Ο ’γγελος μου & προστάτης μου

Liana
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2008 7:44 pm
Τοποθεσία: Kρήτη

Ο ’γγελος μου & προστάτης μου

Δημοσίευση από Liana »

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΜΙΑ "ΕΜΠΕΙΡΙΑ" ΜΟΥ, ΠΟΥ ΤΗΝ ΖΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.
ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ...
ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΜΟΥ .ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΠΟ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ,ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ.
ΤΡΟΜΑΞΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ "ΑΓΓΕΛΙΚΟ" ΠΡΟΣΩΠΟ...(ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΠΟ ΦΟΒΟ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ: "ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΕ,ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ" ..
ΕΠΕΙΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΒΡΑΔΙΕΣ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΤΗΚΑ..ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΔΥΝΕΣ, ΟΤΑΝ ΠΕΦΤΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΩ..ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΡΚΤΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΕΓΩ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΣΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ..ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΧΝΑ ΠΙΑ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΑ "ΔΥΣΚΟΛΑ" ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.
ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΜΟΡΦΗ, ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΡΩΜΑ...πχ ΦΟΡΟΥΣΕ ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ,ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ,ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΣΑΝ ΛΕΙΖΕΡ ΕΤΡΕΧΑΝ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΟΥΚΙΔΕΣ..ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ, ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΗΤΑΝ ΕΚΘΑΜΒΩΤΙΚΟ..ΕΙΔΑ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΑΣΠΡΕΣ ΣΚΙΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΕ..ΔΕΝ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΕΝΙΩΘΑ ΑΡΜΟΝΙΑ & ΑΣΦΑΛΕΙΑ..ΕΠΕΙΤΑ ΚΑΛΕΣΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΑΥΤΟΣ) ΚΑΙ ΒΙΩΣΕ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΤΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΤΟΥ..ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΚΛΑΨΕ...

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΒΙΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ


"ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΜΟΥ"
Στην ψυχή αγκάθι το όνειρο μου!!!
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εγω να σου πω την αληθεια Λιανα ειμαι λιγακι επιφυλακτικος σε ολα αυτα..
Δεν θελω να σε διαψευσω αλλα μηπως ειναι καποιο ονειρο που βλεπεις ή κατι αλλο?
Η ζωη σου πως κυλαει μετα απο αυτο? Μπορεις να του ζητησεις να κανει κατι που θελεις? πχ να θεραπευσει καποιο φιλικο ή συγγενικο σου προσωπο ή να κερδισεις χρηματα κλπ?
Liana
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2008 7:44 pm
Τοποθεσία: Kρήτη

Δημοσίευση από Liana »

ΟΧΙ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ, ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ,ΟΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΩ.
ΜΕΤΑ ΑΠΟ "ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ" ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ,ΝΙΩΘΩ ΗΡΕΜΗ ,ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΣΦΑΛΗΣ...
ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ..ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΤΙΠΟΤΑ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ,ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ!!!
ΕΡΧΕΤΕ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΣΤΙΓΜΕΣ,
ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΑ,ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΩ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΑΤΟΠΙΖΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΠΙΒΑΛΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΑ..ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΩΡΑ.
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΠΑ, ΝΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ,ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΓΩ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ.ΑΛΛΑ ΟΧΙ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.. ΤΟ ΖΩ
Στην ψυχή αγκάθι το όνειρο μου!!!
Άβαταρ μέλους
makis
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2008 1:16 am
Τοποθεσία: Ξανθη

Δημοσίευση από makis »

Λιανακι τι να πω... οντως πολλες φορες ανακαλυπτουμε πραγματα στην ζωη μας και τοτε καταλαβαινουμε ποσο αχανες ειναι το συστημα που ζουμε και ποσα λιγα ξερουμε. εγω εχω διαβασει και εχω ακουσει προσωπικες μαρτυριες για πολλα παρομοια περιστατικα που ολα ομως εχουν σχεση με την θρησκεια και καποιο συγκεκριμενο Αγιο. Εγω προσωπικα ειχα μια μικρη αλλα ανεξιγητη εμπειρια παλια που ομως δεν την εψαξα περισσοτερο βασιζομενος στο γεγονος οτι αν κατι δεν σε τρομαζει και δεν σου φερνει αναταραχη τοτε ειναι κατι καλο... νομιζω οτι για τους περισσοτερους μας αυτα που γραφεις ειναι μακρινα και πολυ δυσκολονοητα, απο την στιγμη ομως που αυτο σου βγαινει σε κατι καλο (ειναι δεν ειναι πραγματικο ) νομιζω οτι ειναι καλοδεχουμενο και αρκετα σημαντικο για την ζωη σου απ οτι καταλαβα.
τα ταξιδια ειναι πολλα και οι προορισμοι πολλοι!!! παντα καποιον διαλεγουμε και ξεκιναμε... η παρεα ειναι το παν!
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλημερα παιδιά.

Θα πρέπει να είμαστε επιφυλακτικοί οταν αναφερόμαστε σε αυτά που νομίζουμε οτι ''βλέπουμε'' και μάλιστα δια γυμνού οφθαλμού.

Στο πεδίο της αντίληψης, εκτός απο την πραγματικότητα υπάρχει και μια ''διαφορετικότητα '' ποθ ονομάζεται ψυχοαισθητηριακή ψευδαίσθηση και αυτή εμφανίζεται στις ''δύσκολες στιγμές'' σαν μια συναισθηματική αμυνα.

Δεν γνωρίζω βεβαια τι γίνεται στην προκειμενη περίπτωση αλλα καλό είναι να λαμβάνουμε υπ όψιν όλες τις παραμέτρους.
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Στο πεδίο της αντίληψης, εκτός απο την πραγματικότητα υπάρχει και μια ''διαφορετικότητα '' ποθ ονομάζεται ψυχοαισθητηριακή ψευδαίσθηση και αυτή εμφανίζεται στις ''δύσκολες στιγμές'' σαν μια συναισθηματική αμυνα.
συμφωνώ με αυτό Ελενάκι...

όμως συμφωνώ και με τον Μάκη σ' αυτό...
απο την στιγμη ομως που αυτο σου βγαινει σε κατι καλο (ειναι δεν ειναι πραγματικο ) νομιζω οτι ειναι καλοδεχουμενο και αρκετα σημαντικο για την ζωη σου απ οτι καταλαβα.
αρκεί να μην γίνει η "σανιδα σωτηρίας" που δεν μπορούμε να λειτουργήσουμε σαν αυτόνομοι άνθρωποι, χωρίς αυτήν...

Η "βοήθεια" που προσλαμβάνει ο νους μας για την εφαρμογή της στην ζωή μας, μπορεί να είναι εξελικτική διαδικασία, όμως πολύ εύκολα μπορεί να γίνει και στασιμότητα...

χρειάζεται προσοχή και επαγρύπνηση στην έννοια "φύλακας άγγελος", γιατι γνωρίζω ότι η δύναμη του ανθρώπου πολλές φορές χρειάζεται κάποιον εξωτερικό παράγοντα για να αποκαλυφτεί.

Πολλοί άνθρωποι τοποθετούν τον Ανώτερο Εαυτό τους έξω από τους ίδιους και έτσι δρουν με δύο διαφορετικά κίνητρα στην ζωή τους.
Αυτό που είναι οι ίδιοι και αυτό που τους λέει ο Ανώτερος Εαυτός τους ότι είναι...

Εγώ ο άνθρωπος, εσύ ο Ανώτερος Εαυτός μου...
Πάλι όμως υφίσταται διαχωρισμός...

Σημασία έχει η ενωτική διαδικασία του κατώτερου και του ανώτερου, ώστε να εναρμονιστεί το είναι μας σε ΕΝΑ
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

Vaso έγραψε:




Σημασία έχει η ενωτική διαδικασία του κατώτερου και του ανώτερου, ώστε να εναρμονιστεί το είναι μας σε ΕΝΑ

@};- @};- @};-
Liana
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2008 7:44 pm
Τοποθεσία: Kρήτη

Δημοσίευση από Liana »

Δεν αμφιβάλλω με όλα αυτά που λέτε..
Ακόμα και αν υπάρχουν μόνο στη φαντασία, οι άγγελοι μπορεί να είναι αρκετά χρήσιμοι. Μπορούν να χρησιμεύσουν σαν επιτηρητές της συμπεριφοράς και σαν προστάτες...το μόνο σίγουρο ειναι ότι δεν μπορεί να αποδειχθεί αλλα ούτε και να διαψευθεί η ύπαρξή τους!!!
Είναι ένα πολύ όμορφο συναίσθημα να ξέρεις ότι μιλάς με το άγνωστο
αλλά μέχρι εκεί..!!!
Δεν μου έχει γίνει εξάρτηση η παρουσία του αλλά κάποιες στιγμές την έχω ανάγκη..
Είναι στιγμές της ζωής μας που κάποιες καταστάσεις και μικροπροβλήματα δεν μπορούμε να τα ξεπεράσουμε εύκολα και πραγματικά μας φαίνοντε βουνό..
Και εγώ έχω αναρωτηθεί, γιατί να εμφανίζεται μόνο στα δύσκολα? καμιά φορά και τα στα εύκολα χρειαζόμαστε απαντήσεις..
Στην ψυχή αγκάθι το όνειρο μου!!!
Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

Ακόμα και αν υπάρχουν μόνο στη φαντασία, οι άγγελοι μπορεί να είναι αρκετά χρήσιμοι.
Το πιο χρήσιμο απο ολα είναι να ανακαλυψεις τον άγγελο μέσα σε σένα και τον διαβολομεσα σε σενα και να τους γνωρίσεις ,να τους αγκαλαισεις κα να νοιώσεις τοι ειναι δικοί σου.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΧΡΗΣΙΜΟ.Νοιώσε το γιατι δενειναι τοσο ευκολο το ξερω και μετα ....ειμαστε εδω ολου.
Σε φιλω! :x
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Μπορούν να χρησιμεύσουν σαν επιτηρητές της συμπεριφοράς
πολύ έντονο θρησκευτικό πρότυπο κρύβεται μέσα σ' αυτήν την φράση, Λιάνα μου!

χρειάζεσαι κάποιον να "επιτηρεί" την συμπεριφορά σου? :-?

όπως και κάποιον να σε κρίνει όταν αυτή δεν είναι σωστή? Με την άποψη ποιού όμως? Πως οριοθετείς το σωστό εσύ?
Ποιός μας κρίνει? Ποιός μας τιμωρεί? Ποιός μας επιβραβεύει?
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

πολύ έντονο θρησκευτικό πρότυπο κρύβεται μέσα σ' αυτήν την φράση, Λιάνα μου!

χρειάζεσαι κάποιον να "επιτηρεί" την συμπεριφορά σου?

όπως και κάποιον να σε κρίνει όταν αυτή δεν είναι σωστή? Με την άποψη ποιού όμως? Πως οριοθετείς το σωστό εσύ?
Ποιός μας κρίνει? Ποιός μας τιμωρεί? Ποιός μας επιβραβεύει?
_________________
Πόσο θα συμφωνήσω!!!! @};-
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27248
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Δημοσίευση από Ellaki »

Κι εγώ συμφωνώ.

Ο μοναδικός κριτής είναι η ψυχή μας @};-
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Λιανα κι εγω εχω δει απο κοντα ενα Αγγελακι... ειναι 2 ποστ απο πανω μου!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Liana
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2008 7:44 pm
Τοποθεσία: Kρήτη

Δημοσίευση από Liana »

Ο μόνος που μπορεί να μας κρίνει να μας επιβραβεύσει να μας τιμωρήσει είναι ο ίδιος μας ο εαυτός, αλλά που ξέρουμε αν μπορούμε να είμαστε σωστοί στις απόψεις μας? αν αυτό που σκεφτόμαστε είναι αυτό που πρέπει να κάνουμε?
Σε κάθε απόφασή μας στην ζωή ζητάμε και μία γνώμη τρίτου προσώπου, γιάτι? Σίγουρα οι εμπειρίες που έχουμε και οι δυσκολίες που περνάμε μας κάνουν πιο δυνατούς και πιο σκληρούς αλλά και πάλι ζητάμε συμβουλές, που κι αυτές οι συμβουλές καμια φορά μπορει να είναι λανθασμένες ....
Στην ψυχή αγκάθι το όνειρο μου!!!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

που κι αυτές οι συμβουλές καμια φορά μπορει να είναι λανθασμένες ....
άρα...?

Συμπέρασμα για όλα αυτά?

Ποιός είναι εντέλει αυτός που αποφασίζει?

Γιατί άλλα θέλουμε και άλλα κάνουμε?
Γιατί δεν ξέρουμε τι είναι καλό για εμάς και ρωτάμε τους άλλους?΄

Μήπως κατά βάση δεν ξέρουμε τι θέλουμε?
Και μήπως πιο βαθιά, δεν ξέρουμε καν ποιός είμαστε?

ερωτήσεις Λιάνα μου, για να κάνεις σκέψεις...
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΑΝΩΤΕΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ”