ΤΡΙΤΟΣ ΒΑΘΜΟΣ-Υπέροχα!!

η σχέση με την ενέργεια, εμπειρίες, αποδοχή ή αμφισβήτηση

Συντονιστής: Vasoula

Άβαταρ μέλους
meinall
Δημοσιεύσεις: 675
Εγγραφή: 08 Ιουν 2010 1:47 pm

Δημοσίευση από meinall »

Χριστίνα μου επέτρεψες να παραπλανηθείς αλλά όπως λες επανήλθες. Το ότι το επέτρεψες συνέβη επειδή ήθελες από κάπου να πιαστείς και να βρεις μιαν άκρη. Δεν έγινε αδικαιολόγητα και πιστεύω ότι θα έκανες μεγαλύτερο κακό αν αυτομαστιγωνόσουν γι' αυτά που άφησες να γίνουν. Αυτή πρέπει να ντρέπεται που σε βρήκε σε τέτοια ανάγκη και αντί να σου δώσει ένα χέρι να πιαστείς σου 'δωσε κι άλλη μια να πας πιο κάτω.
Έχω επιτρέψει να με μειώσουν και να πιστέψω ότι είμαι χαζή. Σαν αποτέλεσμα εκείνη την περίοδο φερόμουν τόσο χαζά (ειλικρινά δεν έβλεπα μπροστά μου) που άφησα τόσα άσχημα πράγματα να συμβούν -ή για να είμαι πιο ειλικρινής, προκάλεσα τόσα άσχημα να συμβούν- εις βάρος μου. Όχι σ' αυτή την έκταση που μας περιγράφεις.
Εσύ όμως έχεις τη δύναμη να τα πεις σε τόσο κόσμο... είναι θαυμαστό αυτό που κάνεις! Κι ακόμα θαύμασα το πόσο πάλεψες (και πόσα κατάφερες) για τον αδελφό σου :x :-( Είναι πολύ συγκινητικό, είμαι σίγουρη ότι σου στέλνει χίλια ευχαριστώ και χίλιες αγάπες (αν μπορείς να το πεις έτσι).
Σκέφτηκα και το πόσο πολύ σ' αγαπάει ο άντρας σου. Αυτό να σκέφτεσαι για να παίρνεις δύναμη, ότι ο άνθρωπος αυτός βλέπει ότι αξίζεις, κάτι που δεν πρέπει να ξεχνάς κι εσύ. Κι ότι κι αυτός είναι το διαμάντι σου :x

Όλα καλά θα πάνε >:d<
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Τώρα συνειδητοποιώ οτι αν δεν είχα γνώσεις βιολογίας δεν θα μπορούσα να βοηθήσω τον Λεωνίδα, ούτε να ασχοληθώ με την διατροφική ιατρικη ωστε να βοηθήσω άλλους ανθρώπους.
Εδεσε....με επίπονο τρόπο.
Απο την άλλη μεριά αγαπησα τον άντρα μου περισσότερο και πήρα μαθηματα αυτογνωσίας που χρειαζόμουν...
Εδώ είναι όλη η ουσία της εμπειρίας σου! @};- @};-
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Συμφωνώ μαζί σου ARTYADIS...
Ετσι νοιώθω κι εγώ...
Σας ευχαριστώ πολύ όλους και ανυπομονώ να σας γνωρισω από κοντά !
Ανυπομονώ επίσης για την 1η μου θεραπεία μετά από τόσον καιρό...
Αύριο με την Βάσω!!!
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

Υπεροχα χαιρομαι για εσενα!!! @};- :-D :-D >:d< >:d<
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Χριστίνα καλή αρχή >:d< >:d< >:d< >:d<
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

>:d< >:d< >:d< @};-
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

@};- @};- :-D :x
Άβαταρ μέλους
Ελενα Κ.
Δημοσιεύσεις: 7335
Εγγραφή: 14 Δεκ 2009 12:46 am
Τοποθεσία: αθηνα

Δημοσίευση από Ελενα Κ. »

Καλη Νεα Αρχη Χριστινα @};- @};- @};-
Το Θέλημά ΣΟΥ είναι Θέλημά μου
Άβαταρ μέλους
Alexandros
Δημοσιεύσεις: 3116
Εγγραφή: 15 Μάιος 2010 11:04 pm

Δημοσίευση από Alexandros »

Μπράβο Χριστίνα!!! καλή αρχή.... :-D @};- @};- @};-

Επιστροφή στο “ΤΟ ΡΕΪΚΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ”