απορίες

Συντονιστής: Vasoula

Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

:x :x :* μεινε εκει στην ευφορία (αν και χθες τα ιδια ελεγες αλλα δεν εφευγες με τιποτα ....)γιατι σε λιγο πιστεψε με ;) απο δω δεν θα φεγεις ακόμα κι αν παθαινεις ιλιγγο :-o
Με αγαπη Καλλιοπη
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

Ξεχάστηκα να σε καλωσορίσω!!!!
Καλως ήρθες και το εννοω! O:-)
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν κατάλαβες...

Η ευφορία μου είναι εδώ μέσα! (...τι πρόταση)
Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

>:d< >:d< >:d<
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αναρρωτιόμουν το νόημα της συζήτησης και ετοιμαζόμουν να πω οτι αφου εμας ετσι μας αρεσει και αυτό θεωρούμε μύηση , ρέικι κλπ γιατί θα πρέπει να εξηγούμε και να ξαναεξηγούμε τα γιατί , τα πως και τι νιώθουμε..
Αλλα την απάντηση την εδωσε ο ιδιος ο Πάνος μόνος του
Η ευφορία μου είναι εδώ μέσα! (...τι πρόταση)
Μια χαρά είναι η πρόταση...επεσες στο μαγνητικό πεδίο του φόρουμ ....μάζεψες την χαμογελαστή ενεργεια που αν και .....
[Στην μύηση δεν πλησιάζουμε την ψυχή μας -που δεν έχει απομακρυνθεί ποτέ- αλλά μπαίνουμε στην διαδικασία της επίγνωσης ότι η ψυχή μας είναι ένα με την Αρχική - Μητρική Ψυχή και ότι αυτό συνεπάγεται για την παραπέρα εξέλιξή μας. (Κάποιοι άλλοι μιλάνε για επιστροφή της ψυχής μας στην Αρχική - Μητρική Ψυχή)

Η "μύηση" στο ρέικι δεν νοιάζεται για την επίγνωση αυτή, διότι δεν είναι μύηση, αλλά εγκαίνια λειτουργίας μιας ακόμη στρόφιγγας της συμπαντικής ΕΥΔΑΠ! (Συγνώμη για το ειρωνικό μου στυλ, αλλά η ανοχή στην ύβρι έχει και τα όριά της) ]

.......η ΕΥΔΑΠ είναι για όλους, εδω βρίσκεις , καθαρό νερό....και τσαλαβουτάς ....προσπαθώντας να πείσεις το σύμπαν οτι όλο αυτό είναι δικό σου ...χι χι χι

Σε λίγο θα θέλεις να μπείς και σε ομάδα ..... ;)
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Να εργάζεσαι εντατικά με τον εαυτό σου, έλεγε ο Ουσούι,
Να εργάζεσαι τίμια, είπε η Τακάτα
@};- >:d< ^:)^
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7578
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

pliroforisi έγραψε:
Η "μύηση" στο ρέικι δεν νοιάζεται για την επίγνωση αυτή, διότι δεν είναι μύηση, αλλά εγκαίνια λειτουργίας μιας ακόμη στρόφιγγας της συμπαντικής ΕΥΔΑΠ! (Συγνώμη για το ειρωνικό μου στυλ, αλλά η ανοχή στην ύβρι έχει και τα όριά της)

Και ερχόμαστε στην τρίτη διαδικασία μύησης, με την Βάσω.

Εδώ τα πράγματα είναι διαφορετικά, λες.

Και πώς να μην είναι διαφορετικά...

Εδώ έρχεσαι σε επαφή με έναν μυσταγωγό και όχι με έναν υπάλληλο της ΕΥΔΑΠ!
Εχω την εντυπωση οτι ο pliroforisi αναφερεται σε ολους αυτους που δινουν 'μυηση' ρεικι χωρις να πιστευουν αληθινα στην αγαπη..απλα για χρημα/προβολη ή για αλλο λογο...αυτοι ειναι οι ΕΥΔΑΠ..(κατα τα λεγομενα του οπως τα καταλαβα)και οχι εμεις και η Βασω...και μαλλον λαθος τον πηρατε στραβα
Τι λετε? :-?
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά μήπως αντί για Ζωοδόχο Πηγή έγραψε ΕΥΔΑΠ? :-o
Άβαταρ μέλους
zwgrafia
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: 12 Οκτ 2008 1:55 pm

Δημοσίευση από zwgrafia »

Θα πω λοιπόν πώς αισθάνομαι, ότι λειτουργεί για μένα το όλο «πακετάκι» με τους αγγέλους στο ρέκι. Φύλακας άγγελος= Αγάπη και Προστασία. Σαν εικόνα παιδική, που βάζαμε στα κρεβάτια μας. Νιώθω όμορφα που υπάρχουν -αν όχι για να τους επικαλεστώ, να τους έχω σε μια εικόνα παιδική -μέσα μου, γιατί στο κρεβάτι έχω Van Gogh. Η παιδική αυτή εικόνα είναι ελεύθερη από θρησκευτικά πρότυπα πλέον, πραγματικά ελεύθερη. Αν χρειαστεί να «πέσω στα γόνατα» για να τους επικαλεστώ, ομολογώ ότι θα επικαλεστώ τον αγνό μου Εαυτό. Με ή χωρίς φτερούγες.
Μαθαίνω συζητώντας ότι κάποιοι άνθρωποι κάνοντας ρέικι έρχονται σε επαφή με τον Ιησού, άλλοι με τον Ουσούι. Αν έχω τον δικό μου Θεό, αυτόν θα συναντήσω όταν έρθει η ώρα. Κι αυτό με κάνει πολύ χαρούμενη. Αν έχω. Κι όπως κι αν λέγεται. Κι αν έχω τις σκεπτομορφές των φόβων μου; Αυτό νομίζω ότι ρώτησες. Τότε μάλλον δεν θα ρθει κανένας άγγελος να μου τις διώξει, θα μ΄αφήσει να αδράξω τη ρομφαία μόνη μου! Όπως δεν θα ρθει και το ρέικι σαν ασπιρίνη να πάρει κανέναν πόνο. Όλα αυτά λοιπόν, θαρρώ μας φέρνουν πιο κοντά στη Συνειδητότητα και μας παραδίνουν στον Εαυτούς μας περισσότερο ικανούς να τους διαχειριστούμε, να τους γιατρέψουμε. Πρώτα εμάς και μετά τους άλλους.
Είναι λίγη ευρύτερη η απάντησή μου και αντιπροσωπεύει τη δική μου αλήθεια, τη δική μου σχέση με το ρέικι.
Αγαπητη μου agela ομορφα τα λες και πολυ ωραια τοποθετησαι...αλλα πες μου τι εννοεις οταν λες "Αν έχω τον δικό μου Θεό, αυτόν θα συναντήσω όταν έρθει η ώρα. Κι αυτό με κάνει πολύ χαρούμενη. Αν έχω."

και το αλλο "Κι αν έχω τις σκεπτομορφές των φόβων μου"

Δηλαδη μου λες πως κανοντας ρεικι καποιοι εχουν δει τον ουσουι ή τον Ιησου...εχεις ακουσει πως μπορει να εμφανιστει και οτιδηποτε αλλο αναλογα με τις φοβιες του καθε ατομου?Γιατι για να το λες θεωρω πως με καποιο τροπο σου εχει δημιουργηθει και αυτη η αποψη απο τα λεγομενα ισως αλλων...

για να πω την αληθεια μεχρι τωρα μονο τους αγιους ηξερα, για τους αγγελους ειχα ακουσει απο δω και απο κει τιποτε σοβαρο απο το σχολειο.Α στις εμπειριες θα γραψω κατι γι αυτους μια ιστορια που μου ειχε διηγηθει η μαμα μου οταν ζουσε. Ακου τι θυμηθηκα τωρα.....
Άβαταρ μέλους
zwgrafia
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: 12 Οκτ 2008 1:55 pm

Δημοσίευση από zwgrafia »

να σου πω επίσης για την επίκληση Αρχαγγέλων!!δεν υπάρχουν καλοί και κακοί Αρχάγγελοι γιατί δεν υπάρχει η έννοια της διτότητας και του διπολισμού στις διαστάσεις των Αγγέλων!!μόνο εμείς εδώ βιώνουμε την έννοια του καλού και του κακού, του όμορφου και του άσχημου, του γλυκού και του πικρού και στόχος μας είναι να εξισορροπήσουμε τη διτότητα και όχι να απαλέιψουμε κάτι!!κάποιοστοιχείο που για σενα είναι "κακό" για μενα είναι "καλό" και το αντίθετο!!άρα η έννοια του καλού και του κακού είναι τελείως υποκειμενική!!δεν υπάρχει κόλαση και παράδεισος όπως περάστηκε στο μυαλό μας ως θρησκευτικό πρότυπο!!μεσα μας εμπεριέχονται τα πάντα!!γιαυτό και τίποτα εξωγενές δεν μπορεί να μας βλάψει άν μέσα μας έχουμε κατακτήσει την ισορροπία μας!!
Ευχαριστω Δωρα μου για την απαντηση σου απλα πιστευω πως δεν μπορουμε να ξερουμε τα παντα για το τι γινεται μετα τον θανατο.
Σχετικα με το καλο και το κακο πιστευω πως υπαρχει και το αντικειμενικο κακο και καλο. Ακομη και για μια σκοτεινη ψυχη το να σκοτωσει καποιον ξερει πως αυτο που κανει ειναι κακο ισως να μην εχει τυψεις αλλα δεν σημαινει πως δεν εχει επιγνωση της πραξης του...

ΙΣως να μην υπαρχει κολαση και παραδεισος...και ετσι θελω να πιστευω...αλλα στην ιστορια υπαρχουν δειγματα του καλου και του κακου...αυτο δειχνει αν θες και την υπαρξη δαιμονων και του σατανα που μεσω του εξορκισμου ο ανθρωπος λυτρωνεται. Οι γονεις μου και η αδερφη μου παλιοτερα ειχαν βρεθει παρων σε ενα εξορκισμο και αυτα που μου περιεγραψαν ηταν φοβερα. Αρα απο την στιγμη που μπορει το "κακο" να κυριευσει τον ανθρωπο ποιος ο λογος να επικαλουμαστε αγγελους που δεν ξερουμε τι μπορει να ειναι...

Η αποψη μου για την εσωτερικη μας ισσοροπια ειναι πως δυσκολα μπορει να επιτευχθει καθως ειμαστε ανθρωποι, εχουμε καθημερινα ερεθισματα τα οποια θελουμε δεν θελουμε μας επιρρεαζουν...Ισως αν καταφερουμε καποια στιγμη να γινουμε θεοι να καταφερουμε και την ψυχικη μας ισσοροπια...ετσι πιστευω εγω...

Οκ καταλαβα πως το ρεικι δεν εχει καποια σχεση...με αγγελους

Φιλακια :x :x
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Δηλαδη μου λες πως κανοντας ρεικι καποιοι εχουν δει τον ουσουι ή τον Ιησου...εχεις ακουσει πως μπορει να εμφανιστει και οτιδηποτε αλλο αναλογα με τις φοβιες του καθε ατομου?Γιατι για να το λες θεωρω πως με καποιο τροπο σου εχει δημιουργηθει και αυτη η αποψη απο τα λεγομενα ισως αλλων...
Ζωγραφιά μου το Ρέικι δεν έχει καμία σχέση με το να δούμε τον Ιησού και τον Βούδα και είναι πολύ ευστοχη η απορία σου!!πολλοί ισχυρίζονται ότι βλέπουν διάφορα κατα τη διάρκεια συνεδριών ή συντονισμών, όμως τα πράγματα δεν είναι τόσο απλουστευμένα!!αρχικά η ενέργεια του Ρέικι μας βοηθά να αρχίσουμε να σφουγκραζόμαστε το σώμα μας και να χαρτογραφίσουμε τον εαυτό μας, να μάθουμε ποιοί είμαστε και γιατί διαμορφωθήκαμε έτσι!!όλα τα άλλα για μενα είναι επουσιώδη και χάνεται έτσι ο αληθινός προσανατολισμός και η αληθινή πρόκληση μας, που είναι η ανάληψη της ευθύνης του εαυτού μας!!!

φυσικά και έχει συμβεί πολλές φορές να νιώσουμε μια αντριχίλα , μια δόνηση και μια αίσθηση έντονης παρουσίας κάποιου δασκάλου αλλά αυτό συμβαίνει μόνο αν το επιθυμούμε και εξαρτάται απο την επιλογή μας!!δεν είναι όμως ο ουσιώδης στόχος αυτός!!αν σταδιακά καταστήσουμε το Ρέικι βοηθό της αυτογνωσίας μας, όλα τα άλλα είμαστε σε θέση να τα χειριστούμε και να τα κατανοήσουμε με ωριμότητα και χωρίς φόβο!!το Ρέικι είναι ΑΓΑΠΗ και ΣΟΦΙΑ και όχι φόβος!Ο φόβος προέρχεται απο μεσα μας και έχει τις ρίζες του σε πολλά πρότυπα θρησκευτικά και κοινωνικά(βλέπε Παράδεισος και Κόλαση, Σατανάς, Έκπτωτοι ’γγελοι, καλό κακό, άσπρο μαύρο)!!
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Μαζί γράφαμε!!! :x
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

ΙΣως να μην υπαρχει κολαση και παραδεισος...και ετσι θελω να πιστευω...αλλα στην ιστορια υπαρχουν δειγματα του καλου και του κακου...αυτο δειχνει αν θες και την υπαρξη δαιμονων και του σατανα που μεσω του εξορκισμου ο ανθρωπος λυτρωνεται. Οι γονεις μου και η αδερφη μου παλιοτερα ειχαν βρεθει παρων σε ενα εξορκισμο και αυτα που μου περιεγραψαν ηταν φοβερα. Αρα απο την στιγμη που μπορει το "κακο" να κυριευσει τον ανθρωπο ποιος ο λογος να επικαλουμαστε αγγελους που δεν ξερουμε τι μπορει να ειναι...
Ζωγραφιά μου!!ένας άνθρωπος για να πληγεί απο χαμιλών δονήσεων χειρισμούς ο εσωτερικός του κόσμος, αυτό που εκπέμπει έχει συμβατότητα!βρίσκεται δηλαδή και αυτός σε παράλληλη εσωτερική κατάσταση για να υπάρχει αντιστοιχία!!

θα μοιραστώ μαζί σου μια ιστορία μου!κάποτε είχα σοβαρές αποδείξεις ότι έπεσα "θύμα" "μαγείας" και μάλιστα κάποιος δάσκαλος "πνευματικός" μου το επιβεβαίωσε κιόλας :? !!είχα για καιρό πρόβλημα στην κοιλιά μου και στην μήτρα μου συγκεκριμένα,ΟΜΩΣ ήταν ήδη ευάλωτο το συγκεκριμένο ενεργειακό μου κέντρο και έιχα πολλά θέματα να λύσω όσον αφορά το κομάτι αυτό γιαυτό και υπήρξε συμβατότητα και μπόρεσαν να με χειριστουν!!!δεν έτρεξα όμως να μπλεχτώ με "λύνω""δένω","ξορκίζω το κακό" και τα συναφή αφού είχα τη δική μου σκιά μεσα μου και ο μόνος δρόμος που θα με λύτρωνε στην ουσία ήταν να δυναμώσω γνωρίζοντας τι ήταν αυτό που με αποδυνάμωνε και γινόμουν ευάλωτη!!είναι πιστεύω ο μόνος ασφαλής δρόμος, η γνώση του τι εμπεριέχουμε και ηαποδοχή του!!
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
zwgrafia
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: 12 Οκτ 2008 1:55 pm

Δημοσίευση από zwgrafia »

Οι άγγελοι και οι οντότητες δεν έρχονται κοντά μας γιατί είμαστε συντονισμένοι στο ρέικι, αλλά γιατί η δόνησή μας ανταποκρίνεται στην δική τους.
Δεν είναι διαφορετικά δημιουργήματα από εμάς, τα πεδία μας διαφέρουν που εκδηλωνόμαστε...

Δεν έχει να κάνει με την θρησκευτική πίστη η ύπαρξή τους, παρ' όλο που σχεδόν όλοι οι άνθρωποι τους επικαλούνται σαν ανώτερα όντα, βασιζόμενοι στην αισχρές νουθεσίες ότι ο άνθρωπος είναι κατώτερο ον.
Για μενα Βασω μου πιστευω πως ο ανθρωπος οντως ειναι το χειροτερο ον αλλα μπορει να εξευγενιστει...Πιστευω πως ειμαστε ερμαια οποιουδηποτε φυσικου φαινομενου...ανεξαρτητα αν εχουμε καταφερει με την τεχνολογια να κανουμε τα παντα ειμαστε ανημποροι μπροστα σε εναν σεισμο, ανεμοστροβιλο κ.α. Το θεμα ειναι πως μονοι μας καταστρεφομαστε...γι αυτο και μας θεωρω κατωτερους...γιατι ειμαστε αχαριστοι και απληστοι με αυτα που μας χαριστηκαν...

Και οι Αγιοι το ιδιο ειναι οπως λες σαν και μας και λειτουργουν σε αλλο επιπεδο...το θεμα ειναι πως οταν προσευχομαστε σαυτους και μας βοηθανε με τον τροπο τους...σε μενα προσωπικα δεν εχει τυχει ποτε κατι τετοιο απλα εχω ακουσει απο αλλους για θαυματα και τετοια... τους θεωρουμε ανωτερους γι αυτο και μονο τον λογω, γιατι μας βοηθανε, δεν εχει ακουστει ποτε ανθρωπος να εχει βοηθησει αγγελο...αρα γι αυτο εχουμε την αντιληψη του κατωτερου...αποψη μου


Με ρέικι ή χωρίς, υπάρχουν πολλά πεδία στο σύμπαν με άπειρα όντα τα οποία γνωρίζοντας την θέση τους σ' αυτό, προσπαθούν να βοηθήσουν τον άνθρωπο να μάθει την δική του... Αν θέλει, και φυσικά αν μπορεί να δεχθεί ότι η αγάπη δεν διαχωρίζει, ούτε φοβάται να αποκαλυφθεί στα εσωτερικά μας μάτια, με ή χωρίς φτερούγες... Indragostit Indragostit Indragostit
ομορφο αυτο που ειπες...αλλα κατα ποσο εφικτο μπορει να γινει και να μας αφησει με τα λογικα μας δεν ξερω...Το θεμα με τα αλλα οντα που βρισκοντα σε αλλο επιπεδο με τρομαζει...ισως επειδη ειναι αγνωστο ισως επιεδη στο παρελθον ειχα και μια αναλογη εμπειρια που αναλογη δεν θα θελα να μου συμβει...και αν αρχισω να δηιγουμε ιστοριες φιλων μου...αστα να πανε...για τις αλλες οντοτητες
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Η αποψη μου για την εσωτερικη μας ισσοροπια ειναι πως δυσκολα μπορει να επιτευχθει καθως ειμαστε ανθρωποι, εχουμε καθημερινα ερεθισματα τα οποια θελουμε δεν θελουμε μας επιρρεαζουν...Ισως αν καταφερουμε καποια στιγμη να γινουμε θεοι να καταφερουμε και την ψυχικη μας ισσοροπια...ετσι πιστευω εγω...
Ζωγραφιά μου η εσωτερική μας ισορροπία δεν εξαρτάται απο κανέναν αλλο,ούτε τον Θεό, παρα μόνο απο εμας τους ίδιους και την πίστη και εμπιστοσύνη στο ότι ο ’νθρωπος εμπεριέχει τον ίδιο τον Θεό μεσα του και έχει τεράστια δύναμη,(αντίθετα με ό,τι άλλοι θέλησαν να μας περάσουν για να μας χειρίζονται μεσα απο το φόβο)να κατακτήσει το παν και την ολοκλήρωση μεσα του!!

εμείς δλδ που είμαστε άνθρωποι τι στο καλό ήρθαμε να κάνουμε σε αυτόν τον πλανήτη, δεν έχει κανένα σκοπό αυτη η ανθρώπινη οντότητα παρα μόνο να τρώει και να διασκεδάζει και να περιμένει απο εξωγενείς παράγοντες(Θεό, γονείς, φίλους, σύντροφο) να του πουν ποιος είναι?? κανέις δε θα το κάνει α υτό παρα μόνο εμείς θα σκίψουμε με ειλικρίνεια και αποδοχή να δούμε ποιοι πραγματικά είμαστε και να κατακτήσουμε την ολοκλήρωση και τη θέωση!!! @};-
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΪΚΙ”