ΖΩΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΙΑ

Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27248
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Δημοσίευση από Ellaki »

Vaso έγραψε:
αλλιώς τα έλεγες στο <κέρατο>
για αποφασίστε εεεεεεεεε
Ναι ΄Ελλη μου...σωστά! Θα ζητήσουμε τα λεφτά μας πίσω! =)) =))
ασφαλώς, βεβαίως βεβαίως :D
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Αμαλία
Δημοσιεύσεις: 7910
Εγγραφή: 03 Δεκ 2007 10:43 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Αμαλία »

Γυναίκα Ζυγός
Η Ζυγίνα έχει ανάγκη την αναγνώριση. Αγαπά τη συντροφικότητα και κάνει τα πάντα για την αρμονία στη σχέση. Βλέπει τον άνδρα ως βασικό στήριγμα της και δεν ρισκάρει να τον χάσει, εκτός αν βρει άλλο έρεισμα, πιο δυνατό και αξιόπιστο.
Σωστό αλλά οχι απαραίτητα καλό :D
Εικόνα

Είναι βολικό να γίνεσαι καλός άνθρωπος από φόβο, από το να γίνεσαι συνειδητός στην Αγάπη και να τους έχεις όλους εναντίον σου...
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

;)
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
ELLI
Δημοσιεύσεις: 1469
Εγγραφή: 15 Φεβ 2009 3:49 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από ELLI »

'Οσα είπε η Βάσω μας...αλλά με μουσική υπόκρουση... :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=HLduA_L6 ... re=related


Αν βρεις εμπόδια
κοίτα τα ζώδια
κι από τ΄αστρολογικά
θα μάθεις μυστικά
τ΄αστέρια προειδοποιούν ...
:)) :)) :-D
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: ΖΩΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΙΑ

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Fotini έγραψε:
Vaso έγραψε:Γυναίκα Λέων
Όμορφη, έξυπνη και γεμάτη ζωντάνια. Εμπνέει έναν απαράμιλλο ερωτισμό. Της αρέσει να νιώθει επιθυμητή. Επιτρέπει στον εαυτό της μικρά και αθώα φλερτ. Αν προχωρήσει σε απιστία εξαρτάται πολύ από το σύντροφο της. Πιστεύει πολύ στο «οφθαλμόν αντί οφθαλμού».

Γυναίκα Παρθένος
Ντροπαλή, γήινη και συγκρατημένη. Κάνει τα πάντα για να κρατήσει κοντά της το μεγάλο έρωτα. Ο μόνος λόγος για να πέσει σε ξένη αγκαλιά είναι να μην την ικανοποιεί πλέον η σχέση της, ώστε να πιστέψει πως στο τρίτο πρόσωπο θα βρει την αληθινή αγάπη που τόσο αποζητεί.

.
που τον βρηκα αυτον τον ωροσκοπο :-?

Λεων Λεων δαγκωτο :D :D 8)
α μη το λεσ αυτο γιατι εγω που εχω και ωροσκοπο λεων και ζωδιο λεων μαρτυραω πολυ.και ο δικοσ μου ειναι ιχθυσ με ιχθυσ και ειναι περα βρεχει.δεν τα βγαζω περα μαζι του
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

Vaso έγραψε:ε, εντάξει...λέμε και καμιά μ@@@ια για να περάσει η ώρα! =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

η αλήθεια είναι ότι σε όσους (λίγους βέβαια) παρθένους γνώρισα, η απιστία ήταν τρόπος ζωής! :P :P
:-? Ωχ!! Σε άντρες ή σε γυναίκες Βασούλα μου; Αν είναι και στους δύο....μάλλον για μια άλλη μια φορά κλείνω προς τον ωροσκόπο μου....και χαίρομαι αφάνταστα γι αυτό!!
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

ELLI έγραψε:

κι από τ΄αστρολογικά
θα μάθεις μυστικά
Κι απο τ' αστρολογικά.....σε βλέπω σύντομα να παίρνεις ηρεμιστικά!!! ;)
ELLI
Δημοσιεύσεις: 1469
Εγγραφή: 15 Φεβ 2009 3:49 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από ELLI »

Τουλάχιστον από αυτόν τον τομέα τα γλυτώνω κοριτσάκι καθότι δεν έχω ιδέα :? :? Να φανταστείς τελευταία έμαθα τι ωροσκόπο έχω :D :x
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

ELLI έγραψε:Τουλάχιστον από αυτόν τον τομέα τα γλυτώνω κοριτσάκι καθότι δεν έχω ιδέα :? :? Να φανταστείς τελευταία έμαθα τι ωροσκόπο έχω :D :x
;) :)) Πάλι καλά!! ’λλά και στους άλλους τομεις κοριτσάκι να τα γλιτώνεις!! Εχουμε τα συμβολάκια μας εμείς!!!
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Βρε κορίτσια εγώ που έχω γεννηθεί στις 12,30 το βράδυ στην Καμπέλα Αιθιοπίας πως μπορώ να βρω τι ωροσκόπο έχω?

Στον ωροσκόπο παίζει ρόλο και ο τόπος γέννησης και δεν ξέρω πώς να μάθω τον ωροσκόπο μου. Αν είχα γεννηθεί στην Ελλάδα θα είχα Ζυγο! :P
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Δήμητρα αν μπεις σε οποιοδήποτε πρόγραμμα που βρίσκει τον ωροσκόπο, σε διάφορα σάϊτ στο ίντερνετ που ασχολούνται με αυτά υπάρχει τρόπος να το υπολογίσεις εύκολα σε οποιαδήποτε χώρα και άν έχεις γεννηθεί!! :x
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
ELLI
Δημοσιεύσεις: 1469
Εγγραφή: 15 Φεβ 2009 3:49 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από ELLI »

ANGELS ON EARTH έγραψε:Δήμητρα αν μπεις σε οποιοδήποτε πρόγραμμα που βρίσκει τον ωροσκόπο, σε διάφορα σάϊτ στο ίντερνετ που ασχολούνται με αυτά υπάρχει τρόπος να το υπολογίσεις εύκολα σε οποιαδήποτε χώρα και άν έχεις γεννηθεί!! :x
Έτσι.... ;) ;) :P :P
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

ARTYADIS έγραψε:Βρε κορίτσια εγώ που έχω γεννηθεί στις 12,30 το βράδυ στην Καμπέλα Αιθιοπίας πως μπορώ να βρω τι ωροσκόπο έχω?

Στον ωροσκόπο παίζει ρόλο και ο τόπος γέννησης και δεν ξέρω πώς να μάθω τον ωροσκόπο μου. Αν είχα γεννηθεί στην Ελλάδα θα είχα Ζυγο! :P
Πιο παλιά έμπαινα στο astrology.com και το είχα γβγάλει που είναι πιο "διεθνές" !
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια !! :x :x
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!

Επιστροφή στο “ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ”