Βιώνοντας τα σημάδια της μετενσάρκωσης....

philippos.k
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 22 Ιουν 2017 8:00 pm

Βιώνοντας τα σημάδια της μετενσάρκωσης....

Δημοσίευση από philippos.k »

Χαίρετε. Καλώς σας βρήκα, είμαι νέος στο φόρουμ. Με λενε Φιλιππο και είμαι 21 ετών. Βιώνω κάποια σημάδια της μετενσάρκωσης. Δεν ξέρω κιόλας αν το φόρουμ επιτρέπει τέτοιου είδους συζήτηση, αλλά δεν ξέρω που αλλού να απευθυνθώ γιατί πολλοί δεν με πιστεύουν όταν λέω για αυτά τα σημάδια. Πριν 2 χρόνια ξεκίνησαν, όταν υπηρετούσα. Ήρθε λοιπόν η μετάθεση για το Διδυμότειχο κι εκεί ξεκίνησαν όλα. Στο Διδυμότειχο λοιπόν άρχισαν να μου έρχονται κάποιες εικόνες μόνες τους ενώ έβλεπα και κάποια όνειρα. Παράλληλα, ένιωθα αρκετά οικεία στο Διδυμότειχο σαν να ζούσα πάντα εκεί. Παρόλα αυτά στα όνειρα έβλεπα και την Καβάλα. Όταν έφυγα από το Διδυμότειχο, σταμάτησαν τα όνειρα και δεν τους έδωσα σημασία. Μέχρι που πρόσφατα είδα ξανά δυο όνειρα και πραγματικά μου κίνησαν την απορία και με έκαναν να σκέφτομαι την μετενσάρκωση πιο σοβαρά.
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Βιώνοντας τα σημάδια της μετενσάρκωσης....

Δημοσίευση από Vasoula »

Καλώς ήρθες Φίλιππε :romance-heartstiny:

Δεν υπάρχει κάτι εδώ που να απαγορεύεται, αν δεν προσβάλλει κανέναν.
Το τι πιστεύει ο καθένας μας είναι ιερό και από εμάς εδώ είσαι ελεύθερος να το βιώνεις και να το μοιράζεσαι, όσο θέλεις...

Καμιά φορά θέλεις απλά κάποιους ανθρώπους για να μοιραστείς κάτι και όχι για να σου πουν την άποψή τους, κι αυτό εμείς εδώ το σεβόμαστε...
Έτσι μπορούμε να σε "ακούσουμε" χωρίς απαραίτητα να θέλουμε να σου βρούμε λύση, από την στιγμή μάλιστα, που εσύ δεν την χρειάζεσαι



:romance-heartsthree:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18530
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: Βιώνοντας τα σημάδια της μετενσάρκωσης....

Δημοσίευση από Μάνος »

Καλώς ήρθες Φίλιππε στην παρέα μας.
>:d< >:d< >:d<
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27248
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: Βιώνοντας τα σημάδια της μετενσάρκωσης....

Δημοσίευση από Ellaki »

καλώς ήρθες Φίλιππε :x :x
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Re: Βιώνοντας τα σημάδια της μετενσάρκωσης....

Δημοσίευση από ARTYADIS »

:x @};-
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!

Επιστροφή στο “ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ - ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ”