Αγγελοπράγμονες

Άβαταρ μέλους
dino
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: 28 Σεπ 2007 7:09 pm

Δημοσίευση από dino »

Οτι κάνει κάποιος, χαρακτηρίζει μόνο τον ίδιο.
Πολλά τα Festival και πολλοί οι σύλλογοι, που θα πρωτοπάμε θα δώ.
Πάνο, ο Ιησούς θα πρέπει να έφτιαχνε έπιπλα για να ζήσει αλλά αυτό δέν αναφέρεται πουθενά. Για μένα όμως ο Ιησούς είναι το ίδιο υπαρκτή φιγούρα όπως ο Κάρλος Καστανέδα για σένα.
Είναι θεμιτό να ζητάς χρήματα στην κοινωνία μας για το οτιδήποτε. Οποιος θέλει τα δίνει.
Το γιατί και η θεωρία πίσω απο αυτήν την θέση έχουν ήδη απαντηθεί απο όλους μας.
Αν πάλι κάποιος αναγνωρίζει έναν "φωτισμένο" στο πρόσωπο κάποιου άλλου είναι και αυτό δικό τους θέμα.

Εγώ θα είθελα να μιλήσω για ένα μεγάλο χάρισμα που έχουν ωρισμένοι άνθρωποι, αυτό της επικοινωνίας.
Δώρα έγραψες, " ... τα θεωρούμενα μηνύματα να είναι απλά απόψεις, ιδιάτερο χάρισμα επικοινωνίας ... ". προφανώς εννοώντας οτι η επικοινωνία γίνεται με το ανώτερο και αυτά που δίνονται δέν είναι απλώς οι δικές μας απόψεις.
Επίσεις ανεφέρεις λέξεις όπως "ενδιάμεσο" και η Βάσω μιλάει για "... επικοινωνία άνωθεν δεν αμφισβητείται από κανέναν, αν είναι αγνή...".

Εγώ δέν πιστεύω οτι η ζωή έχει έναν ιδιαίτερο σκοπό, απλά υπάρχουμαι. Αν κάποιος θέλει πνευματική εξέλιξη, αυτός ας το κάνει. Δέν πιστεύω όμως οτι όλοι αυτοί που θέτουν την πνευματική εξέλιξη σάν στόχο, εξελίσσονται. Τελικά όλοι μας είμαστε εξελιγμένοι αλλά δέν το αντιλαμβανόμαστε.
Τα παιδιά είναι τόσο αγνά που η αντίληψή τους είναι μεγάλη, δέν τα ξεγελάς με τίποτα.
Σε μερικούς απο μάς όμως συμβαίνει εξέλιξη (ίσως και με τα ... χρόνια ...) και διευρύνουμε την αντίληψή μας τόσο που μπορούμε να αντιλαμβανόμαστε πολλά πράγματα.
Δέν υπάρχουν ενδιάμεσα για μένα.
Εκεί μπερδεύονται οι αγγελοπράγμονες, δέν υπάρχουν μυνήματα απο "ανώτερους", άν με ρωτήσεις δέν υπάρχουν κάν άγγελοι.
Οι απλοί άνθρωποι λένε, "... ζώ μέσα απο το γέλιο ενός παιδιού ... το θρόϊσμα του ανέμου ... την σιωπή της νύχτας ...". αυτό είναι για μένα το ενδιάμεσο, εκεί οπου η λέξη επικοινωνία ανθρώπου με άνθρωπο είναι πιά κάτι πιό μεγάλο, εκεί οπου η αγάπη μας, τα "λέει" όλα και τα βρίσκει όλα.

Δέν ξέρω άν εκτροχιάζω(-ομαι) αλλά και αυτό το "έκφρασης του Ενός" κάπου υπάρχει.

nb.: απατεώνα-απατεώνα όπως μονάχους-μονάχους;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dino την 03 Σεπ 2008 6:24 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
... όποιος ψάχνει ... βρίσκει.
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Εγώ δέν πιστεύω οτι η ζωή έχει έναν ιδιαίτερο σκοπό, απλά υπάρχουμαι. Αν κάποιος θέλει πνευματική εξέλιξη, αυτός ας το κάνει. Δέν πιστεύω όμως οτι όλοι αυτοί που θέτουν την πνευματική εξέλιξη σάν στόχο, εξελίσσονται. Τελικά όλοι μας είμαστε εξελιγμένοι αλλά δέν το αντιλαμβανόμαστε.
Τα παιδιά είναι τόσο αγνά που η αντίληψή τους είναι μεγάλη, δέν τα ξεγελάς με τίποτα.
Dino τα παιδιά έχουν αγνότητα και επαφή με την πηγή γιατί οι μνήμες είναι ακόμα νοπές και τα στερεότυπα και τα κοινωνικά πρότυπα δεν έχουν ακόμα αφυπνίσει τις κυταρικές μνήμες προηγούμενων συναισθηματικών και νοητικών καταστάσεων!!!όμως κάθε ψυχή ήρθε για να εξείχθεί και να ενσωματώσει κομάτια της ύπαρξής της που άφησε μισο τελειωμένα και ανολοκλήρωτα πιο πριν, και τότε μεγαλόνοντας το παιδί εμπλέκεται στουε ρόλους μεσα στην οικογένεια και την κοινωνία και καλείτε να κοιτάξει μεσα του για να χαρτογραφηθεί!!!αυτη είναι και η ζωή για μενα! η γνώση του εαυτού μας και η αποδοχή του, που οδηγεί στην γαλήνη, τη χαρά, την αρμονική συνύπαρξη με τους άλλους!!αν ήταν ενα μικράκι να παραμείναι αγνό δεν θα χρειαζόταν να μπει σε διαδικασία επανενσάρκωσης!αρα και αυτη η γενικότερη πίκρα της χαμένης αθοώτητας είναι κάπως πλασματική κατ εμέ!!!
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

dino έγραψε: Εγώ δέν πιστεύω οτι η ζωή έχει έναν ιδιαίτερο σκοπό, απλά υπάρχουμαι.
Αν κάποιος θέλει πνευματική εξέλιξη, αυτός ας το κάνει. Δέν πιστεύω όμως οτι όλοι αυτοί που θέτουν την πνευματική εξέλιξη σάν στόχο, εξελίσσονται. Τελικά όλοι μας είμαστε εξελιγμένοι αλλά δέν το αντιλαμβανόμαστε.
Τι εννοείς;; Είναι αρκετές αντιφάσεις. :roll:
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Nτίνο μου μια σεβαστή άποψη...

μου θυμίζεις τον πατέρα μου! Τόσο καλόκαρδος, μα τόσο υλιστής, με την καλή έννοια βέβαια...

Δεν πίστευε πουθενά...και ήταν η απίστευτη ισορροπία για μένα, έναντι της μητέρας μου...

Για να γίνω η Βάσω, απλά "καθάρισα" τις μνήμες και από τους δύο...αλλιώς θα ήμουν ακόμα διχασμένη μεταξύ αυτού που λες εσύ, και αυτού που λένε οι αγγελοπράγμονες!!!!

Κατάφερα να ισορροπήσω μόνο όταν πήρα, ολομόναχη και πεντακάθαρη από τα οικογενειακά "βάρη", τον δρόμο μου για όπου με βγάλει...

Η αγάπη δεν ειναι μονο οι ανθρώπινες στιγμες, για μένα! Αυτές τις βιώνουν όλοι, κάποια φορά...Σημασια έχει, αυτές τις στιγμές να τις ζεις σε ένωση με τον Εαυτό σου και όχι σκόρπια, κάποιες φορές...γιατί μετά ζεις μίζερα, θυμωμένα και δυστυχισμένα από την φασαρία...Δεν την αντέχεις, αν δεν έχεις αναγνωρίσει την αιωνιότητα της εσωτερικής σιωπής...

Η ζωή δεν είναι "απλά υπάρχω", γιατί αυτό, για την δική μου πραγματικότητα, βγάζει θυμό!!!

Ποτέ δεν είδα σαν "χάρισμα" την όποια επικοινωνία μου...δεν το είπα και δεν θα το πω ποτέ...
Η επικοινωνία είναι για μένα διεύρυνση και τόσο μεγάλη αγάπη στο θεϊκό, που του αναγνωρίζεις ένα τεράστιο "κόσμο", που δεν περιλαμβάνει μονο ανθρώπους...Πολύ εγωιστικό για να το πιστέψω!!!!



Αλλά όλα είναι διαδρομές Ντινάκο μου...
΄Οσοι οι άνθρωποι, τόσα και τα σχέδια των ψυχών μας!!! :wink: :D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

:D
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Vaso έγραψε:Η αγάπη δεν ειναι μονο οι ανθρώπινες στιγμες, για μένα! Αυτές τις βιώνουν όλοι, κάποια φορά...Σημασια έχει, αυτές τις στιγμές να τις ζεις σε ένωση με τον Εαυτό σου και όχι σκόρπια, κάποιες φορές...γιατί μετά ζεις μίζερα, θυμωμένα και δυστυχισμένα από την φασαρία...Δεν την αντέχεις, αν δεν έχεις αναγνωρίσει την αιωνιότητα της εσωτερικής σιωπής...

Η ζωή δεν είναι "απλά υπάρχω", γιατί αυτό, για την δική μου πραγματικότητα, βγάζει θυμό!!!
:thumbsup:
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
dino
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: 28 Σεπ 2007 7:09 pm

Δημοσίευση από dino »

ΟΚ !!!
Πάντως δέν είμαι και τόσο παλαιών αρχών.
Ισως να μήν δίνω και τόση έμφαση στο πνευματικό όταν διατυπωνω κάτι, γι'αυτό και δέν φαίνεται στα γρήγορα.

Τί να κάνω όμως, να μήν τα πώ;;;
... όποιος ψάχνει ... βρίσκει.
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

όχι όχι δεν εννούσα αυτό, όταν είπα ότι μου θυμίζεις τον πατέρα μου... :D απλά οι τοποθετήσεις είναι ίδιες, Ντινάκο μου!!!

Σαφώς και να πεις ότι θέλεις και νιώθεις...
Ποιός θα σε εμποδίσει???

Δεν αντιπαραθέτουμε αλήθειες...απλά μοιραζόμαστε αυτό που νοιώθουμε... :D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
dino
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: 28 Σεπ 2007 7:09 pm

Δημοσίευση από dino »

Αυτό που είπα (πολύ σύντομα) είναι οτι κάτι που μας "δίνεται" είναι στην πραγματικότητα κάτι που εμείς οι ίδιοι αντιληφθήκαμε αλλά το αποδίδουμε σε οντότητες. Ο καθένας μας το αντιλαμβάνεται αλλοιώς και το μεταδίδει με τον δικό του τρόπο.
Δέν αμφισβώ κανέναν, ούτε τους αγγελοπράγμονες.

Αλλά δέν τους τοποθετώ σε κανένα άκρο.
Για μένα όλοι όσοι υποστηρίζουν οτι "παίρνουν μυνήματα απο οντότητες" ή επικοινωνούν με οντότητες" είναι το ίδιο άκρο, άσχετα άν είναι ήπιοι στους τόνους, φωνακλάδες, επιχειρηματίες ή ερασιτέχνες.

Στρογγυλά-στρογγυλά.
Ολοι μας παίρνουμαι όσα μυνήματα χρειαζόμαστε αρκεί να τα αντιληφθούμαι. Αλλοι πάλι αντιλαμβάνονται πράγματα για μάς και μας τα λένε. Είναι η συμπαντική ενέργεια που κυλάει και όχι οντότητες ή άγγελοι.

Είναι πανέμορφες οι ιστορίες με αγγέλους, τόσο όμορφες που μοιάζουν με εμάς. Μήπως είναι εμείς;;;;;
... όποιος ψάχνει ... βρίσκει.
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

ναι Ντινο μου, στην αιώνια συνειδητότητα δεν υπάρχει εμείς και αυτοί! Με αυτήν την έννοια όλα ρέουν σαν ΕΝΑ, εναλλασσόνται και ενώνονται...΄Οσο "κατεβαίνουμε" σε "χώρο" όμως, η ατομικότητα προβάλλει σαν ακτίνα δράσης...Στην φυσική μας πραγματικότητα όλα είναι διαχωρισμενα...

Αν ζεις λοιπόν σ' αυτήν, τότε νιώθεις και άλλες παρουσίες που στο βαθύτερο είναι σου είναι ένα μαζί σου. Μα είναι άλλες...δεν είναι εσύ!

Δεν χάνεται η ατομικότητα της ύπαρξης, και αυτό είναι ο θαυμάσιος κόσμος του θεού...ο αιώνιος κόσμος της αγάπης.
΄Ολα είναι ένα, αλλά το καθε ον ατομικά εξελίσσεται προς το ένα, μέχρι την τελική "απορρόφηση" από το θεϊκό...

Εγώ τουλάχιστον έτσι αισθάνομαι...Και δεν ξέρω αν είναι ΄το ίδιο που λες εσύ, από άλλη οπτική...

Νιώθω ότι δεν χρειάζεται να δώσω, για να πάρεις...
Παίρνεις έτσι κι αλλιώς ότι ΕΙΜΑΙ...
δεν παύω όμως να ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ!
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
dino
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: 28 Σεπ 2007 7:09 pm

Δημοσίευση από dino »

Ποιός είμαι ομως εγώ ...

Θα μπορούσε ενα λουλούδι να το αναρωτηθεί αυτό;
Ενα παιδί ίσως;

Είναι αυτή η στιγμή που όλοι μας γινόμαστε λουλούδια, παιδιά, δέντρα αέρας θάλασσα ... και τότε ζούμε ...

Ισως το μόνο που κουβαλάμαι πίσω στην εγωϊστική μας πραγματικότητα (την πραγματικότητα του ΕΓΩ-ΕΙΜΑΙ εννοώ), απο αυτήν την μοναδική στιγμή είναι μία ενόραση, κάτι για μάς ή για κάποιον άλλο.

(Είπα λουλούδια, όχι φυτά γενικά)
... όποιος ψάχνει ... βρίσκει.
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

(Είπα λουλούδια, όχι φυτά γενικά)
:D :D :D :D


Ντίνο ένα φυτό έχει συλλογική συνειδητότητα και όχι ατομική...
το ίδιο και ένας κρύσταλλος...

Δεν είναι το ίδιο...

Ενα παιδί έχει ατομική συνειδητότητα, αλλά ξεχνάει στην φυσική πραγματικότητα και αρχίζει να επεξεργάζεται τα όρια του και τον εαυτό του.

Πιστεύω στην μετενσάρκωση των ψυχών και στο σκοπό της!

Και στην διαφορετικότητα των κόσμων επίσης!

Αυτό έχω νιώσει και είναι μια αλήθεια που είναι βιωμένή και όχι ονειρική...

Τίποτα δεν μπορώ να νιώσω άσκοπο...Και έτσι όπως μου το περιγράφεις η ζωή είναι ένα μάταιο ταξίδι, που δεν οδηγεί πουθενά.

Θα μπορουσα να ΕΙΜΑΙ κάτι το οποίο δεν γνωρίζω?
Και αν ναι, τότε πως θα με μάθω?
Πως θα νιώσω ευτυχία και αγάπη, αν δεν γνωρίζω ποιός είμαι...

Μέσα σ' αυτό το σώμα, υπάρχει κάτι ακόμα, εκτός από την ζωντανή "ανάσα"της γης που το κάνει να κινείται...
Υπάρχει η ψυχή που εξελίσσεται και μαθαίνει τον ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ...μέχρι το Πνεύμα...
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
dino
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: 28 Σεπ 2007 7:09 pm

Δημοσίευση από dino »

Αυτό μου θυμίζει μια ιστορία.
Ηταν που λές μιά φορά μιά οικογένοια που πήγαινε στη θάλασσα με το αυτοκίνητο.
Μιά καυτή μέρα του καλοκαιριού με χαλασμένο aircondition 3 ώρες ταξίδι μέ διάφορους μανιακούς δεξιά και αριστερά στην εθνική. Οταν φτάσανε υπήρχε μιά συμφόρεση ένα σύνεφο σκόνης και μιά αφόρητη ζέστη γυρίζοντας μισή ώρα γύρω-γύρω για πάρκιγκ μέσα σε ένα εκκωφαντικό ντάπα-ντούπα της ντόπιας παραλιακής καφετερίας. Οταν βγήκαν είχαν κάνει ήδη τρία μπάνια. Ασε που ο πατέρας μάλωσε και δυό-τρείς φορές, τί λέω, παραλίγο να πιαστεί στα χέρια με κάποιους αγενείς οδηγούς.
Τελικά αφού πατήσανε κάνα-δυό που κάναν ηλιοθεραπεία, καθήσανε σε ένα κομματάκι παραλία αφού πρώτα πετάξανε μακριά τις σακούλες με τα σκουπίδια χθεσινών λουομένων.
Τρέχοντας λοιπόν πηγαίνουν να βραχούν απο το πρώτο δροσερό κυμματάκι της θάλασσας και ενώ καταβρέχοντα απο τον Γιαννάκη της διπλανής παρέας που τους κοίταζαν γελώντας, λέει ο πατέρας στην κορούλα του: επιτέλους, είδες ... κάναμε τόσο ταξίδι αλλά πού σ'έφερερα έ ... ;

Αν πούμε οτι η κατάληξη είναι η ίδια, είναι η διαδρομή που επιλέγουμε αυτή που ονομάζουμε ζωή μας.
Αυτή είναι η αξία της ζωής κατα την γνώμη μου και όχι η ανταμοιβή του μετέπειτα ή του τί υπάρχει πίσω. Η ζωή συμβαίνει εδώ και τώρα είτε το θέλουμε είτε όχι και είμαστε εμείς. Πώς μπορούμαι να μάθουμαι κάτι που μόνο μπορούμαι να το αντιληφθούμαι.
Δέν υπάρχει ατομική συνειδητότητα, μόνο συμπαντική συνειδητότητα. Πιστεύω οτι η ατομική συνειδητότητα είναι οτι απομένει απο μάς όταν προσπαθούμε να βάλουμε την συμπαντική συνειδητότητα σε κονσέρβα.
Ψάχνοντας να βρούμε το ποιός εγώ είμαι, ξεχνάμαι οτι αυτός σε κάθε περίπτωση αυτός δέν είμαι εγώ.
Πλήρης σχιζοφρένεια.
Η ζωή συμβαίνει εδώ και τώρα και όχι πρίν ή μετά και δέν υπάρχει τίποτα πέρα ή πάνω απο αυτήν και κυριώτερα, δέν υπάρχει τίποτα πίσω απο αυτήν κρυμμένο. Ολα είναι φανερά αρκεί να τα αντιληφθούμαι.
... όποιος ψάχνει ... βρίσκει.
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

α, δεν με κατάλαβες ίσως...

Φυσικά και η ζωή μας συμβαίνει εδώ που εκδηλωνόμαστε...αυτό δεν σημαίνει ότι υπάρχει μόνο εδώ.

Η συμπαντική συνειδητότητα μπαίνει σε κονσέρβα, μόνο όταν ελπίζεις...

΄Οταν ζεις ουσιαστικά δεν μπορεί να ελπίζεις...

Αυτό το ταξίδι που μου περιέγραψες μου φαίνεται μίζερο!

Θέλεις να σου περιγράψω εγώ ένα άλλο?

Είναι ενα ζευγάρι με ένα κοριτσάκι...Αποφασίζουν να ανέβουν σε ένα βουνό...Εξοπλίζονται με τα απαραίτητα και αρχίζουν την ανάβαση...
Φτάνουν στην κορυφή μετά από πολυ κόπο...
Νιώθουν ευτυχισμένοι και στήνουν την σκηνή τους στην κορυφή του βουνού...
Μπαμπά, ρωτάει το κοριτσάκι...Υπάρχει άλλο πιο ψηλό βουνό?
Φυσικά παιδί μου, υπάρχει, αλλά αυτή η άλλη κορυφή είναι αυτή που θα ανέβεις μόνη σου...Εγώ μέχρι εδώ μπορούσα να σε φέρω...

Ντίνο μου, όλα είναι ζωή, ακόμα και η μιζέρια!
Αν αυτή επιλέγουμε, θα πάμε στην θάλασσα να κάνουμε μπάνιο, έτσι ακριβώς όπως περιέγραψες...
Υπάρχει όμως και άλλη επιλογή, για να ζήσεις...
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
dino
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: 28 Σεπ 2007 7:09 pm

Δημοσίευση από dino »

Πιστεύω οτι δέν διαφωνούμαι άν και η ιστορία μου θυμίζει το μικρό σπίτι στο λιβάδι.
Δέν υπάρχει και νόημα γιατί όλοι μας ζούμε τις δικές μας ζωές.
Ελπίζω να κατάλαβες τι προσπαθώ να πώ και αυτό για μένα είναι αρκετό.
Η επαφή είναι αυτή που θεραπεύει.
... όποιος ψάχνει ... βρίσκει.

Επιστροφή στο “ΑΝΩΤΕΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ”