Δίδυμος

Anactaciaas
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2019 8:30 am

Δίδυμος

Δημοσίευση από Anactaciaas »

Helloo , καλημέρα βασικά χαχ :Ρ
Έχω κάποιες απορίες , εγώ στο ζώδιο Υδροχόος και το αγόρι μου δυδυμος , ταιριάζουν τα ζώδια?
Είναι ξεροκέφαλο ζώδιο και εγωιστής και είναι δεν είναι αλήθεια πρέπει να συμφωνήσεις μαζί του ( για τον δίδυμο μιλάω )
Επίσης τι να κάνεις στο να αναθεωρήσει στην σχέση ? Ζω ένα δράμα στα δευτερόλεπτα αλλάζει 800 γνώμες κ δεν βγάζεις άκρη; Χαχ
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23391
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Δίδυμος

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

Καλημέρα και καλώς ήλθες Αναστασία (καλά το κατάλαβα το όνομα?) :x >:d< >:d<

Η αλήθεια είναι πως δεν είμαι ειδήμων στην αστρολογία, και πέραν από διάφορες γνώσεις που έχω μαζέψει από 'δω και από 'κει, δεν ξέρω να πω και πολλά. Όμως αν θέλεις μια εντελώς εμπεριστατωμένη άποψη, γνώμη, ή και διάγνωση αν το θες, για το κομμάτι της σχέσης, από το μονοπάτι της αστρολογίας, ξέρω πως δεν είναι τόσο απλό, όσο το αν ταιριάζουν δύο ζώδια, και χρειάζεται πλήρης ανάλυση και σύγκριση των αστρολογικών χαρτών από επαγγελματία γνώστη του θέματος. :x

Βέβαια, από την άλλη, η γνώμη μου πάντα είναι ότι στον έρωτα, τα ζώδια δεν έχουν και τόση σημασία. Αυτό που μετράει είναι η αγάπη, η εμπιστοσύνη, η αφοσίωση, η επικοινωνία, η διάθεση να γνωρίσεις τον άλλον. Πράγματα δηλαδή που δεν εξαρτιόνται από το τι ζώδιο είναι ο καθένας. :x

Τώρα αυτό με την αναθεώρηση, δεν το πολυκατάλαβα τι εννοείς. :scratch:
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18530
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: Δίδυμος

Δημοσίευση από Μάνος »

Καλως ήρθες στην παρέα μας Αναστασία.
:x :x :x




Θοδωράκος έγραψε:Βέβαια, από την άλλη, η γνώμη μου πάντα είναι ότι στον έρωτα, τα ζώδια δεν έχουν και τόση σημασία. Αυτό που μετράει είναι η αγάπη, η εμπιστοσύνη, η αφοσίωση, η επικοινωνία, η διάθεση να γνωρίσεις τον άλλον. Πράγματα δηλαδή που δεν εξαρτιόνται από το τι ζώδιο είναι ο καθένας.
Κι εγώ συμφωνώ με αυτό Θοφωράκο μου
:x :x :x
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
happy_george

Re: Δίδυμος

Δημοσίευση από happy_george »

Φυσικά ταιριάζουν, γιατί ανήκουν και τα δύο στην τριπλότητα του αέρα, σε όψη τριγώνου, που είναι αρμονική. Από εκεί και πέρα αν ταιριάζουν δύο άνθρωποι από αστρολογικής πλευράς μπορεί να φανεί μόνο με αναλυτική εξέταση γενεθλίων και προοδευμένων χαρτών. Ένα ζώδιο είναι μόνο μια από τις πολλές πληροφορίες που όλες μαζί συνθέτουν την τελική απάντηση.

Επιστροφή στο “ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ”