Πλανήτης Αφροδίτη

Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Φωτιά καλέ ,που πήγε το μυαλό σου :-? :P
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

:roll:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

έλα πλανήτης Ιώαννα καλεί πλανήτη Βασούλα και Μαργαριτούλα ,με λαμβάνεται :D
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

χαχαχαχαχα δεν μπορω .......!
Πως θα μου την δωσεις την φωτια βρε συ.............
Μόνη μου θα την ανακαλυψω εκει που καιει.........! :x :x :x
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

ΙΩΑΝΝΑ έγραψε:έλα πλανήτης Ιώαννα καλεί πλανήτη Βασούλα και Μαργαριτούλα ,με λαμβάνεται :D
εγώ σε λαμβάνω καθαρά... :-D :-D :-D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

τότε μάλλον εγώ είμαι σε λάθος πλανήτη (ξέρεις Βασούλα )και πρέπει να φύγω επειγώντος γιατί κοντέυω να το κάψω :?
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤΟΝ ΑΙΓΟΚΕΡΩ

ΕΡΩΤΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ : Η Αφροδίτη στον Αιγόκερω είναι μία ώριμη, σοβαρή και ωφελιμιστική Αφροδίτη. Είναι πειθαρχημένη και ελέγχει τις επιθυμίες της και τα συναισθήματα της. Ζητάει έναν σύντροφο αυτοδύναμο και αυτάρκη που να είναι και καταξιωμένος, οικονομικά, επαγγελματικά ή κοινωνικά. Δεν είναι ιδιαίτερα εκδηλωτική και προτιμάει να δείχνει τα συναισθήματα της με πράξεις. Είναι μία από τις πιο αξιοπρεπείς και πιστές Αφροδίτες, που όσο περνούν τα χρόνια γίνεται όλο και πιο ζεστή, εκδηλωτική και ερωτική με τον παρτενέρ της. Ο Αιγόκερως είναι το ζώδιο που συνδέεται με την ηλικία της ωριμότητας, γι’ αυτό συνήθως δίνει δυνατούς έρωτες σε μεγαλύτερες ηλικίες.

Εσείς που έχετε την Αφροδίτη σας στον Αιγόκερω είσαστε προσγειωμένοι, ρεαλιστές και παραδοσιακοί. Συνήθως δεν αισθάνεστε άνετα με τα συνομήλικά σας άτομα και προτιμάτε να κάνετε σχέση με κάποιο άτομο ώριμο ή μεγαλύτερό σας. Στα πρώτα χρόνια της ζωής σας μπορεί να μην είχατε ιδιαίτερα ευχάριστες εμπειρίες στον έρωτα, να κάνατε για παράδειγμα ένα γάμο σκοπιμότητας, για να εξυπηρετήσετε τα συμφέροντα της οικογένειας σας, για να ανέβετε κοινωνικά κ.λ.π. Αν και θεωρείστε συντηρητικοί τα πηγαίνετε πολύ καλά με το σεξ.
:x :x :x :x :x :x :x
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27248
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Δημοσίευση από Ellaki »

Vaso έγραψε:ωχ! Διαβάζοντας την Αφροδίτη στους Ιχθείς, σκέφτηκα ότι η γλυκούλα μου η Αφροδίτη είναι καταπληκτική, που την κατηγορουσα χαχαχαχα...

Πολλή αυτοθυσία βρε πουλάκι μου...απαπαπαπα! :?
Να μου λείπει...

Ελλάκιιιιιιιιιι, άλλαξε αμέσως! ;)


:)) :)) :)) :)) :))
τι νομίζεις ότι κάνω ? :)) :)) :)) :)) :))
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

αμ βρε Δωρούλα...πέστο μας βρε πουλάκι μου...

άλλαξε και εσύ ταχύτατα.... :? :? :?

:shock:
Είναι πειθαρχημένη και ελέγχει τις επιθυμίες της και τα συναισθήματα της.


:shock:
Ζητάει έναν σύντροφο αυτοδύναμο και αυτάρκη που να είναι και καταξιωμένος, οικονομικά, επαγγελματικά ή κοινωνικά
όφου όφου... [-o<
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤΟΝ ΚΡΙΟ

ΕΡΩΤΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ : H Αφροδίτη στον Κριό είναι μία εξωστρεφής, ορμητική και κατακτητική Αφροδίτη. Όταν συναντάει αντίσταση και εμπόδια γίνεται ακόμη πιο τολμηρή και παράφορη. Διαθέτει μία «πρωτόγονη» σεξουαλική φύση και το σεξ αποτελεί γι’ αυτήν ένα πεδίο μάχης ! Είναι μία Αφροδίτη που δε μοιράζεται εύκολα τον εαυτό της ή που για να τον μοιραστεί χρειάζεται κάποιο είδος ανταγωνισμού με τον σύντροφό της. Όταν αγαπάει γίνεται πολύ εκδηλωτική, εκφράζει κάθε τι που νιώθει και αισθάνεται, αλλά το ίδιο ζητάει και από τον παρτενέρ της. Είναι η Αφροδίτη που δεν αντέχει τις περιπλοκές και τα μισόλογα και προτιμάει τις καθαρές εξηγήσεις.

Για σας που έχετε Αφροδίτη στον Κριό, η καλύτερη στιγμή μίας σχέσης είναι το ξεκίνημα της. Εκεί η Αφροδίτη σας θα εκδηλώσει μία φλογερή και ζηλιάρικη φύση και θα είναι πολύ διεκδικητική. Όσο περνάει όμως ο καιρός και η σχέση γίνεται ρουτίνα ίσως αρχίσετε να χάνετε το αρχικό σας ενδιαφέρον. Θέλετε να νιώθετε διαρκώς την αδρεναλίνη να τρέχει στο αίμα σας και γι’ αυτό η ανανέωση είναι σημαντική για σας. Γενικά, η Αφροδίτη σας χρειάζεται να ανακαλύπτει διαρκώς καινούργιες προκλήσεις στη σχέση της.

ΜΕ ΤΙ ΤΑΙΡΙΑΖΕTE : Αν έχετε Αφροδίτη στον Κριό ταιριάζετε με όσους ανήκουν στα ζώδια του Κριού, του Λέοντα και του Τοξότη. Επίσης, σε μικρότερο βαθμό με Διδύμους και Υδροχόους. Παράλληλα, ταιριάζετε και με όσους έχουν την Αφροδίτη τους στα ζώδια αυτά.


:D :D :D :D :D :D
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Είναι μία Αφροδίτη που δε μοιράζεται εύκολα τον εαυτό της ή που για να τον μοιραστεί χρειάζεται κάποιο είδος ανταγωνισμού με τον σύντροφό της.
όφου όφου, ξανά... [-o<
Γενικά, η Αφροδίτη σας χρειάζεται να ανακαλύπτει διαρκώς καινούργιες προκλήσεις στη σχέση της.
:-? δοκίμασε και πάνω στο πιάνο! :D
Αν έχετε Αφροδίτη στον Κριό ταιριάζετε με όσους ανήκουν στα ζώδια του Κριού
να και ένα θετικό... :D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

:D :D :D :D
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ
είναι μία συναισθηματική, τρυφερή και στοργική Αφροδίτη. Όταν είναι ερωτευμένη αφοσιώνεται ολόψυχα στον σύντροφό της. Συχνά παραμένει προσκολλημένη στα παιδικά της χρόνια και τα αναπαράγει στις προσωπικές της σχέσεις, με αποτέλεσμα να πληγώνεται και να κλείνεται στον εαυτό της. Στις σχέσεις της έχει το ρόλο του θύματος και νταντεύει διαρκώς τον κακομαθημένο σύντροφό της.
Η Αφροδίτη στον Καρκίνο, δίνει ταλέντο στη διακόσμηση, στη μουσική, στη μαγειρική, στη σχέση με τα παιδιά και γενικά μια έμφυτη ροπή στις τέχνες. Για να είναι ευτυχισμένη η Αφροδίτη στον Καρκίνο, χρειάζεται κάποιον να την προσέχει και να την αγαπάει απόλυτα γιατί είναι ανασφαλής συναισθηματικά ώστε να μπορέσει να εκφραστεί και να προσφέρει.

θεεε και κύριε και όλα τα εξαπτέρυγα μαζί :shock: :shock: :-t
Η Αφροδίτη στον Καρκίνο, δίνει ταλέντο στη διακόσμηση, στη μουσική, στη μαγειρική
αυτό μάλιστα :D
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

χρειάζεται κάποιον να την προσέχει
αυτό να το προσέξουμε λίγο ε? :)) :)) :))
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤΟΥΣ ΔΙΔΥΜΟΥΣ
διαθέτει μία νεανική ερωτική φύση. Της αρέσουν οι αλλαγές, και συνήθως αποφεύγει να δημιουργήσει στενές σχέσεις με τους άλλους. Είναι η πλέον κατάλληλη για δημόσιες σχέσεις, προικίζοντας τα άτομα με όλη την ευστροφία και την ευγλωττία που του προσφέρει το ζώδιο των Διδύμων. Της λείπει η συγκρότηση και η μεθοδικότητα ώστε να πετυχαίνει το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα με ό,τι ασχολείται. Δεν της αρέσουν οι περιορισμοί και θεωρείται άπιστη και πολυγαμική. Προσφέρει ταλέντο στη δημοσιογραφία, στη νομική, στο τραγούδι, στο θέατρο, στις δημόσιες σχέσεις.
O:-) O:-) O:-)
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!

Επιστροφή στο “ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ”