ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΑΡΗΣ!!!!

Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

τσ, τσ, τσ....τι διχασμός κι αυτός!!!


να σε κάψω Γιάννη, να σ' αλείψω μέλι, είσαι Μαργαριτούλα μου!!!

Ωχ, ωχ, ωχ....

:D :D :D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

Καλα που ειχω κι αυτο μαζι με τον σκορπιο ωροσκοπο αλλιως θα ημουνΕικόνα :lol: :lol: :lol:

Διχασμος :?: :?: ποιος εγω :?: :?: :roll: :roll: :roll:
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Λοιπόν...

Η αφροδίτη στον Καρκίνο είναι...νάνι νάνι μωράκι μου...έλα στην αγκαλίτσα μου...σιγά και μαλακά!


και μόλις έρθει στην αγκαλίτσα σου...τον περιλαμβάνει ο ΄Αρης...χαχαχαχα!!!!!
να ικανοποιεί ακαριαία και ορμητικά τις επιθυμίες του και τις ορμές του.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

Το πρωι μαθητρια
και το βραδυ.............. 8) 8) :lol: :lol: :lol:
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Αρη στον Σκορπιό εγω
Αυτός είναι ένας ισχυρός, αποφασιστικός και ακατάβλητος ’ρης. Διαθέτει μεγάλες εσωτερικές δυνάμεις και είναι ικανός να μάχεται «λυσσαλέα» και μέχρι τελικής πτώσεως, για να πετύχει το σκοπό του. Ο ’ρης κυβερνάει (σύμφωνα με την αστρολογική παράδοση) το Σκορπιό. Δίνει έναν βαθύ και «οδυνηρό» συναισθηματισμό στο άτομο, και το ενεργοποιεί έντονα εσωτερικά (έξω μπορεί να δείχνει ήρεμο, και μέσα του να «βράζει»). Τα διάφορα γεγονότα θα δημιουργούν ισχυρό αντίκτυπο στην ψυχή του (τόσο με συνειδητό όσο και με ασυνείδητο τρόπο και ίσως περισσότερο με το δεύτερο). Ο τομέας στον οποίο επικεντρώνει τις ενέργειες του αυτός ο ’ρης - και όπου διεκδικεί τα περισσότερα πράγματα - είναι εκείνος των στενών σχέσεων και των εξαρτήσεων (οικονομικού, ερωτικού χαρακτήρα κ.λ.π.). Αποφεύγει, όμως, να διεκδικεί φανερά κάτι (γιατί αποκαλύπτει, έτσι, τις προθέσεις του). Προτιμά να κινείται μυστικά.

Συνήθως, αυτός ο ’ρης φαντάζει αδρανής, αλλά πάντοτε βρίσκεται σε κάποια δραστηριότητα (πολλές φορές, παρασκηνιακή). Ειδικά σε έκτακτες και κρίσιμες καταστάσεις «ξεπετάγεται» ορμητικά και δραστηριοποιείται πολύ έντονα. Όταν νιώθει ότι έχει διαφορές με κάποιους ανθρώπους το πρώτο που κάνει είναι να μην το φανερώσει αυτό (κάτι τέτοιο θα κινητοποιούσε τους αντιπάλους του και θα μείωνε την αποτελεσματικότητα της «απάντησης» του - αφού «η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται κρύο»). Δεν ξεχνάει ποτέ μία προσβολή και πάντοτε μεθοδεύει τρόπους για να απαντήσει κατάλληλα σε αυτήν.

Ο ’ρης αυτός δραστηριοποιείται για να πετύχει κάποια ουσιαστικά - και όχι εντυπωσιακά - πράγματα. Θα διεκδικήσει, με πείσμα, χρήματα και περιουσιακά στοιχεία, συναισθήματα, ακόμη και την ψυχή κάποιων ανθρώπων. Και επειδή ο Σκορπιός δεν βάζει όριο ανάμεσα στο τι είναι δικό του και στο τι είναι των άλλων, ο κάτοχος του θα φανεί εξαιρετικά διεκδικητικός σε τομείς όπως οι κληρονομιές, οι διατροφές, οι ασφαλίσεις κ.λ.π. Επίσης, διεκδικητικός θα είναι και στη στενή του σχέση. Αν δει ότι ο σύντροφος του δεν του ανήκει απόλυτα, θα αρχίσει να συμπεριφέρεται βίαια και σκληρά. Στον ερωτικό τομέα βγάζει απίστευτο πάθος! Αναλώνεται ακραία στον έρωτα, σχεδόν απεγνωσμένα. Αυτή την πλευρά του, όμως, την ξέρουν μόνο όσοι έχουν ζήσει ιδιαίτερες στιγμές μαζί του (γιατί - κατά τα άλλα - μπορεί να μην το βγάζει αυτό το πάθος στις άλλες, καθημερινές του ασχολίες).

Το άτομο αυτό θεωρεί τον εαυτό του μοναδικό και ξεχωριστό στο τρόπο που χειρίζεται τα χρήματα και τα περιουσιακά στοιχεία - τα δικά του αλλά και των άλλων. Επίσης, στην έντονη ερωτική του ζωή, στον τρόπο με τον οποίο «διαφεύγει» των άλλων. Γενικά, θα θεωρεί τον εαυτό του μοναδικό στο να μεταμορφώνει και να αναγεννά τους ανθρώπους γύρω του που βρίσκονται σε κρίση, περνούν κατάθλιψη κ.λ.π. Επίσης, θα πιστεύει ότι κανείς σαν αυτόν δεν έχει την ικανότητα να αναλαμβάνει και να ολοκληρώνει, αθόρυβα και αποτελεσματικά, δύσκολες αποστολές.

Στις σχέσεις του με τους άλλους ανθρώπους ψάχνει συνέχεια διαφορές. Τον ’ρη αυτό τον ενοχλεί το ανθρώπινο «Εγώ», ιδιαίτερα όταν αυτό είναι υπερτροφικό. Γι' αυτό και συγκρούεται σκληρά με τους ανθρώπους εκείνους που βλέπει ότι έχουν ένα τέτοιο «Εγώ». Διαφορές ψάχνει και στη στενή του σχέση. Είναι ένας εξουσιαστικός ’ρης, που δεν διστάζει να εκδηλώσει βίαιες συμπεριφορές, προκειμένου να κυριαρχήσει (όχι φανερά) πάνω στον σύντροφο του!


μάλισταααα......... Τι να πω....
nikos
Δημοσιεύσεις: 1729
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 10:28 pm

Δημοσίευση από nikos »

’ρης στο Ζυγό! :D
There is a difference between knowing the path and walking the path
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23391
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

’ρης στο Λέωντα, εδώ!
Έχουμε, εδώ, έναν εξαιρετικά κυριαρχικό ’ρη, που ωθεί το άτομο στο να επιβάλλει τη θέληση του και να ελέγχει τους ανθρώπους γύρω του. Επιπλέον, ο ’ρης αυτός θέλει να εντυπωσιάζει τους άλλους, με την παρουσία του, με την προσωπικότητα του και τις πράξεις του.
Ο άνθρωπος που έχει αυτό τον ’ρη θεωρεί τον εαυτό του μοναδικό και ξεχωριστό στο να διοικεί και να «κουμαντάρει» ανθρώπους. Θα πιστεύει ότι κανείς άλλος δεν είναι τόσο ικανός όσο ο ίδιος στο να ελέγχει και να κατευθύνει ομάδες ανθρώπων. Επίσης, ότι κανείς δεν είναι τόσο λαμπερός και ξεχωριστός, σαν αυτόν, κανείς δεν έχει τόσο προικισμένα και ξεχωριστά παιδιά (εάν έχει)! Παράλληλα, ο άνθρωπος αυτός θα θεωρεί τον εαυτό του μοναδικό στις καλλιτεχνικές του δημιουργίες και στις ερωτικές του επιδόσεις. Όποιος τολμήσει να τον αμφισβητήσει σε αυτούς τους τομείς θα γίνεται, αυτόματα, αντίπαλος του.
Πέστααααα! Όλα σωστά μπορώ να πω!
Διαθέτει μία μοναδικά δημιουργική φλέβα. Αν ασχολείται με την τέχνη θα δημιουργεί εμπνευσμένα και συγκινητικά έργα.
Α, δεν ξέρω, θα φανεί στο χειροκρότημα!
Γενικά, του αρέσει να «παίζει» και να προσφέρει θέαμα στον κόσμο.
Ω ναι!
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13192
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Ηλια ειμαστε αγκαλιτσα..κι εγω στο σκορπιο...!!!!! :D
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Ολεε.. Παρεούλαα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13192
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Καλο ειναι αυτο τωρα??? :shock:

Εχεχε...Ηλια μου ναι..ναι παρεουλα!!!! :lol:
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Emmanouela έγραψε:Καλο ειναι αυτο τωρα??? :shock:

Εχεχε...Ηλια μου ναι..ναι παρεουλα!!!! :lol:
Η αυτοψία θα δείξει!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Παιδιά δε βάζουμε και τους άλλους πλανήτες????Πολύ μου άρεσε..... :lol:
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

Μονο αυτους ανακάλυψα αλλά αν βρω και τους αλλους...φυσικά και θα τους δουμε.
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

Εικόνα
Θα περιμενουμε τους ειδημονες να μας δωσουν τα φωτα τους
για την επιρροη των πλανητων και τα μυστικα τους :shock: 8) :lol: :lol:
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Ο ’ρης αντιπροσωπεύει την ενεργητική δύναμη, μια δύναμη αρσενική, το θάρρος, τον βαθμό της μαχητικότητάς μας, τον δυναμισμό μας. Αντίθετα η Αφροδίτη είναι μια δύναμη παθητική, είναι η γοητεία που ασκούμε στους άλλους, ο τρόπος που αγαπάμε το δημιούργημά μας, ο τρόπος που έλκουμε, η ηδονή και η ευχαρίστηση. Ετσι η ερωμένη συμβολίζεται με την Αφροδίτη σε έναν ανδρικό χάρτη, ενώ ο εραστής από τον Αρη σε ένα γυναικείο. Να μην ξεχνάμε ποτέ πως ο Αρης αντιπροσωπεύει κατεξοχήν τις παραδοσιακές αρρενωπές ιδιότητες, ενώ η Αφροδίτη, κατά κάποιο τρόπο, "κρύβει" την σεξουαλική μας συμπεριφορά προς τα έξω.


Αν έχετε Αρη στον Κριό
Ο πλανήτης βρίσκεται σε κυριαρχία. Σας έλκουν άνδρες δυναμικοί, ανεξάρτητοι, σπορτίβ και απλοί, μα πάνω από όλα ειλικρινείς, που δεν μασάνε τα λόγια τους, σίγουροι και γεμάτοι αυτοπεποίθηση. Οι ντροπαλοί και ευαίσθητοι αποκλείονται συνήθως από την πρώτη σας επιλογή. Τις προτιμήσεις σας κερδίζουν όσοι δηλώνουν χωρίς περιστροφές ότι σας θέλουν και γιατί σας θέλουν, που δείχνουν, τέλος πάντων, ένα επίπεδο αυτοπεποίθησης και δεν φοβούνται την πρόκλησή σας.

Αν έχετε Αρη στον Ταύρο
Για σας, ο ορισμός του αληθινού άντρα, σίγουρα δεν περιλαμβάνει τους ασταθείς, αναποφάσιστους ή τους πολύ σοφιστικέ και «πλαδαρούς» τύπους. Αντίθετα το κύριο μενού σας είναι οι αφοσιωμένοι στις σταθερές και σίγουρες αξίες της ζωής. Οι γυναίκες με Ταυρίσιο Αρη συμπαθούν τους απλούς, δυνατούς, αρρενωπούς άντρες. Συνήθως προτιμούν εκείνους που τους αρέσουν τα μαστορέματα, οι χειρωνακτικές κατασκευές ή ο,τιδήποτε ανάλογο και όχι όσων το χόμπι τους είναι η γκαρνταρόμπα τους. Τους αρέσουν τα απλά, σεξουαλικά, αλλά ανυπερθέτως, αισθησιακά αρσενικά.

Αν έχετε Αρη στους Διδύμους
Α, εδώ ξεφεύγουμε από τους γνήσια αρρενωπούς άντρες. Οσο υψηλότερη είναι η νοημοσύνη του υποψήφιου, τόσο το ιδανικότερο για σας. Στη λίστα των προτιμήσεών σας, συχνά υπάρχουν άντρες αθλητικοί ή με εφηβική εμφάνιση και λεπτή σιλουέτα. Σας διεγείρει η ευφυϊα, η ευστροφία, η ζωτικότητά του και το παιχνιδιάρικο ύφος του. Αντίθετα δεν εντυπωσιάζεστε ιδιαίτερα από τους «πρωτόγονους» ή λιγότερο εξελιγμένους τύπους ή εκείνους που ξεχωρίζουν για τον παραδοσιακό ανδρισμό τους. Οι καταθλιπτικοί ή ανιαροί, ειλικρινά δεν κάνουν για σας. Ο εγκέφαλος σας είναι το σημείο G και η ερωτική διέγερση σας εξαρτάται από αυτόν.

Αν έχετε Αρη στον Καρκίνο
Ο Αρης είναι σε θέση πτώσης. Εσείς ίσως να προτιμάτε έναν άνδρα ευαίσθητο, συμπονετικό και προστατευτικό. Συνήθως όμως σας γοητεύουν οι ευέξαπτοι τύποι ενώ περιέργως αντιμετωπίζετε τον δολοπλόκο σαν ιδιότροπο ή μελαγχολικό. Σας αρέσουν οι άντρες με 'πολυεπίπεδη' προσωπικότητα για να τους ανακαλύπτετε σιγά σιγά και η ευαισθησία τους, για σας, έχει σχέση με το πόσο δυνατός και παραδοσιακός άντρας είναι. Γενικά θέλετε άντρες με ρωμαλέα εμφάνιση ή τουλάχιστον να μοιάζουν έτσι, γιατί σας αρέσει να νιώθετε προστατευμένες.

Αν έχετε Αρη στο Λέοντα
Ο Αρης βρίσκεται σε καλή θέση. Σας τραβάει η υπερηφάνεια του, το γόητρό του, το πληθωρικό και φανταχτερό του λάιφ στάιλ. Όχι πως δεν γοητεύεστε από το επιφυλακτικό ή το αξιοπρεπές του ύφος, χαρακτηριστικά ιδιαιτέρως ελκυστικά για σας αλλά γενικά σας αρέσει να απολαμβάνετε άντρες τολμηρούς και αποφασιστικούς. Οι αθλητικές ασχολίες και η διασκέδαση είναι σημαντικά για σας γι αυτό και δεν σας ταιριάζουν οι υπερβολικά «σφικτοί» ή σοβαροί άνδρες. Ούτε οι τσιγκούνηδες, φυσικά. Θέλετε τους άνδρες γενναιόδωρους, αξιοπρεπείς, σίγουρους, κτητικούς και λίγο ζηλιάρηδες γιατί έτσι νιώθετε ζωντανές, επιθυμητές και ελκυστικές.

Εάν έχετε Αρη στην Παρθένο
Το ιδανικό για τη δική σας ιδιοσυγκρασία είναι ένας άντρας με κατανόηση και ελκυστική αλλά απλή εμφάνιση. Αποφεύγετε συστηματικά τους ωραιοπαθείς και όσους διαδηλώνουν τη γοητεία τους. Στα τυπικά του προσόντα πρέπει να περιλαμβάνεται η υγεία, ο φυσικός τρόπος ζωής, η καθαριότητα, η εξαιρετική νοημοσύνη και φυσικά να προσεγγίζει τη ζωή με λογικό και πρακτικό τρόπο. Αποκλείονται οι υπερβολικά σίγουροι, οι αυταρχικοί και οι αγενείς. Θέλετε άντρες με αντίληψη, καλούς και πρόθυμους να προσφέρουν τη βοήθειά τους, ευκατάστατους μεν αλλά όχι επιδειξιομανείς.

Αν έχετε Αρη στο Ζυγό
Οι ποιότητες του πλανήτη εδώ βρίσκονται σε αδυναμία. Η διακριτική γοητεία και οι καλοί τρόποι που συνοδεύουν μια ευχάριστη και όχι κραυγαλέα εμφάνιση είναι τα σημεία που προσέχετε περισσότερο σ� Εκείνον. Ενοχλείστε από την αγένεια και την χυδαιότητα και κάπως έτσι αντιμετωπίζετε και εκείνους που διαδηλώνουν υπέρ της ανεξαρτησίας τους στη σχέση. Προτιμάτε τους συνεργάσιμους και όσοι είναι πρόθυμοι να σας ευχαριστούν. Το ιδανικό διεγερτικό για τον ερωτισμό σας είναι οι ρομαντικοί και αριστοκρατικοί άντρες

Αν έχετε Αρη στον Σκορπιό
Ο Αρης είναι παραδοσιακά σε θέση κυριαρχίας. Το δικό σας διεγερτικό είναι ένας πολύπλοκος, σκοτεινός, δυναμικός και παθιασμένος άντρας. Είστε η γυναίκα που προτιμά τους πολυπρόσωπους χαρακτήρες - μια βαθιά προσωπικότητα τόσο σύνθετη και ιδιόρρυθμη που είναι άξια να σας ιντριγκάρει. Σας έλκουν ιδιαιτέρως οι άντρες που αναδίδουν αισθησιασμό, μυστήριο, μαγνητισμό και δύναμη. Σας διεγείρει η ένταση του πάθους τους και δεν μπαίνετε καν στον κόπο να ασχοληθείτε με επιπόλαιους, επιφανειακούς και αδιάφορους τύπους. Σας αρέσει να διαδηλώνουν την κτητική τους διάθεση απέναντί σας, αλλά όχι να σας καταπιέζουν.

Εάν έχετε Αρη στον Τοξότη,
Τότε σας εντυπωσιάζουν τα διασκεδαστικά και χαρούμενα άτομα που είναι έξυπνα και έχουν ειλικρινείς προθέσεις. Αυτός που σας έλκει συνήθως είναι ένας τύπος δραστήριος, ευτυχισμένος που του αρέσει να αστειεύεται με όλους. Στη ζωή σας θέλετε να περνάτε καλά και να κάνετε ατέρμονες συζητήσεις επί παντός επιστητού. Το ίδιο επιδιώκετε και από το ερωτικό ταίρι σας. Αποφεύγετε όσους ασχολούνται υπερβολικά με την εμφάνισή τους και γενικά δεν σας αρέσει το επιτηδευμένο ή υποκριτικό ύφος. Η ατημέλητη και πρόχειρη εμφάνιση δεν σας ενοχλεί καθόλου γιατί είναι ακριβώς αυτή που ταιριάζει στη φιλοσοφία σας. Αδιαφορείτε για το αν είναι καταξιωμένος κοινωνικά και ψάχνετε για άντρες ειλικρινείς που ο τρόπος που ντύνονται και ζουν δεν αποτελεί προσωπική τους επιβεβαίωση.

Αν έχετε Αρη στον Αιγόκερω
Οι ποιότητες του Αρη βρίσκονται σε έξαρση. Γενικά σας προσελκύουν οι αυτάρκεις, που έχουν ικανότητες και προσόντα, καλή κοινωνική και οικονομική θέση, οι επιχειρηματίες ή με άλλα λόγια, οι δυναμικοί ολοκληρωμένοι άντρες. Δεν σας ενδιαφέρει απαραίτητα το κοινωνικό τους επίπεδο αλλά κυρίως τα μέσα και οι ικανότητες που διαθέτουν για να το επιτύχουν. Στις άμεσες επιδιώξεις σας είναι ένα καλό επίπεδο ασφάλειας που σίγουρα δεν θα σας το εξασφαλίσουν οι τυχοδιωκτικοί τύποι, οι ανεύθυνοι και οι επιπόλαιοι. Εκείνος που είναι σταθερός στους στόχους του, με ικανότητες και αντιμετωπίζει τη ζωή με τη σοβαρότητα που της αρμόζει δεν σας αφήνει καθόλου μα καθόλου ασυγκίνητη.

Αν έχετε Αρη στον Υδροχόο
Τότε μπορεί να σας εντυπωσιάζουν οι αντικομφορμιστές, που ζουν και ντύνονται εκκεντρικά και γενικά τους αρέσει η μποέμικη ζωή. Πάνω από όλα ψάχνετε για άτομα ενδιαφέροντα, χαριτωμένα αλλά οπωσδήποτε όχι βαρετά. Γοητεύεστε από έναν έξυπνο άντρα, πνευματώδη, «ταχείας ανάφλεξης» αλλά όχι από έναν εγκεφαλικό και μέχρι βαρεμάρας διανοούμενο. Το ιδανικό πρότυπο για σας θα ήταν κάποιος οραματιστής της ζωής, λιγάκι αντισυμβατικός και ίσως απόμακρος τύπος. Οι ανελαστικοί ή βαρετοί άντρες, απλά δεν κάνουν για σας και να τους αποφεύγετε.

Αν έχετε Αρη στους Ιχθείς
Εντυπωσιάζεστε αμέσως από τους ευαίσθητους, συμπονετικούς και εξαιρετικά ιδιόρρυθμους και πολύπλοκους άντρες. Οσο λιγότερη αυτοπεποίθηση έχει και δείχνει αβοήθητος, τόσο περισσότερο σας τραβάει, π.χ ο τύπος του άφραγκου καλλιτέχνη, ο τύπος του καταπιεσμένου αρσενικού ή ένας ρομαντικός που θα σας αναθέσει τα πρακτικά του προβλήματα για να ονειρεύεται απερίσπαστος. Κατά ένα περίεργο τρόπο λατρεύετε τους ευάλωτους, αδύναμους και μαλθακούς άντρες και αποφεύγετε δια ροπάλου τους δυναμικούς και ανεξάρτητους.


:x :x :x
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ”