ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

Άβαταρ μέλους
πανουλης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 22 Ιαν 2018 6:32 pm

Re: ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

Δημοσίευση από πανουλης »

Καταστροφείς Συστημάτων - Επαναστάτες


Οι απαντήσεις που δώσατε δείχνουν ότι ανήκετε σε μια ιδιαίτερα ομάδα, στους Καταστροφείς Συστημάτων ή αλλιώς Επαναστάτες. Οι Επαναστάτες είναι ψυχές με τεράστια γνώση, οι οποίες έρχονται για να δώσουν ένα τέλος στα άχρηστα, επικίνδυνα, αναχρονιστικά και απαρχαιωμένα συστήματα. Είναι αυτοί που δίνουν το οριστικό τέλος σε ό,τι δεν επιτελεί πια το έργο του.

Οι Επαναστάτες έρχονται γεμάτοι ενέργεια και νεωτεριστικές ιδέες, για να φέρουν την ανθρωπότητα σε μια μεταβατική κατάσταση από το παλιό στο καινούργιο. Λέγεται ότι, τα τελευταία χρόνια, έχουν έρθει πάρα πολλές ψυχές αυτής της ομάδας ώστε, να μεταβούμε από ένα παλιό σύστημα χιλιάδων ετών σε ένα καινούργιο.

Στο πρώτο μισό της εξέλιξής τους, οι ψυχές αυτής της ομάδας τείνουν να περιθωριοποιούνται. Δεν βρίσκουν τον τρόπο να επικοινωνήσουν σωστά τις ιδέες τους και πολλές φορές καταφεύγουν σε ακραίες δράσεις οι οποίες δεν εκτιμώνται.

Στο δεύτερο μισό της εξέλιξής τους συνειδητοποιούν ότι τίποτα δεν είναι εφικτό να γίνει έξω από την Ομάδα. Έτσι, μπαίνουν στα ίδια τα παλαιά συστήματα και αρχίζουν να τα φθείρουν εκ των έσω μέχρι να καταρρεύσουν. Δημιουργούν συλλογικές δράσεις, οργανώνονται σε ομάδες και δρουν διαβρωτικά μέχρι να πετύχουν την κατάρρευση των συστημάτων. Έπειτα, αναλαμβάνουν τη μετάβαση από το παλιό στο καινούργιο.

Δώρα: Νεωτεριστικές ιδέες

Εμπόδια: Ακραίες συμπεριφορές

Προκλήσεις: Η οργάνωση σε συλλογικότητες και ομάδες
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Re: ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

Αποτέλεσμα: Η Ψυχική σας Ομάδα είναι οι Δάσκαλοι

Οι απαντήσεις που δώσατε δείχνουν ότι ανήκετε στην ομάδα των Δασκάλων. Οι Δάσκαλοι εκπαιδεύουν τις νέες γενιές και τις εξοπλίζουν με τις απαραίτητες ικανότητες ώστε, να επιτελέσουν το έργο τους στη Γη. Οι Δάσκαλοι, όμως, είναι πρωτίστως αιώνιοι μαθητές, οι οποίοι δεν σταματούν ποτέ να ενδιαφέρονται, να μαθαίνουν και να εξερευνούν τα όρια του νου τους. Οι Δάσκαλοι εισέρχονται σε κάθε μορφής συστήματα, μαθαίνουν, φιλτράρουν τη γνώση και έπειτα τη μεταλαμπαδεύουν στις επόμενες γενιές.

Οι Δάσκαλοι δεν έχουν να κάνουν τόσο με την πνευματική διδασκαλία όσο με τη φιλοσοφία. Είναι αυτοί που αμφισβητούν τα στερεότυπα, τα δεδομένα, τα δόγματα και τα κατεστημένα. Δημιουργούν ρεύματα σκέψης και επηρεάζουν χιλιάδες.

Στο πρώτο μισό της ζωής τους οι Δάσκαλοι είναι τόσο απορροφημένοι στην ανάγκη να μαθαίνουν, που ξεχνούν οτιδήποτε άλλο. Μπορεί να γίνονται απόμακροι ή αδιάφοροι. Έπειτα, καθώς αρχίζουν να αμφισβητούν τα κατεστημένα, γίνονται μηδενιστές, προκλητικοί και δημιουργούν έριδες. Ως εκ τούτου δέχονται έντονα πυρά ή και αντιδράσεις από τους άλλους. Αλλά κι αυτό είναι απαραίτητο για την ωρίμανσή τους.

Στο δεύτερο μισό της εξέλιξής τους, κατανοούν την αναγκαιότητα του κάθε συστήματος και η αμφισβήτησή τους περνάει στην ανάπτυξη της σωστής επιχειρηματολογίας. Αποκτούν πολύ ισχυρή πειθώ και απευθύνονται στους νόες και στη λογική των ανθρώπων. Οι Δάσκαλοι εντέλει δεν είναι επαναστάτες, είναι αυτοί που προσθέτουν κάτι παραπάνω σε αυτό που ήδη υπάρχει, αυτοί που με την ανάπτυξη του νου, προσθέτουν άλλο ένα λιθαράκι στη Δημιουργία.


Δώρα: Υψηλή διανόηση

Εμπόδια: Μηδενισμός, καταστροφική αμφισβήτηση των πάντων

Προκλήσεις: Σεβασμός στην αλήθεια των άλλων
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
danielmakro
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 10 Ιαν 2017 3:10 pm

Re: ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

Δημοσίευση από danielmakro »

12 :D
Άβαταρ μέλους
MEGADRAGSTER 288
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 11 Ιουν 2019 1:33 pm

Re: ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

Δημοσίευση από MEGADRAGSTER 288 »

Vasoula έγραψε: 01 Απρ 2016 6:57 am Διάλεξε ένα από τα Μάνταλα και δες τι συμβολίζει στην ζωή σου



Η λέξη μάνταλα συναντάται στ’ αγγλικά λεξικά και στις εγκυκλοπαίδειες ως γεωμετρικά σχέδια που συμβολίζουν το Σύμπαν και η χρήση του όρου αναφέρεται τόσο από τους Βουδιστές, όσο και από τους Ινδουιστές. Η ιδέα της μάνταλα όμως, ξεκίνησε πολύ πριν υπάρξει η Ιστορία
Από μόνη της, προέρχεται από τη ρίζα manda, που σημαίνει ουσία, στην οποία προστέθηκε η κατάληξη la, που σημαίνει εμπεριέχον. Σαν εικόνα, μια μάνταλα μπορεί να συμβολίζει τόσο το νου όσο και το σώμα του Μπούντντχα. Στον εσωτερικό Βουδισμό, η αρχή της μάνταλα είναι η παρουσία Μπούντντχα μέσα σε αυτή, αλλά οι εικόνες των θεοτήτων δεν είναι σημαντικές. Μπορούν να εμφανίζονται είτε ως τροχός, είτε ως δέντρο, κόσμημα ή σε οποιαδήποτε συμβολική έκφανση.

Κλείστε τα μάτια και επαναλάβετε τρεις φορές: εισπνοή – εκπνοή. Προσπαθήστε να αδειάσετε το μυαλό σας από όλες τις σκέψεις (γνωρίζουμε πως στη μέση της δουλειάς αυτό μπορεί να είναι δύσκολο) και νιώστε άνετα με τον εαυτό σας.

Μόλις το πετύχετε, ρίξτε μια ματιά στις παρακάτω εικόνες που απεικονίζουν διάφορα Μάνταλα, τα οποία αποτελούν πνευματικά σύμβολα που αντιπροσωπεύουν το σύμπαν σε διάφορες Ινδικές θρησκείες.

Διαλέξτε το Μάνταλα που σας ελκύει περισσότερο αυτή τη στιγμή.






[img]http://www.healingeffect.gr/wp-content/uploads/2016/03/Mandala-750x750.jpg[/img]








αργότερα θα σας βάλω και τις απαντήσεις :romance-heartstiny:
Κανένα από αυτά! Αυτά είναι σαχλαμάρες!
Στον κόσμο υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι, οι έξυπνοι και οι ανόητοι! Αν τους φιλτράρεις, θα βρεις λίγους ανθρώπους που να νοιάζονται για σένα!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

Δημοσίευση από Vasoula »

δεν σε ρωτήσαμε την γνώμη σου, φίλε μας...
Αν δεν σου αρέσει το παιχνίδι, απλά δεν παίζεις, ε?

και παρεπιπτόντως καλώς ήρθες, ακόμα κι αν μπήκες με λίγη αγένεια στο σπίτι μας


@};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18535
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

Δημοσίευση από Μάνος »

Αγαπημένα μου Παιδάκια!

Σκαλίζοντας βρήκα αυτό:

https://www.16personalities.com/el/%CE% ... E%B1%CF%82

...Έχουν περάσει σχεδόν δυο χρόνια από την τελευταία φορά που το παίξαμε.
Νομίζω πως αξίζει τον κόπο να επαναλάβουμε άλλον ένα γύρο!
Τί λέτε?

@};-

Και τότε και τώρα το αποτέλεσμα μου ήταν ο Πρέσβης.

Ο τύπος προσωπικότητάς σας είναι:
“Πρέσβης”
(ESFJ-t)

Oι άνθρωποι με τύπο προσωπικότητας Πρέσβη είναι, αν μη τι άλλο, δημοφιλείς – αυτό είναι λογικό αν σκεφτεί κανείς ότι είναι ένας πολύ κοινός τύπος προσωπικότητας, αφού αποτελεί το 12% του πληθυσμού. Στο λύκειο, οι Πρέσβεις είναι οι μαζορέτες και οι αθλητές του ράγκμπι, δίνουν τον καλύτερό τους εαυτό, βρίσκονται κάτω από τα φώτα των προβολέων και οδηγούν ως ηγέτες τις ομάδες τους προς τη νίκη και τη δόξα. Αργότερα στη ζωή τους, συνεχίζουν να υποστηρίζουν τους φίλους και τους αγαπημένους τους, οργανώνοντας κοινωνικές εκδηλώσεις και κάνοντας ό,τι είναι δυνατόν ώστε όλοι να είναι χαρούμενοι.

Οι προσωπικότητες των Πρέσβεων είναι βαθιά κοινωνικά πλάσματα και είναι ιδιαιτέρως καλοί στο να μαθαίνουν πάντα τι κάνουν και πώς περνάνε οι φίλοι τους.

Οι συζητήσεις για επιστημονικές θεωρίες ή για την Ευρωπαϊκή πολιτική μάλλον δε θα κρατήσουν ζωντανό το ενδιαφέρον των Πρέσβεων για πολύ. Ενδιαφέρονται περισσότερο για τη μόδα και την εμφάνισή τους, το κοινωνικό τους στάτους και αυτό των άλλων ανθρώπων. Το να γνωρίζουν τι συμβαίνει γύρω τους είναι η αγαπημένη τους ασχολία, αλλά οι Πρέσβεις κάνουν ό,τι μπορούν για να χρησιμοποιήσουν τη δύναμή τους για καλούς σκοπούς.

Οι Πρέσβεις είναι αλτρουιστές και παίρνουν στα σοβαρά την ευθύνη τους να βοηθούν και να κάνουν το σωστό. Σε αντίθεση με άλλα άτομα που είναι περισσότερο ιδεολόγοι, οι Πρέσβεις θα βασίσουν την ηθική τους πυξίδα σε εδραιωμένες παραδόσεις και νόμους, υπερασπιζόμενοι την εξουσία και τους κανόνες. Δεν αντλούν την ηθική τους από τη φιλοσοφία ή τον μυστικισμό. Ωστόσο, είναι σημαντικό για τους Πρέσβεις να θυμούνται ότι οι άνθρωποι έχουν διαφορετικά υπόβαθρα και προοπτικές και πως ό,τι φαίνεται σωστό στους ίδιους δεν είναι πάντα η απόλυτη αλήθεια.

Λατρεύουν να εξυπηρετούν τους άλλους και απολαμβάνουν κάθε ρόλο που τους επιτρέπει να συμμετέχουν στη ζωή με κάποιο νόημα και σκοπό, αρκεί να ξέρουν ότι τους εκτιμούν Αυτό είναι ιδιαιτέρως εμφανές στο σπίτι, καθώς οι Πρέσβεις είναι πιστοί και αφοσιωμένοι σύντροφοι και γονείς. Οι προσωπικότητες αυτές σέβονται την ιεραρχία και κάνουν ό,τι μπορούν για να αποκτήσουν κάποια εξουσία στο σπίτι και στη δουλειά, πράγμα που τους βοηθά να κρατούν τα πράγματα ξεκάθαρα, σταθερά και οργανωμένα για όλους.

Υποστηρικτικοί και ανοιχτοί, οι Πρέσβεις κάνουν πάντα την παρουσία τους αισθητή στα πάρτι – είναι αυτοί που πάντοτε βρίσκουν χρόνο να κουβεντιάσουν και να γελάσουν με όλους! Αλλά η αφοσίωσή τους δεν περιορίζεται στο να περιφέρονται στο χώρο και να κουβεντιάζουν ανάλαφρα. Οι Πρέσβεις απολαμβάνουν πραγματικά να ακούνε για τις σχέσεις και τις δραστηριότητες των φίλων τους, να θυμούνται μικρές λεπτομέρειες και είναι πάντα έτοιμοι να συζητήσουν οποιοδήποτε πρόβλημα με ευαισθησία και ζεστασιά. Αν τα πράγματα δεν πηγαίνουν καλά ή αν υπάρχει ένταση στο χώρο, θα το αντιληφθούν και θα προσπαθήσουν να επαναφέρουν την αρμονία και την σταθερότητα στην ομάδα.

Καθώς αποστρέφονται τον κίνδυνο σε μεγάλο βαθμό, οι Πρέσβεις αφιερώνουν πολλή από την ενέργειά τους για να εδραιώσουν την κοινωνική τάξη και προτιμούν τα σχέδια και τις οργανωμένες εκδηλώσεις από τις δραστηριότητες με πολλές εναλλακτικές και τις αυθόρμητες συγκεντρώσεις. Οι άνθρωποι μ’ αυτόν τον τύπο προσωπικότητας καταβάλλουν μεγάλη προσπάθεια για να οργανώσουν τις δραστηριότητές τους και τα συναισθήματά τους πληγώνονται εύκολα αν οι ιδέες τους απορριφθούν ή οι άλλοι αδιαφορήσουν. Επιπλέον, είναι σημαντικό για τους Πρέσβεις να θυμούνται ότι όλοι προερχόμαστε από διαφορετικά υπόβαθρα και ότι η τυχόν αδιαφορία δεν οφείλεται στους ίδιους ή στη δραστηριότητα που οργάνωσαν – απλώς μπορεί να μην είναι του γούστου των άλλων.

Το να συμβιβαστούν με την ευαισθησία τους είναι η μεγαλύτερη πρόκληση για τους Πρέσβεις – οι άνθρωποι θα διαφωνήσουν και θα ασκήσουν κριτική και, όσο κι αν πονάει αυτό, είναι απλώς μέρος της ζωής. Το καλύτερο που έχουν να κάνουν οι Πρέσβεις είναι αυτό στο οποίο είναι καλύτεροι: να είναι πρότυπα για τους άλλους, να φροντίζουν όσα μπορούν να φροντίσουν και να απολαμβάνουν το ότι πολλοί άνθρωποι εκτιμούν τις προσπάθειές τους.

@};-

Αποτελέσματα 2018:
ΝΟΥΣ
Εξωστρεφής 60%
Εσωστρεφής 40%

ΕΝΕΡΓΕΙΑ
Διαισθητικός 34%
Πραγματιστής 66%

ΦΥΣΗ
Εστιασμένος στη Λογική 39%
Εστιασμένος στις Αρχές 61%

ΤΑΚΤΙΚΕΣ
Άτομο που προγραμματίζει 83%
Άτομο που Αναζητά 17%

ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
Δυναμικός 28%
Επιφυλακτικός 72%

@};-

Αποτελέσματα 2020:
ΝΟΥΣ
Εξωστρεφής 86%
Εσωστρεφής 14%

ΕΝΕΡΓΕΙΑ
Διαισθητικός 28%
Πραγματιστής 72%

ΦΥΣΗ
Εστιασμένος στη Λογική 35%
Εστιασμένος στις Αρχές 65%

ΤΑΚΤΙΚΕΣ
Άτομο που προγραμματίζει 74%
Άτομο που Αναζητά 26%

ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
Δυναμικός 75%
Επιφυλακτικός 25%

@};-

Όλα τα ποσοστά αλλάξανε...
Αυξήθηκε το ποσοστό του εξωστρεφή
Μειώθηκε η διαίσθηση (αυτό λίγο με χάλασε)
Έπεσε λίγο η Λογική
Έπεσε και ο προγραμματισμός
Η επιφυλακτικότητα σχεδόν αντιστράφηκε με τη Δυναμική!

>:d< >:d< >:d<
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18535
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

Δημοσίευση από Μάνος »

Α!
Επίσης όποιος θέλει να ανατρέξει στα παλιότερα ποστ για να δει τα ποσοστά του, το παιχνίδι το ξεκίνησε η Βασούλα στη σελίδα 21 αυτού του τόπικ.
:romance-heartstiny: :romance-heartstiny: :romance-heartstiny:
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

Δημοσίευση από Vasoula »

:) :romance-kisscheek:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

Δημοσίευση από Vasoula »

Ένα πολύ ενδιαφέρον ΤΕΣΤ που δείχνει ποιά ενέργεια υπερτερεί μέσα μας...


https://mikropragmata.lifo.gr/snax_quiz ... play=again




:romance-heartstiny:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

Δημοσίευση από Vasoula »

και να μου πείτε ποιόν ξάφνιασε το δικό μου αποτέλεσμα 8-}


ΤΕΣΤ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ: Έχεις περισσότερη θηλυκή ή αρσενική ενέργεια;

You got: Έχεις 50-50 θηλυκή και αρσενική ενέργεια
Είσαι ένας ισορροπημένος συνδυασμός αρσενικής και θηλυκής ενέργειας.

Αυτό σε κάνει να αισθάνεσαι ικανοποιημένος, χαρούμενος και ήρεμος στην καθημερινή σου ζωή.

Συνδυάζεις αρμονικά την δράση με τα συναισθήματα σου.

Ακολουθείς τη διαίσθησή σου, αλλά έχεις και πολύ ισχυρή λογική.

Μπορείς εύκολα να προσελκύσεις άτομα που έχουν επίσης αυτήν την ισορροπημένη ενέργεια.
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23393
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

8-} 8-} 8-}

Και μένα 50-50 με έβγαλε. :D
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33488
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

Δημοσίευση από Annoula »

κι εμένα 50-50 με έβγαλε, πάω να το ξανακάνω κάτι δεν πήγε καλά :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

Δημοσίευση από Vasoula »

ρε δεν αφήνετε τα σάπια?
σαν νά μην ξέρετε τον Εαυτό σας και απαντάτε ότι ΄θα θέλατε

άντε από κει [-(


Θα μου πεις, ο Ειλικρινής είναι χάρισμα 8-}
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

Δημοσίευση από Δωρουλα »

ΤΕΣΤ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ: Έχεις περισσότερη θηλυκή ή αρσενική ενέργεια;
You got: Έχεις περισσότερη θηλυκή ενέργεια

Η ενέργειά σου είναι περισσότερο θηλυκή.

Αυτό σημαίνει ότι απολαμβάνεις το χρόνο σου, και δεν σου αρέσει να βιάζεσαι, προτιμάς να παίρνεις τα πράγματα όπως έρχονται.

Είσαι διαισθητικός και δημιουργικός άνθρωπος από τη φύση σου.

Ζείς για το παρόν.

Η λήψη αποφάσεων μπορεί να είναι δύσκολη για σένα, δεδομένου ότι χρειάζεσαι χρόνο για να επεξεργαστείς τις καταστάσεις.

Η αυτοκριτική θα σε βοηθήσει να αισθανθείς πιο ενδυναμωμένος για το ποιος πραγματικά είσαι.

Η σχέση με ένα άτομο με αρσενική ενέργεια θα βοηθήσει στην εξισορρόπηση των ενεργειών σας.
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33488
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ...

Δημοσίευση από Annoula »

θα το ξανακάνω το απόγευμα :-b :-b :-b
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου

Επιστροφή στο “ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ”