ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ- ΓΕΝΕΘΛΙΑ FORUM 2016!!!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
Αντρίκος
Δημοσιεύσεις: 3110
Εγγραφή: 01 Μάιος 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Athens

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ- ΓΕΝΕΘΛΙΑ FORUM 2016!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Αντρίκος »

:sunny: :sunny: :sunny:
Εμμακι, κιεγω θελω ναμαι στη χορογραφια. Ωρες βρισκω κανενα θεμα. >:d<
:romance-inlove:
"Τα πράγματα δεν αγγίζουν την ψυχή αλλά στέκουν ακίνητα έξω από αυτήν, ενώ οι ενοχλήσεις προέρχονται αποκλειστικά και μόνο από κρίση που σχηματίζουμε μέσα μας γι΄αυτά." Μάρκος Αυρήλιος
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ- ΓΕΝΕΘΛΙΑ FORUM 2016!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από margaritarenia »

Eμμάκι μας..... :romance-heartbeating: :romance-kisscheek:

Μέσα και εγω O:-) :romance-heartsthree:
Παρασκευες μπορω μετα τις 22.00 εκτος απο τις 15/4 που θα ερθω στην σχολη για να παρω την Ξενια που εχει μαθημα κατα τις 21.00
Σάββατο μετα τις 19.00 και Κυριακες εκτος 03/04 όλη μερα..... :romance-heartstiny: :romance-kisscheek:
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13192
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ- ΓΕΝΕΘΛΙΑ FORUM 2016!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Ετοιμο και το προγραμματακιιιιιιιιι μααααααααας O:-) :bounce: :romance-hearteyes: :romance-heartstiny: :x

Θα ηθελα να ειστε νωριτερα ενα τεταρτο πριν την χορογραφια σας, γιαυτο το εχω γραψει και στις ωρες...
Τα ρουχα θα τα συνεννοηθουμε στην πρωτη προβα μας και αν λειψετε παραπανω απο μια προβα θα μου ειναι δυσκολο να σας αναπληρωσω τις ωρες, αρα δεν θα ειναι ευκολη η συμμετοχη σας :-(

Ξεκιναμεεεεεεεεεεε :cheers:

ARG. TANGO :x
(Αγγελακος, Αντρικος, Στεφανακος, Γρηγορακος, Τζοαννακι, Αυγουλα, Σοφακι, Γιωτουλα)

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4 15:45-17:00
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4 17:45-19:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4 15:45-17:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4 15:15-17:00
ΠΡΟΒΑ ΤΖΕΝΕΡΑΛΕ 22/4 21:30



WALTZ :x
(Λαζαρακος, Νωντακος, Γιωργακης, Θωμακος, Βασουλα, Εμμακι, Λιζακι, Μαρακι)

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4 16:45-18:00
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4 18:45-20:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4 16:45-18:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4 16:45-18:30
ΠΡΟΒΑ ΤΖΕΝΕΡΑΛΕ 22/4 20:30


ΜUSICAL :x
(Γιωργακης, Θοδωρακος, Κωνσταντινουλης, Πανουλης, Αννουλα, Βικουλα, Χριστινακι, Ιωαννουλα)

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4 14:45-16:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/4 20:45-22:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4 14:45-16:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4 14:00-15:30
ΠΡΟΒΑ ΤΖΕΝΕΡΑΛΕ 22/4 21:00


FOXTROT :x
(Θωμακος, Νωντακος, Μπεττουλα, Πανουλης, Εμμακι, Ταρουλα, Αλεξιακι, Ελλακι, Μαργαριτουλα, Ελενιτσα)

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4 17:45-19:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/4 19:45-21:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4 17:45-19:00
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4 18:15-20:00
ΠΡΟΒΑ ΤΖΕΝΕΡΑΛΕ 22/4 20:00


Θα ηθελα να εχετε το νου σας τις επομενες ημερες στο τοπικ γιατι μπορει να γινει καποια αλλαγη... Αν χρειαστει να ανεβασω κατι καινουργιο θα το κανω για ολες τις προβες, οποτε μπαινετε συχνα για επιβεβαιωση :romance-adore:
Αν υπαρχει καποιο προβλημα, επικοινωνηστε το μου για να δουμε αν μπορουμε να βρουμε λυση :* :* :*

Ανυπομονωωωωωωωωωωωω >:d< >:d< >:d<
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ- ΓΕΝΕΘΛΙΑ FORUM 2016!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Annoula »

:bounce: :bounce: :bounce: :romance-inlove:
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Ιωαννάκι
Δημοσιεύσεις: 17532
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010 10:53 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ- ΓΕΝΕΘΛΙΑ FORUM 2016!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ιωαννάκι »

:romance-heartstiny: :romance-heartbeating: :bounce: :bounce: :bounce:
Θυμάμαι-Πιστεύω-Ζω :romance-heartbeating:
Όσο μακρύτερα ο Θεός, τόσο μακρύτερα πηγαίνω... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
xristinaki
Δημοσιεύσεις: 1379
Εγγραφή: 01 Ιουν 2011 12:13 am

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ- ΓΕΝΕΘΛΙΑ FORUM 2016!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από xristinaki »

:cheers: :cheers: :cheers: :romance-hearteyes: :romance-hearteyes: :romance-hearteyes: :bounce: :bounce: :bounce:
Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 25987
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ- ΓΕΝΕΘΛΙΑ FORUM 2016!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Βικούλα »

:bounce: :bounce: :cheers: :romance-kisscheek: :romance-heartstiny: :romance-grouphug:
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-
Άβαταρ μέλους
Giotoula
Δημοσιεύσεις: 12289
Εγγραφή: 10 Φεβ 2010 2:40 am

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ- ΓΕΝΕΘΛΙΑ FORUM 2016!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Giotoula »

:happy-cheerleadersmileygirl: :romance-heartstiny: :romance-smileyheart: :romance-hearteyes: >:d< >:d<

Εμμάκι μου μόνο για τις 3/4 έχω έναν προβληματισμό αλλά πιστεύω ότι θα μπορέσω να έρθω έστω με μία μικρή καθυστέρηση.
Όπως και να 'χει θα κάνουμε ότι μπορούμε να είμαι στην ώρα μου. :auto-car: :x :x

Σε Ευχαριστούμε πολύ πολύ!!! :* :romance-heartbeating: :x :x
"Πολέμα και Οραματίσου"...
Άβαταρ μέλους
Maraki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 12152
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:03 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ- ΓΕΝΕΘΛΙΑ FORUM 2016!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Maraki »

Γλυκό μας κοριτσάκι :romance-heartsthree: :romance-heartsthree:
ευχαριστούμε πολύ πολύ :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:

Είχα ένα θεματάκι με τις συγκεκριμένες ώρες της Κυριακής 03/04 αλλά βρήκαμε λύση με τη Χιονατούλα (απο την οποία έχετε
πολλά φιλάκια) απλά θα έρθω και θα φυγω απευθείας και υπάρχει πιθανότητα να μην ειμαι ενα τεταρτάκι νωρίτερα αλλά οκ το καταφέραμε O:-) :romance-inlove:
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είμαι Παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο Δρόμος ο δικός μου προς εσένα...

Και ο Ιησούς είπε ότι μόνο τα παιδιά θα μπουν στο Βασίλειο των Ουρανών.

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ- ΓΕΝΕΘΛΙΑ FORUM 2016!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Vasoula »

τι όμορφα!!!
Παιδάκια αγαπημένα...

Πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο να ακυρώσουμε κάποιες δραστηριότητες για να καταφέρουμε όλοι μας να συντονιστούμε μεταξύ μας
Τα γενέθλια του φόρουμ μας δεν είναι μια απλή εκδήλωση, αλλά ένας φόρος τιμής όλων μας στην Φιλία και την Ενότητα
Και αυτή η προετοιμασία κατά την διάρκεια των προβών μας, είναι, για εμένα τουλάχιστον, μια ολόκληρη ιεροτελεστία...

Δεν μπορώ να φανταστώ το οτιδήποτε θα με εμπόδιζε να το βιώσω σαν μια Τέχνη Ζωής, εκτός μόνο από λόγους υγείας...
Γι' αυτό νιώθω απεριόριστη ευγνωμοσύνη στο Εμμάκι μας και στον Γιωργάκη μας, που πάντα κάθε χρόνο, αφιερώνουν με τόση αφοσίωση την Αγάπη τους για την γιορτούλα μας.

Σίγουρα όλοι μας έχουμε κάποιες υποχρεώσεις που θέτονται στην αντίληψή μας σαν προτεραιότητες.
Ίσως μερικές φορές για να δεχτούμε κάτι σημαντικό που μας αλλάζει τα πλάνα μας, χρειάζεται να νιώσουμε στην καρδιά μας τι ερμηνεύουμε εμείς σαν σημαντικό, ενόσω ο νους μας άκαμπτος μας παρουσιάζει σαν σημαντικό (ή σαν υποχρέωση) κάτι που αφορά τρίτους, ας είναι και τα παιδιά΄μας.
Αν αφήσουμε την καρδιά μας να επιλέξει, τότε θα ανακαλύψουμε τι πραγματικά είναι σημαντικό για εμάς, ώστε να μην του αφιερώσουμε "κλεμμένο" χρόνο...Δεν αξίζει στον Εαυτό μας, να "κλέβουμε" χρόνο για να κάνουμε κάτι που αληθινά μας αγγίζει στην Ψυχή μας

Ας είμαστε όλοι εδώ... :romance-grouphug:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ- ΓΕΝΕΘΛΙΑ FORUM 2016!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Annoula »

:romance-inlove: :romance-inlove: :romance-inlove:
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Λιζούλα
Δημοσιεύσεις: 17536
Εγγραφή: 21 Απρ 2010 1:06 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ- ΓΕΝΕΘΛΙΑ FORUM 2016!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Λιζούλα »

:romance-heartbeating: :romance-inlove:
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ- ΓΕΝΕΘΛΙΑ FORUM 2016!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-inlove: :romance-heartstiny: :romance-kisscheek: :romance-heartbeating: :romance-inlove: :romance-grouphug:
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
Άβαταρ μέλους
Maraki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 12152
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:03 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ- ΓΕΝΕΘΛΙΑ FORUM 2016!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Maraki »

Αν αφήσουμε την καρδιά μας να επιλέξει, τότε θα ανακαλύψουμε τι πραγματικά είναι σημαντικό για εμάς, ώστε να μην του αφιερώσουμε "κλεμμένο" χρόνο...Δεν αξίζει στον Εαυτό μας, να "κλέβουμε" χρόνο για να κάνουμε κάτι που αληθινά μας αγγίζει στην Ψυχή μας
:cry:
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είμαι Παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο Δρόμος ο δικός μου προς εσένα...

Και ο Ιησούς είπε ότι μόνο τα παιδιά θα μπουν στο Βασίλειο των Ουρανών.

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ALEXOULA
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24521
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007 9:04 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ- ΓΕΝΕΘΛΙΑ FORUM 2016!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από ALEXOULA »

:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree:
Γι' αυτό που πολεμάς είναι μόνο η εξέλιξή σου...Εκεί στον κάθετο άξονα...γιατί όταν αυτός ολοκληρωθεί, ο πόλεμος μετά, στον οριζόντιο, γίνεται αρμονία, ειρήνη και πληρότητα

__________________________________________________________
Πολέμα και Οραματίσου

Επιστροφή στο “ΧΟΡΟΣ”