Ταιριάζουμε??

Άβαταρ μέλους
zefira
Δημοσιεύσεις: 3587
Εγγραφή: 18 Δεκ 2007 6:25 pm
Τοποθεσία: Επανωμή

Δημοσίευση από zefira »

Γιάννη μου απ' ότι κατάλαβα έχεις πολλά ταλέντα ^:)^ ^:)^ ^:)^
Εικόνα


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ
Η ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΛΣΑΜΟ ΖΩΗΣ.
Άβαταρ μέλους
oasis
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 17 Μαρ 2009 6:02 pm
Τοποθεσία: Περιστέρι

Δημοσίευση από oasis »

μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω αλλά δεν ασχολείται με τα ζώδια οπότε δεν ξέρει τι ωροσκόπο έχει οπότε....

:-??\
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

οκ !αν και ειναι ευκολο να το μαθεις αρκει να ξερεις ημερομηνια και ωρα γεννησης :-D
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

κοίτα τώρα κόλλημα που έφαγε!
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ελπίζω να παραμείνει στο κόλλημα....
Άβαταρ μέλους
oasis
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 17 Μαρ 2009 6:02 pm
Τοποθεσία: Περιστέρι

Δημοσίευση από oasis »

Θα προσπαθήσω να μάθω!! :flower:
Valia

Δημοσίευση από Valia »

κι εγώ θέλω κ. Γιάννη!!!! Εγώ είμαι Ζυγός με ωροσκόπο Ταύρο και ο άντρας μου είναι Παρθένος με ωροσκόπο Ζυγό. Τι λέει η επιστήμη??? Πώς μας βλέπεις??? Έχουμε μέλλον για τζάμπα νοικιάσαμε το σπίτι??? Τα οικονομικά μας πως τα βλέπεις?? Θα δούμε καμιά άσπρη μέρα??? Αναμένω!! :D
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

μεγάλη επιτυχία... :D
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

σταμάτα εσύ, βρε πουλάκι μου! Μην αποθαρρύνεις τους ερωτευμένους! :D :D :D :D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

Anna έγραψε:μεγάλη επιτυχία... :D
Παρτην στον γαμο σου να σου πει και του χρονου :P :P :P :P
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Valia έγραψε:κι εγώ θέλω κ. Γιάννη!!!! Εγώ είμαι Ζυγός με ωροσκόπο Ταύρο και ο άντρας μου είναι Παρθένος με ωροσκόπο Ζυγό. Τι λέει η επιστήμη??? Πώς μας βλέπεις??? Έχουμε μέλλον για τζάμπα νοικιάσαμε το σπίτι??? Τα οικονομικά μας πως τα βλέπεις?? Θα δούμε καμιά άσπρη μέρα??? Αναμένω!! :D

Αφού ο Ζυγός συμβολίζει το γάμο και την συντροφικότητα εννοείται ότι οι σχέσεις είναι ο θεμέλιος λίθος της ζωής σου και ότι είσαι έτοιμος να δώσεις όλο σου το δυναμικό και όλη την ενέργεια για να τις προστατεύσεις. Η Χάρη, η Διπλωματικότητα και η Κοινωνικότητα είναι από τα εμφανή στοιχεία της προσωπηκότητάς σου. Σε αντίθεση με τους Ταύρους με τους οποίους έχεις κοινό κυβερνήτη την Αφροδίτη και είναι γήινοι, εσύ διαθέτεις το επικοινωνιακό και διανοητικό κομμάτι της. Ένας Ζυγός μπορεί να έχει απογοητευτεί, να έχει χωρίσει, να έχει πονέσει στον έρωτα , αλλά συνεχίζει να πιστεύει πάντα στην αληθινή αγάπη που θα συναντήσεις στη επόμενη γωνία . Ζυγός σημαίνει ανάγκη για αλληλοεπίδραση και είναι αλήθεια ότι ανθίζεις κάθε φορά που ο σύντροφός σού δίνει αυτά που έχεις ανάγκη.Δεν έχει σημασία πόση αυτοπεποίθηση διαθέτεις, πόσο καλά τα πηγαίνεις με τον εαυτό σου, πόσο μοναδικός νοιώθεις ,αυτό που σε κάνει να νοιώθεις αληθινά εξαιρετικό απογειώνεται μόνο όταν υπάρχει κάποιος δίπλα σου για να κάνει baby sitting στα όνειρα και τις ελπίδες σου.Φυσικά και ξέρεις ότι αγάπη δεν είναι μόνο η αρχική ρομαντικη περιπέτεια γι’ αυτό και είσαι έτοιμος να καταθέσεις τεράστια ενέργεια για να πετύχει μιά σχέση..Χωρίς αγάπη είσαι σαν να βρίσκεσαι σε μία τραμπάλα μόνος σου,ξεκρέμαστος και χωρίς ρίζες. Δεν μπορείς να ζήσεις χωρίς κάποιος να αποτελεί σημείο αναφοράς σου. Χρειάζεσαι τον ’λλο για να είσαι ο εαυτός σου.Κι εδώ ανακύπτουν κάποια σοβαρά προβλήματα. Πολλές φορές είσαι διατεθειμένος να κάνεις υποχωρήσεις, να συμβιβάσεις τις επιθυμίες σου και να προσαρμοστείς στο σύντροφό σου, ενώ δεν θέλεις, μόνο και μόνο για να μην μείνεις μόνος σου.Μια Ζυγός συμπυκνώνει όλη τη ψυχολογία του ζωδίου λέγοντας: «Είμαι έτοιμη να παραβλέψω πολλά πράγματα για να διατηρήσω την ηρεμία της σχέσης. Είμαι διατεθειμένη να θυσιάσω πράγματα που με ευχαριστούν αρκεί να υπάρχει κάποιος για να μοιραστώ μαζί του κάποια άλλα.Θα κάνω τα πάντα για να μη διαλυθεί η σχέση, τουλάχιστον μέχρι να εμφανιστεί κάποιος άλλος. Ακόμα και στο εργασιακό περιβάλλον δεν μπορώ να αντιμετωπίσω σκηνές, ή ζήλειες. Απλά δεν μπορώ να λειτουργήσω σε καταστάσεις έντασης. Φυσικά και μπορώ να αντέξω την ένταση, αλλά δεν μπορώ να την ανεχθώ από τους άλλους. Εάν υπάρχουν προβλήματα συνενόησης δεν μπορώ να τα αντιμετωπίσω, και προτιμώ να φύγω...».Είναι εντυπωσιακό τι μπορείς να κάνεις για να αποφύγεις τη σύγκρουση με τους άλλους αφού έχεις μάθει λανθασμένα να την ταυτίζεις με την κατάρρευση μιας σχέσης...


@};- @};- @};-
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Μπράβο Κυριε Γιάννάκη μας!!!!! =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

Ωχου............ :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Γιαννάκη =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

γιατι γελατε? :-? :-? :-? :-?
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

γιατί έχεις μαρούλι στα δόντια σου :D
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου

Επιστροφή στο “ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ”