Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ...

Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ...

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Δωρα έγραψε:ρε Βασω ξερεις τι????? @};-

αυτο το δωρο που εκανα στην Ψυχη μου να ερθω κοντα σου και να δω με τα ματια σου το θεο και την Αγαπη δεν θα αφησω κανενας να μου το παρει.......κανενας φυσικος γονιος και τιποτα στον κοσμο!!γιατι η Ψυχη μου γνωριζει πανω και περα απο ολα και αυτη θα ακολουθησω.....γιατι μπορω και τραβαω πλεον την κουρτινα να αντικρισω το Φως του θεου, ασχετα αν ωρες ωρες τυφλωνομαι ....!!

:-( :-( @};-
:x @};- >:d<
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Giotoula
Δημοσιεύσεις: 12289
Εγγραφή: 10 Φεβ 2010 2:40 am

Re: Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ...

Δημοσίευση από Giotoula »

Πατέρας και Μητέρα μου είναι μόνο ο θεός...
@};- @};- @};- :x
"Πολέμα και Οραματίσου"...
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Re: Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ...

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

Δωρακι :cry: :x
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23585
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ...

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

Οι άνθρωποι δεν μπόρεσαν να με αγαπήσουν όπως εκείνος, χωρίς να έχουν κανένα συμφέρον από την ομορφιά μου.
:x
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16606
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Re: Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ...

Δημοσίευση από margaritarenia »

Δωρα..... :-( @};-
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16606
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Re: Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ...

Δημοσίευση από margaritarenia »

http://www.youtube.com/watch?feature=en ... T2Jb9RUtcI" onclick="window.open(this.href);return false; @};- @};-
Πατέρας και Μητέρα μου είναι μόνο ο θεός...Οι άνθρωποι δεν μπόρεσαν να με αγαπήσουν όπως εκείνος, χωρίς να έχουν κανένα συμφέρον από την ομορφιά μου. Είναι το μόνο σημείο μέσα μου που παρέμεινε αγνό, που δεν το άγγιξαν τα καυσαέρια και δεν έχασε την μυρωδιά του...Το μύρισα και θυμήθηκα τα δικά μου συμφέροντα...Τι δεν μπορούσα να αγαπήσω χωρίς πρώτα να το ζυγίσω με τα ανθρώπινα ζύγια...Και τότε είδα τον Εαυτό μου...Μισός εδώ, μισός εκεί και στην μέση ένα τριαντάφυλλο...Το πιο όμορφο, το πιο αγνό, το πιο μυρωδάτο..Κατάλευκο σαν το Φως της Πατρίδας μου...Κι αυτό το Φως με κυρίευσε...
Δεν ήταν κανενός...Δικό μου ήταν, μέσα μου! Και έτσι σιγά σιγά ξαναγύρισα στην αθωότητα...που δεν ζυγίζεται με ανθρώπινα ζύγια, αλλά με θεϊκά...

Καλημέρα φιλαράκια...Το αφιερώνω αυτό στο δικό σας Φως! Στο δικό σας Τριαντάφυλλο...
Καλημέρα!
Εικόνα
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Valia

Re: Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ...

Δημοσίευση από Valia »

Vaso έγραψε: Πατέρας και Μητέρα μου είναι μόνο ο θεός...Οι άνθρωποι δεν μπόρεσαν να με αγαπήσουν όπως εκείνος, χωρίς να έχουν κανένα συμφέρον από την ομορφιά μου
:-( :-(

και είπα θα μπω στο φόρουμ και αυτό που θα διαβάσω πρώτο θα είναι η απάντησή μου... σήμερα ειδικά... κάθε μέρα γκρεμίζεται και ένα τείχος. Απόλυτα συγχρονικό @};- @};- @};- @};-

Επιστροφή στο “ΑΝΩΤΕΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ”