Μπάμπη, τον Τσίμα και τις υπόλοιπες Λουγκρητίες Μπογδάνες της «δημοσιογραφίας» να είστε εσείς.

Ενωμένοι με τον Σάκη Ρουβά, την Δέσποινα Βανδή, τον Γιάννη Μπέζο, τον Κωνσταντίνο Μαρκουλάκη, τον Μάρκο Σεφερλή και άλλους «καλλιτέχνες»να είστε εσείς.

Ενωμένοι με την Μιμή Ντενίση, τον Νίκο Δήμου, τον Άνθιμο, τη Νάνα Μούσχουρη, τον Στέλιο Ράμφο να είστε εσείς.

Ενωμένοι με τους «πνευματικούς ανθρώπους» του τόπου να είστε εσείς.

Εγώ έμαθα από τον πατέρα μου να προσέχω τις παρέες μου.

Καλά να περάσετε. Ενωμένοι.

(Ένας φίλος μου -φίλος εδώ και 30 χρόνια- μου είπε σήμερα πως ψήφισε ΝΑΙ, γιατί τους είπαν στην δουλειά πως, αν βγει το ΟΧΙ, θα χάσουν τη δουλειά τους μέχρι το τέλος του μήνα. Ήταν σε άσχημη κατάσταση -δεν τον έχω ξαναδεί έτσι- και μου είπε πως παρακαλάει να βγει το ΟΧΙ. Καταλαβαίνω τον φόβο των ανθρώπων και τους σέβομαι. Κι εγώ φοβάμαι. Αλλά δεν καταλαβαίνω τη σαπίλα που θέλει να περάσει για πρωτοπορία και ανανέωση. Διχασμός με τη σαπίλα τώρα. Για να ζήσει η χώρα.)

Pitsirikos
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Εικόνα

Με ιδιαίτερα καυστικό τρόπο ο Βέλγος σκιτσογράφος Λέκτρ σχολίασε το αποτέλεσμα του δημοψηφίσματος στην Ελλάδα και το τι σημαίνει αυτό για την πολιτική λιτότητας της Άγγελας Μέρκελ

:)) :)) :))
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

:clap: :clap: :clap:



:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
Άβαταρ μέλους
Elen75
Δημοσιεύσεις: 2052
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010 6:36 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Elen75 »

^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^
"Αν θες να γνωρίσεις το Συμπαν, γνωρισε τον Εαυτο Σου"
Άβαταρ μέλους
Maraki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 12152
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:03 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Maraki »

Καλο!!! =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είμαι Παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο Δρόμος ο δικός μου προς εσένα...

Και ο Ιησούς είπε ότι μόνο τα παιδιά θα μπουν στο Βασίλειο των Ουρανών.

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

:)) <:-p :o)
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 25978
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Βικούλα »

πολυ ωραιος ο πιτσιρικος @};- @};-

η γελοιογραφια τελεια επισης :dance: :)) :)) :)) :))
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Δημοσιεύσεις: 8939
Εγγραφή: 19 Μάιος 2010 10:12 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Stefanos »

:* =)) =)) =))
Όσο πιο μακριά ο Θεός, τόσο μακρύτερα πηγαίνω...
Η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει.
Αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!!!
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από ARTYADIS »

«Ελάτε στην Ελλάδα και συναντήστε τους ανυπότακτους ήρωες του χωριού του Αριστερίξ».


Εικόνα


«Jo Di Graphics»


=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

=)) =)) =)) =)) =)) =))
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-

Επιστροφή στο “ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ”