ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΑΡΗΣ!!!!

Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Τίποτα παραγματικά!!! :x :x :x :x :x
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

Αν έχετε Αρη στο Ζυγό
Οι ποιότητες του πλανήτη εδώ βρίσκονται σε αδυναμία. Η διακριτική γοητεία και οι καλοί τρόποι που συνοδεύουν μια ευχάριστη και όχι κραυγαλέα εμφάνιση είναι τα σημεία που προσέχετε περισσότερο σ� Εκείνον. Ενοχλείστε από την αγένεια και την χυδαιότητα και κάπως έτσι αντιμετωπίζετε και εκείνους που διαδηλώνουν υπέρ της ανεξαρτησίας τους στη σχέση. Προτιμάτε τους συνεργάσιμους και όσοι είναι πρόθυμοι να σας ευχαριστούν. Το ιδανικό διεγερτικό για τον ερωτισμό σας είναι οι ρομαντικοί και αριστοκρατικοί άντρες
:-D
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

κοντα ειναι στην πραγματικοτητα :-D
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Τι θα γείνει ρε Φωτεινούλα μόνο ίδιο ωροσκόπο δεν έχουμε κοινό :-o :D
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

ναι! το προσεξα και Αφροδίτη στον Καρκίνο κοινή και Αρη στον Ζυγό κοινό :)) :)) :)) :))

φιλενάδα συγνώμη τι χρωμα βρακί φοράς, όχι λεω μήπως φοράμε και ίδιο χρώμα βρακι :)) :)) :)) :)) :))
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

Vaso έγραψε: Αν έχετε Αρη στον Κριό
Ο πλανήτης βρίσκεται σε κυριαρχία. Σας έλκουν άνδρες δυναμικοί, ανεξάρτητοι, σπορτίβ και απλοί, μα πάνω από όλα ειλικρινείς, που δεν μασάνε τα λόγια τους, σίγουροι και γεμάτοι αυτοπεποίθηση. Οι ντροπαλοί και ευαίσθητοι αποκλείονται συνήθως από την πρώτη σας επιλογή. Τις προτιμήσεις σας κερδίζουν όσοι δηλώνουν χωρίς περιστροφές ότι σας θέλουν και γιατί σας θέλουν, που δείχνουν, τέλος πάντων, ένα επίπεδο αυτοπεποίθησης και δεν φοβούνται την πρόκλησή σας.
Έτσι είναι!!!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

όποιος γελάσει τον έχω σκίσει... [-(

Αν έχετε Αρη στον Καρκίνο
Ο Αρης είναι σε θέση πτώσης. Εσείς ίσως να προτιμάτε έναν άνδρα ευαίσθητο, συμπονετικό και προστατευτικό. Συνήθως όμως σας γοητεύουν οι ευέξαπτοι τύποι ενώ περιέργως αντιμετωπίζετε τον δολοπλόκο σαν ιδιότροπο ή μελαγχολικό. Σας αρέσουν οι άντρες με 'πολυεπίπεδη' προσωπικότητα για να τους ανακαλύπτετε σιγά σιγά και η ευαισθησία τους, για σας, έχει σχέση με το πόσο δυνατός και παραδοσιακός άντρας είναι. Γενικά θέλετε άντρες με ρωμαλέα εμφάνιση ή τουλάχιστον να μοιάζουν έτσι, γιατί σας αρέσει να νιώθετε προστατευμένες
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Giotoula
Δημοσιεύσεις: 12289
Εγγραφή: 10 Φεβ 2010 2:40 am

Δημοσίευση από Giotoula »

Αν έχετε Αρη στον Σκορπιό
Ο Αρης είναι παραδοσιακά σε θέση κυριαρχίας. Το δικό σας διεγερτικό είναι ένας πολύπλοκος, σκοτεινός, δυναμικός και παθιασμένος άντρας. Είστε η γυναίκα που προτιμά τους πολυπρόσωπους χαρακτήρες - μια βαθιά προσωπικότητα τόσο σύνθετη και ιδιόρρυθμη που είναι άξια να σας ιντριγκάρει. Σας έλκουν ιδιαιτέρως οι άντρες που αναδίδουν αισθησιασμό, μυστήριο, μαγνητισμό και δύναμη. Σας διεγείρει η ένταση του πάθους τους και δεν μπαίνετε καν στον κόπο να ασχοληθείτε με επιπόλαιους, επιφανειακούς και αδιάφορους τύπους. Σας αρέσει να διαδηλώνουν την κτητική τους διάθεση απέναντί σας, αλλά όχι να σας καταπιέζουν.
Εγώ???
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Fotini έγραψε:ναι! το προσεξα και Αφροδίτη στον Καρκίνο κοινή και Αρη στον Ζυγό κοινό :)) :)) :)) :))

φιλενάδα συγνώμη τι χρωμα βρακί φοράς, όχι λεω μήπως φοράμε και ίδιο χρώμα βρακι :)) :)) :)) :)) :))
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Βασούλα αααααααααααααααααααα =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

συγνώμη ,το προσπάθησα πάρα πολύ να συγκρατηθώ αλλά είναι πάνω από της δυνάμεις μου :P :D
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

[quote="Vaso"]
όποιος γελάσει τον έχω σκίσει... [-(
[quote]

:)) :)) :)) :)) :)) :))
πολύ καλό :-D :-D :-D
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

μμμ.... [-(
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Έλα Βασούλα μην θυμώνεις ,αφού σ'αγαπώ :x :x >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

Βασουλίτσα είσαι γλύκα!!!! :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

8-} 8-} 8-} 8-} Αυτος ο καρκινος..... ;) :x :x
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

άστα, άστα και εγώ στο Καρκίνο την έχω. Ουφ, τι τραβάμε και εμείς :D :D :D :D :D
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου

Επιστροφή στο “ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ”