aurosoma

theo
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 04 Αύγ 2019 9:52 am

aurosoma

Δημοσίευση από theo »

Καλή σας μέρα,

θα ήθελα να θέσω έναν προβληματισμό και να ανοίξει μια συζήτηση ή να είχα κάποιες συμβουλές. Αυτές τις ημέρες έχω ξεκινήσει το ταξίδι μου με τα aurosoma και πολλές φορές αναρωτιέμαι αν τελικά η δασκάλα μου μου έδωσε τα σωστά μπουκάλια ή να έπρεπε να είχα διαλέξει μόνη μου εντελώς τα μπουκάλια μου.
Πιο συγκεκριμένα θα ήθελα να είχα πιο ανάλαφρες ίσως πομάδες και διαφορετικά σπρέι χώρου αλλά συγχόρνως ψάχνωντας και διαβάζοντας αναγνωρίζω την βοήθεη δ εια των πομάδων που μου διάλεξε η δασκάλα μου. Αλλά υπάρχει κάποιες φορές αυτή η αμφιβολία.
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: aurosoma

Δημοσίευση από Fotinoula »

Καλημέρα :x

Στην aura soma διαλέγεις εσύ τα μπουκάλια σου, για αυτο ονομάζεται και αυτοεπιλεγόμενο σύστημα Ψυχής, και η πομάδα και η πεμπτουσία επιλέγονται ανάλογα με τα μπουκάλια που έχεις επιλέξει,
Μπορείς να διαβάσεις και το παρακάτω θέμα που είναι αφιερωμένο στην aura soma.



viewtopic.php?f=19&t=1046

Πάντως όπως και να έχει μια συνεδρία, είναι σημαντικό να αφήνεσαι με εμπιστοσύνη στην θεραπεία που εισέρχεσαι για να ενεργοποιείς και τα οφέλη του συστήματος, από το να γεμίζεις αμφιβολία

Σου εύχομαι καλή και δημιουργική διαδρομή με τα μπουκαλάκια

:x
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: aurosoma

Δημοσίευση από Vasoula »

Καλώς ήρθες theo :romance-heartstiny:

Τι εννοείς? δεν διάλεξες εσύ τα μπουκάλια σου? :-o

Λάθος...γιατί αυτά που διάλεξε η δασκάλα σου για εσένα, μάλλον αντικατοπτρίζουν την δική της "ασθένεια" και λυπάμαι πολύ γι' αυτό...Είναι εντελώς ξένο από αυτά που διδαχθήκαμε...Και φυσικά πιστεύω σε μια ελεύθερη διαχείριση όσων διδαχτήκαμε, αλλά ορισμένα βασικά στοιχεία της διδασκαλίας τα κρατάμε ευλαβικά...

:romance-heartstiny:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ”