THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από margaritarenia »

Παιδάκια .. :x >:d< >:d< >:d< Καλή Αρχή @};- γεμάτη απο Αγάπη..... >:d< :x :x :x @};-

Βασούλα... :x :x :x
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13192
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Emmaki »

Αγαπημένη μου Ψυχή, κάθε "Δάσκαλος" στην Ζωή μας είναι κοντά μας στις αντιξοότητες και στα γκρεμίσματα, στην ανάπτυξη κάθε μικρής ή μεγάλης ανθρώπινης ποιότητας, που μας ανυψώνει στο μεγαλείο της Ανθρώπινης Ύπαρξης και μας καθοδηγεί μέχρις ότου το βάθος της Αγάπης να καταλάβει όλο το Είναι μας. Έχει υπομονή με τους θυμούς μας και τους φόβους μας, με ότι θεωρούμε δύσκολο και ακατόρθωτο, μέχρι να σπάσουμε εντελώς κάθε πλάνη μας.
Και μετά στέκεται διακριτικά πλάι μας και χαίρεται με την δημιουργικότητα μας, την αποφασιστικότητά μας, το θάρρος μας, την δύναμη μας, το κάθε βήμα μας που μας οδηγεί στην αυτάρκεια και την ελευθερία μας.
Μετά, δεν μετράει και δεν ζυγίζει τίποτα σαν σωστό ή σαν λάθος, παρά μόνο μας κοιτάει βαθιά στην Ψυχή και ψιθυρίζει "συνέχισε Αγαπημένη μου Ψυχή"...

συνέχισε Αγαπημένη μου Ψυχή...Μην σταματάς, συνέχισε όπως και να γίνει
:cry: :cry: :cry:

Αγαπημενη μου Ψυχη :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:

Παιδακια ομορφα και γλυκα :x >:d< >:d< >:d<
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
JOANNA
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: 03 Μάιος 2007 12:03 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από JOANNA »

Αγαπημένη μου Ψυχή, κάθε "Δάσκαλος" στην Ζωή μας είναι κοντά μας στις αντιξοότητες και στα γκρεμίσματα, στην ανάπτυξη κάθε μικρής ή μεγάλης ανθρώπινης ποιότητας, που μας ανυψώνει στο μεγαλείο της Ανθρώπινης Ύπαρξης και μας καθοδηγεί μέχρις ότου το βάθος της Αγάπης να καταλάβει όλο το Είναι μας. Έχει υπομονή με τους θυμούς μας και τους φόβους μας, με ότι θεωρούμε δύσκολο και ακατόρθωτο, μέχρι να σπάσουμε εντελώς κάθε πλάνη μας.
Και μετά στέκεται διακριτικά πλάι μας και χαίρεται με την δημιουργικότητα μας, την αποφασιστικότητά μας, το θάρρος μας, την δύναμη μας, το κάθε βήμα μας που μας οδηγεί στην αυτάρκεια και την ελευθερία μας.
Μετά, δεν μετράει και δεν ζυγίζει τίποτα σαν σωστό ή σαν λάθος, παρά μόνο μας κοιτάει βαθιά στην Ψυχή και ψιθυρίζει "συνέχισε Αγαπημένη μου Ψυχή"...

συνέχισε Αγαπημένη μου Ψυχή...Μην σταματάς, συνέχισε όπως και να γίνει
μμμμμμ :cry: :cry: :cry: :cry: :crying-yellow: :romance-heartbeating:
Τζοαννακι μου Σε Ευχαριστω για τη Μοναδικη Εμπιστοσυνη που μου δειχνεις καθημερινα, για τις στιγμες που λυγισα και με αγκαλιασες σφιχτα, για την πηγαια σου Χαρα και την υπεροχη ζωντανια σου που μας αγκαλιαζει Ολους μεσα στην Σχολη....για το χαμογελο σου που μου χαριζει Δυναμη και Θαρρος ακομα και στις πιο αντιξοες συνθηκες...Σε Ευχαριστω γιατι Εισαι Υπεροχη και Μοναδικη οπως παντα απο τοτε που σε γνωρισα.... Σε Αγαπω πολυ
μμμμμμ :cry: :cry: :cry: :cry: :crying-yellow: :romance-heartbeating:

Αγαπημενες μου Ψυχες :cry: :romance-heartbeating:
μπλοκαρε το πεμπτο :cry:

Καλη μας Αρχη Φιλαρακια μου γεματα Αγαπουλοσκονη,Χαρα, Εμπενευση και Ενοτητα
:romance-heartbeating: :romance-heartsfade: :romance-heartsthree: :romance-heartstiny: :romance-smileyheart:
Όπου είναι ο Εαυτός μας είναι και ο Θεός και όπου είναι ο Θεός είναι όλα....

Πολέμα και Οραματίσου

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

Εμμάκι, γλυκούλι... :cry: :x :x :x

Καλή Χρονιά O:-) στην Σχολή και σε όλα τα παιδάκια, γεμάτη Αγαπουλόσκονη, γέλιο και μοναδικά Χαρούμενες Στιγμές! :x :x :x
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
Άβαταρ μέλους
Λιζούλα
Δημοσιεύσεις: 17536
Εγγραφή: 21 Απρ 2010 1:06 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Λιζούλα »

Εμμάκι :cry: :x :x :x
Καλή Αρχή και Καλή Χρονιά γεμάτη Αγάπη και Χαρά!!! :x :x :x >:d< >:d< >:d< >:d<
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
ALEXOULA
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24519
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007 9:04 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από ALEXOULA »

Εμμάκι μου :cry: :x :x >:d< >:d<

Βασούλα μου :x :x :x @};- @};- @};-

Καλή Αρχή Αγαπημένα παιδάκια , Καλή Χρονιά , με Ολα τα Καλά ,
με πολύ Χορό , Αγάπη και Χαρά :x :x :x :x @};- @};- @};- >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Γι' αυτό που πολεμάς είναι μόνο η εξέλιξή σου...Εκεί στον κάθετο άξονα...γιατί όταν αυτός ολοκληρωθεί, ο πόλεμος μετά, στον οριζόντιο, γίνεται αρμονία, ειρήνη και πληρότητα

__________________________________________________________
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6425
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

Emmanoueloula έγραψε: Παμε να ξεκινησουμε τη νεα σεζον δυναμικα και ευχομαι μεσα απο την Καρδια μου η Αγαπη μας και η Ενοτητα μας, να επεκταθει σε ακομα περισσοτερους ανθρωπους και να αγκαλιασει και αλλες καρδουλες οπως τωρα!!!! :x
Vasoula έγραψε:Αγαπημένη μου Ψυχή, κάθε "Δάσκαλος" στην Ζωή μας είναι κοντά μας στις αντιξοότητες και στα γκρεμίσματα, στην ανάπτυξη κάθε μικρής ή μεγάλης ανθρώπινης ποιότητας, που μας ανυψώνει στο μεγαλείο της Ανθρώπινης Ύπαρξης και μας καθοδηγεί μέχρις ότου το βάθος της Αγάπης να καταλάβει όλο το Είναι μας. Έχει υπομονή με τους θυμούς μας και τους φόβους μας, με ότι θεωρούμε δύσκολο και ακατόρθωτο, μέχρι να σπάσουμε εντελώς κάθε πλάνη μας.
Και μετά στέκεται διακριτικά πλάι μας και χαίρεται με την δημιουργικότητα μας, την αποφασιστικότητά μας, το θάρρος μας, την δύναμη μας, το κάθε βήμα μας που μας οδηγεί στην αυτάρκεια και την ελευθερία μας.
Μετά, δεν μετράει και δεν ζυγίζει τίποτα σαν σωστό ή σαν λάθος, παρά μόνο μας κοιτάει βαθιά στην Ψυχή και ψιθυρίζει "συνέχισε Αγαπημένη μου Ψυχή"...

συνέχισε Αγαπημένη μου Ψυχή...Μην σταματάς, συνέχισε όπως και να γίνει
Βασουλα μου Εμμακι μου :x :x :x >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<

παιδακια ολα :x :x >:d< >:d< >:d< >:d<

και η χρονια μας ξεκινησε και ειναι γεματη προκλησεις και υπερβασεις.. ειναι γεματη ηδη γιατι ειμαστε ολοι Μαζι.. εδω ειναι το πεδιο δρασης μας, εδω ο Εαυτος μας, εδω και το Μαζι.. εδω η Αφοσιωση, εδω και η Αγαπη, εδω και η Χαρα, εδω η Αληθεια, εδω το Φως αλλα και το σκοταδι μας.. ολα ειναι Εδω να τα ζησουμε να τα δουλεψουμε να τα υπερβουμε αλλα και να τα αυξησουμε.. :x @};-

Εμμακι μου σε ευχαριστω για μια ακομη φορα για την Εμπιστοσυνη σου να ειμαι εδω.. να ειμαι εδω για Μενα, αλλα να ειμαι εδω και για Σενα, για το Οραμα σου.. βουταω και βελτιωνομαστε μαζι.. :x :x :x @};-
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Valia

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Valia »

καλή Αρχή παιδάκια γλυκά, μια υπέροχη χορευτική χρονιά για όλους μας!!! :x :x :x :x
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18530
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Μάνος »

2015-2020...
The Dance Club by Xalandri

Ας κοιτάξουμε λίγο πίσω μας και ας θυμηθούμε...
Ας θυμηθούμε όλοι αυτό το ταξίδι, αυτή την εξέλιξη και πόσα πράγματα μάθαμε όλοι μας μέσα από αυτά, μέσα από την αλληλεπίδραση!
Γίναμε καλύτεροι άνθρωποι, εμπιστευτήκαμε, αφεθήκαμε, αγαπήσαμε, θυμώσαμε, πληγωθήκαμε, κλάψαμε, αγκαλιαστήκαμε, χορέψαμε, επικοινωνήσαμε, Ζήσαμε...!!!
Μοιάζει με την διαδρομή μια πεταλούδας όταν δειλα δειλά βγαίνει από το κουκούλι της και καταλήγει με ζωγραφισμένα φτερά φτερά. Ο Γιωργάκης και η Εμμούλα την φρόντησαν την πεταλούδα αυτή, την αγάπησαν και μας έκαναν με υπομονή και αγάπη να την δούμε κι εμείς μέσα από τα δικά τους μάτια. Έτσι την αγαπήσαμε κι εμείς! Και αυτή και το αδερφάκι της που ήρθε μετά από λίγα χρόνια! Επέλεξαν το καλύτερο team που θα μπορούσαν και άνοιξαν την χορευτική αγκαλιά τους για να χωρέσουμε όλοι μας!

Ευχαριστούμε πολύ και τους δύο σας που ακόμα και αυτούς τους δύσκολους καιρούς, δίνετε το παρόν και είστε πάντα εκεί θυμίζοντας μας πως χορεύοντας μαζί κάνουμε μεγάλα όνειρα!!!

:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Συνημμένα
IMG_0695.jpg
IMG_0695.jpg (193.99 KiB) Προβλήθηκε 3429 φορές
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27248
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Ellaki »

:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Fotinoula »

:romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartbeating:
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 25987
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Βικούλα »

O:-) :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: @};- :romance-heartsthree:
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-
Άβαταρ μέλους
Λιζούλα
Δημοσιεύσεις: 17536
Εγγραφή: 21 Απρ 2010 1:06 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Λιζούλα »

:romance-heartbeating: :romance-inlove:
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Annoula »

:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29910
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: THE DANCE CLUB BY XALANDRI

Δημοσίευση από Ταρούλα »

:romance-heartbeating: :romance-grouphug:
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:

Επιστροφή στο “ΧΟΡΟΣ”