THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29910
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Ταρούλα »

Ναι @};- ήταν πολύ όμορφα χθές :) :happy-cheerleadersmileygirl:


:romance-grouphug:
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13192
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Emmaki »

Γλυκουλια μου :x :x :x

Ναι ηταν πολυ Ομορφα χτες :romance-heartsfade:
Μια Αγκαλια Αγαπης καθε Στιγμη >:d< >:d< >:d<
Σας Ευχαριστουμε αγαπουλες μου γιατι αυτην την Αρχη, την καναμε Μαζι!!! :romance-heartbeating:

Αν εξαιρεσεις τους πονους παντου 8-}
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Annoula »

Ήταν μια υπέροχη αρχη της σεζόν :x :x :x

Ευχαριστούμε για όλα >:d< >:d< >:d< :x :x :x
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 25987
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Βικούλα »

Ήταν πανέμορφα! :romance-heartsthree: O:-) O:-) >:d< >:d< >:d<
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-
Άβαταρ μέλους
JOANNA
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: 03 Μάιος 2007 12:03 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από JOANNA »

Ηταν πολυ ομορφααααα... γεματο Αγαπουλοσκονη :romance-heartsfade: :romance-heartbeating: :romance-heartsthree:
Όπου είναι ο Εαυτός μας είναι και ο Θεός και όπου είναι ο Θεός είναι όλα....

Πολέμα και Οραματίσου

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6425
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

Emmanouela έγραψε: Ευχομαι μεσα απο την Καρδια μου αυτη η χρονια να ειναι ακομα πιο Φανταστικη, πιο Ομορφη, πιο Δημιουργικη, πιο Χαρουμενη με τις φτερουγες της Αγαπης να μας αγκαλιαζουν καθε Στιγμη και Οτι Ζουμε να περιεχει Παντα τον Θεο!!! :x
:x :x :x και η χτεσινη ηταν μια τετοια στιγμη.. :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: Ευχαριστουμε πολυ για ολα παιδακια για αυτο το Μαζι.. :romance-heartsfade: :romance-kisscheek: :romance-grouphug: >:d< >:d< >:d<
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Άβαταρ μέλους
Δεκατριούλης
Δημοσιεύσεις: 4566
Εγγραφή: 29 Ιαν 2011 1:10 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Δεκατριούλης »

Emmanouela έγραψε: Αν εξαιρεσεις τους πονους παντου 8-}
Πως; Πόναγες πουλάκι μου.:-? :-? :-? :-?

Ηταν πολύ όμορφα!

Να ενημερώσω ότι η οπισθοφυλακή (Νωντάκος, Γιωτούλα, Λαζαράκος, εγώ) συνελεξε διαφορα πραγματάκια. Ο Λαζαράκος ένα ζευγάρι παντόφλες, εγώ δυο μεγάλες τσάντες μπλε του ΙΚΕΑ (μπλιάξ), η Γιωτουλα διαφορα.

>:d< :x >:d< :x >:d<
Ας αφησουμε την κριτική για τους ανθρώπους γύρω μας και ας ακολουθησουμε τον δρόμο που δείχνει η καρδιά μας.
Άβαταρ μέλους
Giotoula
Δημοσιεύσεις: 12289
Εγγραφή: 10 Φεβ 2010 2:40 am

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Giotoula »

Emmanouela έγραψε:Γλυκουλια μου :x :x :x

Ναι ηταν πολυ Ομορφα χτες :romance-heartsfade:
Μια Αγκαλια Αγαπης καθε Στιγμη >:d< >:d< >:d<
Σας Ευχαριστουμε αγαπουλες μου γιατι αυτην την Αρχη, την καναμε Μαζι!!! :romance-heartbeating:
:* @};- :x :x :x

Ήταν πανέμορφα!!! 8-> :romance-heartsfade: :x :x >:d< >:d< >:d< >:d<
"Πολέμα και Οραματίσου"...
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13192
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Emmaki »

Μια μαγικη χρονια Αγαπημενοι μου μας χαιρετησε με τις πιο ομορφες εικονες και αναμνησεις που μας εκανε να συγκινηθουμε, να γελασουμε, να αγαπησουμε, να ερωτευτουμε, να διασκεδασουμε, να γνωριστουμε ακομα καλυτερα, να υπερβουμε, να εργαστουμε βαθυτερα και να νιωσουμε οτι η Αγαπη μας ειναι το πιο σημαντικο κλειδι της Ψυχης μας για να ανοιξουμε την πορτα στην Ενοτητα, στην Χαρα, στην Δυναμη, στην Ακεραιοτητα, στην Πιστη, στην Θεληση, στο Θαρρος, στην Ταπεινοτητα, στην Ευγνωμοσυνη....
Σας Ευχαριστω μεσα απο την Καρδια μου που με βοηθησατε με την Αγαπη σας, την Ομορφια της Ψυχης σας, την Εμπιστοσυνη και την Πιστη σας σε αυτο το Οραμα που μεσα απο τα ματια της Αγαπημενης μας Ψυχης Εμπνευστηκα και με απιστευτη Ευγνωμοσυνη τωρα βαδιζω και συμπορευομαστε Μαζι!!! :cry: :x :x :x

Αγαπημενη μου Ψυχη Σε Ευχαριστω για οσα Εισαι και με το Μεγαλειο της Ψυχης σου με Εμπνεεις καθε Στιγμη να Ειμαι κι εγω Μαζι σου....κρατωντας το χερι σου, βαδιζοντας Μαζι σου στον Θεο!!!!Αυτος ο Δρομος που μου ανοιξες μεσα απο την Ζωη σου, εκανε την Καρδια μου να φτερουγισει και να βρω το Φως μου....Σε Ευχαριστω για το αγνο βλεμμα σου, για την Φωτεινη Ψυχη σου, για την Αγαπη και την Πιστη σου και Σε Ευχαριστω για ΟΛΑ!!!!!!Σαγαπω με ολη την Δυναμη της Υπαρξης μου :cry: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:

Αγαπη μου γλυκια Σε Ευχαριστω για το Φως της Ευγενικης Ψυχης σου που με στηριζε συνεχως και με βοηθουσε να στεκομαι με Δυναμη στις δυσκολιες...Σε Ευχαριστω για την καθε Στιγμη που το Μαζι ηχουσε με Ομορφια στις Χαρες της Σχολης μας αλλα και που ησουν και εισαι εκει στο Οραμα της Ψυχης μου σταθερος κρατωντας μου σφιχτα το χερι!!!Σε Αγαπω πολυ :cry: :x >:d< >:d< >:d<

Τζοαννακι μου Σε Ευχαριστω για τη Μοναδικη Εμπιστοσυνη που μου δειχνεις καθημερινα, για τις στιγμες που λυγισα και με αγκαλιασες σφιχτα, για την πηγαια σου Χαρα και την υπεροχη ζωντανια σου που μας αγκαλιαζει Ολους μεσα στην Σχολη....για το χαμογελο σου που μου χαριζει Δυναμη και Θαρρος ακομα και στις πιο αντιξοες συνθηκες...Σε Ευχαριστω γιατι Εισαι Υπεροχη και Μοναδικη οπως παντα απο τοτε που σε γνωρισα.... Σε Αγαπω πολυ :cry: :x :x :x >:d< >:d< >:d<

Γιωτουλα μου, Νωντακο μου, Λαζαρακο μου, Θωμακο μου, Στεφανακο μου, Πανουλη μου, Μπεττουλα μου, Αννουλα μου, Ιφακι μου...Σας Ευχαριστω με ολη μου την Ψυχη για ολη την πολυτιμη βοηθεια σας που με Αγαπη και Αφοσιωση προσφερετε στο Σπιτακι μας καθε Στιγμη!!!!
Εισαστε πολυτιμοι Συνοδοιποροι στην Καρδια μου...Σας Αγαπω πολυ :cry: :x :x :x >:d< >:d< >:d<

Παμε να ξεκινησουμε τη νεα σεζον δυναμικα και ευχομαι μεσα απο την Καρδια μου η Αγαπη μας και η Ενοτητα μας, να επεκταθει σε ακομα περισσοτερους ανθρωπους και να αγκαλιασει και αλλες καρδουλες οπως τωρα!!!! :x

Αυριο πινουμε καφεδακι μετα τις 6:30 στην Σχολη για την Καλη μας Αρχη O:-) >:d< >:d< >:d<

Αφιερωμενο σε Ολους μας και ειδικα στην Βασουλα μας :romance-heartbeating:

Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Annoula »

Γλυκιά μου ψυχή :cry: :cry: :x :x :x

Πάμε δυνατά για τη νέα μας χρονιά O:-) O:-) O:-) :x :x :x
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
nondas
Δημοσιεύσεις: 9937
Εγγραφή: 18 Απρ 2010 1:17 am

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από nondas »

Εμμάκι γλυκό :x :x :x :x >:d< >:d< >:d<
Άβαταρ μέλους
Georgios
Δημοσιεύσεις: 5156
Εγγραφή: 14 Απρ 2010 11:38 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Georgios »

Καρδούλα μου Όμορφη!!! :cry: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:

Μια ακόμα Υπέροχη χρονιά, ανοίγεται μπροστά μας... Σε Αγαπώ πολύ Ψυχή μου!!!! :x :x :x :* >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
There's no point in Living if you can't feel the Life!!!
Άβαταρ μέλους
Giotoula
Δημοσιεύσεις: 12289
Εγγραφή: 10 Φεβ 2010 2:40 am

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Giotoula »

Εμμάκι μου Αγαπημένο!!! @};- :x :x :x :*

Καλό Ξεκίνημα και γι' αυτή τη χρονιά! Δυνατά!!! O:-) >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
"Πολέμα και Οραματίσου"...
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Δημοσιεύσεις: 8939
Εγγραφή: 19 Μάιος 2010 10:12 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Stefanos »

Εμμάκι μου γλυκό Καλό Ξεκίνημα :x :x :x >:d< >:d< >:d< >:d<
Όσο πιο μακριά ο Θεός, τόσο μακρύτερα πηγαίνω...
Η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει.
Αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!!!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Vasoula »

Αγαπημένη μου Ψυχή, κάθε "Δάσκαλος" στην Ζωή μας είναι κοντά μας στις αντιξοότητες και στα γκρεμίσματα, στην ανάπτυξη κάθε μικρής ή μεγάλης ανθρώπινης ποιότητας, που μας ανυψώνει στο μεγαλείο της Ανθρώπινης Ύπαρξης και μας καθοδηγεί μέχρις ότου το βάθος της Αγάπης να καταλάβει όλο το Είναι μας. Έχει υπομονή με τους θυμούς μας και τους φόβους μας, με ότι θεωρούμε δύσκολο και ακατόρθωτο, μέχρι να σπάσουμε εντελώς κάθε πλάνη μας.
Και μετά στέκεται διακριτικά πλάι μας και χαίρεται με την δημιουργικότητα μας, την αποφασιστικότητά μας, το θάρρος μας, την δύναμη μας, το κάθε βήμα μας που μας οδηγεί στην αυτάρκεια και την ελευθερία μας.
Μετά, δεν μετράει και δεν ζυγίζει τίποτα σαν σωστό ή σαν λάθος, παρά μόνο μας κοιτάει βαθιά στην Ψυχή και ψιθυρίζει "συνέχισε Αγαπημένη μου Ψυχή"...

συνέχισε Αγαπημένη μου Ψυχή...Μην σταματάς, συνέχισε όπως και να γίνει


Εικόνα
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΧΟΡΟΣ”