Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΝ ΘΕΩΡΙΑ...ΚΑΙ ΠΡΑΞΗ

Valia

Δημοσίευση από Valia »

βρε Βάσω, μήπως μπερδεύτηκες κ μιλάς για τη ΔΙΚΗ μου μάνα?????
τέτοια ομοιότητα!!!!!!!ελεος!!!
ΧΡΥΣΑ
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 27 Μάιος 2009 2:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από ΧΡΥΣΑ »

ΚΑΤΑΡΧΗΝ,ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ "ΓΙΑΤΙ",ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΘΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΛΙΣ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ!ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΕΜΑΣ ,ΕΑΝ ΨΑΞΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΜΑΣ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ,ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΤΕ..............
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝΕ ΟΛΟΙ ΠΙΟ ΕΥΘΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΞΕΚΑΘΑΡΟΙ,ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ :? Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΡΑΓΕ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;;;;;; ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ,ΘΑ ΝΑΙ ΑΡΓΑ!!!ΙΣΩΣ.
ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΘΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ"ΟΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΑΣ",,,,,,,, ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ .........ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ Μ ΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΣΕΝΑΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!! @};- @};- @};- [/img][/list][/list][/code]
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23119
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Γειά σου Χρυσα >:d< >:d<

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
ΧΡΥΣΑ
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 27 Μάιος 2009 2:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από ΧΡΥΣΑ »

Danny έγραψε:Γειά σου Χρυσα >:d< >:d<

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
ΓΕΙΑ ΣΟΥ DANNY :-D .ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΟΥΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΛΑ!!!!!! ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ,ΣΙΓΑ,ΣΙΓΑ....... :-D :-D
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88556
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Γειά σου Χρύσα! Χαίρομαι που είσάι εδώ... >:d<
,ΕΑΝ ΨΑΞΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΜΑΣ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ,ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΤΕ..............
Αν βρεις απαντήσεις για την ζωή, αν βρεις απαντήσεις για τον Εαυτό σου, θα αναπτυχθεί η κατανόήσή σου και για τους άλλους, Χρύσα...

Οι άλλοι δεν είναι ευθείς, λες...Μα η ζωή των ανθρώπων είναι συνήθως υποκειμενική...Είναι, στην αρχή, μια εμπειρία γνώσης, μέχρι να εξελιχτεί σε αυτό που είναι πραγματικά...

καλως ήρθες! :x :x :x
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

Καλως ηρθες Χρυσα @};- >:d< >:d<

Πολλα που ζηταμε απο αλλους ειναι γιατι στην πραγματικοτητα δεν τα εχουμε εμεις.. Οταν αρχισουμε και μας μαθουμε και τα βρουμε μεσα μας σταματαμε και να τα ζηταμε .. και ως δια μαγειας μας δινονται και απο τους αλλους ;)
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31588
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

γεια σου Χρύσα καλώς ηρθες >:d<
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
ΧΡΥΣΑ
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 27 Μάιος 2009 2:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από ΧΡΥΣΑ »

AMALIA έγραψε:Καλως ηρθες Χρυσα @};- >:d< >:d<

Πολλα που ζηταμε απο αλλους ειναι γιατι στην πραγματικοτητα δεν τα εχουμε εμεις.. Οταν αρχισουμε και μας μαθουμε και τα βρουμε μεσα μας σταματαμε και να τα ζηταμε .. και ως δια μαγειας μας δινονται και απο τους αλλους ;)
χαιρομαι πολυ,που ειμαι εδω μαζι σας!!!!!!! Η οικειοτητα και η αγαπη που εκπεμπετε ειναι σαν ν απομακρυνει την αποσταση......

ποσο αληθινο μου ακουγεται αυτο,ΑΜΑΛΙΤΣΑ! >:d< >:d<
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΝΩΣΗΣ, ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ.
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ,ΝΟΜΙΖΩ, ΠΟΥ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ ΤΟΣΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ,ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ!!!!!!!!!!! Η ΣΙΩΠΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ Σ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ ........ @};- @};- @};-
ΧΡΥΣΑ
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 27 Μάιος 2009 2:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από ΧΡΥΣΑ »

Αν βρεις απαντήσεις για την ζωή, αν βρεις απαντήσεις για τον Εαυτό σου, θα αναπτυχθεί η κατανόήσή σου και για τους άλλους, Χρύσα...

Οι άλλοι δεν είναι ευθείς, λες...Μα η ζωή των ανθρώπων είναι συνήθως υποκειμενική...Είναι, στην αρχή, μια εμπειρία γνώσης, μέχρι να εξελιχτεί σε αυτό που είναι πραγματικά...

καλως ήρθες! :x :x :x[/quote]

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΒΑΣΟ @};- @};- ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ;;;;; :P

ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ
ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ,ΠΑΡΑΤΗΡΩΝΤΑΣ ΤΟΝ,ΠΛΕΟΝ ΣΑΝ ΦΙΛΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΚΛΥΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕ ΑΓΑΠΗ!!!

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΛΑΘΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ ΝΑ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ :oops: :oops:

ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ Σ ΕΚΕΙΝΟΥΣ, ΠΛΗΓΩΘΗΚΑ ΠΟΛΥ!!!
ΟΜΩΣ ΠΑΝΤΑ ΕΨΑΧΝΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΣΥΝΑΝΤΟΥΣΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ :x :x ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΙΟ ΙΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΛΕΞΟΥΛΑ >:d< >:d<
ΕΙΔΑ ΤΟ ΨΕΜΑ ,ΤΟ ΕΖΗΣΑ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΣΥΜΒΙΒΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ........ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΡΕΙΑ ΜΟΥ! @};- @};-
ELLI
Δημοσιεύσεις: 1469
Εγγραφή: 15 Φεβ 2009 3:49 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από ELLI »

ΧΡΥΣΑ έγραψε:ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ
ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ,ΠΑΡΑΤΗΡΩΝΤΑΣ ΤΟΝ,ΠΛΕΟΝ ΣΑΝ ΦΙΛΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΚΛΥΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕ ΑΓΑΠΗ!!!

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΛΑΘΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ ΝΑ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ :oops: :oops:

ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ Σ ΕΚΕΙΝΟΥΣ, ΠΛΗΓΩΘΗΚΑ ΠΟΛΥ!!!
ΟΜΩΣ ΠΑΝΤΑ ΕΨΑΧΝΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΣΥΝΑΝΤΟΥΣΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ :x :x ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΙΟ ΙΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΛΕΞΟΥΛΑ >:d< >:d<
ΕΙΔΑ ΤΟ ΨΕΜΑ ,ΤΟ ΕΖΗΣΑ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΣΥΜΒΙΒΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ........ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΡΕΙΑ ΜΟΥ! @};- @};-
>:d< >:d< >:d<

Kαλώς ήρθες :x
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16573
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

Καλως ηρθες Χρυσα..... :-D :-D
Αν διακρινω καλα απ τις παραθεσεις σου ........ :-o :D :D :D
Εισαι στο καταλληλο μερος :P :D :D :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33571
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Χρύσα μου χαίρομαι που είσαι μαζί μας!!! >:d< >:d<
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
angela_al
Δημοσιεύσεις: 2334
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 1:03 pm
Τοποθεσία: Λάρισα

Δημοσίευση από angela_al »

Καλώς τη Χρύσα, με τα γραπτά της και με τη φατσούλα της!
>:d< :x
L' Amor che move il sole e l'altre stelle
Dante Aligieri
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

Χρυσα μην μασας απο τις παραθεσεις ....
Σωστα λεει η Μαργαριτα απλα δεν σου εξηγησε ....
Βασω καλα ντε θα το πω μονη μου ... 2 χρονια εγω και αλλη μια ονοματα δε λεμε καναμε να μαθουμε να της κανουε σωστα :P
ΧΡΥΣΑ
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 27 Μάιος 2009 2:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από ΧΡΥΣΑ »

AMALIA έγραψε:Χρυσα μην μασας απο τις παραθεσεις ....
Σωστα λεει η Μαργαριτα απλα δεν σου εξηγησε ....
Βασω καλα ντε θα το πω μονη μου ... 2 χρονια εγω και αλλη μια ονοματα δε λεμε καναμε να μαθουμε να της κανουε σωστα :P
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΜΠΕΙ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ! :P :P
ΟΜΩΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ...........ΕΤΣΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΠΗΚΑ!ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΡΑΒΗΞΕ :x :x :x
Ο ΑΕΡΑΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΡΕΣΚΟΣ ΚΑΙ ΜΥΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΑ........ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΙΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΑΙΣΘΗΣΗ ,ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ"ΤΑΞΙΔΕΥΩ'' :P :P :P
ευχαριστω για την κατανοηση!φιλια σε ολους >:d<

Επιστροφή στο “ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ”