cd-reiki

καμιά φορά ξεχνιόμαστε...
και εκτός από την "καλημέρα"
λέμε και ότι νιώθουμε!!
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

xrysopsaro έγραψε:Βασούλα θα σου στείλω με e-mail την διεύθυνσή μου για να μου στείλεις cd
δυστυχ΄ώς χω στην επαρχία και είναι αδύνατον να βρώ κάτι τέτοιο!!!
μπήκα σε κάποιο site όπου υπάρχει κάποιο κατάστημα όπου μπορείς να αγοράσεις με τη μεθοδο "προσθέτω στο καλάθι" τέτοια πχ βιβλία και κρυστάλλους κτλ αλλά εκτός δεν μπορούσα να αφαιρέσω κάτι που έβαλα δεν μπορώ να βρώ λεπτομέρειες για τα cd (πχ αυτό που με ενδιαφέρει η διάρκεια των κομματιών)
Μήπως μπηκες στο site toekremes? Mόνο εκεί ξέρω πως υπάρχει κάτι τέτοιο. Θα σε συμβούλευα, αν βέβαια θες κι εσύ να σου στείλει η Βάσω αυτό που σου λέει και μόλις μπορέσω, σε δύο εβδομάδες περίπου, να το πάρω από εκεί και να σου το στείλω. Επικοινωνούμε αν θες και με προσωπικό μήνυμα. Προσωπικά πάντως εμένα δεν με χαλάει να μένω και περισσότερο σε ένα τσάκρα και αν δω ότι δεν γίνεται τίποτα στα τρία λεπτάκια προχωράω στο επόμενο και μετά στο τέλος επανέρχομαι. Οταν πάρεις τον δεύτερο βαθμό θα μπορείς να ενδυναμώνεις την ενέργεια με το σύμβολο της δύναμης εκεί που δεν ρέει και να συνεχίζεις!
Άβαταρ μέλους
satya
Δημοσιεύσεις: 355
Εγγραφή: 19 Μάιος 2007 7:22 pm

Δημοσίευση από satya »

...soulsearching...
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Nαταλία-Νεφέλη έγραψε:
xrysopsaro έγραψε:Βασούλα θα σου στείλω με e-mail την διεύθυνσή μου για να μου στείλεις cd
δυστυχ΄ώς χω στην επαρχία και είναι αδύνατον να βρώ κάτι τέτοιο!!!
μπήκα σε κάποιο site όπου υπάρχει κάποιο κατάστημα όπου μπορείς να αγοράσεις με τη μεθοδο "προσθέτω στο καλάθι" τέτοια πχ βιβλία και κρυστάλλους κτλ αλλά εκτός δεν μπορούσα να αφαιρέσω κάτι που έβαλα δεν μπορώ να βρώ λεπτομέρειες για τα cd (πχ αυτό που με ενδιαφέρει η διάρκεια των κομματιών)
Μήπως μπηκες στο site toekremes? Mόνο εκεί ξέρω πως υπάρχει κάτι τέτοιο. Θα σε συμβούλευα, αν βέβαια θες κι εσύ να σου στείλει η Βάσω αυτό που σου λέει και μόλις μπορέσω, σε δύο εβδομάδες περίπου, να το πάρω από εκεί και να σου το στείλω. Επικοινωνούμε αν θες και με προσωπικό μήνυμα. Προσωπικά πάντως εμένα δεν με χαλάει να μένω και περισσότερο σε ένα τσάκρα και αν δω ότι δεν γίνεται τίποτα στα τρία λεπτάκια προχωράω στο επόμενο και μετά στο τέλος επανέρχομαι. Οταν πάρεις τον δεύτερο βαθμό θα μπορείς να ενδυναμώνεις την ενέργεια με το σύμβολο της δύναμης εκεί που δεν ρέει και να συνεχίζεις!
το χρυσόψαρο δεν ξαναμπήκε από τότε Ναταλί... @};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

:nemo: 8-x :o3 :(|)
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23113
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Εικόνα
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

Υπάρχουνε καθοδηγούμενοι διαλογισμοί ρέικι στα ελληνικά εκτός από αυτούς της Διονυσίας Κλαρινετατζή; Εγώ από ότι έχω βρει πάντως μόνον αν τον πάρω απο το ιντερνετ στα αγγλικά και κοστίζουνε αρκετα για να έρθουνε. Οσο για μουσική σε λίγο θα μου στείλει κάτι ονειρεένα κομάτια ο αδελφός μου από Αμερική και φυσικά θα γραφτούνε και για όσους από εδώ μέσα ενδιαφέρονται. Δεν ξέρω όμως αν σας αρέσει η αγγελική μουσική!
Α!! καί κάτι άλλο!! Εγώ αν και πολύ σκουρόχρωμη είμαι καταβάθος..... αλλά πολύ βάθος.....ξανθια επίσης!! Προσπάθησα να βάλω φωτογραφία μου στο φόρουμ αλλά λέει πως αυτές που έχω είναι μεγάλες. Πως μπορώ να μικρύνω μία και να την βάλω να βλέπετε και την μπουγιελόφατσά μου;;;; :P
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Nαταλί θα σου δώσω καθοδηγουμενους διαλογισμούς, μόλις τους ετοιμάσω... Λίγο υπομονή, τώρα μπηκε το μικρόφωνο στον υπολογιστή μου... ;)

Μουσική για χαλάρωση και διαλογισμό, δοκίμασε Deuter, Aioliah και Karunesh...απο τα καλύτερα στο είδος...

Αν ξέρεις, μπορεις να κατεβάσεις και τους τρεις από το ιντερνετ.
Αν δεν ξέρεις, θα αγοράσεις cd επίσης από το ιντερνετ, όπως εγώ...καθότι ξανθιά επίσης... :D :D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Την μικραινεις με το αντιστοιχο προγραμμα που ανοιγει η φωτο σου.

Καπου υπαρχει επεξεργασια και την φερνεις στις διαστασεις που οριζει το φορουμ.
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

αρχίσαμε πάλι Γιαννάκη? :mrgreen:


Ναταλί στείλε την στο mail μου να στην βάλω εγώ... :x
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

τι εκανα παλι?? :D :D

τωρα δεν την δουλευα... εγραψα κατι λαθος? :-?
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Γιαννάκη.... :* δεν υπάρχει λάθος παιδάκι μου!!!! :x

κοίτα την ώρα των ποστ μας! :D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

silver29 έγραψε:τι εκανα παλι?? :D :D

τωρα δεν την δουλευα... εγραψα κατι λαθος? :-?
:)) =)) :)) =)) A ρε Γιαννη!!! Είναι να μην σου βγει το όνομα!!! :))
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

ααα ναι! ξεχασα ογι ειμαστε συντονισμενοι! και θα ορκιζομουν οτι την ωρα που εγραφα δεν σε ειχα δει στο φορουμ :-D :x
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

ξεχασα ογι ειμαστε συντονισμενοι
Ξέχασες? μμμ.... :-( :-( :-( :-(
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

mrgreen: Βάσω μου σου τις έστειλα!! Αχ ποιος έλεγε προχτές για νηπιαγωγείο; Κι εγώ που μέχρι τώρα έλεγα ότι πρέπει να καταγράφω τις ατακες των κατα καιρούς ασθενών μου.....διότι ως εύθυμη νοσοκόμα που ειμαι πέφτω πάντα σε απιστευτους ασθενείς!!! Εδώ είναι το νηπιαγωγείοοοοοοοοοοοοοοοο[/color]
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nαταλία-Νεφέλη την 02 Ιούλ 2009 6:54 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Επιστροφή στο “Η ΠΑΡΕΑ - ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!”