ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88497
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

Δημοσίευση από Vasoula »

Πολλοί άνθρωποι, τούτην την εποχή ιδιαίτερα, βιώνουν το αδιέξοδο…
Ένας φαύλος κύκλος που σε βάζει στο ίδιο πρόβλημα, από το οποίο νομίζεις ότι βγήκες, αλλάζοντάς του μορφή.

Μια κατάσταση που δεν μας εξελίσσει, την θεραπεύουμε

Και ο φαύλος κύκλος θεραπεύεται με την αυτοεκτίμηση

Φυσικά δεν έρχεται ξαφνικά μια ωραία πρωία και βλέπεις μόνο τις θετικές σου πλευρές και λες ουάου...

Έχει διαδρομή η αυτοεκτίμηση... Μια διαδρομή αυτογνωσίας και δακρύων, μέχρι να φτάσεις στον Εαυτό σου.

Ξεκινάμε με το να συγκεντρωνόμαστε και σε θετικά πράγματα... Το να βλέπουμε το Καλό μέσα σε κάθε κακό είναι το Α και το Ω της Ζωής μας. Αλλιώς γινόμαστε μίζεροι και καχύποπτοι προς όλους και όλα...

Υπάρχει μια διαδικασία, που είναι κοντά στην αυθυποβολή, χωρίς όμως να είναι ακριβώς αυθυποβολή, όπου εκεί θάβεις τα συναισθήματα και ωραιοποιείς τα άσχημα... Δεν εννοώ κάτι τέτοιο. Είναι αυτοέλεγχος. Μόλις ο νους πάει στα αρνητικά του επιβάλλουμε να πάει και στα θετικά. Τον μαθαίνουμε να τα βρίσκει, στην Ζωή, στον Εαυτό μας, στο περιβάλλον μας.

Πρέπει να το μάθει κάποιος αυτό... Να μπορεί να αναχαιτίσει τον νου του, που από συνήθεια βλέπει μόνο τα αρνητικά... είναι μια ιδιότητα του φυσικού ανθρώπου αυτό... να βλέπει μόνο το αρνητικό και να μένει σ’ αυτό, ονομάζοντάς το «αλήθεια»…

Αν το μάθει κανείς αυτό, μετά θα νιώθει ευγνωμοσύνη, γιατί όποια πέτρα και να σηκώνει, θα βλέπει και ένα Καλό...

Και θα πορεύεται με αυτήν την εμπειρία στο δισάκι του, δυναμώνοντας την Θέλησή του και την Πίστη του

Η θετική σκέψη δεν αρκεί για να κάνει κανείς τον κόσμο του όμορφο. Θα περάσει από τις συμπληγάδες για να νιώσει την Ζωή αυθεντική και όπως είναι. Αλλά αν λέει πως πιστεύει στον Θεό, σε μια Ανώτερη Δύναμη, τότε θα ψάχνει το θείο Σχέδιο μέσα από το κακό και θα φτάνει στην Αλήθεια…

Το να μπορεί κανείς να διακρίνει το κακό, είναι η μισή διαδικασία της πνευματικής, νοητικής και συναισθηματικής μας ωρίμανσης. Η άλλη μισή είναι να βλέπει μέσα στο κακό το Καλό. Μόνο τότε θα μπορεί να πολεμάει για την αύξηση του Καλού μέσα στον κόσμο του.

Καμιά φορά ή τις περισσότερες φορές δεν αρκεί να πολεμάς το κακό, γιατί γίνεσαι και εσύ μέρος του. Μπορείς όμως να το σταματήσεις να γεμίζει τον κόσμο σου.
Συνημμένα
29541312_10156230836964850_5292401690182418432_o.jpg
29541312_10156230836964850_5292401690182418432_o.jpg (37.12 KiB) Προβλήθηκε 4266 φορές
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23441
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Re: ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Το να μπορεί κανείς να διακρίνει το κακό, είναι η μισή διαδικασία της πνευματικής, νοητικής και συναισθηματικής μας ωρίμανσης. Η άλλη μισή είναι να βλέπει μέσα στο κακό το Καλό. Μόνο τότε θα μπορεί να πολεμάει για την αύξηση του Καλού μέσα στον κόσμο του.

Καμιά φορά ή τις περισσότερες φορές δεν αρκεί να πολεμάς το κακό, γιατί γίνεσαι και εσύ μέρος του. Μπορείς όμως να το σταματήσεις να γεμίζει τον κόσμο σου.
Στην ουσία ό,τι και να γίνεται , ό,τι και να μας συμβαίνει δυσάρεστο, μπορεί να το θεωρούμε "κακό", αλλά δεν είναι.. Γιατί οτιδήποτε συμβαίνει είναι ακριβώς για να μας πάει παρακάτω.. Τελικά έχω την αίσθηση ότι το "κακό" δεν είναι τίποτα άλλο παρά ένα μικρότερο "καλό" , μέσα σε ένα μεγαλύτερο "Καλό".. Σαν μία αλήθεια που είναι μέρος μίας μεγαλύτερης Αλήθειας..

Βασουλίτσα μου τι υπέροχο κείμενο και τί υπέροχη εικόνα!! :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88497
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

Δημοσίευση από Vasoula »

το κακό υπάρχει, Δημητρούλα μου, όπως και να το ονομάζει κανείς...

Αλλιώς δεν θα ζούσαμε στον φυσικό κόσμο, αλλά στον παράδεισο...

Γι' αυτό ακριβώς ήρθαμε εδώ...για το κακό...

και τι είναι το κακό, εκτός από την ψευδαίσθηση? τι είναι το κακό, εκτός από την βλάβη? τι είναι το κακό, εκτός από την τσίμπλα στα μάτια μας?
τι είναι το κακό εκτός από την αλαζονεία μας? τι είναι το κακό εκτός από τον φόβο μας? Τι είναι το κακό εκτός από την επίκριση? τον διαχωρισμό? την κατηγόρια? την δικαίωση?

δεν ξέρω τι είναι το κακό, αλλά δεν ξέρω και τι είναι το καλό...

Ξέρω μόνο το Καλό που τα περιέχει όλα


:romance-heartstiny:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31544
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

Δημοσίευση από Fotinoula »

Πολλοί άνθρωποι, τούτην την εποχή ιδιαίτερα, βιώνουν το αδιέξοδο…
Ένας φαύλος κύκλος που σε βάζει στο ίδιο πρόβλημα, από το οποίο νομίζεις ότι βγήκες, αλλάζοντάς του μορφή.
αυτό πάντως παίζει να είναι Η παγιδάρα,
ό,τι αθεράπευτο έχεις μέσα σου πας και το καθρεφτίζεις σε κάτι και νομίζεις ότι αλλάζοντας αυτό το κάτι
(βλέπε εργασία) θα αλλάξεις και τον φαύλο κύκλο, ή μάλλον το κάνεις για να "δείξεις" στο εγώ σου ότι να άλλαξα είμαι πάλι Η καλύτερη ( ~x( )

πιο μπούρδα πεθαίνεις δλδ :)) :)) :))
και λέω, και θα μου επαναλαμβάνω σαν την Ταπεινότητα και την στιγμή να την Ζεις συγκεντρωμένος δεν έχει
και μετά έρχονται και σε βρίσκουν και οι αλλαγές, με Αλήθεια όμως όχι από υποκρισία και διεξόδους

:romance-heartstiny:
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Re: ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Ξέρω μόνο το Καλό που τα περιέχει όλα
Κι αυτή είναι όλη ουσία αγαπημένη μου! @};-

Φυσικά και υπάρχει το κακό, δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς. Είναι όμως ο τρόπος που το αντιμετωπίζεις και το διαχειρίζεσαι.. Εάν μέσα στην κατανόησή σου υπάρχει το γεγονός ότι ένα "κακό" γεγονός συμβαίνει ως αποτέλεσμα μίας αιτίας που εσύ καλείσαι να θεραπεύσεις, τότε αυτό το "κακό" θα σε οδηγήσει σε ένα "καλό".. άρα στην ουσία δεν συνέβει για να σε βλάψει, αλλά να σε πάει παρακάτω..
Κι έτσι αντί να γίνεσαι μίζερος , δυστυχισμένος και εκδικητικός, αντιλαμβάνεσαι ότι τελικά όλα γίνονται και λειτουργούν για το ΑΓΑΘΟ!
Κάπως έτσι .. :) @};-

Βασουλίτσα μου! :romance-kisscheek: :romance-heartbeating: >:d<
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29961
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

Δημοσίευση από Ταρούλα »

Βασούλα μου :romance-heartbeating:

Παιδάκια >:d< >:d< >:d<

Εχω βιώσει πόσο εύκολο είναι να πέσεις σε πλάνη και χρειάζεται εγρήγορση, καθημερινή άσκηση και με Ταπεινότητα να μην σταματάς ποτέ να ψάχνεις την Αλήθεια.
Το να μπορεί κανείς να διακρίνει το κακό, είναι η μισή διαδικασία της πνευματικής, νοητικής και συναισθηματικής μας ωρίμανσης. Η άλλη μισή είναι να βλέπει μέσα στο κακό το Καλό. Μόνο τότε θα μπορεί να πολεμάει για την αύξηση του Καλού μέσα στον κόσμο του.

Καμιά φορά ή τις περισσότερες φορές δεν αρκεί να πολεμάς το κακό, γιατί γίνεσαι και εσύ μέρος του. Μπορείς όμως να το σταματήσεις να γεμίζει τον κόσμο σου.
@};-
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6425
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

πραγματικα παρα πολυ ωραιο... :romance-heartsthree:
Vasoula έγραψε: 22 Μαρ 2018 9:35 am Και ο φαύλος κύκλος θεραπεύεται με την αυτοεκτίμηση

Φυσικά δεν έρχεται ξαφνικά μια ωραία πρωία και βλέπεις μόνο τις θετικές σου πλευρές και λες ουάου...

Έχει διαδρομή η αυτοεκτίμηση... Μια διαδρομή αυτογνωσίας και δακρύων, μέχρι να φτάσεις στον Εαυτό σου.
Ξεκινάμε με το να συγκεντρωνόμαστε και σε θετικά πράγματα... Το να βλέπουμε το Καλό μέσα σε κάθε κακό είναι το Α και το Ω της Ζωής μας. Αλλιώς γινόμαστε μίζεροι και καχύποπτοι προς όλους και όλα...

Μόλις ο νους πάει στα αρνητικά του επιβάλλουμε να πάει και στα θετικά. Τον μαθαίνουμε να τα βρίσκει, στην Ζωή, στον Εαυτό μας, στο περιβάλλον μας.

Πρέπει να το μάθει κάποιος αυτό... Να μπορεί να αναχαιτίσει τον νου του, που από συνήθεια βλέπει μόνο τα αρνητικά... είναι μια ιδιότητα του φυσικού ανθρώπου αυτό... να βλέπει μόνο το αρνητικό και να μένει σ’ αυτό, ονομάζοντάς το «αλήθεια»…
Αν το μάθει κανείς αυτό, μετά θα νιώθει ευγνωμοσύνη, γιατί όποια πέτρα και να σηκώνει, θα βλέπει και ένα Καλό...

Και θα πορεύεται με αυτήν την εμπειρία στο δισάκι του, δυναμώνοντας την Θέλησή του και την Πίστη του
Το να μπορεί κανείς να διακρίνει το κακό, είναι η μισή διαδικασία της πνευματικής, νοητικής και συναισθηματικής μας ωρίμανσης. Η άλλη μισή είναι να βλέπει μέσα στο κακό το Καλό. Μόνο τότε θα μπορεί να πολεμάει για την αύξηση του Καλού μέσα στον κόσμο του.
πραγματικα αν και ακουγεται ευκολο δεν ειναι, γιατι ειναι οπως το λες Βασουλα χρειάζεται εκπαίδευση για αυτό, μιας και στα αρνητικά πάει πρώτα νους! Γιατί όμως να συμβαίνει αυτό? τι κερδίζει ο νους με το να εστιάζει σε αυτη τη καχυποψια και τη μιζερια παντου? ετσι οπως το σκέφτομαι εγω μαλλον σαν ενας ακομη τροπος να σε κρατα εγκλωβισμένο μου φαινεται και απογοητευμενο για να μην προσπαθησεις για την αλλαγή..σαν να μην θελει να δεις οτι αυτη δεν ειναι η "αληθεια" και ας παρουσιάζεται σαν τετοια..

:romance-heartbeating: >:d< >:d< >:d< >:d<
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88497
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

Δημοσίευση από Vasoula »

Γιατί όμως να συμβαίνει αυτό?
Μα τι ρωτάς Μπεττούλα μου? :))

Λες να μας μεγαλώνουν οι πιο θετικοί άνθρωποι? Μέσα στην μιζέρια είναι οι γονείς, λόγω των διαφορών μεταξύ τους, κυρίως η μητέρα είναι καταθλιπτική έτσι κι αλλιώς...
Σπάνια να συναντήσεις χαρούμενη μητέρα...μην δίνεις σημασία στο τι λένε...εμένα να ρωτήσεις τι λένε όταν δεν τους ακούει κανείς, παρά μόνο ο θεραπευτής τους...

:romance-heartstiny:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6425
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

ωωω δωρακι και αυτο ε?? δεν πήγε το μυαλό μου εκεί η αλήθεια είναι!

:romance-kisscheek: >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88497
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

Δημοσίευση από Vasoula »

Μπεττούλα μου σκέψου αν σε μεγάλωσαν μόνο με φακές, τι δυσκολία θα είχες να γευτείς μουσακά πχ.
Σκέψου πόσο θα έπρεπε να ασκηθείς για να επιτρέψεις στην γεύση να σου δίνει ένα υγιές μήνυμα...

Το ίδιο συμβαίνει και με την όραση, την ακοή, την όσφρηση, την αφή...

Αυτό που μαθαίνει ένα παιδάκι είναι να καθορίζει με αρνητικό τρόπο τις αισθήσεις του...Τι περιμένεις από εκεί και πέρα?

:romance-heartstiny:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Maraki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 12156
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:03 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

Δημοσίευση από Maraki »

Πολυ σημαντικά όσα εγραψες Βασουλα μου για μένα. :romance-kisscheek:
Για μια μεγάλη περίοδο είχα ξεκινήσει να εστιάζομαι στις ελλείψεις μου, στα αρνητικά μου και οταν αυτό γίνεται ερχεται και η ντροπη και ο φοβος και η απογοήτευση και η αυτοεκτίμηση και η εμπιστοσυνη στον ευατο μας ροκανιζεται πάρα πολύ εύκολα. :-(

Παιδάκια :romance-grouphug:
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είμαι Παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο Δρόμος ο δικός μου προς εσένα...

Και ο Ιησούς είπε ότι μόνο τα παιδιά θα μπουν στο Βασίλειο των Ουρανών.

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18590
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

Δημοσίευση από Μάνος »

Βασούλα μου πόσο συγχρονικό όλο το κείμενο...
Κυρίως όμως θα εστιάσω σε αυτό:
Βασούλα έγραψε:Είναι αυτοέλεγχος. Μόλις ο νους πάει στα αρνητικά του επιβάλλουμε να πάει και στα θετικά. Τον μαθαίνουμε να τα βρίσκει, στην Ζωή, στον Εαυτό μας, στο περιβάλλον μας.
Την εβδομάδα που μας πέρασε έπιασα τον εαυτό μου να προσπαθεί να με αυθυποβάλει με αρνητικά συναισθήματα σε οτιδήποτε και αν είχα κανονίσει τώρα που βρίσκομαι Ελλάδα. Καμιά φορά όμως δεν άφησα να με νικήσει. Έκανα πάντα αυτό που είχα προγραμματίσει και πάντα το αποτέλεσμα με δικαίωνε, γιατί γυρνώντας σπίτι είχα ένα πάρα πολύ όμορφο συναίσθημα χαράς και πληρότητας.

Το ερώτημα μου είναι γιατί να συμβαίνει αυτό;
...Μήπως γιατί επηρεάστηκα χωρίς να το καταλάβω από την αρνητική ενέργεια που υπάρχει σε ένα πατρικό σπίτι με γονείς και την μιζέρια τους?
...Μήπως γιατί αυτή τη φορά που θα γυρίσω Μελβούρνη δεν ξέρω πότε θα επιστρέψω Ελλάδα (μέχρι τώρα ήξερα πως σε 6 μήνες θα είμαι πίσω), οπότε το αρνητικό συναίσθημα με ακινητοποιεί προκειμένου να μη νιώσω τα όμορφα πράγματα που ζω με τους φίλους μου ώστε να είναι λιγότερο οδυνηρή η επιστροφή μου;
...Μήπως γιατί υπογείως δουλεύει το άγχος για τις δουλειές;
...Σκέψεις κάνω...

:romance-heartstiny: :romance-heartstiny: :romance-heartstiny:
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
IΟΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 16 Δεκ 2016 11:37 am

Re: ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

Δημοσίευση από IΟΑΝΝΑ »

Τελειο!! :romance-kisscheek: @};- @};-
Το να μπορεί κανείς να διακρίνει το κακό, είναι η μισή διαδικασία της πνευματικής, νοητικής και συναισθηματικής μας ωρίμανσης. Η άλλη μισή είναι να βλέπει μέσα στο κακό το Καλό. Μόνο τότε θα μπορεί να πολεμάει για την αύξηση του Καλού μέσα στον κόσμο του.

Καμιά φορά ή τις περισσότερες φορές δεν αρκεί να πολεμάς το κακό, γιατί γίνεσαι και εσύ μέρος του. Μπορείς όμως να το σταματήσεις να γεμίζει τον κόσμο σου.
Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 26017
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

Δημοσίευση από Βικούλα »

Το να μπορεί κανείς να διακρίνει το κακό, είναι η μισή διαδικασία της πνευματικής, νοητικής και συναισθηματικής μας ωρίμανσης. Η άλλη μισή είναι να βλέπει μέσα στο κακό το Καλό. Μόνο τότε θα μπορεί να πολεμάει για την αύξηση του Καλού μέσα στον κόσμο του.

Καμιά φορά ή τις περισσότερες φορές δεν αρκεί να πολεμάς το κακό, γιατί γίνεσαι και εσύ μέρος του. Μπορείς όμως να το σταματήσεις να γεμίζει τον κόσμο σου.
@};- :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartstiny:
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-

Επιστροφή στο “ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ - ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ”