ΚΟΥΙΖ

Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23391
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

Ρόδα
Η ζωή σας είναι βαρετή και μονότονη. Ζείτε και ονειρεύεστε ότι τα πράγματα θα αλλάξουν κάποια μέρα, αλλά δεν κάνετε τίποτα για να συμβεί αυτό. Δεν έχετε κίνητρο και περιμένετε μια ώθηση που θα σας κινητοποιήσει για να δράσετε.
:-|
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
IΟΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 16 Δεκ 2016 11:37 am

Re: ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από IΟΑΝΝΑ »

Εμένα το ποδήλατο "κομμένο και ραμμενο" μου έρχεται πάντως.. :romance-heartstiny: :romance-heartstiny:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από Vasoula »

Δυστυχώς η επιλογή σας είναι on the point του προβλήματος :romance-grouphug:


(ευχαριστώ Παναγιωτάκο μου για την επισήμανση :romance-kisscheek: )
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από Annoula »

Κούνια
Συμβολίζει μια εσωτερική σύγκρουση και εναλλαγές διάθεσης. Τη μια μέρα λυπάστε και την επόμενη είστε χαρούμενοι και γεμάτοι ζωή. Μερικές φορές επίσης, δεν μπορείτε να ελέγξετε το θυμό σας και εκρήγνυστε χωρίς λόγο. Η κούνια μπορεί επίσης να είναι σύμβολο μιας εμμονής που προέρχεται από τα εσωτερικά σας προβλήματα.
:-b :-b
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Δοχεία χρωμάτων
Θέλετε να ωραιοποιήσετε και να βελτιώσετε τη ζωή σας, αλλά δεν μπορείτε. Το χρώμα συμβολίζει επίσης την απόκρυψη ατελειών και την επιθυμία για σοβαρή αλλαγή.
μάλιστα :-b
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Δεκατριούλης
Δημοσιεύσεις: 4566
Εγγραφή: 29 Ιαν 2011 1:10 pm

Re: ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από Δεκατριούλης »

όσο γι' αυτό που είπες Παναγιωτάκο μου, ότι ο σκοπός μας με την αυτογνωσία είναι να πηγαίνουμε πάντα βαθύτερα στο πρόβλημα, νομίζω ότι από το πολύ σκάψιμο κάποια στιγμή θα βρεθείς στο σημείο που ξεκίνησες :))
Η αυτογνωσία κάποια στιγμή σταματά από την Αυτοσυνείδηση...
Πολύ ενδιαφέρον. :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: @};- @};-
Μαζί με την ρόδα βεβαια. @};-
Ας αφησουμε την κριτική για τους ανθρώπους γύρω μας και ας ακολουθησουμε τον δρόμο που δείχνει η καρδιά μας.
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27248
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από Ellaki »

Καλάθι με μήλα

Αυτό είναι σύμβολο της σοφίας και της γνώσης. Βρίσκεστε σε καλό δρόμο για την επίτευξη της προσωπικής σας ευτυχίας. Το καλάθι με τα μήλα μπορεί να αποτελεί προειδοποίηση, για τους διάφορους πειρασμούς που δεν πρέπει να παρασυρθείτε.
προσοχή στους πειρασμούς λοιπόν :-ss @-) @-)
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Λιζούλα
Δημοσιεύσεις: 17536
Εγγραφή: 21 Απρ 2010 1:06 pm

Re: ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από Λιζούλα »

Κούνια
Συμβολίζει μια εσωτερική σύγκρουση και εναλλαγές διάθεσης. Τη μια μέρα λυπάστε και την επόμενη είστε χαρούμενοι και γεμάτοι ζωή. Μερικές φορές επίσης, δεν μπορείτε να ελέγξετε το θυμό σας και εκρήγνυστε χωρίς λόγο. Η κούνια μπορεί επίσης να είναι σύμβολο μιας εμμονής που προέρχεται από τα εσωτερικά σας προβλήματα.
@};-
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
Kornilaki
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2015 7:19 pm

Re: ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από Kornilaki »

Ποδήλατο
Χρειάζεστε αλλαγή, τόσο στην εργασία όσο και στην προσωπική σας ζωή. Αυτό είναι ένα σύμβολο φιλοδοξίας και επιδίωξης ανεξαρτησίας. Μπορεί επίσης να σημαίνει ότι πορεύεστε μόνοι, καθώς η ζωή περνάει.
Πόσο μέσα έπεσε..... ^:)^ ^:)^ ^:)^
Άβαταρ μέλους
Δεκατριούλης
Δημοσιεύσεις: 4566
Εγγραφή: 29 Ιαν 2011 1:10 pm

Re: ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από Δεκατριούλης »

Vasoula έγραψε:Δυστυχώς η επιλογή σας είναι on the point του προβλήματος :romance-grouphug:


(ευχαριστώ Παναγιωτάκο μου για την επισήμανση :romance-kisscheek: )
:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: @};- @};-
Ας αφησουμε την κριτική για τους ανθρώπους γύρω μας και ας ακολουθησουμε τον δρόμο που δείχνει η καρδιά μας.
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από Fotinoula »

Καλάθι με μήλα

Αυτό είναι σύμβολο της σοφίας και της γνώσης. Βρίσκεστε σε καλό δρόμο για την επίτευξη της προσωπικής σας ευτυχίας. Το καλάθι με τα μήλα μπορεί να αποτελεί προειδοποίηση, για τους διάφορους πειρασμούς που δεν πρέπει να παρασυρθείτε.
μμ πολύ αλήθεια @};-
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6425
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

Vasoula έγραψε: Δοχεία χρωμάτων
Θέλετε να ωραιοποιήσετε και να βελτιώσετε τη ζωή σας, αλλά δεν μπορείτε. Το χρώμα συμβολίζει επίσης την απόκρυψη ατελειών και την επιθυμία για σοβαρή αλλαγή.
μμμμ :dance: :dance: :)
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18535
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από Μάνος »

Μάσκες
Προσποιείστε συχνά, παρουσιάζοντας μια παραπλανητική και ψευδή εικόνα του εαυτού σας. Οι μάσκες σημαίνουν επίσης ότι θέλετε να κρύψετε κάτι ή ότι έχετε μια σύγκρουση με τα συναισθήματα που μάχονται μέσα σας.
Εγώ προσωπικά??!!?!???!!!!?!?!?!? :)) :)) :))
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από Vasoula »

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από Annoula »

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου

Επιστροφή στο “ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ”