ΑΥΡΑ ΣΩΜΑ

Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: ΑΥΡΑ ΣΩΜΑ

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

μου έχει συμβεί και εμένα όταν δούλευα με το 23 μπουκάλι το ρόζ πάνω και ρόζ κάτω


:romance-kisscheek: >:d<
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31550
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΑΥΡΑ ΣΩΜΑ

Δημοσίευση από Fotinoula »

Παναγιώτης έγραψε: Εχω μια απορία. Το μπουκάλι αυτό έχει "θολώσει" , το πάνω χρώμα δεν φαινεται τόσο καθαρά, είναι σαν να είναι κάπως μονιμα ανακατεμένα το πάνω χρώμα με το κάτω. Εχει κάνεις αντίστοιχη εμπειρία; Φαντάζομαι το "ζορισμα" κάπως θα συνδέεται με αυτο .

:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: @};- @};- .
Παναγιωτάκο και εμένα μου έχει συμβεί, και να θολώνει και να βγάζει βρωμίτσες και
να ανακατεύονται τα χρώματα μεταξύ τους
μην ανησυχείς, τα μπουκάλια είναι Ζωντανά συνεργάζονται/συνδέονται μαζί σου στις ανάγκες της Θεραπείας σου και αλληλεπιδρούν

:romance-heartstiny:
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Δεκατριούλης
Δημοσιεύσεις: 4575
Εγγραφή: 29 Ιαν 2011 1:10 pm

Re: ΑΥΡΑ ΣΩΜΑ

Δημοσίευση από Δεκατριούλης »

Fotinoula έγραψε:
μην ανησυχείς, τα μπουκάλια είναι Ζωντανά συνεργάζονται/συνδέονται μαζί σου στις ανάγκες της Θεραπείας σου και αλληλεπιδρούν
:romance-heartstiny:
Ευχαριστώ Φωτεινούλα μου.
Τι όμορφα!
:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: @};- @};- @};-
Ας αφησουμε την κριτική για τους ανθρώπους γύρω μας και ας ακολουθησουμε τον δρόμο που δείχνει η καρδιά μας.
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 21 Φεβ 2017 3:16 am

Re: ΑΥΡΑ ΣΩΜΑ

Δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Καλησπέρα παιδιά,είμαι νέος στο forum,και απαντάω σε ένα θέμα όπου συμμετέχουν πολλοί,επειδή βλέπω ότι στα άλλα θέματα οι τελευταίες απαντήσεις είναι από το 2015 μέχρι μέσα 2016.Κάνω ψυχανάλυση λόγω κάποιων προβλημάτων.Η ψυχίατρός μου το θεωρεί τρελό ότι έχει να κάνει με αύρες και ενέργειες και θεωρεί πως αυτά τα πράγματα είναι απλά κατασκευάσματα των ανθρώπων.Το ίδιο πιστεύει η αδερφή μου και ο πατριός μου.Αυτά ήθελα να πω.Η αλήθεια είναι ότι νομίζω ότι έχω δει αύρα ανθρώπου η οποία ήταν μπλε περίγραμμα γύρω από τον άνθρωπο,αλλά μπορεί να ήταν και της φαντασίας μου.
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27299
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: ΑΥΡΑ ΣΩΜΑ

Δημοσίευση από Ellaki »

καλώς τον κι από δω

ξέρεις, νομίζω ότι στην τελική αυτό που έχει σημασία είναι τι πιστεύουμε εμείς οι ίδιοι
εξάλλου ο καθένας μπορεί να έχει την άποψη που επιλέγει και γιατί όχι, τον βολεύει

>:d< >:d< >:d<
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Re: ΑΥΡΑ ΣΩΜΑ

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Eλλάκι μου! :) :) :* :* :* :*
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Δεκατριούλης
Δημοσιεύσεις: 4575
Εγγραφή: 29 Ιαν 2011 1:10 pm

Re: ΑΥΡΑ ΣΩΜΑ

Δημοσίευση από Δεκατριούλης »

fylakas_aggelos έγραψε:Καλησπέρα παιδιά,είμαι νέος στο forum,και απαντάω σε ένα θέμα όπου συμμετέχουν πολλοί,επειδή βλέπω ότι στα άλλα θέματα οι τελευταίες απαντήσεις είναι από το 2015 μέχρι μέσα 2016.Κάνω ψυχανάλυση λόγω κάποιων προβλημάτων.Η ψυχίατρός μου το θεωρεί τρελό ότι έχει να κάνει με αύρες και ενέργειες και θεωρεί πως αυτά τα πράγματα είναι απλά κατασκευάσματα των ανθρώπων.Το ίδιο πιστεύει η αδερφή μου και ο πατριός μου.Αυτά ήθελα να πω.Η αλήθεια είναι ότι νομίζω ότι έχω δει αύρα ανθρώπου η οποία ήταν μπλε περίγραμμα γύρω από τον άνθρωπο,αλλά μπορεί να ήταν και της φαντασίας μου.
Καλώς τον φυλακα άγγελο!
Για να βρες στο φορουμ συζητήσεις που "τρέχουν" αυτή την στιγμή, πας πανω δεξια και πατάς την επιλογή "προβολή των νέων δημοσιευσεων".
Το θεμα που εβαλες νομίζω θα ταιριαζε καλύτερα στον εσωτερισμό αυτογνωσία, στο αμεσως παρακάτω κουτάκι που λέει "Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ..."

Τωρα για αυτά που γράφεις ο καθένας νομίζω έχει να τραβήξει το δικό του μονοπάτι.
:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: @};- @};- @};-
Ας αφησουμε την κριτική για τους ανθρώπους γύρω μας και ας ακολουθησουμε τον δρόμο που δείχνει η καρδιά μας.

Επιστροφή στο “ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ - ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ”