Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;

Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;


Ποια είναι η αντίδραση των ζωδίων σε μία τυχαία συνάντηση με ένα παλιό έρωτα;

Κριός: «Ιιιιι βρε καλώς τον ΜΠΙΠ!!! Κοίτα ποιον βρήκα να συναντήσω, ΜΠΙΠ!!! Με έπιασαν τα νεύρα μου με την ΜΠΙΠφάτσα του, ΜΠΙΠ! Όχι!!! Δεν θα του μιλήσω του ΜΠΙΠ! Έχω και μία ΜΠΙΠαξιοπρέπεια! (μετά από 2 δευτερόλεπτα) “Τολμάς και εμφανίζεσαι μπροστά μου, παλιοΜΠΙΠ;;; Εξαφανίσου ΜΠΙΠ από μπροστά μου, ΜΠΙΠ! Θα τα διαλύσω όλα ΜΠΙΠ!”»


Ταύρος: «Ωχ… αυτός εδώ;Αυτός που προσπάθησα τόσο για να μην χωρίσουμε; Που έφερε τα πάνω-κάτω στην ζωή μου; Τρέμω!!! Λιποθυμώ!!! Αλλά δεν θα το δείξω! Αναισθησία, ψυχραιμία, ηρεμία, ελπίδα ότι δεν θα προσέξει ότι πάχυνα και χαλαρά…: “Επ, γειααα…”.»


Δίδυμος: «Ωπ, ο πρώην. Πω… και βαριέμαι τις χαιρετούρες με αμηχανία… Τελοσπάντων, ένα γεια να πω και φεύγω, δεν τρέχει κάτι…: “Τι έγινε ρε συ; Όλα καλά; Εγώ δουλειά πάω και βαριέμαι, μου τη σπάει και ένα συνάδελφος που…( μετά από ένα μισάωρο )… και η 17η σχέση που έκανα μετά από σένα, με χώρισε λέει επειδή ξενοκοιτούσα και… ε, που πας;;; Περίμενε! Έχω να σου πω τόσα!!!”»


Καρκίνος: «Άνοιξε πέτρααααααααααα να κλειστώ, ήλιος να μη, ήλιος να μη με βλέπει… Νύχτα κατέβα απ’τα βουνάαααα, μέρα να μη με δει ξανάαααα (κλαψ…)»


Λέων: «Α, ο πρώην! Πωπω, τώρα που θα με δει ελπίζω να μην αρχίσει τα παρακάλια και τα κλάματα μέσα στο κόσμο και γίνω ρεζίλι. Σιγά μην πω γεια! Απλά θα περάσω από μπροστά του με το υπέροχο περπάτημα μου, να του υπενθυμίσω τι θεότητα έχασε… Ο καημενούλης, πόσο δυστυχισμένος θα είναι τώρα χωρίς εμένα… Κρίμα μωρέ…»


Παρθένος: «Χμμ… Ο πρώην… Μισό, να ενεργοποιήσω τις τυπικές μου ερωτήσεις: “ Γεια σου, τι κάνεις; Η δουλειά καλά; H υγεία σου; Η μητέρα σου; Ο θείος σου από το χωριό με τον προστάτη; Χάρηκα. Γεια.»


Ζυγός: «A, ο πρώην! Πως είμαι; Χάρμα οφθαλμών όπως πάντα! Ας πω ένα γεια τότε: “Γεια σου, τι κάνεις; Αχ, χαίρομαι πάρα πολύ! Και εγώ όλα τέλεια! Έχω σχέση, ναι! Όλα σούπερ! Α, και εσύ έχεις; Τέλεια! Χαίρομαι τόσο πολύ για σένα! Για καφέ; Κρυφά από τους συντρόφους μας; Ναι, αμέ! Όποτε θες και όσες φορές θες…”»


Σκορπιός: «Ωχ ο πρώην μου… με είδε! Τον παρακολουθώ εδώ και 2 μήνες ανακαλύπτοντας ότι ήδη με αντικατέστησε με ένα ανέραστο πλάσμα και παρόλο που κρύβομαι τόσο καλά, μόλις με ανακάλυψε... Αφού με είδες τώρα θα δεις κάθαρμα!: “Ε, εσύ! Είχα κάτι φωτογραφίες σου από προσωπικές μας στιγμές και σκέφτηκα ότι τις ήθελες, αλλά αντί να σου τις στείλω, τις κοινοποίησα καταλάθος δημόσια, στο Facebook… Sorry! Γεια!”»


Τοξότης: «Α! Ο πρώην! Ε, ένα γεια ας πω, δεν βαριέσαι…: “Τι κάνεις βρε συ; Ωχ! Ααααχαχαχα! Τι κούρεμα είναι αυτό;;; Χαχαχαχαχα! Ωχ Παναγία μου, Αλάχ και παντοδύναμε Βούδα, ευτυχώς που χωρίσαμε και δεν αναγκάζομαι να σε βλέπω έτσι κάθε μέρα! Ε, που πας; Τι εννοείς δεν άλλαξα καθόλου εγώ και το ανάγωγο στόμα μου;”»


Αιγόκερως: «Ο πρώην μου δεν είναι αυτός; Ωχ, έρχεται να μου μιλήσει…: “Θα σε παρακαλέσω να απομακρυνθείς! Τι θα πει ο κόσμος αν μας δει να μιλάμε; Πόσο ανώριμος και επιπόλαιος χαρακτήρας θα θεωρηθώ; Είπαμε τέλος! Το να λέμε τώρα Γεια, είναι αδιάφορο, απεχθές, μη αποδεκτό, ανούσια τυπικό και αδιάφορο! Jamais..!”»


Υδροχόος: «“Ουάου! Εσύ εδώ; Τι κάνεις παιδί μου εσύ; Όλα καλά; Καλά και εγώ! Αχ, βρε συ πολύ χάρηκα! Να, σου πω πάμε αύριο μαζί στη συγκέντρωση υπέρ των προσφύγων; Ναι, με τους νέους συντρόφους μας! Να γίνουμε όλοι καλά φιλαράκια! Τέλειο;”»


Iχθύς: «Όχι αυτός… Είναι συγκλονιστικά τραγικό αυτό που συμβαίνει… Και δεν είναι τυχαίο! Είναι σίγουρα μοιραίο, το διαισθάνομαι! Άσε που είδα και μελιτζάνες ψητές στον ύπνο μου! Μία θεία δύναμη μας ενώνει ξανά κι ας με πλήγωσε… Τώρα θα κλειστώ στο σπίτι ένα μήνα πάλι; Τώρα πρέπει να ξαναρχίσω το κάπνισμα; Θα εξαφανίσω όλα τα κρασιά και τα ποτά που μου έφεραν στη γιορτή μου… Όχι δεν πρέπει να κλάψω, όχι! (μπουχουχου…!)»


:)) :)) :)) :)) :))
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29910
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;

Δημοσίευση από Ταρούλα »

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 25987
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;

Δημοσίευση από Βικούλα »

:-D =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18530
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;

Δημοσίευση από Μάνος »

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Ifaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3238
Εγγραφή: 06 Απρ 2009 10:42 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;

Δημοσίευση από Ifaki »

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Ο μεγαλύτερος Σκοπός μας είναι να ενώσουμε τα μέρη της Ψυχής μας μέσα στην Αγάπη του Θεού και του Ανθρώπου
Χωρίς να μας νοιάζει ποιόν απογοητεύουμε

_________________
"Πολέμα και Οραματίσου"...

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Re: Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;

Δημοσίευση από Danielli »

Κλαιιιιωωωωωωω... Είναι όλα ένα κι ένα !!!! =)) =)) =)) =))
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27248
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;

Δημοσίευση από Ellaki »

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;

Δημοσίευση από Vasoula »

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
konstantinos s.
Δημοσιεύσεις: 11686
Εγγραφή: 30 Μάιος 2011 12:23 pm

Re: Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;

Δημοσίευση από konstantinos s. »

:)) :)) :)) :)) :))
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

:)) :)) :)) :)) :)) :))
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Ιωαννάκι
Δημοσιεύσεις: 17532
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010 10:53 pm

Re: Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;

Δημοσίευση από Ιωαννάκι »

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Θυμάμαι-Πιστεύω-Ζω :romance-heartbeating:
Όσο μακρύτερα ο Θεός, τόσο μακρύτερα πηγαίνω... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6425
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21677
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Re: Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;

Δημοσίευση από Evoula »

«Α, ο πρώην! Πωπω, τώρα που θα με δει ελπίζω να μην αρχίσει τα παρακάλια και τα κλάματα μέσα στο κόσμο και γίνω ρεζίλι. Σιγά μην πω γεια! Απλά θα περάσω από μπροστά του με το υπέροχο περπάτημα μου, να του υπενθυμίσω τι θεότητα έχασε… Ο καημενούλης, πόσο δυστυχισμένος θα είναι τώρα χωρίς εμένα… Κρίμα μωρέ…»
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Αυτό μπορώ να το επιβεβαιώσω κι εγώ πως ισχύει. :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Παρθένος: «Χμμ… Ο πρώην… Μισό, να ενεργοποιήσω τις τυπικές μου ερωτήσεις: “ Γεια σου, τι κάνεις; Η δουλειά καλά; H υγεία σου; Η μητέρα σου; Ο θείος σου από το χωριό με τον προστάτη; Χάρηκα. Γεια.»
Σαν ν' ακούω την Μαρία! =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Κριός: «Ιιιιι βρε καλώς τον ΜΠΙΠ!!! Κοίτα ποιον βρήκα να συναντήσω, ΜΠΙΠ!!! Με έπιασαν τα νεύρα μου με την ΜΠΙΠφάτσα του, ΜΠΙΠ! Όχι!!! Δεν θα του μιλήσω του ΜΠΙΠ! Έχω και μία ΜΠΙΠαξιοπρέπεια! (μετά από 2 δευτερόλεπτα) “Τολμάς και εμφανίζεσαι μπροστά μου, παλιοΜΠΙΠ;;; Εξαφανίσου ΜΠΙΠ από μπροστά μου, ΜΠΙΠ! Θα τα διαλύσω όλα ΜΠΙΠ!”»
Έχει συμβεί! =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Re: Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση με πρώην! Πώς αντιδρούν τα ζώδια;

Δημοσίευση από Fotinoula »

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x

Επιστροφή στο “ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ”