Επειδή το χει η μέρα μας σήμερα.

Συντονιστής: Emmaki

Λεών

Επειδή το χει η μέρα μας σήμερα.

Δημοσίευση από Λεών »

Οι πιο μισητές από τους άντρες, γυναικείες ατάκες κατά την διάρκεια του σεξ...

- "Πιο βαθιά!" (Μωρή, έχω κι άλλο και στο κρύβω;)

- "Μη σταματάς", επιτακτικά..(Πόσο να αντέξω ο χριστιανός, άνθρωπος είμαι και εγώ, λύγισα)

- "Όλοοοο!" (Δεν θέλω να σε πονέσω, βρε κουτό, γι' αυτό δεν το ξεδιπλώνω!)

- "’αχ, συνήλθα!" (Ωχ,θα αρχίσει να μιλάει πάλι!)

- "Θέλω να σε ακούσω όταν τελειώσεις" (Μα, έχω τελειώσει ήδη, γλυκιά μου!)

- "Όχι, όχι τίποτα.. Απλώς με το μαγιό φαινόταν μεγαλύτερο" (Ήταν που δεν είχα που να βάλω τα κοχύλια..)

- "Δούλευέ το!" (θα μου κολλήσεις ένσημα όμως;)

- "Κάρφωσε με!" (Γαμώτο, ξέχασα να φέρω και το πριτσινοπίστολο!)

- "Τι θα κάνουμε μετά;" (Δεν ξέρω για σένα, εγώ λεω να περάσω μια βόλτα από την Φυλής.)

- "Πρώτη φορά ένιωσα έτσι.."(Αν συνεχίσει να με δουλεύει, θα την χτυπήσω!)

- "Τα' κάνες και με άλλες αυτά;" (Όχι βέβαια, για σένα τα φύλαγα!)

- "Μ' ανατριχιάζεις" (Ξέχασα το παράθυρο του μπάνιου ανοιχτό.)

- "Τσούζει. Λες να' χω μύκητες;" (Τώρα έχω και εγώ..)

- "Θέλω να βλέπω το πρόσωπο σου" (Πάλι δεν θα γυρίσει, γαμώτη μου!)


Οι πιο μισητές απο τις γυναίκες, αντρικές ατάκες κατά την διάρκεια του σεξ...

- "Πες μου, πες μου, πες μου.." (Σπάω το κεφάλι μου, ρε γαμώτο, αλλά τίποτα έξυπνο δεν μου' ρχεται.)

- "Σ' αρέσει, μωρό μου, σ' αρέσει;" (Αν βάλεις γλώσσα μέσα και σταματήσεις να με αποσπάς, μπορεί και να αποφασίσω.)

- "Α, καλά το κάνεις!" (Μωρ' τι μας λες, μπράβο μου, τώρα μ' έφτιαξες!)

- "Τι σου κάνω;" (Ε, τι μου κάνεις, τίποτα στην πραγματικότητα, αλλά μην το κάνουμε και θέμα.)

- "Τι άντρας είμαι εγώ!" (μ****ας.)

- "Πως με θες;" (Ψιλοαβανταζέ, 30 μοίρες απόκλιση δεξιά, μια μερίδα βιδωτό με μια ιδέα από πλαγιομετωπικό, στη συνέχεια θέλω να τελειώσεις εκτός δωματίου και θα πάρω άλλη μια φέτα με ρίγανη, ευχαριστώ.)

- "Παρ' τα μωρή άρρωστη/πουτάνα/καριόλα/ξεσκισμένη/κατσίκα κλπ" (Να σου πω, σε ποια νομίζεις ότι μιλάς, με ήξερες και από χθες;)

- "Σιγά, παιδάκι μου, θα με φας!" (Ναι, έχω ένα πεινασμένο πιράνχας ανάμεσα στα πόδια μου και είναι η ώρα ταΐσματος του.)

- "Αργκδμπιαααχ" (Εγώ φταίω που σου δίνω σημασία και προσπαθώ να βγάλω νόημα.)

- "Θα στον βάλω μέχρι τ' αυτιά!" (Α, ωραία, γιατί είχαν βουλώσει από τα κενά αέρος.)


- "’αααχ, με καις μωράκι μου" (Το έχω από ώρα στον θερμοθάλαμο και τώρα το έβαλα στους 250.)
- "Mη σταματάς, μη σταματάς, μη σταματάς!" (Ναι, τώρα το θυμήθηκες να αργήσεις που είμαι εγώ από πάνω η ξεγοφιασμένη.)

- "Ο φίφης μου έγινε πέτρα/σίδερο/γρανίτης/σχιστό-λιθος/σκυρόδεμα/πλάκα Καρύστου/Πεντελικό/μω-σαικό κλπ" (Ταφόπετρα έγινε, αλλά θα μείνει μεταξύ μας.)



Ήταν μια χορήγηση απο την εταιρία Α.Ε

ΤΙ ΈΧΟΥΝ ΤΑ ΈΡΜΑ ΚΑΙ ΨΟΦ’ΝΕ
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Αυτό καλύτερα να το έβαζες στο νηπιαγωγείο Λέων @};-


:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88498
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Θέλω να σε ακούσω όταν τελειώσεις" (Μα, έχω τελειώσει ήδη, γλυκιά μου!)
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Λεών

Δημοσίευση από Λεών »

- "Τι άντρας είμαι εγώ!" (μ****ας.)


Μουααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχαχα
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13194
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

"Αργκδμπιαααχ" (Εγώ φταίω που σου δίνω σημασία και προσπαθώ να βγάλω νόημα.)
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
"Τσούζει. Λες να' χω μύκητες;" (Τώρα έχω και εγώ..)
ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

Thats true :)) :)) :))
- "Πρώτη φορά ένιωσα έτσι.."(Αν συνεχίσει να με δουλεύει, θα την χτυπήσω!)

- "Τα' κάνες και με άλλες αυτά;" (Όχι βέβαια, για σένα τα φύλαγα!)
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88498
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

καλάαααααααααα έχω λιώσει... =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))


και γιατί Ιωαννάκι να το βάλουμε στο νηπιαγωγείο...

εδώ στις σχέσεις, για να ξέρουμε τι μας περιμένει... =)) =)) =))
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

α απαιχτα !!!!

Λεων.... >:d< >:d< >:d< >:d<
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

αν φτάσουμε να σκεφτώμαστε τέτοια την ώρα που κάνουμε έρωτα με τον σύντροφο μας ,κλάφτα Χαράλαμπε :? καλύτερα να το διαλύσουμε .
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88498
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

είναι αληθινές οι ατάκες...δεν βγαίνουν τυχαία! :)) :)) :)) :)) :))
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Λεών

Δημοσίευση από Λεών »

Μυστικά κόλπα για άντρες πως να ρίξουν μια γυναίκα...στο πίτς...
άναψε φωτιά!


Αυτά βασικά από την πλευρά σου. Ό,τι μπορούσες το έκανες. Είπαμε όμως πως είναι και θέμα τύχης. Δηλαδή timing:
- Μόλις έχει χωρίσει: Οι πιθανότητες να πέσει στο κρεβάτι μαζί σου πολλαπλασιάζονται. Επιστημονικές μελέτες πάνω στο διαζύγιο και το χωρισμό γενικότερα αποδεικνύουν πως περνάμε σχεδόν πάντα μια φάση υπερσεξουαλικότητας. Έχεις γερό χαρτί.
(Τι μπορεί να πάει στραβά: Να την παρηγορείς όλη νύχτα καθώς σου περιγράφει κλαίγοντας με αναφιλλητά, πώς την παράτησε ο «πρώην». Πακέτο…)
- Έχει καιρό να κάνει σεξ. Γιατί; Μην αναλύουμε τα αυτονόητα. Οι ορμόνες της βράζουν και κοντεύουν να ξεχειλίσουν. Αν είναι σχετικά «εύκολη», τότε αντί για σένα θα πάρει το γκαρσόνι. Η τον ταξιτζή. Ή τον τύπο που πουλάει βρώμικα έξω από το μπαρ. Αν δεν είναι εύκολη, θα φαντασιωθεί ότι τους παίρνει όλους μαζί στη σειρά. Κι εσένα πρώτο.

Δεν θα συμβεί με τίποτα (παρ’ όλες τις καλές προϋποθέσεις) όταν:
- Διανύει τις δύσκολες μέρες της (εννοείς τι εννοούμε, και είναι απόλυτα λογικό. Σκέψου να το τράβαγες εσύ αυτό κάθε μήνα).
- Δεν έχει ξυρίσει γάμπες και μπικίνι (γιατί βαριόταν; Γιατί είπε να φορέσει παντελόνι και δε χρειαζόταν; Για να μην ενδώσει στον πειρασμό του σεξ; Και τα τρία παίζουν κατά κόρον, ειδικά δε το τελευταίο).

Να και 6 σημάδια ότι όντως το σεξ μαζί σου της έχει μπει για τα καλά στο μυαλό:
- Ό,τι και να της πεις γελάει. Το γέλιο στο άσχετο σημαίνει ότι είμαι σε κατάσταση ερωτικής ευφορίας. Ό,τι μου λένε το βλέπω ευχάριστο (μη γελάς, το έχεις πάθει κι εσύ ουκ ολίγες φορές).
- Σε αγγίζει με την παραμικρή ευκαιρία.
- Σού κάνει σεξουαλικά υπονοούμενα, γελά και «συνεχίζει» τη συζήτηση περί σεξ που ανοίγεις (δήθεν).
- Έχει στραμμένη πλήρως την προσοχή της επάνω σου.
- Παίζει με τα χείλη της
- Σού κάνει κοπλιμέντα σε ερωτικό επίπεδο.
Λεών

Δημοσίευση από Λεών »

Δεν κατάφερες ακόμα να ρίξεις καμία; Τις βλέπεις λίγο απρόσιτες, λίγο απόμακρες; Ανησυχείς μην εισπράξεις αυτό το ξενέρωτο βλέμμα, που μεταφράζεται κάπως σαν «κάνε μας τη χάρη και άφησέ μας στην ησυχία μας»;


• Χιούμορ
Η επιστήμη δεν ανακαλύπτει την πυρίτιδα όταν μας τονίζει ότι οι γυναίκες θέλουν να έχουν κοντά τους κάποιον που έχει αίσθηση του χιούμορ. Έρευνες στην Βρετανία έχουν αποδείξει ότι το ενδιαφέρον μιας γυναίκας για έναν άνδρα αυξάνεται σχεδόν στο διπλάσιο όταν εκείνος της προκαλεί γέλιο.
Δεν λέμε βέβαια να γίνεις τσαρλατάνος, ούτε να το ρίξεις στα ανόητα αντρικά καλαμπούρια.


• Ονόματα
Εδώ είναι ένας τομέας που είμαι βέβαιος ότι δεν έχεις δώσει και πολύ προσοχή. Όπως προκύπτει μέσα από στατιστικές σε sites γνωριμιών τα πιο πολλά κλικαρίσματα γίνονται σε γυναίκες με ονόματα κλισέ, όπως Μαρία, Ελένη και άλλα τέτοια αντίστοιχα. Γιατί να μην κινηθείς εσύ εντελώς αντίθετα; Αφού την ψάχνεις και διαδικτυακά, γιατί να μην στραφείς στη Νεφέλη, την Δανάη, την ’λκηστις, την ’ρτεμις; Τουλάχιστον στατιστικά έχεις πολύ περισσότερες πιθανότητες.

• Μυστικά

Μεγάλη προσοχή στο πόσο ανοίγεσαι. Οι γυναίκες, όπως αποδεικνύει έρευνα του Πανεπιστημίου του York τρελαίνονται να μαθαίνουν τα μυστικά σου. Μάλιστα, αν τους δώσεις την ευκαιρία θα δεθούν μαζί σου και μετά άντε να ξεκολλήσεις. Το ζητούμενο είναι εσύ να καταλήξεις τι είναι αυτό που θέλεις. Αν επιθυμείς να το σοβαρέψεις, τότε παίξε έξυπνα το παιχνίδι των μυστικών και την κατέκτησες.

• Σεξ
Όσο και να θέλουν να το κρύψουν, δεν γίνεται. Καλό είναι λοιπόν, να το ξέρεις και εσύ για να πράξεις ανάλογα. Δεν είσαι ο μόνος που έχει στο μυαλό του το sex, πίστεψέ μας. Πρόσφατες επιστημονικές έρευνες έχουν δείξει ότι η γυναίκα σκέφτεται επίσης πώς να ικανοποιήσει την επιθυμία της να βγάλει τα μάτια της με ένα δυνατό αρσενικό. Μην διστάζεις να αναφέρεσαι σε αυτό, δεν είναι ταμπού. Δείξε ότι το θέλεις και εσύ και διεκδίκησέ το, πάντα με ωραίο τρόπο. Υπάρχουν φυσικά και εκείνες οι περιπτώσεις που ακόμα και αν γίνεις λίγο πιο… συγκεκριμένος, δεν θα βλάψει καθόλου. Αντίθετα, θα πέσουν οι μάσκες και η απόλαυση θα γίνει πολύ μεγαλύτερη.

Συμπέρασμα: Ξέρουν τι ζητάς και καιρός είναι να καταλάβεις και εσύ τι θέλουν. Πρόσφερε τις κατάλληλες δόσεις από τις επιθυμίες τους και περίμενε να δεις πώς θα αρχίσουν σιγά – σιγά να ικανοποιούνται και οι δικές σου…
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Δημοσίευση από ARTYADIS »

αν φτάσουμε να σκεφτώμαστε τέτοια την ώρα που κάνουμε έρωτα με τον σύντροφο μας ,κλάφτα Χαράλαμπε καλύτερα να το διαλύσουμε .
Συναισθηματικό μου λιονταράκι εσύ!! =)) =))
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Ασε Δημητρούλα έρωτας χωρίς συναίσθημα είναι σαν φαγητό χωρίς αλάτι :D

δεν μπορώ της μετριότητες ,σε αυτό το θέμα τα θέλω η όλα η τίποτα ;)
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Λεών

Δημοσίευση από Λεών »

Και αν είναι καλός υποκριτής Ιωάννα τι κάνεις;

’λλωστε αυτά που γράφω αρχικά είναι οι σκέψεις που κάνουν.

Δεν τα λένε...οπότε πως θα το ξεχωρίσεις.;;

Επιστροφή στο “ΣΧΕΣΕΙΣ”