ΠΩΣ ΘΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕΤΕ ΚΑΘΕ ΖΩΔΙΟ

Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27248
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: ΠΩΣ ΘΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕΤΕ ΚΑΘΕ ΖΩΔΙΟ

Δημοσίευση από Ellaki »

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Valia

Re: ΠΩΣ ΘΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕΤΕ ΚΑΘΕ ΖΩΔΙΟ

Δημοσίευση από Valia »

Vaso έγραψε: ΖΥΓΟΣ

Στη δουλειά: Ανακάτευε τον σε όλες τις άσχετες διαφωνίες σου με τρίτους που προκύπτουν, λέγοντας «Να, και ο Κώστας συμφωνεί μαζί μου, έτσι δεν είναι Κώστα;»

Στο αυτοκίνητο: Με ανοιχτά παράθυρα, βάλε να ακούγονται στη διαπασών σκυλάδικα, σκυλοδημοτικά και ό,τι άλλο προσβάλλει τη δημόσια εικόνα του.

Στο τραπέζι: Σέρβιρε μόνο τον εαυτό σου και παίρνε προς το μέρος σου όλα τα πιάτα, σαλάτες, ορεκτικά κλπ.

Στο κρεβάτι: Όταν τελειώσουν όλα, απλώς μείνε σε απόλυτη ακινησία και απόλυτη σιωπή, ατενίζοντας το ταβάνι.
πολλά μπορεί να δεχτεί ένας Ζυγός, αλλά αυτό παραπάει!!!!!!!!!
ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6425
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: ΠΩΣ ΘΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕΤΕ ΚΑΘΕ ΖΩΔΙΟ

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

Vaso έγραψε: ΚΑΡΚΙΝΟΣ

Στη δουλειά: Ανακοίνωσέ του ότι μια δουλειά που εκείνος είχε προθεσμία να την τελειώσει σε μια βδομάδα, πρέπει να ολοκληρωθεί σήμερα. Αφού πανικοβληθεί για τα καλά, πες του ότι τελικά ήταν λάθος πληροφορία.
X( X( X( X(
το κρεβάτι: Αν σου ζητάει διαβεβαιώσεις για την αγάπη σου απάντησε μονολεκτικά ή με υπεκφυγές.
καπως ετσι ξεκιναει η κρεββατομουρμουρα =)) =)) =)) =)) =)) =))
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Άβαταρ μέλους
celestial
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 20 Μάιος 2014 1:38 pm

Re: ΠΩΣ ΘΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕΤΕ ΚΑΘΕ ΖΩΔΙΟ

Δημοσίευση από celestial »

=)) =)) =))
ΣΚΟΡΠΙΟΣ

Στο τραπέζι: Άρχισε να βρίσκεις περίεργες όλες τις γεύσεις των φαγητών, ρωτώντας μήπως είναι χαλασμένο ή έχει τίποτα μέσα. Είναι μεταδοτικό, ιδίως σε ένα Σκορπιό.
ΤΟΞΟΤΗΣ

Στο τραπέζι: Φάε απελπιστικά αργά, χαζολογώντας και φλυαρώντας, και άσε τον καθηλωμένο στην καρέκλα να περιμένει να τελειώσεις
Βασανιστήρια!!!!!! :)) :)) :))
when the morning gather the rainbow,want you to know i'm a rainbow too!
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18530
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΠΩΣ ΘΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕΤΕ ΚΑΘΕ ΖΩΔΙΟ

Δημοσίευση από Μάνος »

ΠΑΡΘΕΝΟΣ

Στη δουλειά: Ανακάτεψέ του το γραφείο, ψάχνοντας τάχα κάτι επείγον ενώ έλειπε.

Στο αυτοκίνητο: Τρώγε τσιπς, μπισκότα και άλλα ρυπογόνα, αναφωνώντας πότε πότε «Αχ μου' πέσε, δεν το βρίσκω». Γίνεται ωραία και με παγωτό ξυλάκι στο κατακαλόκαιρο.

Στο τραπέζι: Ενώ έχει φάει δυο-τρεις μπουκιές από τη σαλάτα, αναρωτήσου μήπως ξέχασες να πλύνεις το μαρούλι, που όχι μωρέ, δεν ήταν βιολογικό

.Στο κρεβάτι: Μετά το σεξ, πρότεινε να κάνετε ένα ντους μαζί, γιατί κι εσύ έχεις να πλυθείς από προχτές.
Στη δουλειά και στο αυτοκίνητο, μιλάμε έχει πέσει διάνα!!! Ακόμα γελάω μόνος μου!!!
Στα άλλα δύο [-x

>:d< >:d< >:d<
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Αμαλία
Δημοσιεύσεις: 7910
Εγγραφή: 03 Δεκ 2007 10:43 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΠΩΣ ΘΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕΤΕ ΚΑΘΕ ΖΩΔΙΟ

Δημοσίευση από Αμαλία »

Vaso έγραψε: ΖΥΓΟΣ

Στη δουλειά: Ανακάτευε τον σε όλες τις άσχετες διαφωνίες σου με τρίτους που προκύπτουν, λέγοντας «Να, και ο Κώστας συμφωνεί μαζί μου, έτσι δεν είναι Κώστα;»
Φρικηηηηηηηηηη!!! μονο που το σκέφτομαι μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι!!
πολυ καλά όλα!!! =)) =)) =))
Εικόνα

Είναι βολικό να γίνεσαι καλός άνθρωπος από φόβο, από το να γίνεσαι συνειδητός στην Αγάπη και να τους έχεις όλους εναντίον σου...

Επιστροφή στο “ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ”