Θαρρος θα πει...

καμιά φορά ξεχνιόμαστε...
και εκτός από την "καλημέρα"
λέμε και ότι νιώθουμε!!
Efthimia
Δημοσιεύσεις: 469
Εγγραφή: 23 Οκτ 2008 6:25 pm

Δημοσίευση από Efthimia »

Nασαι καλα Ichor μου. @};-
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τι να πω? Υποκλινομαι ^:)^ ^:)^ ^:)^
anny geraka
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 02 Ιαν 2009 11:02 pm

Δημοσίευση από anny geraka »

θαρρος θα πει οταν αδικεις καποιον να βρισκεις δυναμη να το ομολογησεις >:d<
Efthimia
Δημοσιεύσεις: 469
Εγγραφή: 23 Οκτ 2008 6:25 pm

Δημοσίευση από Efthimia »

Ω!!! Gilda μου, αν ηξερες ποσες ψυχες εχουν διαλεξει τοσο δυσκολους δρομους... Ποσες μανες, ποσα παιδια....
Σ'ευχαριστω...
anny geraka
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 02 Ιαν 2009 11:02 pm

Δημοσίευση από anny geraka »

Ευθυμια δεν εχουμε μιλησει μαζι ξανα απλα ηθελα να σου πω οτι συγκλονιστηκα με την ιστορια σου!!!!εχεις τεραστια δυναμη ψυχης... ευχομαι τα καλυτερα για σενα και για ολο τον κοσμο >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Άβαταρ μέλους
WonderBoy
Δημοσιεύσεις: 455
Εγγραφή: 29 Μάιος 2008 11:37 am
Τοποθεσία: veria

Δημοσίευση από WonderBoy »

Εχω αρκετό καίρο να μπώ στο forum και ξεφιλίζοντας τώρα τα θέμματα ήταν το δεύτερο που διάβασα.Εμένα τα όσα διάβασα με συγκίνησαν.Αυτο που συμβαίνει στην Eftimia συμβαίνει σε πολους ανα το κόσμο.Η Eftimia ομως το περνάει συνηδητά και μαθένει απο αυτό και το μοιράζετε με άλλους δείχνοντάς τους εναν τρόπο αντιμετώπισης πιο ώριμο και σοφό.
Μπράβο σου εftimia,να είσαι πάντα δυνατή σε όλες τις δοκιμασίες που θα βρείς στο διάβα σου.
Efthimia
Δημοσιεύσεις: 469
Εγγραφή: 23 Οκτ 2008 6:25 pm

Δημοσίευση από Efthimia »

Ευχαριστω Αnny & Wonderboy. @};- @};-
Άβαταρ μέλους
ksan8oula
Δημοσιεύσεις: 2667
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008 6:54 pm
Τοποθεσία: Κρητη

Δημοσίευση από ksan8oula »

ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΗ Η ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΣ, ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΑΣ....Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ, ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ "ΑΣΘΕΝΗΣ".!!!!
:cry:
Κανείς δεν θα σου απαντήσει τι είναι αλήθεια, γιατί αυτό που θα σου πει είναι μόνο η δικιά του!Βάσω Νικολοπούλου
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13192
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Θαρρος...θα πει...να παραδεχεσαι τα λαθη και τις αδυναμιες σου και να τα κανεις κομματι του εαυτου σου...γιατι ειναι απο σενα!!!!!

Θαρρος θα πει.....να εισαι ο εαυτος σου....ακομα κι αν ξερεις οτι θα χασεις προσωπα που αγαπας αληθινα!!!!!
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27248
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Δημοσίευση από Ellaki »

θάρρος θα πει ............ να δέχεσαι την ενσάρκωσή σου και το σχέδιο της ψυχής σου όποιο κι αν είναι αυτό .................
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Θαρρος...θα πει...να παραδεχεσαι τα λαθη και τις αδυναμιες σου και να τα κανεις κομματι του εαυτου σου...γιατι ειναι απο σενα!!!!!
Αυτο το εμαθα και το εφαρμοζω στην καθημερινοτητα μου Μ.Β. εποχης και αισθανομαι πιο δυνατος.. ειναι τρομερο εργαλειο :-D @};-
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

@};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εσυ κατι εχεις... κατι σε απασχολει... κανω λαθος? @};-
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

πως φαντάστηκες ότι για μένα δεν υπάρχουν άλλες διαδρομές? :-D

και η αμφισβήτηση μου, πάνω σ' αυτό το ΠΒ ή ΜΒ, είναι για μενα ένας ακόμα δρόμος αλήθειας και σεβασμού... @};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Η πιο ισχυρη επιβεβαιωση για μενα ξερεις ποια ειναι? οτι εχουν περασει μονο 8 μηνες!!! και αν βαλεις οτι δεν πηρα αμεσως εμπρος, ειναι πολυ λιγοτεροι... απιστευτες αλλαγες στον τροπο σκεψης, στον τροπο ζωης, στην αντιληψη των γεγονοτων, στις φιλιες μου, στα αγαπημενα μου προσωπα, σε ολα!
κι αισθανομαι οτι ειμαι εδω μεσα απο τοτε που γεννηθηκα :-D @};-

Επιστροφή στο “Η ΠΑΡΕΑ - ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!”