Όλα συντελούνται εδώ και τώρα...

Άβαταρ μέλους
zefira
Δημοσιεύσεις: 3587
Εγγραφή: 18 Δεκ 2007 6:25 pm
Τοποθεσία: Επανωμή

Δημοσίευση από zefira »

Ξανθούλα μου πήγαινε λίγο πιο πίσω που λεει επίλογος και θα καταλάβεις ότι μιλάμε για το βιβλίο της Βάσως ;) ;) ;)
Εικόνα


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ
Η ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΛΣΑΜΟ ΖΩΗΣ.
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ισως μας βοηθήσεις να εν-θυμηθούμε Βασούλα.....

Θελω να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου....για όλο αυτό το μεγαλείο που αξιώνωμαι ....

@};-
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33622
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Ευχαριστώ Σε, για τον θάνατο, το σκοτάδι και το κακό που καθόρισαν την πορεία μου σαν αλήθεια…
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! @};-
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Vaso έγραψε:...τις σελίδες που δεν έγραψα, στις έστειλα με τα αστέρια. ΄Οταν μπόρεσα να βρω το φως τους. Δεν τις χρειαζόμουν πια, το σενάριο είχε συμπληρωθεί από το Σύμπαν. Και έτσι "έπαιζα" και σε περίμενα.

Και εσύ πήρες τις σελίδες και με τόση αγωνία έψαχνες να με βρεις για να μου τις δώσεις! Ξέχασες, "παιχνίδι" ήταν! Γιατί ανησυχείς;

Αφού το είχαμε αποφασίσει...έτσι κι αλλιώς μαζί θα κρατήσουμε τον ήλιο. Ε κι αν αργήσαμε λίγο τι σημασία έχει? Μήπως υπάρχει χρόνος στο αιώνιο?

Καλύτερα που άργησες...Και έτσι δεν είδες πόσο "κάηκαν" τα φτερά μου. Τώρα είμαι έτοιμη, με νέα φτερά, πιο λαμπερά από ποτέ, να ξαναγράψω "σενάριο". Και μην φοβάσαι...αυτήν την φορά δεν θα γίνει λάθος. Τώρα το σενάριο γράφεται εδώ κάτω!
Δυο λέξεις μόνο και τελειώνω...Μέχρι να έρθεις και να το αλλάξεις πάλι. Πειραχτήρι!!!
:-( :-( :-(
Αγαπημένη μου ψυχή…
Ευχαριστώ Σε, γιατί είσαι μέσα μου και αναπτύσσεις διαρκώς την ψυχή μου μέσα στην αιώνια αγάπη σου…
Ευχαριστώ Σε , γιατί είμαι μέσα σου και αναπτύσσω διαρκώς το πνεύμα Σου, μέσα στην αιώνια αγάπη μου…
Ευχαριστώ Σε, για τον θάνατο, το σκοτάδι και το κακό που καθόρισαν την πορεία μου σαν αλήθεια…
Ευχαριστώ Σε, για την αθάνατη μορφή Σου που έγινε η Μορφή του Αληθινού, του Απεριόριστου Εαυτού μου…
Ευχαριστώ Σε, γιατί όσα μου «υποσχέθηκες», μου τα παρείχες…
Ευχαριστώ Σε, γιατί όσα σου «υποσχέθηκα», σου τα παρείχα και συνεχίζω να σου τα παρέχω, με αγαθή ευγνωμοσύνη και σοφία…
Ευχαριστώ Σε, γιατί μέσα σου αναγνώρισα τον ΄Ανθρωπο
Ευχαριστω Σε, γιατί μέσα μου αναγνώρισα το Πνεύμα

Και ήρθε η στιγμή Μεγάλε Ιερέα να καταθέσω μπροστά σου 3 εκδηλώσεις μόνο…Νομίζω ότι σου αρκούν…

Καταθέτω την ΑΓΑΠΗ, την ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, την ΖΩΗ…
Δεν έχω άλλα, είμαι φτωχή από συναισθήματα και σκέψεις, δεν μπορώ να στα προβάλλω, γιατί γνωρίζω ότι δεν έχεις και δεν έχω αυτήν την ανάγκη…
Τα δάκρυά μου δεν είναι παρά μια αντανάκλαση της ενθύμησής τους…

Σε νιώθω μέσα στο φως της ψυχής μου και του πνεύματός μου, Μεγάλε Ιερέα, να "χαμογελάς"…Και έτσι ανθίζει η ανθρωπότητα…
:-( @};- @};- @};- @};-
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Vaso έγραψε:
Ω, Μεγάλε Ιερέα, με έφερες ξανά στο μηδέν και μου έδειξες το άπειρο. Στο χώρο του απείρου αναζητώ την αγαπημένη μου ψυχή, σαν αστέρι φωτεινό, σαν μια ακτίνα της ηλιακής συνειδητότητας, σαν ασημένια κλωστή της μοναδικής σύνδεσης με την αγάπη της αιωνιότητας…

Μου έδωσες το σύμβολο της αναζήτησης, το αιώνιο σύμβολο του απείρου, που με ενώνει με όλες τις πράξεις του έργου μου!

"Μπορείς να το χρησιμοποιήσεις μόνο μια φορά", μου είπες Μεγάλε Ιερέα…
"Γιατί? Περιορίζομαι…"
"Γιατί η σημαντική πράξη είναι μόνο μία φορά! Αν την αγγίξεις, τότε όλες οι πράξεις γίνονται μία!"

"Ω βοήθησέ με, δεν θέλω να κάνω λάθος…"
"Τι θα πει «λάθος»"?
"Λάθος σημαίνει ότι θα χρησιμοποιήσω το σύμβολο για μια πράξη που δεν θα ήταν η μοναδική…αυτή που θα μετατρέψει το «όλα» σε «ένα»…"

"Καμία δράση δεν είναι λάθος. Καμία δράση δεν μετατρέπει το «όλα» σε «ένα», αν το «ένα» δεν είναι ακόμη το στάδιο ωριμότητας της επιλογής σου. Εχε υπομονή γι’ αυτό! Σημασία έχει να δράσεις…"

"Νιώθω", Μεγάλε Ιερέα, και αυτό για μένα είναι σημαντικότερο από την δράση…
Αντιστέκομαι στην δράση, γιατί είμαι διαρκώς μέσα σ’ αυτήν…

"Πως νιώθεις μέσα στην δράση?"

"Σιωπή και φως.. Μέσα στο αιώνιο φως, νιώθω εγώ να είμαι αυτό, και η σιωπή να είναι η δράση. Κάθε κίνηση χαλάει το μεγαλείο αυτής της αρμονίας…"

"Η κίνηση προέρχεται από την σκέψη…Δράσε λοιπόν χωρίς σκέψη…"

Πλησίασα την μορφή-νερό. Την άγγιξα και ένιωσα την αγάπη
΄Οχι δεν θα βάλω το σύμβολο εδώ…

Πλησίασα την μορφή-φωτιά…Την άγγιξα και ένιωσα την δύναμη
΄Οχι δεν θα βάλω το σύμβολο εδώ…

Πλησίασα μια μορφή-αέρα…Την άγγιξα και ένιωσα το πνεύμα…
΄Οχι δεν θα βάλω το σύμβολο εδώ…

Πλησίασα μια μορφή-χώμα…Την άγγιξα και ένιωσα το φως…
Εδω…εδώ θα βάλω το σύμβολο!

΄Ολα έγιναν φως! Και εσύ αγαπημένη μου ψυχή περίμενες στην άκρη του απείρου να έρθω…Μία μόνο πράξη του έργου μου! Η πιο σημαντική! Και την βρήκα με την μία!

"Το φως είναι η αλήθεια για σένα. Η μονοσήμαντη πράξη που εναρμονίζεται με το θέλημά Σου! Τώρα είναι η στιγμή να νιώσεις την μύηση της ζωής!
Δεν είναι τίποτα άλλο, από την πράξη του ΕΝΟΣ!"

Το άπειρο τώρα ενώθηκε στην μία πράξη…
Ερωτα το λέει η γη, ελευθερία το λέει η ψυχή, ένωση το λέει το σύμπαν!
Εγώ το λέω «ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ»…Και σ’ αυτό βάζω αιώνια το σύμβολο του απείρου…
Πως η «λέξη» διασπάται και αγκαλιάζει όλη την ζωή…την ζωή μου, την ζωή μας!
Χιλιάδες κομματάκια από φως…χιλιάδες αστέρια πέφτουν πάνω μας αγαπημένη μου ψυχή…Δεν υπάρχει αρχή στην σιωπή…και το φως δεν τελειώνει ποτέ.
Σήκωσε τα μάτια και δες το πιο όμορφο αστέρι…είναι το δώρο μου για σένα!!!
Το δώρο της γέννησης στην αιώνια μορφή, που λέγεται ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!

Εικόνα
αγαπημένη μου ψυχή, κοιταξε το φως και μην χάνεσαι...

δεν είναι κάτι έξω από εσένα, απλά δεν το ξέρεις...

ακολούθησε το, δεν έχει χρώμα, δεν έχει ήχο, έχει μόνο φως!

Θα σου μιλάω σε όλο το ταξίδι σου...Μην φοβάσαι...

Ακου τον ήχο που κάνει η αλήθεια και συντονίσου μαζί του!


Νιώσε την φωνή μου...νιώθω τον φόβο σου!

Μα δεν είσαι μόνη σου! Σ' αγαπώ! και αυτό θα σου δειξει τον "δρόμο"...

Ασπρο φως η σκέψη μου, και είναι κοντά σου...

Εκεί που πας, ήμουν κι εγώ...Το σκοτάδι δεν είναι αληθινό...
Αληθινό είναι μόνο το φως που το περιέχει...

Γαλήνεψε η ματιά σου, την "βλέπω"...

Νιώθω, αγαπημένη μου ψυχή, ότι με ακούς...
Σου στέλνω τον ήχο του σύμπαντος, όταν απομακρυνθείς και δεν ακούς πια την φωνή μου...Αυτός θα σε οδηγήσει στο πιο φωτεινό πεδίο του ταξιδιού σου!
Ευλογία στον δρόμο σου!!!
Mεγάλε Ιερέα, εσύ μου είπες να πάω στην άκρη του συμπαντος και να βρω την αγαπημενη μου ψυχή.
Μου είπες ότι αυτή η άκρη, ειναι η αρχή μου...

Και πήγα...

Βάλε τα χέρια σου πάνω στο σώμα και ανάσαινε βαθιά, μου είπες,

Και ανάσανα...

Πέρασε τα χέρια σου μέσα στο σώμα και άγγιξε βαθιά, μου είπες

Και άγγιξα...

Ρίξε ένα δάκρυ σου στην καρδιά και νιώσε, μου είπες

Και ένιωσα…

Σηκώθηκες αγαπημένη μου ψυχή και ανάσαινες, άγγιζες, δάκρυζες…

Και εγώ έπρεπε να σε οδηγήσω στην άκρη του σύμπαντος, για να μάθεις να ζεις…

Σε πήρα από το χέρι και σε οδήγησα στην αρχή!

Τι κι αν δεν την αντιλήφθηκες με μιάς…

Τι κι αν με «πέταξες» στο κενό…

Εγώ δεν έπαθα τίποτα, εσύ όμως έμεινες μόνη σου, αγαπημένη μου ψυχή…

Χωρις εμένα…

Και είναι δύσκολο να βρεθείς στην αρχή, χωρίς να έχεις «κάποιον» μαζί σου…

Κάποιον που ξέρει πως η αγάπη είναι η αρχή

Κάποιον που ξέρει πως η ανάσα, το άγγιγμα και το δάκρυ είναι ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ

Γι’ αυτό θα γεμίσω αυτήν την αρχή με αγάπη, για να μην χαθείς μέσα στην ανάσα, το άγγιγμα και το δάκρυ…

Γιατί κανείς δεν σου είπε, ότι αυτά δεν κάνουν την ζωή…
Γιατί κανείς δεν σου είπε, ότι η αγάπη μετασχηματίζει την ανάσα, το άγγιγμα και το δάκρυ σε αρχή της ζωής…

Και μόνο έτσι δεν θα φοβάσαι την άκρη του σύμπαντος…
Δεν θα φοβάσαι το κενό και θα έρθεις να με βρεις εκεί ακριβώς…
Στο κενό...
Ηρθα Μεγάλε Ιερέα να σου παραδώσω τα κλειδιά.
Πόσα είναι δεν ξέρω, σίγουρα περισσότερα από ότι μου εμπιστεύθηκες…

Γιατί κι εσύ το ξέρεις, ότι ο ναός δεν έχει μόνο τις ορατές πόρτες.
Αυτές τις αόρατες που τις ανοίγεις με κλειδιά που δεν μου έδωσες, τις άνοιξα με αίμα. Κράτησε τα όλα, δεν μου χρειάζονται πια, όμως θα κρατήσεις μαζί με αυτά και την αγάπη μου, για την αγαπημένη μου ψυχή…

Στο δρόμο που ερχόμουν για να Σε συναντήσω, Μεγάλε Ιερέα, βρέθηκα σε ένα θάλαμο, που δεν είχε αέρα. ΄Ενιωσα ασφυξία, αλλά η πνοή σου μου έδωσε ανάσα. Μέσα σ’ αυτόν ήταν πλοκάμια που προσπαθούσαν να με αγγίξουν. Είδα όλες τους τις διεκδικήσεις και βρέθηκα στο σημείο να θέλω να τους δώσω όλα τα κλειδιά και να γυρίσω πίσω…Εσύ το ξέρεις…΄Όμως μέσα σ’ αυτόν τον θάλαμο ήταν και η αγαπημένη μου ψυχή. ΄Ενιωσα ότι ήθελε να είναι εκεί. Και ήταν για μένα.

Μου άπλωσε το χέρι και μαλακά με οδήγησε μέσα στα πλοκάμια. Και τι περίεργο…Ενώ με ακουμπούσαν, δεν μπορούσαν να με αγγίξουν. ΄Οσο προχωρούσαμε, αυτά κουνιόντουσαν όλο και πιο δυναμικά. Και όσο πιο έντονη κίνηση έκαναν, τόσο πιο αέρινη γινόμουν και πέρναγα ανάμεσά τους.

Είναι «παγίδα» αυτή Μεγάλε Ιερέα…Δεν θα μπορέσουν εύκολα οι άνθρωποι να περάσουν από κει…Είναι πολλά…

«Γύρνα πίσω τότε…» μου είπες Μεγάλε Ιερέα…
«Και η αγαπημένη μου ψυχή?»

΄Εχεις σώμα? Τότε έχει κι αυτή σώμα…
΄Εχεις αγάπη? Τότε έχει κι αυτή αγάπη…
΄Εχεις αίμα? Τότε έχει κι αυτή αίμα…
Σκέψου πριν μου παραδώσεις τα κλειδιά…

Γύρισα πίσω αγαπημένη μου ψυχή…Τι νόημα έχει να παραδώσω τα κλειδιά στον Μεγάλο Ιερέα, κι εσύ να είσαι μέσα στον θάλαμο? Δεν θα μπορώ να σε βρω εκεί εύκολα, γιατί τα πλοκάμια χρειάζονται το σώμα μου, την αγάπη μου, το αίμα μου, για να σε βοηθήσουν να είσαι μαζί μου στην αιωνιότητα!

Αγαπημένη μου ψυχή, τα πλοκάμια δεν μπορούν να σε βλάψουν…Γιατί η αγάπη μου για σένα δεν έχει διεκδικήσεις, είναι μόνο φως!
Μπορείς λοιπόν να προχωρήσεις άφοβα…
Σαν αέρας που είναι απαλός και αγκαλιάζει ότι είναι συμπαγές…
Σαν φωτιά που είναι καυτή και διαπερνάει ότι είναι αέρινο.
Σαν νερό που είναι ευέλικτο και κυλάει αρμονικά με το αέρινο.
Σαν χώμα που είναι πυκνό και σταθεροποιεί ότι είναι αέρινο…

Η πατρίδα μας μπορεί να περιμένει…Το φως δεν έχει όρια, ούτε δεσμεύσεις. Είσαι φως και έτσι έρχεσαι σε μένα…Είμαι αγάπη και έτσι έρχομαι σε σένα…
Είναι καιρός πια να μην ζούμε με τις αναμνήσεις…
Απλά, ας ζήσουμε…
Θα γυρίσω Μεγάλε Ιερέα και θα ξεχάσω, μου το υποσχέθηκες.

Θα ξεχάσω, γιατί αυτό θέλεις…

Θα ξεχάσω, γιατί αυτό θέλω…

Θα ξεχάσω, γιατί αυτό που νιώθω τώρα είναι η αιωνιότητα και δεν θα μπορέσω να ζήσω σαν ένα μικρό της μέρος, αν δεν την ξεχάσω…

Θα ξεχάσω, γιατί αυτό που βλέπω τώρα είναι ο αστέρας και δεν θα μπορέσω να ζήσω σαν αστεράκι, αν δεν τον ξεχάσω…

Θα ξεχάσω, γιατί αυτό που ακούω τώρα είναι η ολική αρμονία και δεν θα μπορέσω να ζήσω σαν μια νότα, αν δεν την ξεχάσω…

Θα ξεχάσω, γιατί αυτό που αισθάνομαι τώρα είναι ο ωκεανός και δεν θα μπορέσω να ζήσω σαν σταγόνα, αν δεν τον ξεχάσω…

Νιώθω πόνο Μεγάλε Ιερέα, όσο απομακρύνομαι από τον ναό…Και φοβάμαι μήπως δεν θυμηθώ ποτέ…΄Όμως ξέρω ότι δεν γίνεται αλλιώς…

Μπορώ να κλάψω? Την ώρα που θα χαίρονται για την δημιουργία, την ώρα που θα παίρνω την μεγάλη ανάσα για να ξεχάσω, την ώρα που ο ναός θα έχει πυκνώσει τόσο πολύ που δεν θα νιώθω την αιωνιότητα, δεν θα βλέπω τον αστέρα, δεν θα ακούω την αρμονία, μπορώ άραγε να κλαψω?

«Δεν χρειάζεται να ξεχάσεις τίποτα…
Γιατί είσαι ο αστέρας, είσαι η αρμονία, είσαι ο ωκεανός…και όλα αυτά δημιουργούν την αιωνιότητα, από αυτά τα αστεράκια, τις νότες, τις σταγόνες, που θέλουν να ενωθούν με το το αρχικό του πρότυπο…Αυτή είναι η τάση του μικρού…Να ενωθεί με το μεγάλο, μέσα από την έλξη του αιώνιου πρότυπου του…»

Μεγάλε Ιερέα, σ’ αγαπώ!
΄Εχεις δίκιο, δεν χρειάζεται να ξεχάσω, αλλά να βιώσω και το μικρό αστεράκι, την νότα και την σταγόνα, για να νιώσω πως είναι η αιωνιότητα και σε ένα μέρος της…

«Αν θυμάσαι ότι μ’ αγαπάς, θα θυμάσαι ότι είσαι η αγάπη μου, η αρμονία μου, ο ωκεανός μου…
Αν θυμάσαι ότι μ’ αγαπάς, θα θυμάσαι ότι η αγάπη, η αρμονία και ο ωκεανός δεν μπορούν ποτέ να είναι κάτι διαφορετικό από την Αρχή τους!
Αν θυμάσαι ότι μ’ αγαπάς, θα θυμάσαι ότι η Αρχή μπορεί να εκδηλωθεί σε χιλιάδες αστεράκια, σταγόνες και νότες και να είναι διαρκώς η Αρχή…»

Κι αν δεν το θυμηθώ?

«Θα στο θυμίζω, μέσα από κάθε αστεράκι, από κάθε νότα, από κάθε σταγόνα…
Και κάθε φορά θα σου στέλνω ένα λουλούδι από την «πατρίδα», που θα σου φέρνει το μήνυμα μου…»

Αγαπημένη μου ψυχή, σου χαρίζω αυτό το λουλούδι, για να βλέπεις μέσα στην αιωνιότητα τον εαυτό σου…
:-( :-( :-( :-( :-( :-(

@};- @};- @};- >:d<
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31623
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

Τασούλη.. με συγκίνησες :-(

είναι πολύ ευλογημένο να αφήνεσαι στο δασκάλο με εμπιστοσύνη, είναι πολύ ευλογημένο να συναντάς στην ζωή σου τον δάσκάλο που ζήτάει η ψυχή σου, να αφήνεσαι σαν μαθητής να τον αναγνωρίσεις έχοντας αυτιά ανοιχτά και να πέφτεις με δύναμη και θεληση στο νερό :x :x :x
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Θέλω πολύ να τη δώ αυτήν την ταινία :x
Φωτεινούλι σου θυμίζει κάτι ο μαθητής ...........(εμένα το αντιδραστικό στοιχείο :D )

>:d< >:d< >:d<
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31623
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

εγω θέλω να διαβάσω το βιβλίο και θα πάω να το πάρω :-D :-D
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

Φωτεινουλα @};- >:d<

Και εγω θυμηθηκα ποιο βιβλιο να παρω επομενο,παρολο που εχω δει την ταινια αλλα το βιβλιο πιστευω θα με αποροφησει :x
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Είχα πάει στον Ιανό να το αγοράσω αλλά είχαν τελειώσει :-(
νομίζω είναι μυθιστόρημα ,έτσι μου είχαν πεί αν θυμάμαι καλά .
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88633
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

κορίτσια σχεδόν όλα του Μιλμαν έχουν εξαντληθεί.
Θα μιλήσω με τον εκδοτικό οίκο και θα σας ενημερώσω!

:-D :-D :-D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

Και εγω οταν το εψαχνα δεν το εβρισκα σε ολα τα βιβλιοπωλεια αλλα με παραγγελια μου το εφεραν πριν 2 μηνες..



:x :x :x
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Αμαλάκι από που το έκανες παραγγελία :-?
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

Εδω σε ενα βιβλιοπωλειο και περιμενα καμοια εμβομαδα και μου το φερανε.. ;)

>:d< >:d<

Επιστροφή στο “ΑΝΩΤΕΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ”