ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΙ ΠΩΣ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΖΩΔΙΑ!

Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Κύριε ελέησον!
Δεν μπορώ να καταλάβω που δίνεις έμφαση. Στη σεξουλιάρικη πλευρά σου, στην ξανθιά ή και στις δύο?
Νίκο δεν καταλαβαίνω!!!!!!!!!!! :shock:

Βλέπεις εσυ σε αυτή τη διπλανή, αγαθή και τρυφερή, ρομαντική φωτογραφία καμία σεξουλιάρικη πλευρά...????!!! :shock: :shock:

Μα δεν καταλαβαίνω!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88505
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Καλά...άσε Εμμανουέλα, δεν μας παίρνει...

΄Οποιος παρακολούθησε την εναλλαγή των φωτογραφιών σου, θα καταλάβει γιατί μας λένε ξανθιές...Μα και ο υπολογιστής μου ξανθός? Κι αυτός? Ελα τώρα.. :(
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Μα ήταν απίστευτο...

Παιδιά προσπαθούσαμε μισή ώρα με τη Βάσω να βρούμε άκρη με μια φωτογραφία μου στο φόρουμ...

Δε μας άρεσε η αρχική, την σβήσαμε, την αντικαταστήσαμε, τη σβήσαμε απο τον υπολογιστή, βάλαμε άλλη, μπήκαμε απο δω, μπήκαμε απο κει...και αυτή η φωτογραφία δεν έλεγε να βγει....

Εεε ρε λύσσα.....ξανα μανα.....τίποτα...αντε δώστου ξανα......και ματαδώστου...τίποτα..... :evil:

Λέμε με τη Βάσω μήπως να τον κουνήσουμε, να τον χτυπήσουμε, να τον αναποδογυρίσουμε.... :shock: ..αλλά μετά λέμε...μπα!!!!

Κάποια στιγμή μετα τα πολλά......ουφ... :roll: ..τα καταφέραμε..!!!!!


Και τελικά Βάσω δε μπου αρέσει και η νέα φωτογραφία..δεν αφήναμε την ξανθούλα??!!!!!!!Μια χαρά μου άρεσε....
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88505
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

:shock: :shock: :shock: :shock:

΄Οχι!!!! όχι, όχι...

Αρνούμαι... :shock:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

χιχιχιχιχιχιχιχι...

Ετοιμάσου ανθρωπάκι να ταλαιπωρηθείς..!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ”