ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΣΕΛΗΝΗ!!!

Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

Το ξέρουμε καλε ,πάψε χαχα!
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Βρε εγώ για την άλλη ανησύχησα την γαλαζωπή!Μη τυχόν πάθει τίποτα και τρέχω!!!! :D :D :D
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
zwgrafia
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: 12 Οκτ 2008 1:55 pm

Δημοσίευση από zwgrafia »

Εγω εχω σεληνη στον Ταυρο!

Δεν ξερω παιδια τι λενε τα αστρα παντως ξυλο δεν εχω δωσει ποτε μου (αν και θα το ηθελα) ακομη και οταν ξεπερασα τα προσωπικα μου ορια κατα πολυ...επισης αν θυμωσω αρκετα δεν εχει τυχει να σπασω πραγματα βαζα κ.τ.λ οπως κανουν πολλοι...παντως σε ολα τα υπολοιπα μεσα επεσε!!! :x
Άβαταρ μέλους
angela_al
Δημοσιεύσεις: 2334
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 1:03 pm
Τοποθεσία: Λάρισα

Δημοσίευση από angela_al »

Δεν ξερω παιδια τι λενε τα αστρα παντως ξυλο δεν εχω δωσει ποτε μου (αν και θα το ηθελα) ακομη και οταν ξεπερασα τα προσωπικα μου ορια κατα πολυ...επισης αν θυμωσω αρκετα δεν εχει τυχει να σπασω πραγματα βαζα κ.τ.λ οπως κανουν πολλοι..
Ε και; Είναι αργά ν' αρχίσεις τώρα να το κάνεις;
:P
L' Amor che move il sole e l'altre stelle
Dante Aligieri
Άβαταρ μέλους
zwgrafia
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: 12 Οκτ 2008 1:55 pm

Δημοσίευση από zwgrafia »

Σωστη ολοσωστη! :P

Το κακο ειναι πως αν δωσεις θα παρεις κιολας...γι αυτο το αναβαλω.... :P
Ichor
Δημοσιεύσεις: 818
Εγγραφή: 10 Μάιος 2007 2:58 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Ichor »

αμάν........! Σελήνη στο Λέοντα.........
Ο έρωτας κάνει το κόσμο να γυριζει, για αυτη τη σελήνη. Και ο έρωτας είναι μια μυθική ιστορία γι’αυτην που πρέπει να δραματοποιηθεί όσο το δυνατόν περισότερο. Ο έρωτας πρέπει να είναι μεγάλος, τολμηρός, θεαματικός και δραματικος. Μια απλή σχέση δεν καλύπτει το στυλ της. Είναι ερωτευμένη με τον έρωτα και είναι ερωτευμένη για να παίξει την ερωμενη
.................
Εδώ η σελήνη κάνει το τέλειο εραστή, ερωμένη. Αγαπάει με στυλ, θεωρεί τον έρωτα μαγεία και η αφοσίωση είναι στη φύση της. Εάν αγαπάει θα κινήσει τη γη. Τί χρειάζεται σαν αντάλλαγμα για όλη τη χρυσόσκονη που δίνει; Αντρες ή γυναίκες με αυτή τη θέση της σελήνης απαιτούν πίστη, δεν ανέχονται τη προδοσία και ζηλεύουν υπερβολικά.
..........................
Οι σχέσεις των ανθρώπων αυτής της σελήνης είναι σχεδόν πάντα επεισοδιακές, ποτέ ήρεμες........Αυτό που αναζητούν είναι η ολοκληρωτική αγάπη και επειδή η ιδανική αγάπη δεν υπάρχει συχνά απαγοητεύονται. Όμως δεν υπάρχει ζώδιο σαν τον Λεοντα που να είναι ικανό να φέρει στο κόσμο τον μύθο και όταν περπατάς δίπλα σε κάποιον σαν αυτόν αρχίζεις να συνειδητοποιείς ότι η μυθολογία έιναι γύρω σου και τα παραμύθια δεν είναι τελικά τόσο άπιαστα όσο πίστευες.
Την μπέρτα και την τιάρα μου παρακαλώ............!
χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι :oops: :oops: :oops:
Το "παιχνίδι" της ψυχής είναι μεγαλειώδες! Δεν την νοιάζει ποιός θα κερδίσει, αρκεί να "παίξει"!! {Βάσω}
η "Εξέλιξη", είναι ο νόμος της Ζωής, ο "αριθμός", είναι ο νόμος του Σύμπαντος, η "ενότητα", είναι ο νόμος του Θεού.

Επιστροφή στο “ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ”