Θερινό Ηλιοστάσιο

Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33554
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Θερινό Ηλιοστάσιο

Δημοσίευση από Δωρουλα »

:)) :)) :)) :))
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88523
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Θερινό Ηλιοστάσιο

Δημοσίευση από Vasoula »

μην μιλήσει κανείς ε? [-(

κάτι μου ξέφυγε!!! >:)
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88523
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Θερινό Ηλιοστάσιο

Δημοσίευση από Vasoula »

:cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

ολομόναχη το έκανα παρακαλώ! [-(
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Re: Θερινό Ηλιοστάσιο

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

Αν το δείτε το θέμα μου στις καλημέρες, έχετε μια κατανόηση για την ξανθιά σας αγαπημένη ε? ;;)
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

ολομόναχη το έκανα παρακαλώ! [-(
:x :x :x
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33554
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Θερινό Ηλιοστάσιο

Δημοσίευση από Δωρουλα »

:cheers: :cheers: >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21682
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Re: Θερινό Ηλιοστάσιο

Δημοσίευση από Evoula »

Toν τελευταίο καιρό στην σύμπαν του διαδικτύου, λέγονται και γράφονται πολλά για την σημερινή ημέρα. Μία από τις πληροφορίες που κυκλοφορούν είναι πως οι εξωγήινοι, οι οποίοι βρίσκονται και παρακολουθούν τα γήινα τεκταινόμενα, έσπασαν την συμφωνία της μη παρέμβασης, κάτω από την πίεση των γεγονότων.
Βλέποντας την γη να καταστρέφεται και να μην υπάρχει η απαραίτητη αντίδραση από τους ανθρώπους, έστειλαν τελεσίγραφο παράδοσης στην Ελίτ (η οποία για πολλούς δεν αποτελείται από γήινους μόνο), το οποίο λήγει σήμερα.

Αν δεν παραδοθούν, θα αρχίσουν τις μαζικές συλλήψεις. Λέγεται πως υπάρχουν και διάφορες οργανώσεις γήινων οι οποίοι στηρίζουν και μάχονται στο πλευρό των εξωγήινων αλλά δεν είναι αρκετοί γι' αυτό κάνουν έκκληση σε άτομα, που δουλεύουν σε θέσεις κλειδιά και μέσα στον στρατό των ΗΠΑ, να πάρουν θέση.

Μέσα στα σχέδια είναι η πλήρης καταστροφή της εταιρίας monsanto και των δραστηριοτήτων της που είναι απερίγραπτα εγκληματικές και για χλωρίδα και για πανίδα... Δεν θα τους επιτραπεί να λειτουργούν όπως έκαναν ως τώρα.

Λέγεται πως υπάρχει σχέδιο ειρηνικής απαλλαγής, από αυτούς που κρατούν υπόδουλους τους ανθρώπους, καθώς και πλήρης κατάρρευση του τραπεζικού συστήματος και όλων των διεφθαρμένων που πλουτίζουν εις βάρος του κόσμου και της ίδιας της Γης.

Σας τα μεταφέρω ως πληροφορίες ένεκα της ημέρας. Η πένα και το πληκτρολόγιοα περνάει σε σας. :lol:



"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88523
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Θερινό Ηλιοστάσιο

Δημοσίευση από Vasoula »

Ας γίνει γνωστό ότι οι "εξαγωγές" (συλλήψεις) της ελίτ έχουν ήδη αρχίσει για να βοηθηθούν αυτοί στη γη που είναι σε αποστολή να αποκαταστήσουν τη Γη και να ελευθερώσουν την ανθρωπότητα. Αυτές οι "εξαγωγές" από εξωγήινες δυνάμεις, θα συνεχιστούν μέχρι τον αφανισμό ή την παράδοσή τους πριν την 21η Ιουνίου. (Δεν είναι channeling).

τόσο απλό ε? ;;)
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21682
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Re: Θερινό Ηλιοστάσιο

Δημοσίευση από Evoula »

Ε, ναι... Γιατί; Αμφιβάλλεις; ;;)
"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88523
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Θερινό Ηλιοστάσιο

Δημοσίευση από Vasoula »

Εγώ δεν αμφιβάλλω ποτέ :)

Αλλά σήμερα έχουμε 23.6.
Η Αγάπη άργησε δύο ημέρες... :-D

Λες να είδαν το βίντεο και οι ψηφοφόροι της ΝΔ και του ΠΑΣΟΚ?

Σου λέει, αφού θα σωθούμε από τους άθλιους έτσι κι αλλιώς, ας τους δώσουμε την τελευταία τους χαρά...

:dance:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21682
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Re: Θερινό Ηλιοστάσιο

Δημοσίευση από Evoula »

E, δώσε λίγο περιθώριο κι εσύ... Άσε που δεν θα μας ειδοποιήσουν αμέσως...
Τί βιαστική που είσαι ρε παιδάκι μου... :)) :)) :))
"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Άβαταρ μέλους
CHRYSSOULA
Δημοσιεύσεις: 883
Εγγραφή: 04 Σεπ 2008 9:43 pm

Re: Θερινό Ηλιοστάσιο

Δημοσίευση από CHRYSSOULA »

Θα συνεχίσω με Θερινό Ηλιοστάσιο, γιατί οι Elit και η παράδοση τους στους εξωγήινους μου θυμίζουν κάπως τα παραμύθια μου....... αλλά και πάλι γιατί να είμαστε αρνητικοί αν είναι για καλό.....στους Ελιτ κάποτε έβαζαν τους πλανητάρχες, τους τραπεζίτες, Εβραίους επι το πλείστον,και το Βατικανό.....Για το τελευταίο δεν νομίζω,ότι μπορεί να γίνει κάτι....Το καλύτερο είναι να τους στείλους στον Κεντρικό Ήλιο για αποσύνθεση......

Ήταν γνωστό από παλαιότερα χρόνια, ιδιαίτερα στην Αίγυπτο, ότι ο λαμπερός απλανής αστέρας Σείριος ανατέλλει μαζί με τον Ήλιο κατά την ημέρα του Θερινού Ηλιοστασίου(21/6) σηματοδοτώντας την αναγέννηση του Όσιρι.
Ο Σείριος εκπροσωπεί την Ίσιδα την Μεγάλη Μητέρα που εκείνη την ημέρα αγκαλιάζει τον αιώνιο αγαπημένο της και από την ένωση μαζί του η Φύση ξαναγεννιέται.. Η ένωση της Ίσιδας και του Όσιρι φέρνει στην ζωή το Ιερό παιδί το Ώρο ή κατά άλλη ερμηνεία τον Χριστό στην συνείδηση των ανθρώπων.

Ο Όσιρις εκπροσωπείται από τον αστερισμό του Ωρίονα..
Σείριος και Ωρίων- Ίσις και Όσιρις αχώριστοι στον Ουρανό και στην Γη κηρύττουν την αναγέννηση της ζωής. Την αναγέννηση του Όσιρι και την σταύρωση του στην Γη

Αστρολογικά η επιρροή του Σείριου λέγεται, ότι είναι συνδυασμός θετικών ενεργειών του Άρη και του Δία γιατί περιέχει ενέργειες μεγάλης θέλησης, δύναμης, θάρρους καθώς και καλή τύχη, ευημερία και κάθε είδους ευλογία.

Έτσι τα άτομα που είναι γεννημένα κοντά/ή στο Θερινό Ηλιοστάσιο δέχονται θετική επιρροή από τον Σείριο, ώστε κάτω από την επίδραση της Λευκής Αδελφότητας(Αναληφθέντες Διδάσκαλοι) που εδρεύει εκεί, δέχονται εγκεφαλικές (μανασικές) διεργασίες για να βαδίσουν το μονοπάτι του Σείριου που εκφράζει την Δεύτερη Όψη της Τριάδας(Αγάπη-Σοφία)


Υ.Γ. Αν η τελευταία παράγραφος κάτι σας θυμίζει απλά επισημαίνω ότι τίποτα δεν είναι τυχαίο τελικά!!!!!
Η Ευγνωμοσύνη δονεί κάθε κύτταρο μου !!!
Άβαταρ μέλους
Giotoula
Δημοσιεύσεις: 12289
Εγγραφή: 10 Φεβ 2010 2:40 am

Re: Θερινό Ηλιοστάσιο

Δημοσίευση από Giotoula »

HARIDEA έγραψε:Έτσι τα άτομα που είναι γεννημένα κοντά/ή στο Θερινό Ηλιοστάσιο δέχονται θετική επιρροή από τον Σείριο, ώστε κάτω από την επίδραση της Λευκής Αδελφότητας(Αναληφθέντες Διδάσκαλοι) που εδρεύει εκεί, δέχονται εγκεφαλικές (μανασικές) διεργασίες για να βαδίσουν το μονοπάτι του Σείριου που εκφράζει την Δεύτερη Όψη της Τριάδας(Αγάπη-Σοφία)


Υ.Γ. Αν η τελευταία παράγραφος κάτι σας θυμίζει απλά επισημαίνω ότι τίποτα δεν είναι τυχαίο τελικά!!!!!

Τι μου θυμίζει? Τι μου θυμίζει? :eusa-think:
;;) ;;) ;;)
"Πολέμα και Οραματίσου"...
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Re: Θερινό Ηλιοστάσιο

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

Ωραια πραγματα μαθαινουμε.. :x

Ελπιζω οι εξωγηινοι να κανουν καλα την δουλεια τους. >:)
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88523
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Θερινό Ηλιοστάσιο

Δημοσίευση από Vasoula »

Αγάπη-Σοφία :romance-inlove:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 30021
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: Θερινό Ηλιοστάσιο

Δημοσίευση από Ταρούλα »

:romance-hearteyes:
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:

Επιστροφή στο “ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ - ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ”