ΝΕΑ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ

Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Re: ΝΕΑ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

Σε ένα Σύμπαν που εξελίσσεται, εμείς λαμβάνουμε την δική μας Θέση, όταν νιώσουμε ότι αυτό μας Αξίζει και τίποτα λιγότερο!


@};- :x :x :x :x
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Re: ΝΕΑ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Ο Δρόμος που ανοίγεται πια, είναι γι’ αυτούς που δεν τους αρκεί το «μέχρι εδώ»…και κατευθύνονται προς την Ζωή με περισσότερο Θάρρος και Θέληση και Στόχους πνευματικούς, Στόχους Αγάπης και Σοφίας, σε ένα Σύμπαν που περιέχει αυθεντική Νομοτέλεια και Διάνοια και εξελίσσει τις Μορφές του Φυσικού Κόσμου, με Πνευματική Δύναμη…

Οι συχνότητες αλλάζουν, μόνο όταν αποφασίσουμε εμείς για την «Εκπομπή» που θέλουμε να ακούσουμε…Και εδώ δύο δυνατότητες έχουμε…
Η ακούμε ότι θέλουν οι άλλοι, ή γυρνάμε απλά την βελόνα….
Μην περιμένουμε θαύματα, που δεν μπορούμε να κάνουμε εμείς οι ίδιοι…Οι ευκαιρίες δεν είναι μέρος των θαυμάτων μόνο, αλλά, κυρίως, μέρος των Επιλογών μας…

Σε ένα Σύμπαν που εξελίσσεται, εμείς λαμβάνουμε την δική μας Θέση, όταν νιώσουμε ότι αυτό μας Αξίζει και τίποτα λιγότερο!
Ναι, Βασούλα μου! :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18535
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΝΕΑ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ

Δημοσίευση από Μάνος »

Βασούλα έγραψε:Ο Δρόμος που ανοίγεται πια, είναι γι’ αυτούς που δεν τους αρκεί το «μέχρι εδώ»…και κατευθύνονται προς την Ζωή με περισσότερο Θάρρος και Θέληση και Στόχους πνευματικούς, Στόχους Αγάπης και Σοφίας, σε ένα Σύμπαν που περιέχει αυθεντική Νομοτέλεια και Διάνοια και εξελίσσει τις Μορφές του Φυσικού Κόσμου, με Πνευματική Δύναμη…
Βασούλα μου :romance-inlove: :romance-inlove: :romance-inlove:
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 25987
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: ΝΕΑ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ

Δημοσίευση από Βικούλα »

@};- :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :x
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: ΝΕΑ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ

Δημοσίευση από Annoula »

:romance-inlove: :romance-inlove: :romance-inlove:
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου

Επιστροφή στο “ΑΝΩΤΕΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ”