2012?

Επισκέπτης

2012?

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εχω ακουσει οτι αυτην την περιοδο η γη δεχεται νεες ενεργειες και πως πολλα παιδια γεννιουνται χαρισματικα. Θα ηλεθα να ακουσω τις αποψεις σας.

Σας ευχαριστω! :))
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Υπάρχει ήδη τόπικ για το 2012.

Διάβασε εδώ, Ronald

viewtopic.php?t=782&start=0
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Και επίσης επειδή παρατηρώ ότι κάνεις ερωτήσεις μόνο, μήπως θα ήθελες να μοιραστείς μαζί μας και τις δικές σου απόψεις?

:-D @};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Με μεγαλη μου χαρα :))
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ronald και εγω χαρισματικο παιδι ειμαι αλλα δεν περιμενα το2012 για να γεννηθω :))
Άβαταρ μέλους
ksan8oula
Δημοσιεύσεις: 2667
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008 6:54 pm
Τοποθεσία: Κρητη

Δημοσίευση από ksan8oula »

:)) :)) :)) :)) :)) Δημητρη μου .

Για πεστε μου και μενα τι σημαινει παιδι χαρισματικο???? :-?
Κανείς δεν θα σου απαντήσει τι είναι αλήθεια, γιατί αυτό που θα σου πει είναι μόνο η δικιά του!Βάσω Νικολοπούλου
ELLI
Δημοσιεύσεις: 1469
Εγγραφή: 15 Φεβ 2009 3:49 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από ELLI »

dimitrios έγραψε:Ronald και εγω χαρισματικο παιδι ειμαι αλλα δεν περιμενα το2012 για να γεννηθω :))

:-? :-? =)) (Σ'αγαπάω πολύ πολύ)
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

  • ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ ΓΕΜΑΤΗ ΑΛΛΑΓΕΣ
    ΓΕΜΑΤΗ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ!!!ΕΤΣΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ .
    ΟΛΑ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ!!ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΝ ΠΙΑ ΝΑ ΖΟΥΝ ΣΤΟ ΨΕΜΑ...ΣΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ....ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΟΙ
    ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΣΟΙ
    ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΖΗΤΑΜΕ
    ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ...ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΑΣ ΖΗΤΑΜΕ!!ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΠΙΑ ΕΝΤΟΝΑ!ΜΗΝ ΜΑΣ ΦΟΒΙΖΟΥΝ ΟΙ ΚΡΙΣΕΙΣ...ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΨΕΥΤΙΚΕΣ!ΕΜΕΙΣ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΓΕΜΑΤΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΙΕΣ!!!!!!!! >:d<
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Καλημέρα Golidar!!! >:d< >:d< >:d<
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

καλημέρα και καλώς ήρθες Golidar! :x

Aυτά που αναφέρεις, τα γνωρίζει σχεδόν όλη η ανθρωπότητα!
Το δύσκολο είναι να τα εφαρμόσει κιόλας!

Βλέπεις ο καθένας έχει τον δικό του χρόνο κατανόησης των σημαντικών αλλαγών που χρειάζεται να κάνει στην ζωή του.
Τίποτα δεν χαρίζεται. ΄Ολα περιέχουν την θέλησή μας!

Και η θέληση, δυστυχώς, δεν αναπτύσσεται με την αλήθεια των άλλων! Χρειάζεται εκεινη την ατομική συνειδητοποίηση που στεριώνει μέσα μας αυτό που είναι αληθινό.

Αιώνες τώρα η ανθρωπότητα αναμασάει τα λόγια των φιλοσόφων της! Τα μεταφέρει από αιώνα σε αιώνα, μεταφέροντας μαζί τους και την φρίκη της!

Αλλού είναι το πρόβλημα, Golidar, και όχι στο ότι δεν το ξέρουμε ότι κουράστηκε η ανθρωπότητα από την γερασμένη της συνήθεια να εξαρτάται από το ψεύτικο!
ΟΛΑ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ
...και η ανθρωπότητα παραμένει ίδια, γιατί εμείς παραμένουμε ίδιοι!

@};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!


βλεπεις που δεν μπορεις να το χωνεψεις ομως ? δεν ειμαστε δουλοι κανενος golidar!

εργασια και χαρα!!! :-D :-D :-D


καλημερα!!
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Δημοσίευση από ARTYADIS »

εργασια και χαρα!!!


:thumbsup:
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

βλεπεις που δεν μπορεις να το χωνεψεις ομως ? δεν ειμαστε δουλοι κανενος golidar!

εργασια και χαρα!!πιστευω πως το εχω χωνεψει αρκετα!!ισως να μην ημουν κατανοητη σε αυτο που εγραψα, η να μην το διατυπωσα σωστα. καταρχας να συστυθω!συγνωμη αν κανω καποια ορθογραφικα λαθη ,οφειλονται στην δυσλεξια που εχω!
ΜΕ ΛΕΝΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 45 ΧΡΟΝΩΝ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΖΗΤΑΓΑ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ!ΕΒΛΕΠΑ ΟΛΟΥΣ ΙΣΟΥΣ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΓΝΟΥΣ!ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΕ ΟΤΙ ΕΒΛΕΠΑ!ΕΚΛΑΙΓΑ.. ΠΟΝΑΓΑ..ΜΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ{ΟΧΙ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ}ΣΤΗΝ ΑΓΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΑΡΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ!ΣΤΑ 23 ΜΟΥ ΕΦΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΑΠΟ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΣΠΑΣΤΙΚΗ ΤΕΤΡΑΠΛΗΓΙΑ.ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ 8 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ!ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΛΥΠΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΝΩΡΙΣΑ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ..ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ...ΤΗΝ ΣΥΜΠΟΝΙΑ...ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ... ΕΦΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΥΝΧΡΟΝΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!ΣΤΑ 35 ΜΟΥ ΧΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΑ ΠΑΛΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΛΕΥΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΠΕΡΑΣΕΙ. ΟΜΩΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ,ΠΟ ΗΤΑΝ ΠΟΚΙΛΕΣ... ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΟΙΚΤΟ!ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΜΕ ΟΣΑ ΜΟΥ ΣΥΝΑΙΒΗΣΑΝ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΩ ΑΥΤΩΝ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ,ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΙΕΡΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥΣ... ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΤΙ ΠΟΥ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΑΝ ΑΠΡΟΣΠΕΛΑΣΤΑ,ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ,ΠΩΣ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑΞΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΩ....
ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΩΣ<ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΟΥΛΟΙ ΚΑΝΕΝΟΣ>ΕΝΝΟΩ ΔΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ,ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ .ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΑΣ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ...ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΟ...ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ!ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΙ!ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ....
ΣΥΝΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΤΙ ΔΙΑΤΥΠΩΝΩ ΣΩΣΤΑ!
ΑΓΑΠΗ...ΕΝΟΡΑΣΗ...ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΙΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!
O:-)
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Ελευθερία χαίρομαι που είσαι εδώ! >:d< >:d<

Καμιά φορά το ιντερνετ κάνει τα παιχνίδια του, και έτσι καμιά φορά "παρεξηγούμε" τα λόγια κάποιου ανθρώπου, γιατί δεν τον γνωρίζουμε...

Δεν ένιωσα καθόλου οίκτο για όσα μοιράστηκες μαζί μας, και σε ευχαριστώ γι' αυτό με την ψυχή μου! :x

Στο πρωινό σου μήνυμα ήταν η βιασύνη σου ίσως που σε οδήγησε να διατυπώσεις λέξεις, χωρίς να μας αφήσεις να νιώσουμε ότι αυτές τις λέξεις, εσύ τις έχεις κάνει ζωή...

Και χαίρομαι που την μοιράστηκες μαζί μας! Γιατί τώρα ένιωσα και τις λέξεις και εσένα! :x :x :x
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΤΗΝ ΛΑΧΤΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ! @};-

Επιστροφή στο “ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ”