ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΎΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88652
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΎΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Δημοσίευση από Vasoula »

Λοιπόν, για όσους πιστούς επιμένουν στην ΝΔ, θεωρώντας άθλιους της Χ.Α.

θα γελάσω τώρα, δεν θα περιμένω αυτήν την φορά να αναληφθώ...


>:) >:) >:) >:) >:) >:) >:)



Κόλαφος για τον Μπαλτάκο το βίντεο με τον Κασιδιάρη

http://ecoleft.gr/2014/04/%CE%BA%CF%8C% ... 4/#article" onclick="window.open(this.href);return false;


Διαλόγους – σοκ που υποστηρίζει ότι είχε με τον γ.γ. της κυβέρνησης, Παναγιώτη Μπαλτάκο, παρουσίασε στη Βουλή ο Η. Κασιδιάρης – Μεθόδους μαφίας χρησιμοποιεί η Χρυσή Αυγή – Το Μαξίμου καλεί σε παραίτηση τον Μπαλτάκο


Απομαγνητοφωνημένη η συνομιλία του Γενικού Γραμματέα της κυβέρνησης Παναγιώτη Μπαλτάκου με τον βουλευτή της χρυσής Αυγής παρουσίασε ο ίδιος ο Κασιδιάρης στη Βουλή:


Όπως υποστηρίζει στα έγγραφα που παρουσίασε, ο γ.γ. της κυβέρνησης του περιέγραψε αναλυτικά τις αντιδράσεις του Αντώνη Σαμαρά όταν έμαθε ότι ο Ηλίας Κασιδιάρης αφέθηκε ελεύθερος. Επίσης, φέρεται να του εξηγεί αναλυτικά ότι υπήρξαν παρεμβάσεις στη Δικαιοσύνη από τους υπουργούς Χαράλαμπο Αθανασίου και Νίκο Δένδια, με εντολή Σαμαρά, καθώς και ότι δεν υπήρχαν στοιχεία εναντίον του βουλευτή της ΧΑ. Aναφέρει ακόμη ότι οι διάλογοι με τον Παναγιώτη Μπαλτάκο είναι μαγνητοσκοπημένοι και έχουν κατατεθεί στη δικογραφία «κατά της κυβέρνησης Σαμαρά στο Δικαστήριο Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων, στο Στρασβούργο».

Ο Κασιδιάρης κάνει λόγο για «αδίκημα κατάχρησης εξουσίας σε βαθμό κακουργήματος, τουλάχιστον για τον υπουργό Δικαιοσύνης, και εντός των επόμενων ημερών θα καταθέσει πρόταση για παραπομπή του εν λόγω υπουργού στην προανακριτική επιτροπή.

Ο κοινοβουλευτικός εκπρόσωπος του ΣΥΡΙΖΑ, Δημ. Παπαδημούλης, δήλωσε κατά τη συζήτηση για την άρση ασυλίας των χρυσαυγιτών: «Όσα καταγγέλθηκαν από τον Κασιδιάρη, εύχομαι και ελπίζω να μην είναι αλήθεια. Αν αληθεύουν, συνιστούν σοβαρό πολιτικό, ηθικό και δημοκρατικό θέμα. Ο ΣΥΡΙΖΑ επιφυλάσσεται να ενημερωθεί και να αξιολογήσει. Πρέπει να ασχοληθεί και η Βουλή με το θέμα».


«Θα αποτελεί μείζoν πολιτικό θέμα αν και εφόσον το υλικό που διαρρέει ο Η. Κασιδιάρης είναι πραγματικό» δήλωσε πριν από λίγο στο Κόκκινο ο γραμματέας της ΚΟ του ΣΥΡΙΖΑ, Νίκος Βούτσης.

Στο μεταξύ, νέα βίντεο που ήρθαν στο φως της δημοσιότητας, απεικονίζονται μέλη της Χ.Α, αναμέσά τους και ο πυρηνάρχης Νίκαιας Γιώργος Πατέλης, να πυροβολούν από μπαλκόνια σπιτιών, μπροστά σε παιδιά.

Δείτε αναλυτικά τους διαλόγους που παρουσίασε ο Ηλίας Κασιδιάρης:


Εικόνα




εδώ και το βίντεο
http://rutube.ru/video/41f1a732d6a912dc ... /?ref=logo" onclick="window.open(this.href);return false;



>:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:)
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ιωαννάκι
Δημοσιεύσεις: 17662
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010 10:53 pm

Re: ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΎΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Δημοσίευση από Ιωαννάκι »

Γενικα δεν ασχολουμαι με την πολιτικη αλλα οπως το εχω στο μυαλο μου, το να προσπαθεις να επιλεξεις μεταξυ Ν.Δ. και Χ.Α. ειναι σαν να προσπαθεις να εκλεξεις "Μις Κουραδα 2014"... >:)
Θυμάμαι-Πιστεύω-Ζω :romance-heartbeating:
Όσο μακρύτερα ο Θεός, τόσο μακρύτερα πηγαίνω... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 26131
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΎΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Δημοσίευση από Βικούλα »

8-x >:)

Ιωάννα =)) =)) =)) =)) =))
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33712
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΎΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Δημοσίευση από Annoula »

Για γέλια και για κλάματα

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27443
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΎΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Δημοσίευση από Ellaki »

>:) >:) >:) >:)
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 30141
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΎΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Δημοσίευση από Ταρούλα »

8-x 8-x 8-x
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88652
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΎΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Δημοσίευση από Vasoula »

ρε σεις, σήριαλ καλύτερο από το Τόλμη και Γοητεία... ;))


Tο βίντεο σοκ: Ο ξυλοδαρμός των Χρυσαυγιτών από τον γιο Μπαλτάκου στη Βουλή [βίντεο]


Το πανδαιμόνιο που επικράτησε στα γραφεία της ΧΑ και στους διαδρόμους της Βουλής, κατά την εισβολή του εξαγριωμένου γιου Μπαλτάκου στα γραφεία των Χρυσαυγιτών καταγράφεται σε βίντεο που κυκλοφορεί στο Διαδίκτυο.
Συγκεκριμένα, στο βίντεο που δημοσιεύεουν τα Parapolitika.gr και το οποίο προφανώς τράβηξε με κινητό κάποιος από όσοι έγιναν μάρτυρες του πρωτοφανούς περιστατικού, καταγράφονται όλες οι απίστευτες σκηνές που εκτυλίχθηκαν εντός και εκτός των γραφείων της ΧΑ στη Βουλή κατά και μετά την εισβολή σε αυτό του γιου του Τάκη Μπαλτάκου. «Το κ@@@παιδο, οι κ@@μπατσοι» ακούγεται μεταξύ άλλων κάποιος να ουρλιάζει, καθώς και άλλες ύβρεις, ενώ επικρατεί το απόλυτο πανδαιμόνιο. «Ο γιος του Μπαλτάκου έδωσε δυο μπουνιές... », ακούγεται να λέει κάποιος άλλος εξηγώντας προφανώς τα... ανεξήγητα σε βουλευτές άλλων κομμάτων και υπαλλήλους της Βουλής που έσπευσαν να δουν τι συνέβη.
Υπενθυμίζεται ότι ο Δημήτρης Γεώργιος Μπαλτάκος εκτός εαυτού, σύμφωνα με πληροφορίες, έβρισε τους βουλευτές που ήταν παρόντες λέγοντας «μουν@@@@α, τι κάνατε», ενώ στη συνέχεια κλώτσησε τον Αρτέμη Ματθαιόπουλο, έριξε μπουνιά στον Μιχάλη Αρβανίτη και μια σφαλιάρα στον Νίκο Κούζηλο.
Ο νεαρός έσπρωχνε όποιον έβλεπε μπροστά του και συνέχιζε να βρίζει χυδαία στους διαδρόμους της Βουλής. «Γ@@@ το Χριστό σας, θα σας γαμ@@@», ακούστηκε κάποια στιγμή να λέει μεταξύ άλλων.



Πηγή βίντεο: Parapolitika.gr







:-% :-% :-% :-%
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 26131
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΎΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Δημοσίευση από Βικούλα »

8-x :-%
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31636
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΎΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Δημοσίευση από Fotinoula »

:-%
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 30141
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΎΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Δημοσίευση από Ταρούλα »

>:)
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Re: ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΎΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Δημοσίευση από ARTYADIS »

το να προσπαθεις να επιλεξεις μεταξυ Ν.Δ. και Χ.Α. ειναι σαν να προσπαθεις να εκλεξεις "Μις Κουραδα 2014"...
Ιωαννούλιιιιιιιιιιιιι =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27443
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΎΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Δημοσίευση από Ellaki »

:-%
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
ALEXOULA
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24749
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007 9:04 pm

Re: ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΎΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Δημοσίευση από ALEXOULA »

Χαμός γίνεται στα κανάλια και στα αποκόμματα , τι λένε δεν περιγράφεται ,
δεν τελειώσαν ακόμα τα σκ@τα ,υπάρχουν και άλλα κρυμμένα ,
το βίντεο με το Μπαλτάκο θα έχει και συνέχεια ,
και μη μου πείτε πως πέσατε από τα σύννεφα με όλα αυτά ¨λουλούδια "
που δεν σταματάμε να ποτίζουμε μέχρι να μας πνίξουν 8-x 8-x >:) >:) >:) >:) >:) :-%
Γι' αυτό που πολεμάς είναι μόνο η εξέλιξή σου...Εκεί στον κάθετο άξονα...γιατί όταν αυτός ολοκληρωθεί, ο πόλεμος μετά, στον οριζόντιο, γίνεται αρμονία, ειρήνη και πληρότητα

__________________________________________________________
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Re: ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΎΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι η κυβέρνηση έγινε ρεντίκολο (όχι ότι δεν ήτανε), επίσης επιφυλάσσομαι για την ΧΑ. Κάτι δεν μ' αρέσει..
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Sofoula
Δημοσιεύσεις: 8248
Εγγραφή: 09 Φεβ 2010 12:08 pm
Τοποθεσία: Quinto sol

Re: ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΎΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΑ, ΣΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ...

Δημοσίευση από Sofoula »

Αηδία... Δεν μπορώ, μου έρχεται εμετός όταν διαβάζω/ακούω/βλέπω κάτι τέτοια... :-%
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night...

Εικόνα

Επιστροφή στο “ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ”