ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21676
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Evoula »

Τις διάβασα... τις ξαναδιάβασα... και αφού γέλασα μέχρι δακρύων δεν ήξερα σε ποιό τόπικ να τις βάλω.
Εδώ λοιπόν γελάμε με την άνεσή μας, κόντρα σε αυτά που σχεδιάζουν, λένε, προσπαθούν να υλοποιήσουν. Κόντρα στον σκοταδισμό, την ανοησία, την ψυχασθένεια, τον αμοραλισμό.

ΕΙΔΗΣΗ Νο 1

Αντάρτικο κατά της χούντας του ΣΥΡΙΖΑ θα κηρύξει η Αλ Σαλέχ

Την μετανάστευση της στο Παρίσι προκειμένου να οργανώσει αντισταστιακό αγώνα για να "πέσει η χούντα της αριστεράς"... προανήγγειλε η γνωστή επικοινωνιολόγος του ΠΑΣΟΚ, Αφροδίτη Αλ Σαλέχ.

Σε συνέντευξη της στην Ελευθεροτυπία, η γνωστή για τις αντι-ΣΥΡΙΖΑ απόψεις της επικοινωνιολόγος, προειδοποιεί ανοιχτά και σε δραματικούς τόνους τους ψηφοφόρους για τις επιπτώσεις που μπορεί να έχει τυχόν επιλογή τους να δώσουν τη διακυβέρνηση της χώρας στον ΣΥΡΙΖΑ στις επόμενες εκλογές: «Θεός φυλάξοι! Θα μεταναστεύω στο Παρίσι» απαντά όταν ερωτάται τι θα κάνει σε περίπτωση εκλογικής νίκης του ΣΥΡΙΖΑ.

Προειδοποιεί μάλιστα ότι θα κάνει αγώνες στο Παρίσι – παρότι δεν ξέρει καλά γαλλικά, παρά μόνον γερμανικά! – για να… «πέσει η χούντα της αριστεράς»!

Μάλιστα, σε μια επίδειξη... σύγχυσης, η κ. Αλ Σαλέχ, προειδοποιεί ότι σε περίπτωση που πάει να προκύψει συνεργασία ΠΑΣΟΚ – ΣΥΡΙΖΑ και η Κουμουνδούρου βάλει βέτο για την ίδια τότε θα βάλει κι αυτή… βέτο για τον κ. Τσίπρα! «Το δικό μου θα είναι ισχυρότερο» λέει η Αλ Σαλέχ.

Η Αλ Σαλέχ εκφράζει τη στεναχώρια της για τις επιθέσεις που δέχεται, όπως λέει από τον ΣΥΡΙΖΑ, για τον οποίο υιοθετεί πλήρως την κατηγορία που εξαπέλυσε ο Ευάγγελος Βενιζέλος ότι εκτσογλανίζει την κοινωνία.
"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21676
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Evoula »

Είδηση Νο 2

Ο Πάγκαλος το άκουσε και θυμήθηκε τους αγώνες του κατά της χούντας. Ξύπνησε ο επαναστάτης μέσα του και έσπευσε να απαντήσει...

Και ο Πάγκαλος στο Παρίσι για αντίσταση κατά του Τσίπρα


Ο Θόδωρος Πάγκαλος ειναι ο πρώτος που απάντησε στο... προσκλητήριο αντίστασης της Αφροδίτης Αλ Σάλεχ.

Μετά τη δήλωση που έκανε η σύμβουλος του ΠΑΣΟΚ ότι "θα φύγει στο Παρίσι για να αντισταθεί κατά της χούντας του ΣΥΡΙΖΑ" στη περίπτωση που το κόμμα της αξιωματικής αντιπολίτευσης αναλάβει την εξουσία, ο Θόδωρος Πάγκαλος με tweet στάθηκε στο πλευρό της, γράφοντας: «Καλύτερα ξανά στο Παρίσι παρέα με την Αφροδίτη Αλ Σαλέχ παρά σε στρατόπεδο "επαναστατικής διαπαιδαγώγησης" με διοικητή Ζωή Κωνσταντοπούλου».

http://www.koutipandoras.gr:8080/articl ... toy-tsipra" onclick="window.open(this.href);return false;

Τώρα... εδώ που τα λέμε είναι πρόκληση... Ακόμα και αυτοί που δεν είναι ΣΥΡΙΖΑ, άκουσα πως το σκέφτονται σοβαρά να ψηφίσουν μόνο για τους παραπάνω λόγους.
"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21676
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Evoula »

Είδηση Νο3

ΝΔ: Ο ελληνικός λαός πρέπει να γνωρίζει αν ο Τσίπρας είναι άθεος - η απάντηση ΣΥΡΙΖΑ

«Ο ελληνικός λαός πρέπει να γνωρίζει σε τι πιστεύει ο κ. Τσίπρας» αναφέρει σε ανακοίνωσή της η ΝΔ, με αφορμή τις δηλώσεις του υπευθύνου Θρησκευμάτων του ΣΥΡΙΖΑ Γιώργου Αμανατίδη στην τηλεόραση του ΣΚΑΪ ότι ο Αλέξης Τσίπρας «είναι άθεος».

«Ο υπεύθυνος Θρησκευμάτων ΣΥΡΙΖΑ Ι. Αμανατίδης αποκάλυψε σήμερα το πρωί (ΣΚΑΪ TV) ότι ο αρχηγός της αξιωματικής αντιπολίτευσης Αλέξης Τσίπρας είναι άθεος. Δικαίωμα του. Όμως, ο Ελληνικός λαός, πρέπει να γνωρίζει σε τι πιστεύει ο κ. Τσίπρας, γι’ αυτό ο ΣΥΡΙΖΑ οφείλει άμεσα να επιβεβαιώσει ή να διαψεύσει το βουλευτή του» αναφέρεται χαρακτηριστικά στην ανακοίνωση.

«Υπενθυμίζουμε ότι το επίσημο πρόγραμμα του ΣΥΡΙΖΑ προβλέπει τη φορολόγηση όσων δηλώνουν Χριστιανοί Ορθόδοξοι, όπως πρόσφατα το παρουσίασε στον Ελληνικό λαό ο κ. Τ. Κουράκης. Ευχόμαστε η αντιπαλότητα του ΣΥΡΙΖΑ με τους Χριστιανούς Ορθοδόξους να μην οφείλεται στο γεγονός ότι ο κ. Τσίπρας είναι άθεος» προσθέτει η Συγγρού.

«Απειλούν με “χειροβομβίδες”, εμπλέκουν τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας στα σχέδιά τους, τώρα ακόμα και την Εκκλησία. Ως πού θα φτάσει ο κατήφορος του κ. Σαμαρά;» απάντησε ο ΣΥΡΙΖΑ.
"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21676
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Evoula »

Είδηση Νο4

Μα ποιός άνθρωπος με σώα τας φρένας πιστεύει πως αυτό το παλλικάρι, σχεδίασε και υλοποίησε απόδραση, ενώ η Ασφάλεια ξέρει ακόμα και πόσες φορές την ημέρα κατουράει, ξεφεύγει σαν Χουντίνι από την ΕΛΑΣ η οποία έχει εξαπολύσει ανθρωποκυνηγητό και στο μεσοδιάστημα γράφει και μοιράζει στο youtube το καινούριο μανιφέστο του. Για όποιον έχει αμφιβολίες για το αν αυτό το παλλικάρι μπορεί να τα κάνει όλα αυτά μόνο του ας δει το βίντεο.. :))



Ανάρτησή - μανιφέστο στον ιστότοπο athens indymedia η οποία φέρει την υπογραφή του Χριστόδουλου Ξηρού, μέρες μετά τη λήξη της άδειας που είχε λάβει από τις φυλακές και από την οποία δεν επέστρεψε ποτέ. Το μέχρι πρότινος φυλακισμένο μέλος της 17 Νοέμβρη με το άρθρο του, το οποίο υπογράφει ως "ελεύθερο μέλος της 17Ν" ανακοινώνει ότι για τον ίδιο ξεκινά και πάλι το «αντάρτικο πόλης», ενώ παράλληλα επιτίθεται στα ΜΜΕ, κάνοντας λόγο για δοσίλογους του Δ΄Ράιχ. Τέλος προειδοποιεί να μην επιχειρηθεί να εμπλακούν μέλη της οικογένειάς του στην υπόθεση απόδρασής του.

Διαβάστε την επιστολή του Χριστόδουλου Ξηρού

Θ. “Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.”

Επειδή οι γνωστοί κροκόδειλοι των ΜΜΕ θ' αρχίσουν τις κλάψες για τα απολεσθέντα
δικαιώματα, και θα ζητάνε όπως πάντα αίμα στην αρένα, έχω να πω τα εξής:
Καταρχάς, η δημοκρατία σας έχει αποθάνει προ πολλού και το εξάμβλωμα που έχει απομείνει είναι τόσο εξόφθαλμα φασιστικό που εξέχουν γύρω του οι αγκύλες της σβάστικας.

Μην παριστάνετε λοιπόν τους τιμητές και τους προστάτες τη στιγμή που δολοφονείτε τους νέους για 1.40€ και δεν σας καίγεται και καρφί. Όχι σε εμάς, απατεώνες των ΜΜΕ, φερέφωνα των δανειστών, δωσίλογοι του Δ' Ράιχ.
Είναι φυσικό η έξοδός μου να προκαλεί πανικό και τρόμο σε σας και σ' αυτούς που υπηρετείτε!

Αλλά όχι στην κοινωνία και στον λαό.
Είστε απέναντί μας, είστε τσανάκια αυτών που μας καταστρέψανε και αυτό είναι πλέον συνείδηση όλων.
Δε μας ξεγελάτε πια.
Δε σας σώζει τίποτα, ούτε τα Νταχάου που σχεδιάζετε, ούτε οι στρατιές των μισθοφόρων. Ότι και να κάνετε πολύ σύντομα το ποτάμι της οργής θα φουντώσει και θα σας πνίξει!
Και σας προειδοποιώ:
Μην τολμήσετε να κανιβαλλίσετε τους συγγενείς μου και τα αγαπημένα μου πρόσωπα, μη φαντασθείτε ότι θα επαναλάβετε τα όργια του 2002, όταν μας είχατε όλους αιχμαλώτους. Τώρα θα λάβετε την απάντηση που σας αξίζει!

Για την ώρα τους αφιερώνω έναν στίχο απ' το τραγούδι του Β. Παπακωνσταντίνου
“Καραϊσκάκης”.
“Όταν γυρίσω θα σας γαμήσω”

Το αν κατάφερα να πείσω τους δεσμώτες να μου χορηγήσουν άδεια, το θεωρώ προσωπική επιτυχία και θα τους απαντήσω με την φράση που είπε ο Τζαβέλας όταν έπεισε τον Αλή Πασά να τον αφήσει ελεύθερο: “Χαίρομαι που εγέλασα έναν δόλιο”. Πράξη βέβαια που πλήρωσε με την ζωή του παιδιού του, που ήταν όμηρος του Αλή Πασά.
Αν ήσασταν έξυπνοι θα μας είχατε δώσει όχι απλά άδειες αλλά και ελευθερία, όμως φυσικά δεν είστε.
Τώρα την ύστατη ώρα αντί να φωνασκείτε υστερικά, να ετοιμάζετε πιο σκληρούς νόμους και πιο σκληρή καταστολή – που δείχνει και το μέτρο της δημοκρατίας σας – καλύτερα να ετοιμάζετε την ντροπιαστική φυγή σας. Γιατί η βασιλεία σας τελείωσε και δεν το έχετε πάρει χαμπάρι!

Θα μπορούσα να επαναπαυτώ στις δάφνες της προηγούμενης δράσης μου και να
επαναλαμβάνω την καραμέλα της εποχής “κάποιος πρέπει επιτέλους να κάνει κάτι”. Δεν το έπραξα.
Η επιλογή μου να παραβιάσω την άδεια καταστρέφει πρώτα-πρώτα την δική μου “πορεία”.
Όμως τι προοπτικές μπορεί να έχει κανείς όταν βλέπει την κοινωνία να καταρρέει, τη χώρα να καταστρέφεται και τον λαό να οδηγείται στον εξανδραποδισμό; Μέχρι πότε θα βλέπουμε εν έτει 2014 ανθρώπους να πεθαίνουν απ' τα μαγκάλια και να μένουμε απαθείς; Εγώ πάντως όχι!

Πήρα για άλλη μια φορά την απόφαση, να βροντήξω ξανά το αντάρτικο τουφέκι ενάντια σε αυτούς που μας κλέψαν την ζωή και πούλησαν τα όνειρά μας για να βγάλουν κέρδος.
Δεν θέλουμε τα ευεργετήματά σας, κρατείστε τα να φιλοδωρείτε κανέναν ρουφιάνο σας.
Θέλουμε δικαιώματα και θα τα κατακτήσουμε με τ' όπλο στο χέρι. Δε ζητάμε χάρη από κανέναν και ειδικά από σας τους προσκυνημένους. Και καλά θα κάνετε αν ξανασυναντηθούμε που δεν το εύχομαι (ούτε σεις να το εύχεστε) να με σκοτώσετε γιατί αν με πιάσετε αιχμάλωτο πάλι θα ξαναφύγω για να σας πολεμήσω μέχρις εσχάτων.

Θα κλείσω με ένα κομμάτι από την πολιτική μου δήλωση αντί απολογίας στο εφετείο, τον Νοέμβρη του 2006: “Δεν είμαι σε καμιά περίπτωση αυτό που περιγράφετε, σίγουρα όμως είμαι αυτό που φοβάστε.

Και θα ξαναπώ τον ίδιο στίχο από τον Προμηθέα Δεσμώτη.
'Χτυπάτε, αλυσοδένετε το σώμα
σκλάβοι του Δία
ο νους – η ψυχή παραμένει λεύτερη".

14-1-14

Χριστόδουλος Ξηρός,
Ελεύθερο μέλος της 17Ν.

"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Άβαταρ μέλους
Δεκατριούλης
Δημοσιεύσεις: 4565
Εγγραφή: 29 Ιαν 2011 1:10 pm

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Δεκατριούλης »

O Tσίπρας εκτος απο άθεος μήπως είναι και κουμουνιστης και ομοφυλόφιλος; Πρέπει να διερευνηθούν όλα.

>:d< >:d<
Ας αφησουμε την κριτική για τους ανθρώπους γύρω μας και ας ακολουθησουμε τον δρόμο που δείχνει η καρδιά μας.
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23366
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

panagiotis o dekatrioulis έγραψε:O Tσίπρας εκτος απο άθεος μήπως είναι και κουμουνιστης και ομοφυλόφιλος; Πρέπει να διερευνηθούν όλα.
Αφού το είπε η σαμάνα... "αν θες να αλλάξεις τον κόσμο, αγάπησε έναν άντρα"... Είναι οραματιστής ο Αλέξης μας... :))
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21676
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Evoula »

ΟΛΑ ΣΤΟ ΦΩΣ Θοδωρή μου! :))

Εγώ προτείνω, στα νοσοκομεία να μην είναι μόνο δωρεάν το τεστ ΠΑΠ αλλά και η εξέταση ομοφυλοφυλίας.
Απαιτώ να ξεκινήσει από τον πρόεδρο της αξιωματικής αντιπολίτευσης, για να ξέρει ο λαός τί ψηφίζει. Επίσης, να απαντηθεί το ερώτημα τίνος είναι τα παιδιά...
Αυτά είναι σοβαρά θέματα που πρέπει να τύχουν ενδελεχούς διερεύνησης... :-b
"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21676
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Evoula »

ΕΙΔΗΣΗ Νο4

Υπάρχουν κάτι άνθρωποι, που φθονούν την επιτυχία του άλλου, παθαίνουν κατάθλιψη με την χαρά του και αν τύχει και τους χώσεις ένα μισογεμάτο ποτήρι στην μούρη θα το κοιτάξουν και θα ορκιστούν πως είναι μισοάδειο.
Είναι οι άνθρωποι που επιμένουν να πιστεύουν πως η εξυγίανση της χώρας μας είναι καταστροφική.
Πως ο πόλεμος ενάντια στην διαφθορά, είναι η εγκαθίδρυση ενός άλλου κομματικού κράτους.
Πως οι επενδύσεις που γίνονται στην χώρα μας, είναι καταστροφικές και επιζήμιες για το περιβάλλον, το βιοτικό επίπεδο του λαού μας και ασύμφορες για το δημόσιο.
Είναι οι ίδιοι που όταν βλέπουν έναν υπουργό εργατικό και επικοινωνιακό (όπως ο Άδωνις για παράδειγμα), εκείνοι τον αποκαλούν σχιζοφρενή, αμοραλιστή, φιλόδοξο και ανόητο.
Είναι αυτοί που αποκαλούν τον Αντιπρόεδρο της Κυβέρνησης διεφθαρμένο και επικίνδυνο και όπου βρεθούν και όπου σταθούν διακηρύττουν πως φτιάχνει νόμους για να καλύψει τα νώτα του και να αποφύγει διακοπές διαρκείας στην ψειρού. Είναι αυτοί που δεν πιστεύουν πως όταν γινόταν η εξεταστική για τον Άκη, όντως ο αντιπρόεδρος πίστευε πως τα νούμερα που είχε μπροστά του ήταν αριθμοί τηλεφώνου και όχι τραπεζικοί λογαριασμοί.
Αυτή λοιπόν η επικίνδυνη για την εικόνα της χώρας μας συμμορία βάθλθηκε να χαλάσει την χαρά του πολυχρονεμένου Πρωθυπουργού μας, που περιχαρής γιόρτασε στις Βρυξέλλες την ανάληψη της προεδρίας της Ευρωπαϊκής Ένωσης.

Περιμένω άπαντες να το καταδικάσετε.

"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88467
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Vasoula »

Είναι οι ίδιοι που όταν βλέπουν έναν υπουργό εργατικό και επικοινωνιακό (όπως ο Άδωνις για παράδειγμα)


Εικόνα
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88467
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Vasoula »

Εικόνα ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33484
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Δωρουλα »

:)) :)) :)) :)) :)) :))

τι φάτσες είναι αυτές ρε Βάσω!! :)) :)) :)) :))
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88467
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Vasoula »

βοήθειαααααα δεν σταματάει!!!!!!!!!!!!!!!

Εικόνα
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88467
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Vasoula »

αααααααααααα =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

πάει αυτό ήταν σήμερα


H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33484
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Δωρουλα »

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

το είδα χθές!!!έλιωσα!! =)) =)) =)) =))
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Δημοσιεύσεις: 8939
Εγγραφή: 19 Μάιος 2010 10:12 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ...

Δημοσίευση από Stefanos »

ΕικόναΕικόναΕικόνα
Όσο πιο μακριά ο Θεός, τόσο μακρύτερα πηγαίνω...
Η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει.
Αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!!!

Επιστροφή στο “ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ”