Σαυρες και Βασιλικοί οίκοι.... (?)

΄Ο,τι θα θέλατε να κουβεντιάσετε
΄Ο,τι θα θέλατε να μοιραστείτε
΄Ο,τι θα θέλατε να μάθετε
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Σαυρες και Βασιλικοί οίκοι.... (?)

Δημοσίευση από Danielli »

Κυκλοφορει στο fb αυτο και το υπογραφει ένας ΣΕΙΡΙΟΣ ΔΙΗΝΕΚΗΣ.
--------------------------------------------

Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΡΟΔΟΤΙΚΗ ¨ΚΑΣΤΑ¨ TOY ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΓΕΝΟΥΣ ΠΟΥ ΠΟΥΛΗΣΕ ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΕΙΔΟΣ ΚΑΙ ΤΑΧΤΗΚΕ ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΑΛΛΟΕΙΔΩΝ (ΕΡΠΕΤΟΜΟΡΦΩΝ) ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΚΟΙ ΟΙΚΟΙ ΤΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΜΕ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟΥΣ ΟΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ, ΓΑΛΛΙΑΣ,ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ, ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ,ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΑΝΙΑΣ. ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ¨ΚΑΘΑΡΟΤΕΡΕΣ¨ ΠΡΟΣΜΕΙΞΕΙΣ ΕΡΠΕΤΩΝ ΜΕ ΓΟΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟΤΕΡΟ ΥΒΡΙΔΙΟ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΚΑΙ ΕΡΠΕΤΙΚΑ ΓΟΝΙΔΙΑ.

Η ΔΙΑΒΡΩΣΗ ΤΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΙΚΩΝ ΤΟΥΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟΝ ΜΕΣΑΙΩΝΑ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΕΝΑ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΚΛΩΜΑ ¨ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΟΣ¨ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΙΩΘΟΥΝ ΤΑ ΓΟΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΧΑΣΟΥΝ ΤΙΣ (ΥΠΟΧΘΟΝΙΕΣ) ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥΣ. ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΓΡΑΦΟΣ ΝΟΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΟΙΚΟΥΣ ΤΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΙΚΟΓΕΝΙΩΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΤΟΥΣ, ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΑΜΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ( 17ος -19ος αιών) ΕΚΑΝΑΝ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΥΣ ΓΑΜΟΥΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΑΔΕΡΦΩΝ, ΘΕΙΩΝ, ΞΑΔΕΡΦΙΩΝ,ΑΝΙΨΙΩΝ -ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΠΡΩΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΒΑΘΜΟΥ- ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΟΙΩΘΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥΣ. ΟΛΟΙ ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΚΟΙ ΟΙΚΟΙ ΤΙΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΝΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΑΙΜΟΜΙΞΙΕΣ.

ΤΟ ΑΙΣΧΡΟ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ-ΑΠΟΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΓΑΛΑΖΟΑΙΜΑΤΟΙ!!! Ο ΟΡΟΣ ¨ΓΑΛΑΖΟΑΙΜΑΤΟΣ¨ ΕΙΝΑΙ ΙΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΝ-ΣΟΦΕΣ ΟΝΤΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΟΥΡΑΝΙΟΥΣ ΠΑΤΕΡΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΚΥΒΕΡΝΗΣΑΝ ΤΟΥΤΗ ΤΗΝ ΣΦΑΙΡΑ ΠΡΙΝ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΤΗ ΚΑΙ ΕΡΕΕ ΣΤΙΣ ΒΛΕΒΕΣ ΤΟΥΣ Ο ΚΩΔΙΞ ΙΧΩΡ. ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΠΗΡΑΝ ΤΟΝ ΟΡΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟΝ ΕΚΦΥΛΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ.

ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΝΤΑΙΑΝΑ ΤΗΝ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΑΝ ΔΙΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΑ (ΕΛΛΑΝΙΑ) ΓΟΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΥΝ-ΥΠΑΡΞΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ. ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΗΝ ΝΤΑΙΑΝΑ ΤΗΝ ΘΥΣΙΑΣΑΝ ΣΤΗΝ ΕΚΑΤΗ ( ΕΚΑΤΗ ΟΝΟΜΑΖΟΤΑΝ Η ΓΕΦΥΡΑ ΠΟΥ ΣΥΓΚΡΟΥΣΤΗΚΕ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ 33ο ΣΤΥΛΟ ΤΗΣ ΣΤΟΑΣ!!!).ΑΦΟΡΜΗ ΤΗΣ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑΣ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΜΟΡΦΗ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ. ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΘΥΣΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΕΙ ΤΗΝ ΙΣΧΥ ΤΗΣ. ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΘΥΣΙΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΛΟΝΔΙΝΟΥ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ 2012.

ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΔΙΑΜΕΣΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΩΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΡΠΕΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΨΗΛΟΤΕΡΑ ΙΕΡΑΡΧΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΡΟΚΦΕΛΕΡ ΚΑΙ ΡΟΤΣΘΙΛ.Η ΕΔΡΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΕΡΠΕΤΙΚΩΝ ΜΟΡΦΩΝ ΕΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΙΣ ΤΗΝ ΝΗΣΟ ΤΟΥ ΕΝΩΜΕΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΓΓΛΙΑ) ΓΙΑ ΔΥΟ ΛΟΓΟΥΣ,

ΠΡΩΤΟΝ: Ο ΑΓΓΛΙΚΟΣ ΛΑΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΕΥΡΩΠΑΙΟΥΣ ΚΑΙ ¨ΔΕΝ ΦΕΡΕΙ ΠΑΤΡΩΤΙΚΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ.

ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ: Ο ΚΑΙΡΟΣ. ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΥΚΝΗ ΣΥΝΝΕΦΙΑ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΧΑΜΗΛΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ.

ΟΙ Η.Π.Α. ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΑ ΣΚΟΠΙΜΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΟΤΙ ΗΞΕΡΑΝ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΟΥΝ ΜΙΑ ΕΔΡΑ-ΒΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ. ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΛΑΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΟΣΜΟ.

ΟΙ IOI AIDS KAI EBOLA ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟΙ ΣΕ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΗΠΑ. ΤΑ ΑΝΤΟΔΟΤΑ ΤΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΒΡΑΙΚΩΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ¨ ΜΟΝSADO¨ Η ΟΠΟΙΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΠΑΡΑΓΕΙ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΟΥΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΗΣΙΜΟΥΣ ΣΠΟΡΟΥΣ. Η ΙΔΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΑ ΥΠΟΓΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΕΣ ΣΕ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΟΠΛΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΒΕΛΙΝΕΚΟΥΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΧΗΜΙΚΕΣ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΙΟΓΟΝΕΣ ΟΥΣΙΕΣ ΜΟΛΥΝΣΗΣ ΠΟΣΙΜΩΝ ΥΔΑΤΩΝ (ΥΔΡΑΓΩΓΕΙΩΝ, ΠΟΤΑΜΩΝ, κ.τ.λ) .

ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΛΗΓΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΥΠΟΣΤΕΙ ΧΩΡΑ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΕΤΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΗΠΑ. ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΛΗΘΥΣΜΟΥ ΤΩΝ Η.Π.Α. ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΤΑ ΠΑΤΡΙΑ ΕΔΑΦΗ ΟΠΟΥ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ.

ΟΙ ΗΠΑ ΚΑΙ Η ΑΓΓΛΙΑ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΑΝ ΣΤΗΝ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Danielli την 19 Μαρ 2011 9:40 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27248
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Δημοσίευση από Ellaki »

πάντως έχει φαντασία :)) :)) :)) :))
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

έχει πολλές αλήθειες όμως...μέσα στην φαντασία! @};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Sofoula
Δημοσιεύσεις: 8248
Εγγραφή: 09 Φεβ 2010 12:08 pm
Τοποθεσία: Quinto sol

Δημοσίευση από Sofoula »

Μμμ, δεν είμαι πολύ θερμός υποστηρικτής των θεωρείων συνωμοσίας... Από το να διαβάζω απλά ένα άρθρο που αναφέρει περιστατικά ως πραγματικότητα προτιμώ ένα επιστημονικό ντοκιματέρ με στοιχεία και αποδείξεις...

Όσο για αυτό το συγκεκριμένο... Εικόνα
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Vaso έγραψε:έχει πολλές αλήθειες όμως...μέσα στην φαντασία! @};-
Για τους ιούς ή την Νταιάνα , ή τον αγγλικο λαο? το σκέφτηκα και γω...
Επειδή έχω διαβάσει πολλά τέτοια αλλά αυτο μου έκανε πολύ κλικ για να το βάλω εδώ, εντυπωσιάστηκα πως ένας ανθρωπος ωθούμενος από μια νοητική σταση (ισως από τον αρχαιο(?)φιλελληνισμος του) "δένει" γεγονότα και γνωσεις και δημιουργει μια κοσμοιστορική"αλήθεια" , την κοινοποιει , και την ωθει στην πραγματικοτητα. @};- :-?
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

οι θεωρίες δεν μου λένε τίποτα...μπορεί να είναι έτσι, ή μπορεί να μην είναι...
Κανείς δεν μπορεί να αποδείξει τίποτα...

΄Αρα, ότι διαβάζω πια το αξιολογώ με όσα εμπεριέχω...

Πάντως η Αγγλία το 2012 θα είναι στο προσκήνιο...το ξέρω και εγώ!

και φυσικά νιώθω αλήθεια έτσι όπως προσεγγίζει τον θάνατο της Νταϊάννα...

και επίσης ότι η Ελλάδα θα είναι η πιο "προστατευμένη" χώρα...




@};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΑΛΛΟΕΙΔΩΝ (ΕΡΠΕΤΟΜΟΡΦΩΝ) :-o :-o :-o
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
Λεών

Δημοσίευση από Λεών »

Εγω σας είπα Γιωργάκης και Σημίτης ανήκουν στα ερπετοειδής!

Και έχει πολλές αλήθειες το κείμενο τα χει μπερδέψει λιγο
αλλά όσο ξέρω η Ντιάνα ήταν Σιωνιστής οπότε ο θάνατός της
κάνει μπαμ πως κατι δεν της άρεσε και ήθελε να σταματήσει !!

Αλλά θα πήγαινε ενάντια στους όρους των σιωνιστών!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

ELEN M έγραψε:ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΑΛΛΟΕΙΔΩΝ (ΕΡΠΕΤΟΜΟΡΦΩΝ) :-o :-o :-o

μην το πάρεις κυριολεκτικά...

σκέψου μόνο την αλληγορική έννοια...

δεν υπάρχουν λες άνθρωποι "αρπακτικά"?

ή δεν υπάρχουν άνθρωποι "όρνεα"?

γιατί να μην υπάρχουν και τα ερπετοειδή, λοιπόν?

είναι αυτοί που σέρνονται στην κοσμική λάσπη...

@};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

Έχω σοκαριστεί, αλλά ναι, θα υπάρχουν κι αυτοί :-(
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
Λεών

Δημοσίευση από Λεών »

Δείτε λίγο σοβαρά το σύμβολο απο τους ολυμπιακούς
αγώνες στην Αγγλία!

Εικόνα


Αν το βάλουμε σε μια ευθεία θα φαίνεται έτσι :

Εικόνα

Ζιωζ =Σιωνιστές!

Και εκεί θα δούμε τελικά κάτι μεγάλο να συμβαίνει και αυτό
έτσι οπως το διάβασα και όπως το βγάζει η αριθμοσοφία θα
είναι το χτύπημα στο Μπίγκ Μπέν!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

κοίτα τι σκέφτονται οι αλήτες...

τι λέει αυτή η εικόνα αν την δεις στην κανονική της μορφή? τίποτα

:? :? :?
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

ναι πίσω απο αυτο που φαινεται φαντασια τελικα κρύβονται και δόσεις αλήθειας

τα ερπετοειδη αν παρατηρησετε και καλυτερα τα χαρακτηριστικα του προσωπου ομοιάζουν

Μπους, η Ελισσαβετ, η Ολμπράιτ, ο Κάρολος

το είχα κανει και είχα εντοπισει, ερασιτεχνικα μεν, ομοιότητες!
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

:? :? :?
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Για το 2012 πιστευω και γω οτι παραειναι συμπτωση να γινουν οι ολυμπιακοι στο λονδινο.
Ειχα δει ενα ντοκυμαντερ στο σκαι με ζευγαρια που ασκουν βαμπιρισμο και πινουν αιμα μεταξυ τους και οι κινοδοντες μεγαλωσαν οπως του δρακουλα...
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!

Επιστροφή στο “Ο,ΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ”