Σταυρός

Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Εκατο σταυρους να κάνουν Ναταλί με εκατο γονυκλησίες και τα ματια τους να γυριζουν αναποδα οτνα σηκώνουν το κεφαλι....αν η καρδια τους εινα μαυρη καμια κινηση δεν εχει σημασία.
Α, ρε Καλλιόπη μου ..με τα ωραία σου!!! :-D :-D
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88505
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Υπέροχο! Μου το έστειλε η φίλη μου Λένα και το μοιράζομαι μαζί σας! Μακάρι να φαίνονται καλά οι φωτογραφίες!!

@};-





Εικόνα


Παραπονιόμαστε για τον σταυρό που σηκώνουμε, αλλά δεν αντιλαμβανόμαστε ότι αυτός μας προετοιμάζει για τον γκρεμό που μπορεί να βρεθεί στον δρόμο μας!

΄Οποιος και να είναι ο σταυρός μας, όποιος και ο πόνος μας, πάντα υπάρχει η λιακάδα μετά την βροχή.

Να είμαστε καρτερικοί και χαρούμενοι με τις δοκιμασίες της ζωής, γιατι είναι φτιαγμένες στα μέτρα μας.

Να είμαστε ευγενικότεροι με τους άλλους, γιατί καθένας που συναντάμε, κι αυτός κουβαλάει τον δικο του σταυρό!


@};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31558
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

ποσο αληθεια @};- @};-
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33538
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

@};- @};- @};-
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23111
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Τι όμορφο... @};-
Το μεγεθος του σταυρου , είναι τελικά όσο χρειάζεται ο καθένας μας , για να καλύψει το "κενό" που χρειάζεται για περάσουμε στην "άλλη μεριά" χωρις να χαθούμε μέσα του... :x
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

Υπεροχο!!! @};-
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

Υπέροχο!! Ευχαριστούμε πολύ Βασούλα!!
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

:x :x :x

@};- @};- @};-
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16541
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

Danny έγραψε:Τι όμορφο... @};-
Το μεγεθος του σταυρου , είναι τελικά όσο χρειάζεται ο καθένας μας , για να καλύψει το "κενό" που χρειάζεται για περάσουμε στην "άλλη μεριά" χωρις να χαθούμε μέσα του... :x
^:)^ ^:)^ ^:)^ @};-
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
ksan8oula
Δημοσιεύσεις: 2667
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008 6:54 pm
Τοποθεσία: Κρητη

Δημοσίευση από ksan8oula »

:cry:
Κανείς δεν θα σου απαντήσει τι είναι αλήθεια, γιατί αυτό που θα σου πει είναι μόνο η δικιά του!Βάσω Νικολοπούλου
Άβαταρ μέλους
rosalia
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 04 Δεκ 2010 11:28 pm
Τοποθεσία: Αθήνα, Ηλιούπολη

Δημοσίευση από rosalia »

Παραπονιόμαστε για τον σταυρό που σηκώνουμε, αλλά δεν αντιλαμβανόμαστε ότι αυτός μας προετοιμάζει για τον γκρεμό που μπορεί να βρεθεί στον δρόμο μας!

΄Οποιος και να είναι ο σταυρός μας, όποιος και ο πόνος μας, πάντα υπάρχει η λιακάδα μετά την βροχή.

Να είμαστε καρτερικοί και χαρούμενοι με τις δοκιμασίες της ζωής, γιατι είναι φτιαγμένες στα μέτρα μας.

Να είμαστε ευγενικότεροι με τους άλλους, γιατί καθένας που συναντάμε, κι αυτός κουβαλάει τον δικο του σταυρό!
@};- @};-Πόσο δίκιο έχεις!! :x
Τα καλύτερα...έρχονται!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Elen75
Δημοσιεύσεις: 2052
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010 6:36 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Elen75 »

@};- @};- @};-
"Αν θες να γνωρίσεις το Συμπαν, γνωρισε τον Εαυτο Σου"
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

Vaso έγραψε:Να είμαστε καρτερικοί και χαρούμενοι με τις δοκιμασίες της ζωής, γιατι είναι φτιαγμένες στα μέτρα μας.

Να είμαστε ευγενικότεροι με τους άλλους, γιατί καθένας που συναντάμε, κι αυτός κουβαλάει τον δικο του σταυρό!

Ευχαριστωωωωωωωωωωωωωώ :x :x :x :-D
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-

Επιστροφή στο “ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ”