Πως δημιουργούνται τα ενεργειακά «μπλοκαρίσματα» στα παιδιά

ολιστική θεραπεία
και ο ρόλος της
επίγνωσης σ' αυτήν
Άβαταρ μέλους
Namaste
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: 03 Φεβ 2011 8:24 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Namaste »

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!! >:d< >:d< >:d<

Έχω μέρες να μπω... γίνεται χαμός στο γραφείο… :-o :-o

Εχτές πήγαμε και στο γιατρό για το νινί!!! Πρώτη επίσκεψη!!! Όλα μια χαρά!!! Είδαμε και τη καρδούλα να χτυπάει!!! Είμαι υπερχαρούμενη!!!!:D :D :x :x :x
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Namaste την 03 Μαρ 2011 10:32 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
नमस्ते
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Τι όμορφα! :-D :-D
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

Σουπερ!!!! :-D :-D :-D >:d< >:d< >:d< >:d<
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

>:d< >:d< >:d< >:d<
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Valia

Δημοσίευση από Valia »

τέλεια!! >:d< >:d<
Άβαταρ μέλους
meinall
Δημοσιεύσεις: 675
Εγγραφή: 08 Ιουν 2010 1:47 pm

Δημοσίευση από meinall »

Αντωνία πόσο είπες ότι είσαι; Μια φίλη μου πριν 2 μέρες μου είπε επίσης τα ευχάριστα. Είναι 5 εβδομάδων! :D Είναι η τρίτη εγκυμοσύνη που μαθαίνω μέσα σε ένα μήνα και η τέταρτη αυτό το χρόνο -μαζί με τη δική σου. Πωπω γεννητούρια!!!! :x
Άβαταρ μέλους
Namaste
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: 03 Φεβ 2011 8:24 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Namaste »

Meinall εγώ είμαι τώρα στην 9η εβδομάδα και με πολλά πολλά συμπτώματα!!! Γι’ αυτό και χάθηκα από το φόρουμ αυτές τις μέρες… Η διάθεση μου είναι upside down που λέει και Diana Ross…:afro: και έχω ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟλα τα συμπτώματα που συνδέονται με την εγκυμοσύνη!!!:-% Είμαι όμως και πολύ χαρούμενη!!!!! Χιχιχι!!! :D :D


>:d< >:d< >:d<
नमस्ते
Άβαταρ μέλους
meinall
Δημοσιεύσεις: 675
Εγγραφή: 08 Ιουν 2010 1:47 pm

Δημοσίευση από meinall »

Τα ίδια και η φίλη μου η οποία γκρινιάζει ότι είναι η μόνη από τις γνωστές της που περνάει τόσο χάλια και δεν ευχαριστιέται την εγκυμοσύνη- γιατί λέει οι φίλες της δεν καταλάβαιναν τίποτα. Και της λέω "αν δεν καταλάβαινες τίποτα, πάλι θα έλεγες ότι δεν την ευχαριστιέσαι".

Αυτό έλειπε να μην χαίρεσαι :-D Εγώ αν μείνω έγκυος ξέρω ότι θα πάρω κάποιο βιβλίο σχετικά με την ανάπτυξη στους 9 μήνες και θα λέω "τώρα έχει αναπτυχθεί η καρδιά...τώρα μπορεί να ακούει..." χαχαχα! Έχει να πέσει Mozart!!!

Όλα να πάνε τέλεια και να το χαίρεσαι το κουτσουνάκι σου >:d< Πότε θα μάθεις το φύλο;
Άβαταρ μέλους
Namaste
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: 03 Φεβ 2011 8:24 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Namaste »

meinall έγραψε:Τα ίδια και η φίλη μου η οποία γκρινιάζει ότι είναι η μόνη από τις γνωστές της που περνάει τόσο χάλια και δεν ευχαριστιέται την εγκυμοσύνη- γιατί λέει οι φίλες της δεν καταλάβαιναν τίποτα. Και της λέω "αν δεν καταλάβαινες τίποτα, πάλι θα έλεγες ότι δεν την ευχαριστιέσαι".
Η ψυχολογία της εγκύου είναι πολύ περίεργη λόγο των ορμονών… Μόνο μια γυναίκα που είναι έγκυος επίσης μπορεί να την καταλάβει. Ούτε καν αυτές που πέρασαν τη διαδικασία δε είναι εύκολο να την καταλάβουν… δυστυχώς…
meinall έγραψε:Αυτό έλειπε να μην χαίρεσαι :-D Εγώ αν μείνω έγκυος ξέρω ότι θα πάρω κάποιο βιβλίο σχετικά με την ανάπτυξη στους 9 μήνες και θα λέω "τώρα έχει αναπτυχθεί η καρδιά...τώρα μπορεί να ακούει..." χαχαχα! Έχει να πέσει Mozart!!!
Και εγώ έτσι έκανα στη πρώτη εγκυμοσύνη μου!!! Όλη μέρα με το βιβλίο στο χέρι… Όχι ότι τώρα δε το κοιτάω…!!!!χεχε…
meinall έγραψε:Όλα να πάνε τέλεια και να το χαίρεσαι το κουτσουνάκι σου >:d< Πότε θα μάθεις το φύλο;
Στις 12 εβδομάδες θα κάνω την αυχενική εξέταση και περίπου στις 20 εβδομάδες θα κάνω τον μεγάλο υπέρηχο οπού εκεί φαίνεται και το φίλο του μωρού. Έχουμε ακόμα…. Και έχω και ένα σωρό κόσμο που μου λέει το κοντό του και το μακρύ του σε σχέση με το φίλο… ’στα… Εγώ όμως πετάω χαρταετό…

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!! >:d< >:d< >:d<
नमस्ते
Άβαταρ μέλους
meinall
Δημοσιεύσεις: 675
Εγγραφή: 08 Ιουν 2010 1:47 pm

Δημοσίευση από meinall »

Namaste έγραψε:Η ψυχολογία της εγκύου είναι πολύ περίεργη λόγο των ορμονών… Μόνο μια γυναίκα που είναι έγκυος επίσης μπορεί να την καταλάβει. Ούτε καν αυτές που πέρασαν τη διαδικασία δε είναι εύκολο να την καταλάβουν… δυστυχώς…
Από τόσο νωρίς; Τώρα κατάλαβα γιατί -όπως μου είπε η ίδια- ο ...μπαμπάς τη ρώταγε γιατί δε δείχνει χαρούμενη με την εγκυμοσύνη, ενώ δεν είναι ότι δεν είναι χαρούμενη, απλά μάλλον δεν το δείχνει. Αν είμαι εγώ ανυποψίαστη φαντάσου αυτός που είναι άντρας. Ωχ τί έχει να περάσει ο κακομοίρης! Εδώ σε κανονικές συνθήκες είναι δύσκολη η φίλη μου...! Χαχαχα!

Όλα καλά θα πάνε για όλους @};-
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18535
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: Πως δημιουργούνται τα ενεργειακά «μπλοκαρίσματα» στα παιδιά

Δημοσίευση από Μάνος »

Βασούλα έγραψε:θα πρέπει να θυμούμαστε πάντα ότι εμείς είμαστε εκείνοι που διαλέξαμε τις συνθήκες της ενσάρκωσης μας. Εμείς αποφασίσαμε να γεννηθούμε από τους συγκεκριμένους γονείς για να διαμορφωθούμε όπως πρέπει, να συγκεντρώσουμε τις εμπειρίες που χρειάζεται η ψυχή μας για να αναπτυχθεί προς την τελειότητα.
:romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree:
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 25987
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: Πως δημιουργούνται τα ενεργειακά «μπλοκαρίσματα» στα παιδιά

Δημοσίευση από Βικούλα »

@};- :romance-heartbeating:
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Re: Πως δημιουργούνται τα ενεργειακά «μπλοκαρίσματα» στα παιδιά

Δημοσίευση από margaritarenia »

>:d< >:d< :x :x :x
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog

Επιστροφή στο “ΘΕΡΑΠΕΙΑ”