Kαταθέσεις ψυχής

Συντονιστής: Emmaki

Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18594
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: Kαταθέσεις ψυχής

Δημοσίευση από Μάνος »

Είναι οι τελευταίες δύο μέρες ρε παιδάκια που νιώθω μεγάλη θλίψη μέσα μου... Αρχικά αυτό που θεωρούσα ήταν ότι νιώθω θλίψη έτσι, χωρίς κάποια συγκεκριμένη αιτία! ...Και μετά λέω στον ευατό μου: "Ναι, αλλά γιατί να νιώθεις θλίψη έτσι χωρίς αιτία και δεν επιλέγεις να νιώσεις χαρά, πάλι χωρίς αιτία; Το προσπάθησα και δε μου έγβαινε! Αν μου έβγαινε ήταν στιγμιαίο... Το σκέφτηκα λιγάκι και κατέληξα στα παρακάτω:

- Ο ξάδερφος μου με τον καλό του χθές έφυγαν για ταξίδι στην Ευρώπη (θα περάσουν και από Ελλάδα). Το γεγονός ότι θα βρεθούν στην πόλη και στο περιβάλλον που έζησα, με κάνει να νιώθω μεγάλη νοσταλγία και να θέλω να γυρίσω πίσω! ...Από την άλλη είστε κι εσείς που θέλω να γνωρίσω και να αρχίσω επίσημα πλέον τα ταξίδι μου στην αυτογνωσία! Ε, όλα αυτά με κάνουν να νιώθω μεγάλη συναισθηματική φόρτιση! Παρέλειψα να σας αναφέρω πως, κάτι καλό σε σχέση με επαγγελματικά θέματα (από φίλους με τους οποίους έρχομαι σε επαφή) δεν μαθαίνω για την Ελλάδα και αυτό μου προσθέτει μεγαλύτερο άγχος για το τι θα κάνω όταν και όποτε έρθω και πως θα καταφέρω να ζήσω μακρυά από τους γονείς!!!

- Διαπίστωσα μετά λύπης μου πως η διάθεση μου εξαρτάται από τους άλλους! Και στεναχωρήθηκα όταν το διαπίστωσα αυτό, γιατί νόμιζα πως είχα κάνει έστω και μισό βηματάκι βελτίωσης... Θα μου πείτε τώρα: Δεν είσαι καν 4 μήνες μέσα στο φόρουμ! Ναι, συμφωνώ, αλλά εγώ στεναχωρήθηκα παρ' όλα αυτά και φυσικά η πρώτη κίνηση ήταν η Nutella!

- Είχα μια συζήτηση τις προάλλες στο skype με μια πρώην συνάδελφο. Της έλεγα για τη ζωή μου στην Μελβούρνη και κάποια πράγματα που έχουν συμβεί και πως με έχουν κάνει να νιώσω και μια ατάκα της μου έχει κάτσει μέσα στο μυαλό: "Δε μπορεί βρε Μάνο μου, κάτι κάνεις λάθος... Είσαι σε μια πόλή, έχεις την ευκαιρία να γνωρίσεις τόσους ανθρώπους, τόσα υπέροχα μέρη και διαφορετικές κουλτούρες και εσύ αφήνεις απλά τη ζωή να γλυστρά μέσα από τα χέρια σου. Καταλαβαίνω τις δυσκολίες που αντιμετώπισες μέχρι τώρα και που ανδεχομένως ακόμα αντιμετωπίζεις, αλλά μη στέκεσαι μόνο εκεί και στις λύσεις τους!" ...Και νομίζω έχει δίκιο! ...Και νιώθω πως δεν κάνω κάτι για αυτό! ...Και αυτό με στεναχωρεί ακόμα περισσότερο γιατι νιώθω σα να είμαι δεμένος και να μην μπορώ να αντιδράσω! Έχω βαλτώσει μέσα σε μια ρουτίνα και αυτό είναι όλη μου η ζωή! Νιώθω πραγματικά πως δεν έχω καμιά δύναμη για να αλλάξω το οτιδήποτε... Βασικά νιώθω πως δεν έχω χρόνο!!! Απίστευτο;;;

Ε, με όλα τα παραπάνω πως να μη νιώθω αυτή την "θλίψη χωρίς αιτία" κατά τ' άλλα...;;;
Αυτά...
@};-
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88498
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Kαταθέσεις ψυχής

Δημοσίευση από Vasoula »

Μάνο μου, εχτές συζήταγα με τα αγόρια του Αγάπη-Σοφία ότι θα ήθελα μια συνάντηση από κοντά για να συζητήσουμε ορισμένα θέματα "πρόσωπο-με πρόσωπο", και δεν θα το πιστέψεις...Δεν βρήκαμε ούτε μία ώρα, ούτε μία ημέρα που θα μπορούσαμε να συναντηθούμε όλοι, όχι λόγω έλλειψης επιθυμίας, αλλά λόγω προσωπικών συγκυριών...
Νομίζω λοιπόν ότι πρέπει σιγά σιγά να εγκαταλείψεις τον μύθο της απόστασης...Για την αυτογνωσία δεν υπάρχουν αποστάσεις, γι' αυτό και υποστήριξα με όλη μου την ψυχή το φόρουμ και τις ομάδες μέσα εδώ...

Για εμένα άλλη απόσταση, εκτός από αυτήν που παίρνεις από τον Εαυτό σου και τον Θεό μέσα σου, δεν υπάρχει...

Και αυτή η σημαντική απόσταση, είναι που κάνει την Ζωή να παίρνει μουντάδα και να σε φέρνει σε θλίψη χωρίς αιτία, όπως λες...

Όμως τούτη η θλίψη χωρίς αιτία, είναι και μια εσωτερική ώθηση για να ανακαλύψεις μέσα σου τι έχεις απωλέσει...να βρεις την αιτία και να θεραπεύσεις την απώλεια...

Όσο για την Ελλάδα, ναι είναι αλήθεια ότι τα πράγματα γίνονται ολοένα και πιο δύσκολα και οι άνθρωποι ολοένα και πιο δυστυχισμένοι...
Μα όμως, όπως έχεις και εσύ ήδη ανακαλύψει, το θέμα δεν είναι πια μόνο η επιβίωση και το ότι οι άνθρωποι δεν βρίσκουν εύκολα δουλειά, γιατί και εσύ που έχεις δουλειά, πάλι ικανοποιημένος δεν είσαι...
Αρα η επιβίωση είναι ένα σημαντικό θέμα μεν, αλλά τελικά δεν είναι το σημαντικότερο...

Ο κάθε άνθρωπος περιμένει τις ευνοϊκές συνθήκες για να δράσει,που όμως δεν έρχονται ποτέ...Και αυτό δεν το λέω εγώ, αλλά η ιστορία μας...
Κάποια κυρία μου έστειλε μέιλ και με ρώτησε...
ΩΡΑΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΩΡΑΙΟΥΣ. ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΕΡΓΗ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΑΡΟΙ? ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ
Έτσι βλέπεις ότι μόνο όταν υπάρχει απόγνωση ο άνθρωπος προσπαθεί να βρει διεξόδους....
Μα η πνευματική ωρίμανση δεν μπορεί να είναι διέξοδος, ούτε ποτέ θα έρθουν οι πιο ευνοϊκές συνθήκες για να ΖΗΣΕΙΣ, αν δεν αφοσιωθείς στην Ζωή και στην Τέχνη του Ζην...

Το μονοπάτι μας δεν μας κάνει χαλαρούς, αλλά συνειδητούς...και έχει μεγάλη διαφορά στο θέμα της εσωτερικής Ειρήνης...

>:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Giotoula
Δημοσιεύσεις: 12289
Εγγραφή: 10 Φεβ 2010 2:40 am

Re: Kαταθέσεις ψυχής

Δημοσίευση από Giotoula »

Vaso έγραψε: Μα η πνευματική ωρίμανση δεν μπορεί να είναι διέξοδος, ούτε ποτέ θα έρθουν οι πιο ευνοϊκές συνθήκες για να ΖΗΣΕΙΣ, αν δεν αφοσιωθείς στην Ζωή και στην Τέχνη του Ζην...

Το μονοπάτι μας δεν μας κάνει χαλαρούς, αλλά συνειδητούς...και έχει μεγάλη διαφορά στο θέμα της εσωτερικής Ειρήνης...
@};- @};- @};-


Μάνο >:d< >:d<
"Πολέμα και Οραματίσου"...
Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 26020
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: Kαταθέσεις ψυχής

Δημοσίευση από Βικούλα »

Vaso έγραψε:Για εμένα άλλη απόσταση, εκτός από αυτήν που παίρνεις από τον Εαυτό σου και τον Θεό μέσα σου, δεν υπάρχει...

Και αυτή η σημαντική απόσταση, είναι που κάνει την Ζωή να παίρνει μουντάδα και να σε φέρνει σε θλίψη χωρίς αιτία, όπως λες...

Όμως τούτη η θλίψη χωρίς αιτία, είναι και μια εσωτερική ώθηση για να ανακαλύψεις μέσα σου τι έχεις απωλέσει...να βρεις την αιτία και να θεραπεύσεις την απώλεια...
@};- @};-
Vaso έγραψε:Το μονοπάτι μας δεν μας κάνει χαλαρούς, αλλά συνειδητούς...και έχει μεγάλη διαφορά στο θέμα της εσωτερικής Ειρήνης...
@};- @};- @};-


Μανούλη >:d< >:d< >:d<
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18594
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: Kαταθέσεις ψυχής

Δημοσίευση από Μάνος »

Βάσω έγραψε:Για εμένα άλλη απόσταση, εκτός από αυτήν που παίρνεις από τον Εαυτό σου και τον Θεό μέσα σου, δεν υπάρχει...
Ναι Βασούλα μου... Και πάλι έχεις δίκιο! Και δυστυχώς αυτή η απόσταση το νιώθω πως είναι τεράστια και να δω πως θα τα καταφέρω να την καλύψω... Όλο λάθη κάνω ακόμα... Διαβάζω, διαβάζω, διαβάζω και καμιά βελτίωση... Πάντα όμως μου έρχεται η φράση σου: "Αφού μπόρεσε ένας, μπορούν όλοι", και συνεχίζω να διαβάζω...
Βάσω έγραψε:Αρα η επιβίωση είναι ένα σημαντικό θέμα μεν, αλλά τελικά δεν είναι το σημαντικότερο...
Βάσω έγραψε:Μα η πνευματική ωρίμανση δεν μπορεί να είναι διέξοδος, ούτε ποτέ θα έρθουν οι πιο ευνοϊκές συνθήκες για να ΖΗΣΕΙΣ, αν δεν αφοσιωθείς στην Ζωή και στην Τέχνη του Ζην...

Το μονοπάτι μας δεν μας κάνει χαλαρούς, αλλά συνειδητούς...και έχει μεγάλη διαφορά στο θέμα της εσωτερικής Ειρήνης...
^:)^ ^:)^ ^:)^

Γιώτα μου :* >:d< >:d< >:d<
Βικούλα μου :x >:d< >:d< >:d<
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
eirini
Δημοσιεύσεις: 3226
Εγγραφή: 30 Μάιος 2011 4:08 pm

Re: Kαταθέσεις ψυχής

Δημοσίευση από eirini »

Vaso έγραψε:Μα η πνευματική ωρίμανση δεν μπορεί να είναι διέξοδος, ούτε ποτέ θα έρθουν οι πιο ευνοϊκές συνθήκες για να ΖΗΣΕΙΣ, αν δεν αφοσιωθείς στην Ζωή και στην Τέχνη του Ζην...

Το μονοπάτι μας δεν μας κάνει χαλαρούς, αλλά συνειδητούς...και έχει μεγάλη διαφορά στο θέμα της εσωτερικής Ειρήνης...
:x :x :x :x :x :x
Μάνος έγραψε:Ναι Βασούλα μου... Και πάλι έχεις δίκιο! Και δυστυχώς αυτή η απόσταση το νιώθω πως είναι τεράστια και να δω πως θα τα καταφέρω να την καλύψω... Όλο λάθη κάνω ακόμα... Διαβάζω, διαβάζω, διαβάζω και καμιά βελτίωση... Πάντα όμως μου έρχεται η φράση σου: "Αφού μπόρεσε ένας, μπορούν όλοι", και συνεχίζω να διαβάζω...
Μάνο μου σε νιώθω... πάρε και μια διαδικτυακή αγκαλίτσα, που σ΄αρέσουν κιόλας >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Εχω την αίσθηση ότι λίγο έχεις αγχωθεί ως προς το να αρχίσουν να μπαίνουν τα πράγματα λίγο σε μια σειρά! Τουλάχιστον έτσι το βίωσα κι εγώ κι αυτό μπορώ να καταλάβω μέσα από σένα!!!
Χωρίς να θέλω σε καμία περίπτωση να συγκρίνω καταστάσεις, θα σου πω ότι εμένα μου φαινονταν βουνό στην αρχή όλα αυτά, και κυρίως η παρατήρηση του εαυτού μου. Το 1/3 καταλάβαινα αυτά που έλεγε η Βάσω, το άλλο 1/3 το ένιωθα και το άλλο 1/3 μου φαινόταν τόσο απλό και συνάμα δύσκολο στην πράξη μέχρι που κάποια στιγμη άρχισα να νιώθω ότι δε μπορώ να κάνω τίποτα!!! Εβλεπα και τα υπόλοιπα παιδιά το φόρουμ που οι περισσότεροι έχουν κάνει Αγάπη-Σοφία και δε μπορούσα ούτε παιχνίδι ερωτήσεων να παίξω μαζί τους 8-} (το τικ αυτό με το στριφογυριστό μάτι, μού έχει γίνει συνήθεια :)) :)) )
Δε μπορώ να πω ότι τα έχω ξεπεράσει όλα αυτά αλλά σιγά σιγά παρατηρώ ότι μέρα με την ημέρα κάνω βηματάκια,τα παρατηρώ και δεν ξερετε πόσο χαρούμενη με κάνουν :x :x :x :x

Και θα σας πω και το πιο σημαντικό που δεν ξέρετε πόσο χαρούμενη με έκανε.... Προ ημερών με έπιασα να θέλει το εγώ μου να κάνει κάτι που ο Εαυτός μου δεν το είχε αναγκη..Το τσάκωσα λοιπόν και άρχισα το διάλογo με τον Εαυτό μου:
-Σ αρέσει αυτό που πας να κάνεις?
-Οχι!
-Τότε γιατί το ΄κανεις?
-Αξία..επιβεβαιωση..να αισθανθώ καλά κλπ κπλ κλπ
-Το έχεις ανάγκη?
-Οχι..
-Επέτρεψε τότε στον εαυτό σου να Επιλέξει...

και το έκανε......σας τα γράφω και κλαίω :cry: ....ήθελα όλη μέρα σημερα να τα μοιραστώ και να πω ένα Μεγάλο Ευχαριστώ στη Βάσω μου και να της εκφράσω την Ευγνωμοσύνη μου :cry: :cry:
Με αφορμή το μοιρασμα σου,Μάνο μου, εξέφρασα κι εγω αυτο που ένιωθα..... Επέτρεψε στον εαυτό σου να σε ακούσει, να σε νιώσει και θα δεις πόσο όμορφα θα νιώσεις.... @};-

Ευχαριστώ .... :cry: >:d< >:d< >:d<
Επιτρέπω...σημαίνει ότι μειώνεις την απόσταση εσένα με ΕΣΕΝΑ!!!
ετοίμασε την καρδιά ένα ναό να έρθει να κατοικήσει ο Θεός.
αν τον αφήσεις μισοτελειωμένο δεν μπορεί να έρθει να κατοικήσει
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: Kαταθέσεις ψυχής

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

αυτή η κυρία μου θύμισε εμένα γιατί και εγώ με αυτήν την δικαιολογία κορόιδευα τον εαυτό μου ώς που κατάλαβα αυτό.
Μα η πνευματική ωρίμανση δεν μπορεί να είναι διέξοδος, ούτε ποτέ θα έρθουν οι πιο ευνοϊκές συνθήκες για να ΖΗΣΕΙΣ, αν δεν αφοσιωθείς στην Ζωή και στην Τέχνη του Ζην...

Το μονοπάτι μας δεν μας κάνει χαλαρούς, αλλά συνειδητούς...και έχει μεγάλη διαφορά στο θέμα της εσωτερικής Ειρήνης...
:x @};- >:d<

Μάνο - Ειρινούλα :x >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88498
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Kαταθέσεις ψυχής

Δημοσίευση από Vasoula »

Ειρηνούλα γλυκιά :cry: >:d< >:d< >:d< >:d<

κάθε φορά που ένας άνθρωπος κάνει ένα βήμα προς τον Εαυτό του, ο Κόσμος γίνεται ομορφότερος!

τούτα δω τα του φυσικού κόσμου, που οι άνθρωποι θεωρούν σπουδαία και σημαντικά, και αγωνίζονται για να τα πετύχουν, είναι για τα σκουπίδια...Δεν το λέω εγώ, η ιστορία μας το λέει...

Και ναι το ξέρω ότι δεν με καταλαβαίνετε από την αρχή...Το ότι μπορείτε όμως να με καταλάβετε, δεν το λέω εγώ, αλλά η ιστορία μας...


:x :x :x
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16527
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Re: Kαταθέσεις ψυχής

Δημοσίευση από margaritarenia »

Μανούλη.... >:d<

Θοδωράκο...... >:d<

Μπετουλίνι...... >:d<

Ειρηνάκι... >:d<
δεν έχει μόνο ένα "θέλω" ο άνθρωπος, καρδούλα
έχει πολλά που αποδυναμώνουν την Θέλησή του...

έτσι λέει "θέλω" και μέσα του ορμάνε χίλια τέρατα να του δείξουν ότι δεν μπορεί...
Θα μπορέσει να θέλει, μόνο όταν η Θέλησή του έχει Δύναμη να υπερβεί αυτά τα χίλια τέρατα που τον καθιστούν ανήμπορο...
:-( @};-
Για εμένα άλλη απόσταση, εκτός από αυτήν που παίρνεις από τον Εαυτό σου και τον Θεό μέσα σου, δεν υπάρχει...

Και αυτή η σημαντική απόσταση, είναι που κάνει την Ζωή να παίρνει μουντάδα και να σε φέρνει σε θλίψη χωρίς αιτία, όπως λες...

Όμως τούτη η θλίψη χωρίς αιτία, είναι και μια εσωτερική ώθηση για να ανακαλύψεις μέσα σου τι έχεις απωλέσει...να βρεις την αιτία και να θεραπεύσεις την απώλεια...
:-( @};-
Μα η πνευματική ωρίμανση δεν μπορεί να είναι διέξοδος, ούτε ποτέ θα έρθουν οι πιο ευνοϊκές συνθήκες για να ΖΗΣΕΙΣ, αν δεν αφοσιωθείς στην Ζωή και στην Τέχνη του Ζην...

Το μονοπάτι μας δεν μας κάνει χαλαρούς, αλλά συνειδητούς...και έχει μεγάλη διαφορά στο θέμα της εσωτερικής Ειρήνης..
Ευχαριστω.... :-( @};-
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27291
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: Kαταθέσεις ψυχής

Δημοσίευση από Ellaki »

Ειρηνούλα :-( >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Ιωαννάκι
Δημοσιεύσεις: 17564
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010 10:53 pm

Re: Kαταθέσεις ψυχής

Δημοσίευση από Ιωαννάκι »

Ειρηνάκι >:d< >:d< >:d< O:-)
Θυμάμαι-Πιστεύω-Ζω :romance-heartbeating:
Όσο μακρύτερα ο Θεός, τόσο μακρύτερα πηγαίνω... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29962
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: Kαταθέσεις ψυχής

Δημοσίευση από Ταρούλα »

Μάνο μου >:d< >:d< >:d<

Ειρηνάκι μου >:d< >:d< >:d<
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33517
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Kαταθέσεις ψυχής

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Ειρηνάκι μου! :cry: @};- >:d< >:d< >:d< >:d<
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33544
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: Kαταθέσεις ψυχής

Δημοσίευση από Annoula »

Ειρηνάκι :cry: :x >:d<
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
elenaki
Δημοσιεύσεις: 7152
Εγγραφή: 08 Φεβ 2010 6:10 pm

Re: Kαταθέσεις ψυχής

Δημοσίευση από elenaki »

Μανο μου.. :x >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Ειρηνακι μου.. :x >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
"Ευχαριστώ που βρίσκομαι μεσα στην Ανάσα Σου"!
----------------------------
Πολεμα και Οραματισου!

Επιστροφή στο “ΣΧΕΣΕΙΣ”