ΣΩΤΗΡΑΣ & ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΖΩΗΣ!

Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

Θα σου πω εγω τι εχει μαζί μου ο κύριος Ρούλα που ειδα μια φορα και μιλησα κάμποσες.Και είμουν μαζί της στην πρώτη ομαδα ανταλλαγής ενεργειας.
Δεν με χειραγώγησε.
Δεν με αφησε εκει που με βρήκε και κυρίως,
Αυτη η μια φορα που την ειδα ηταν αρκετή για να "δω" .

Και δεν φτανει που τοτε ήξερα αποκάλυψα και το ότι δεν ειναι άντρας fab αλλά γυναίκα.
Και το απεκάλυψα γιατι ουδολως με ενδιαφερει το φυλο του οποιου μελους και γιατι το δηλωνει αλλα γιατι ουρανοκατέβατα όπως και στο θεμα αυτο,αναμεσα σε μια αντιπαλοτητα αποψεων μελών που το ενα ήξερε το αλλο,ήλθε ουρανοκατέβατη,σε ενα θεμα ΑΛΗΘΕΙΑ να αντιπαραβάλει το ΨΕΜΑ.

ΑΠοτέλεσμα να δεχθω προσωπικη επιθεση λες και ειχαμε να μοιρασουμε κατι απο παλια.
Ενα ερωτημα εκανα.

ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΡΑΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ:

Μια αλλη παραμετρος εχει σχεση με την Ελενη που εκεινη αν θελησει ας το αναφερει για να κατανοειστε και γιατι ζητησε συγνωμη(αν και δεν υπηρχε οντως λογος) για το πως ενοιωσε για την συμπεριφορά της επι δυο χρονια καθημερινής συνομιλίτριας και "φίλης"τηςΗ δική μου σχεση εχει να κανει με μια προσωπικη επαφή και την ευχαριστω γι 'αυτο και τηλεφωνα στα πλαισια ανταλαγής αποψεων.
Νομιζω ότι ξεκαθάρισε κι αυτο.
Σε ευχαριστώ Ρουλα μου για το ρολο που επαιξες και σε μενα και στα συγκεκριμενα θεματα.
Ευχομαι καποτε να μπορεσεις να θυμηθείς ξανά, τι σημαίνει πατω στην γή,για να μπορεσεις να πεταξεις και στον Ουρανό.
Και αυτα ειναι απο τα κατωτερά μου ένστικτα γήινα απλά αληθινά.Αυτο είμα κι αλλα κι αλλα και ειμαι το ΟΛΑ.

Το σε ευχαριστω ειναι απο την καρδια μου,εχει συναισθημα,εχει καθαρότητα και χαμογελο γιατι οντως εισουν καταλυτης.
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
fab1612
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2008 5:10 pm

Δημοσίευση από fab1612 »

Angels δεν χρειάζεται να μου πεις κάτι, ασχολούμαι με ανθρώπους αρκετά χρόνια για να αντιλαμβάνομαι τι μπορούν και τι δεν μπορούν να κάνουν. Ισχύει ότι ακριβώς σου είπα και όχι για τους λόγους που λέει η Vaso αλλά γιατί έτσι αποφάσισα και γιατί μπορώ με αρκετή σιγουριά να αναγνωρίσω την ειλικρίνειά σου έστω και από την φωτογραφία και να σεβαστώ την επιθυμία σου.
Είναι σίγουρο ότι θα πας καλά στο δρόμο που βαδίζεις και θα βαδίσεις στο μέλλον.

Να σου πω επίσης ότι έχεις έναν σωσία στην Αθήνα, είστε σαν δυο σταγόνες νερό. Και μην πάει ο νους σου σε παράλληλες ενσαρκώσεις δεν ισχύουν, άλλος είναι ο λόγος.
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Σκαπανέα επειδή εγώ σαν διαχείριση όπως ξέρεις, βλέπω ποιός είναι μέσα και τι κάνει, θα σε παρακαλούσα, να σεβαστείς την επιθυμία μου και να φύγεις οικειοθελως από το φόρουμ...

στην περίπτωση που γράψεις έστω και ένα και, να ξέρεις ότι θα σε διαγράψω για να "πληρώσεις" αυτά που δεν πλήρωσες όταν πήρες τόσο επιπόλαια το ρέικι...

Η ενέργεια χρειάζεται ισορροπία και αυτήν την διεκδικώ για τον εαυτό μου...

σ' ευχαριστώ και πάλι

Το μόνο που σου επιτρέπω να καταθέσεις ακόμα σ' αυτό το φόρουμ είναι το "αντίο" και το "συγνώμη"....΄Όλα τα άλλα θα διαγραφούν μαζί με εσένα! ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΩ!!!!!!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Vasoula την 21 Αύγ 2008 3:18 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
zefira
Δημοσιεύσεις: 3587
Εγγραφή: 18 Δεκ 2007 6:25 pm
Τοποθεσία: Επανωμή

Δημοσίευση από zefira »

ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΗ!!!

ΑΣ ΜΗ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΔΩ

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΚΛΕΙΔΩΣΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ.
Εικόνα


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ
Η ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΛΣΑΜΟ ΖΩΗΣ.
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά δεν είμαι σίγουρη αλλά fab ή κάτι τέτοιο έχω δει και σε άλλο φόρουμ, νομίζω στο εσοτέρικα. Κάνω λάθος?
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Δεν έχει σημασία Τζίλντα μου...καμία απολύτως πίστεψέ με!

το πόσο δίκαια μοιράζεται κανείς την αλήθεια του, δεν έχει να κάνει με τα φόρα που συμμετέχει...

εδώ είμαστε διαφορετικά άπό άλλα φόρουμ που ανταλλάσσουν απόψεις απλά για να μιλήσουν...

εδώ δεν ανταλλάσσουμε απόψεις, αλλά αισθήματα!

και όποιος δεν μπορεί...γίνεται αυτό που παρακολούθησες εχτές!

Βαριά η ενέργεια της αγάπης, δεν την αντέχουν όλοι στην καρδιά τους...
Στο νου είναι πιο εύκολη!!!


:(
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Βασούλα όπως πάντα ...έχεις δίκηο...εδώ ούτε τον εαυτό μας δεν αντέχουμε ν΄αγαπήσουμε....
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

μα όλα από εκεί ξεκινάνε...

ο φόβος μην χάσουμε τον έλεγχο και πούμε ένα παραπάνω σ' αγαπώ και κυρίως μήπως το νιώσουμε και πάθουμε σοκ!!!

εδώ υπάρχουν τα αντίδοτα για το σοκ! Αλλά χρειάζεται κανείς να τα αναζητήσει...Δεν είναι τόσο εύκολο, όσο νομίζεις...Υπάρχει και ο εγωισμός που δεν σ' αφήνει να ζητήσεις...όμως...

αιτήσετε και θα σας δοθεί...που έλεγε και ο αγαπημένος μου φίλος!!!

:cry: :cry:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Πολύ πρόσφατα συνειδητοποίησα πόσο ισχυρη και αληθηνη είναι αυτή η ρήση...μέχρι τώρα ζητούσα λίγα κι έλεγα δόξα τω θεώ για να μην φαίνομαι αχάριστη..έτσι όμως δεν ήξερα ότι αρνιόμουν τη δύναμή μου, δεν ήξερα ότι ήμοουν συν-δημιουργός και κάποιοι μου αφαίρεσαν τη γνώση....
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

:cry: :cry: :cry:

Αμ...παίζουν πολλά πίσω από το "δεν ζητάω"

αλλά όχι άλλο!!! Ευχαριστούμε δεν θα πάρουμε ε? :wink:


υπάρχει ισορροπία δυνάμεων που μόνο εμείς μπορούμε να την φέρουμε μέσα και έξω μας!!!

Αλλιώς πως θα καταλαβαίναμε τον δυαδισμό?
Προσφέρω και δίνω έχουν τις αντίροπες δυνάμες ζητώ και λαμβάνω

και το εγώ μας έχει την δύναμη της ψυχής για να ισορροπήσει

αλλά την αφήνουμε την ρημάδα την ζυγαριά να ισορροπήσει? Δεν την αφήνουμε...Ολο προσθέτουμε βαρίδια από την μεριά, αυτή των άλλων, για να εξευμενίσουμε τον θεό, τους ανθρώπους, την μοναξιά μας και τον φόβο μας!!

:(
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
zefira
Δημοσιεύσεις: 3587
Εγγραφή: 18 Δεκ 2007 6:25 pm
Τοποθεσία: Επανωμή

Δημοσίευση από zefira »

Ναι Βασούλα μου μια μεγάλη αγκαλιά, ένα γλυκό φιλί και ένα μεγάλο σ' αγαπώ για όλους μας.

Η ένωση της ψυχής μας σε αυτόν εδώ το χώρο είναι μοναδική πιστεύω.

Ο καθένας από μας παραθέτει κομμάτια της ψυχής του εδώ και μας γεμίζει γνώση, κουράγιο, ευγνωμοσύνη και κυρίως αγάπη.
Εικόνα


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ
Η ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΛΣΑΜΟ ΖΩΗΣ.
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δυστυχώς πολλοί από σας ζείτε μακρυά από τηνΑθήνα...εγώ θα ήθελα αυτή τη μεγάλη "παρέα" εδώ...όχι ότι έχει μεγάλη σημασία, αλλά....
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλλιοπη κανονισε να παμε για κανα τσιπουρο κι ασε τον σωτηρα στην ακτινοβολια του ησυχο :D
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Εγω σας έχω μεσα στην καρδιά μου!και σας καλώ Θεσσαλονίκη να δείτε και μενα και τη Φωτεινή και τη Ζεφίρα!είμαστε πολλοί εδω πάνω!!! :D
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

εκτος απο εσας τις τρεις ειναι κι αλλοι??

που ειναι οι πολλοι? :D :D
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Επισκέπτης την 21 Αύγ 2008 10:13 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Επιστροφή στο “ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ - ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ”