Ινδιάνικη Αστρολογία

Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

KOΡΑΚΙ (Ζυγός - 23.9. - 23.10.)

Τα άτομα του Κορακιού έχουν πετύχει την ισορροπία τους, είναι ευγενικά, συμπαθητικά, διακριτικά και ενδιαφέρονται πραγματικά για την καλοπέραση των άλλων. ΄Οταν φτάνουν σ' αυτήν την κατάσταση έχουν την δύναμη να απορροφούν την ζεστασιά του ήλιου και να την αντανακλούν σε όσους συναντούν. ΄Οταν δεν έχουν βρει την ισορροπία τους, έχουν την δύναμη να δημιουργήσουν βαθιά κατάθλιψη ή σύγχυση που μπορεί να κάνει το νερό να βράσει από την ένταση.

Τα άτομα του Κορακιού έχουν την τάση να περνάνε μέσα σε μια στιγμή από την μια κατάσταση ή διάθεση στην άλλη, σε οποιαδήποτε κατάσταση βρίσκονται, τους φαίνεται ότι είναι η καλύτερη για την δεδομένη στιγμή. ΄Οταν την επόμενη στιγμή βρεθούν στον άλλο πόλο, νιώθουν πάλι το ίδιο άνετα και δεν καταλαβαίνουν γιατί οι άνθρωποι φαίνονται μπερδεμένοι από τις αλλαγές τους.

΄Εχουν ψυχικές δυνάμεις, είτε έχουν φτάσει στο σημείο να τις χρησιμοποιούν, είτε όχι. Συχνά τα άτομα του Κορακιού χρησιμοποιούν αυτές τις δυνάμεις πριν φτάσουν σε ένα σημείο αρμονίας, οπότε θα μπορούσαν να τις χρησιμοποιήσουν με σοφία. ΄Οταν συμβεί αυτό, τα άτομα του Κορακιού συχνά ανακαλύπτουν ότι έχουν τη δύναμη να επηρεάζουν σε μεγάλο βαθμό τη ζωή των άλλων και μπορούν να μπουν στον πειρασμό να χρησιμοποιήσουν αυτή τη δύναμη για προσωπικό όφελος. Είναι συνήθως γοητευτικά και μπορεί να χρησιμοποιήσουν την γοητεία τους για να βοηθηθούν όταν επιθυμούν, ή να επηρεάσουν ή και να χειριστούν τους άλλους γύρω τους. ΄Οταν μπλέκονται σε κάτι τέτοιο, πιο συχνά προκαλούν πόνο, σύγχυση και δυστυχία στον εαυτό τους και στους γύρω τους.

Τα άτομα του Κορακιού που έχουν βρει το εσωτερικό σημείο ισορροπίας τους, χρησιμοποιούν τις ιδιαίτερες δυνάμεις τους για το καλό των γύρω τους και συχνά είναι ταλαντούχοι θεραπευτές ή μέντιουμ για τις καλές δυνάμεις του σύμπαντος.

Τα άτομα του Κορακιού πρέπει να πάρουν μέτρα για να προσελκύσουν την ενέργεια της γης, έτσι ώστε να μπορούν να είναι περισσότερο προσγειωμένα. Αν δεν το κάνουν, έχουν την τάση να πηγαίνουν από το ένα σχέδιο στο άλλο, χωρίς να εκπληρώνουν ποτέ αυτό που σκοπεύουν.

Το χρώμα των ατόμων του Κορακιού είναι το καφέ. Το χρώμα αυτό έχει την ικανότητα να βοηθάει τους ανθρώπους να ενώσουν μέσα τους την δύναμη της γης και την δύναμη του πνεύματος.

Αν τα άτομα του Κορακιού κοιτάξουν μέσα στον εαυτό τους, θα φτάσουν σε ένα σημείο ισορροπίας πολύ πιο γρήγορα και θα είναι τότε ικανά να στραφούν προς τα έξω και να βοηθήσουν κι άλλους.

Τα άτομα του Κορακιού μπορούν να είναι πολύ καταπραϋντικά για οποιαδήποτε ασθένεια έχετε, άσχετα από το ποιά είναι η αιτία. Το αληθινό ενδιαφέρον τους συχνά σας δίνει την ώθηση που χρειάζεστε για να μπείτε στον δρόμο της ανάρρωσης. ΄Οταν βρίσκονται σε καλή κατάσταση, ακούν πρόθυμα τα προβλήματα και προσπαθούν πραγματικά να βοηθήσουν να λυθούν και να νιώσετε καλύτερα.
Μπορούν να σας ανακουφίσουν με πολύ φυσικό τρόπο, όπως με το αγκάλιασμα ή το χάδι, αφού τους αρέσει να δίνουν και να δέχονται σωματική στοργή.

Τα άτομα του Κορακιού έχουν την ικανότητα να πετάνε πέρα δώθε και να κάθονται σε μέρη όπου μπορούν να απορροφήσουν την καλή ενέργεια της γης. Είνα άτομα που νιώθουν άνετα τόσο στις περιοχές της γης, όσο και στις περιοχές του ουρανού. Το πόσο μακρυά μπορούν να πετάξουν και το πόσο χαριτωμένα θα το κάνουν, εξαρτάται από την κατάσταση ισορροπίας που έχουν πετύχει μέσα τους. Αν δεν έχουν φτάσει στο σημείο να γνωρίζουν αρκετά για τον εαυτό τους, ώστε να ξέρουν που βρίσκεται το κεντρικό τους σημείο, αυτή η μετακίνηση μπορεί να τους προκαλέσει ιδιαίτερη σύγχυση στα ίδια και στους άλλους. Τα άτομα του Κορακιού που έχουν βρει το σημείο ισορροπίας τους, είναι από τα πιο χρήσιμα άτομα που μπορείτε να γνωρίσετε. Επειδή έχουν υποφέρει για να φθάσουν σ' αυτό το σημείο αρμονίας, είναι ικανά και πρόθυμα να βοηθήσουν και άλλους να το πετύχουν.

Επειδή έχουν την ικανότητα να πετούν ψηλά, μπορούν να δουν το καλό και το κακό σε κάθε άποψη, και μερικές φορές δυσκολεύονται να καταλάβουν ότι το ένα είναι προτιμότερο από το άλλο. Δεν παίρνουν γρήγορες αποφάσεις, παρά μόνο όταν έχουν πετύχει την αρμονία. Πριν από την κατάσταση αυτή, η απόφαση της μιας μέρας, μπορεί να αντικατασταθεί την επόμενη. Εξαιτίας αυτού του γεγονότας, συχνά μοιάζουν αναποφάσιστα και μερικές φορές ανεύθυνα.

Τα άτομα του Κορακιού είναι επιφυλακτικά με καλή λογική, πιθανόν γιατί έχουν πληγωθεί στο παρελθόν, εξαιτίας της υπερβολικής ευπιστίας τους. ΄Εχουν την τάση να αποσύρονται από μια κατάσταση με την πρώτη εμφάνιση κινδύνου. Είναι έξυπνα άτομα, ικανά να μάθουν απ' όλες τις απόψεις και τις ιδέες που μπορούν να κατανοήσουν. Εξαιτίας της φύσης τους είναι πολύ ευπροσάρμοστα. Επειδή είναι πολύ συνηθισμένα να ζουν σε ένα συναισθηματικό κόσμο αλλαγής, η αλλαγή στον φυσικό κόσμο δεν τα ενοχλεί πολύ.

Τα άτομα του Κορακιού έχουν ανεπτυγμένη ομαδικότητα. Νιώθουν πιο ευτυχισμένα όταν βρίσκονται σε μια ομάδα που μοιράζεται αρκετές από τις ιδέες τους και μπορούν να νιώθουν ασφάλεια. ΄Οταν βρουν μια τέτοια ομάδα θα είναι πολύ συνεργάσιμα και πιστά σ' αυτήν. Θα εκφράσουν πνεύμα υπεράσπισης αυτής της ομάδας και της περιοχής της. Αν νομίσουν ότι αυτοί που αγαπούν απειλούνται, θα τους υπερασπιστούν ενάντια σε οτιδήποτε, άσχετα με το μέγεθος και την δύναμή τους. Εξαιτίας της υπακοής τους στην ομάδα, νιώθουν πολύ άσχημα αν συμβεί κάτι που θα τους αναγκάσει να πάνε ενάντια στην ομάδα που έχουν διαλέξει. Μια τέτοια κατάσταση τους βγάζει προσωρινά από την ισορροπία τους, οσοδήποτε καλά κι αν στέκονται.

Μερικά άτομα του Κορακιού ζευγαρώνουν για όλη τους την ζωή, ενώ άλλα όχι. Αν έχουν διαλέξει σύντροφο πριν ανακαλύψουν την αρμονία μέσα τους, δυσκολεύονται να κρατήσουν την σχέση, επειδή συχνά αλλάζουν άποψη σχετικά με το αν έχουν διαλέξει τον σωστό σύντροφο ή όχι. Η συνεχής αμφιθυμία τους είναι αρκετή να απομακρύνει ακόμα και τον πιο αποφασισμένο σύντροφο.

Τα άτομα του Κορακιού ταιριάζουν με τα άτομα της Ενυδρίδας και του Ελαφιού και με τα άτομα του Κόκκινου Γερακιού, του Οξύρρυγχου και της ΄Αλκης.
Το συμπληρωματικό τους είναι τα άτομα του Κόκκινου Γερακιού.
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Spyros
Δημοσιεύσεις: 746
Εγγραφή: 28 Απρ 2007 4:45 pm

Δημοσίευση από Spyros »

Κρα Κρα!

Τα είπε όλα... :D
"Είμαστε φτιαγμένοι από αστροσκόνη, είμαστε η ενσάρκωση του σύμπαντος που προσπαθεί να καταλάβει τον εαυτό του."
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Α, Σπύρο μου έχω μείνει κατάπληκτη με τις ομοιότητες που διακρίνω σε άτομα που γνωρίζω...
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

πριν δυο μερες η κορη μου (23/09/03)μου ειπε οτι ειναι ενα κορακι που κανει κρα κρα κρα :shock: και γω ξαφνιαστηκα και αναρωτηθηκα πως της ηρθε να πει κατι τετοιο :?: :?:

μα κορακι :shock: :shock:

σημερα που διαβασα τα παραπανω απλα καταλαβα
οτι γνωριζει :shock: :shock: :roll: :roll: :roll:
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Spyros
Δημοσιεύσεις: 746
Εγγραφή: 28 Απρ 2007 4:45 pm

Δημοσίευση από Spyros »

Να μας πεις Βάσω και ποιο βιβλίο είναι!

Αργά ή γρήγορα κάτι θα πάρω.
"Είμαστε φτιαγμένοι από αστροσκόνη, είμαστε η ενσάρκωση του σύμπαντος που προσπαθεί να καταλάβει τον εαυτό του."
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Σπύρο μου θα το γράψω στο τέλος, αλλά δυστυχώς είναι εξαντλημένο εδώ και δύο χρόνια που το ψάχνω.

Και εγώ φωτοτυπία το έχω από μια φίλη μου!!
Και έχει πολύ περισσότερα πράγματα για να μάθεις, από ότι εγώ μπορώ να γράψω...

Θα βγάλω φωτοτυπίες και στον Νίκο που το θέλει...αν θέλεις βγάζω και για σένα! :D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

ΦΙΔΙ (Σκορπιός - 24.10. - 21.11.)


Τα άτομα του Φιδιού έχουν την ικανότητα να επιφέρουν αλλαγή στα πράγματα με τα οποία ασχολούνται. Ενώ συνήθως δεν είναι πολυ εύπλαστα τα ίδια, μπορούν να διαμορφώσουν τις καταστάσεις γύρω τους σε όποια μορφη θέλουν. Τις περισσότερες φορές μέσα από τα άτομα του Φιδιού κυλάει μεγάλη ενέρεγεια και έχουν πολλές ιδέες για τους τρόπους με τους οποίους μπορεί να βελτιωθεί μια κατάσταση.

΄Οταν βρίσκονται σε καλή ισορροπία, οι περισσότερες από τις ιδέες τους είναι σωστές και μπορούν απόλυτα να εφαρμοστούν.
Επειδή τα άτομα του Φιδιού είναι γενικά συντονισμένα με τις ανώτερες ενέργειες γύρω τους, από τη στιγμή που θα εξαγνίσουν το πνεύμα τους μπορούν να βοηθήσουν κι άλλους να το κάνουν.

Επειδή πολλά από αυτά είναι φυσικοί θεραπευτές, μπορούν να βοηθήσουν τους ανθρώπους να καθαρίσουν το σώμα και το αίμα τους. Με την ισχύ και την δύναμη της δικής τους ενέργειας απομακρύνουν την ακαμψία ή την αδυναμία από εκείνους με τους οποίους σχετίζονται.

Τα άτομα του Φιδιού έχουν την ικανότητα να μεταβιβάζουν τις ανώτερες ενέργειες που μας περιβάλλουν όλους. Διαθέτουν μια φυσική αντίληψη των άλλων περιοχών, πνευματικών ή υλικών. Εξαιτίας της ανήσυχης και ερευνητικής φύσης τους, μπορούν να δίνουν την γνώση αυτών των περιοχών με μια μορφή που γίνεται εύκολα κατανοητή από όλους. ΄Εχουν την ικανότητα να απλώνουν εύκολα την θερμότητα, είτε πρόκειται για την θερμότητα των καινούργιων ιδεών τους, είτε για την θερμότητα της οργής τους, όταν τα πράγματα εξελίσσονται με έναν τρόπο που τον βρίσκουν δυσάρεστο.

΄Εχουν ιδιαίτερες πνευματικές δυνάμεις. ΄Οταν είναι ισορροπημένα είναι πολυ ευαίσθητα στην φωνή του πνεύματος, ικανά να συλλαμβάνουν πολλά είδη λεπτών ενεργειών. Τα άτομα του Φιδιού είναι προικισμένα στις ψυχικές περιοχές, ανεξάρτητα από το στάδιο της γενικής τους ανάπτυξης. Το χάρισμα αυτό μπορεί να είναι ευλογία ή πολύ καταστροφικο, αν δεν έχουν φροντίσει να αναπτύξουν τον εαυτό τους, ώστε να έχουν φτάσει στο σημείο να ξέρουν ότι τέτοιαδώρα πρέπει να χρησιμοποιούνται για το καλό της ανθρωπότητας και όχι για προσωπικό όφελος.

Τα άτομα του Φιδιού μπορούν συναισθηματικά και νοητικά να αναπατυχθούν σε μικρό ή μεγάλο ύψος, ανάλογα με την προθυμία τους να καλλιεργήσουν και να χρησιμοποιήσουν σωστά τα ταλέντα και τις ικανότητες που έχουν μεσα τους.
Χρειάζονται την βοήθεια της γης προκειμένου να μάθουν να κατευθύνουν σωστά τις ενέργειες που κυλούν από μέσα τους.
Ενώ όλα τα άτομα του Φιδιού έχουν την ικανότητα να βοηθήσουν τον κόσμο γύρω τους, μερικά χάνουν αυτή την ευκαιρία, γιατί σκεπάζονται με τόσο "μυτερά αγκάθια", ώστε λίγοι καταφέρνουν να πλησιάσουν αρκετά κοντά για να δουν τα καλά πράγματα που κρύβονται κάτω από αυτό το εξωτερικό κάλυμμα. Ακόμα καια τα απόλυτα εναρμονισμένα άτομα του Φιδιού, έχουν συνήθως ένα μικρό στρώμα από μυτερό χνούδι, που θα κολλήσει πάνω στον καθένα που νομιζουν ότι έβλαψε τα ίδια ή εκείνους που αγαπούν.

Τα άτομα του Φιδιού έχουν την δυνατότητα να καθαρίζουν και να θεραπεύουν το δικό τους σώμα ή το σώμα των άλλων, μέσω της δύναμης τους να διακρίνουν με ακρίβεια ποιά είναι η ασθένεια. Υστερα μπορούν να κατευθύνουν τις θεραπευτικές τους ιδιότητες, επιστημονικής ή άλλης φύσης, προς αυτήν.

΄Ενα άτομο του Φιδιού σε κατάσταση σύγχυσης είναι το πιο δύσκολο και ακανθώδες αυτού του τοτέμ. Είναι σε θέση να γίνουν ξεροκέφαλα, επικριτικά, ζηλιάρικα, υποκριτικά και να έχουν στιγμές μανιασμένου θυμού, που με έξυπνο τρόπο κατευθύνεται προς εκείνους που είναι κοντά τους. Τα άτομα του Φιδιού που βρίσκονται σ' αυτήν την κατάσταση είναι σημαντικό να θυμούνται ότι έχουν τη δύναμη που χρειάζεται για να φέρουν τις ενέργειες τους σε ένα πιο επιβοηθητικό, ευχάριστο, καθαρό και εξυπηρετικό πεδίο.

Το χρώμα των ατόμων του Φιδιού είναι το πορτοκαλί και συμβολίζει εκείνον που είναι ζωτικός, διανοητικός και ικανός να εφαρμόζει κάθε γνώση που μπορεί να μαζέψει από την ζωή ή την μελέτη. Είναι το χρώμα που δείχνει ότι το άτομο μπορεί να κατανοήσει το νου, το σώμα και το πνεύμα και μπορεί να χρησιμοποιήσει αυτή την ανώτερη κατανόηση, για να ελέγξει την κατώτερη.
΄Εχουν την ικανότητα να παρατηρούν με οξυδέρκεια τη ζωή και τα μαθήματα που τους δίνει και να εφαρμόζουν αυτά τα μαθήματα στη ζωή τους και στην ζωή των άλλων. ΄Εχουν έντονο αυτοέλεγχο, αν θελήσουν να τον χρησιμοποιήσουν και είναι φιλόδοξα και περήφανα για όλα όσα εκπληρώνουν.

Το μήνυμα του φεγγαριού τους λέει ότι είναι απαραίτητο να παγώνουν σκόπιμα την ενέργειά τους για λίγο, μέχρις ότου να νιώθουν αρκετά αγνά να ασχοληθούν μαζί της.

Τα άτομα του Φιδιού είναι μυστηριώδη και μυστικοπαθή. Χρειάζονται αρκετό χρό΄νο για να ανοιχτούν στους άλλους, αλλά ακόμα και τότε συχνά διστάζουν να αποκαλύψουν τα μυστικά της εσωτερικής τους ύπαρξης. Ο λογος αυτός καθώς και η συχνή σκληρή εξωτερικής τους εμφάνιση, κάνει τα άτομα αυτά να παρεξηγούνται ακόμα και να συκοφαντούνται. ΄Εχουν δυνατά μάτια που τους επιτρέπουν να διαπερνούν μέχρι τα βάθη της ψυχής της δικής τους ή των άλλων.

Εξαιτίας της τεράστιας ζωτικής δύναμης που κυλάει από μέσα τους είναι πάρα πολύ σεξουαλικά άτομα. ΄Οταν βρίσκονται σε καλή ισορροπία μπορούν να χρησιμοποιήσουν αυτή τη σεξουαλική ενέργεια με καλό και στροργικό τρόπο, αλλά όταν έχουν χάσει την ισορροπία τους αυτή η ενέργεια φαίνεται να είναι η κυρίαρχη δύναμη στη ζωή τους και δυσκολεύονται πολύ να την επαναφέρουν σε κάποιο έλεγχο.

Τα άτομα του Φιδιού ταιριάζουν με τα άτομα Πούμα και Δρυοκολάπτη, καθώς και με τα άτομα της Χήνας των Πάγων, του Κάστορα και της Καστανής Αρκούδας.
Είναι το ιδιαίτερο συμπλήρωμα των ατόμων του Κάστορα
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
nikos
Δημοσιεύσεις: 1729
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 10:28 pm

Δημοσίευση από nikos »

Εμένα, που δεν το πιστεύω, με βοηθάει συνέχεια να τετραγωνίσω τον κύκλο ή να κυκλώσω το τετράγωνο...Οτι θέλω!!!
Το αποτύπωμα της γέννησης δεν αλλάζει. Δεν θα πεις στον πλανήτη να βρεθεί 30 μοίρες πιο κάτω. Ούτε ο Μανιτού το κάνει.
Μόνο να καταλάβεις και να αναπτύξεις τις ήδη υπάρχουσες όψεις μπορείς.
There is a difference between knowing the path and walking the path
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Nikos έγραψε:Μόνο να καταλάβεις και να αναπτύξεις τις ήδη υπάρχουσες όψεις μπορείς.

Μα Νίκο νόμιζα ότι το κατάλαβες...
Το να "αναπτύξεις" νομίζεις ότι είναι εύκολο χωρίς την βοήθεια του Μανιτού? Είναι ένα πολύ μεγάλο κομμάτι της ζωής μου αυτή ακριβώς "η ανάπτυξη"...Που πάει πέρα από τις μοίρες...και τα τετράγωνα!!!
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
nikos
Δημοσιεύσεις: 1729
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 10:28 pm

Δημοσίευση από nikos »

Εξέλιξη δεν υπάρχει χωρίς το πνεύμα. Στα τετράγωνα τα πράγματα είναι πιο δύσκολο να τα καταλάβεις και να τα εξελίξεις από ότι στα τρίγωνα, αυτό λέω.
There is a difference between knowing the path and walking the path
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Δεν συμφωνούμε Νίκο, αλλά τι να κάνουμε? :D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Ωραίο αυτό το ποστ δεν το είχα διαβάσει!Αντε να γεφυρώσω την χήνα των πάγων με το πούμα βέβαια!
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Αντε να δούμε αι τα υπολοιπαα!!!!!! :wink:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

καλέ ποιά υπόλοιπα? :shock:

όλα δεν είναι? :roll: :roll:

ωχ! λέτε να την έκανα? :shock:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Οχι το δικό μου το ξανθό φταιει τωρα..
Δεν είδα ότι είχε κι άλλες σελίδες....
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Επιστροφή στο “ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ”